PDA

View Full Version : За различната сексуалност



Bianca
10-22-2008, 18:58
Винаги съм се питала.. Какво представлява това да си хомосексуален или бисексуален?! Или пък асексуален.. Болест или пък просто някакво изменение в последствие на нещо си там?! Вашето мнение какво е?
Според вас ако някой открие, че е по-различен, би ли могъл чрез нагласата си и самовнушение да стане хетеро? Вие как приемате тези хора? И моля, без мазни обиди и подхвърляния от рода на: "Тоя е мазен педал!" и прочие.
Знам, че въпросите ми са много тъпи, но все пак ще бъда удовлетворена, ако получа смислени отговори.
П.П. Хетеросексуална съм, просто нещо ме накара да се замисля. :-o

LINKNOT
10-22-2008, 19:00
Аз съм асексуална. 8-) 8-) Ами да ти кажа добре си ми е така. :oops:

Seducti0n
10-22-2008, 19:03
Като за начало, би било добре да си наясно с това, че хомосексуализмът не е болест.Няма как да избягаш от природата си, от потребностите, които изпитваш, от желанието да бъдеш с човек от твоя пол... :)

Romance
10-22-2008, 19:07
Незнам защо преди си мислех, че съм би..е явно е било моментно :)
Иначе нямам нищо против "по - различните" - хора като хора...само, че за мен са по - интересни :) .

hahavteen
10-22-2008, 19:07
Всичко е от хормоните и за сексуалността на даден човек са "виновни" родителите му. Бях чела книга където всичко беше описано ама не помня вече коя беше.. Не може чрез самовнушение да се промени човек. Ти би ли могла да си кажеш "Айде от днес съм лесбийка и не харесвам мъже"? :? Иначе съм гледала и предавания за асексуални хора. Няма причина да са така просто СА.. И само да ви светна че асексуален е човек който не изпитва сексулална възбуда или удоволствие от нищо. Казвам го защото имам приятел който ми обяснява че е асексуален а пък мастурбира :?

Boot
10-22-2008, 19:10
Твоя приятел така говори, защото няма какво да ебе 8-)

Seducti0n
10-22-2008, 19:15
Твоя приятел така говори, защото няма какво да ебе 8-)

Хъх малко са момчетата/мъжете, които биха си го призналили, а още по-малко са тези, които както приятелят на slun4ice ще се обявят за асексуални. :-D

Swinkenhoffer
10-22-2008, 19:20
Според мен си се раждат с такава сексуална нагласа.
Иначе ги толерирах преди известно време педалите, но взеха да стават твърде нагли и да се перчат твърде много с ориентацията си, чак дразнят. :o

Е, да... и аз, когато бях девствена, се мислех за асексуална. :D
Това е интересно някво. :)

Sensuality
10-22-2008, 19:21
Нямам нищо против хората с по различна сексуална ориентация,в крайна сметка животът е един и всеки избира как да го живее.

TheGirlNextDoor
10-22-2008, 19:23
болест?!?!?!..ти наред ли си #-o

Nen0RmalniK
10-22-2008, 19:41
ne bih kazal 4e e bolest.... no za vsi4ko e vinoven edin ot roditelite.. na hormonalna osnova e vsi4ko i ne vqrvam 4e moje da se promeni.. vse pak neznam da ima biv6 pederas

jghgh
10-22-2008, 19:41
Аз съм асексуална. 8-) 8-) Ами да ти кажа добре си ми е така. :oops:
Съмнявам се.


Иначе тези хора не са болни, по психология даже го учихме - полово-ролевото им поведение се разминава с биологичния им вид.
И между другото, не мисля че със самонагласа можеш да се промениш. В крайна сметка като си бил малък си бил възпитаван като момче/момиче, заедно с всички онези изрази "Не плачи, мъжете не плачат", "Не си бъркай в носа, не е женствено" и т.н. .. Дадох само пример де, всеки е възпитан някак си, виждал е модели на поведение.
Възприел ги е, но в крайна сметка осъзнава че е хомосексуален.. а, ето кво е било нередното в ония години, когато не е имал интерес към момичетата/момичетата когато е бил юноша...

За мен не е болест, това са просто различни хора. Даже в Любов има тема на един бисексуален, по начина по който е писал все едно момиче е писало. Това е въпрос на психика, и не е личен избор.
Дано не се изказвам неподготвена,но май учените доказаха, че човек си се ражда така - не е психичноотклонение!

mir4eto93
10-22-2008, 19:52
Хм, аз имам някакво странно привличане към хора то моя и другия пол, но не съм на 100% би... Това е нещо, което колкото и да си повтаряш, че искаш да промениш няма да стане... Като видиш момиче с къса пола и ти се подкосяват краката и това няма да се промени или пък зеленоок сладур, чакащ на някой ъгъл с роза в ръка... Просто не можеш да погледнеш в страни и да си кажеш пфу този не ми харесва по никакъв начин :-o напоследък хомосексуалността става все по - масова и взеха да се появяват много псевдо гейове ... Иначе за мен си е напълно в реда на нещата хора от два еднакви пола да се привличат 8-)

Bianca
10-22-2008, 19:59
За първи път чувам това с "асексуалните" и се чудя wtf? Някой ще обясни ли ?
Нито хетеро, нито хомо, нито би. Да си фригиден, това означава. Да не изпитваш влечение към абсолютно никого.

nixx
10-22-2008, 20:42
Кхъ и аз все напоследък в подобни мисли ровичкам. Най-близкия човек до мен е гей. Тя е гей. Както и да е. Не сме го обсъждали. Обяснение....ми нямам. Винаги съм свързвала гей-жените със някаква духовна сила O.0 хахах
Иначе тя е страшно хубава и умна. И женствена. Странно хубаво е :)

Според мен....тези отклонения са смесица от 2 части-психологическа и физиологична (?!?!? вътъфъ какво пиша). При жените условно е 75% психологически и 25% физиологически. При мъжете е обратното. Хахах неее не можах по-големи простотии да напиша. Това бяха моите размисли и страсти хах

Pooky
10-22-2008, 20:44
Еми нищо протия тях нямам :) Всички сме човешки същества все пак.