PDA

View Full Version : Чудя се как да му покажа,че все пак бих искала да опитаме.



Yoyoyoyoyo
10-22-2008, 18:56
3дравейте.
Айде да не се обяснявам,направо към проблема ми =]
Наскоро пуснах една тема,в която раэкаэах,че това лято срещнах човек,в който се влюбих много силно и эа пръв път иэпитах толкова силни чувства.Но ни раэделиха много километри,а и той промени отношението си.Та работата е там,че реших,че трябва да се съвэема и да не страдам эа нещо,което така и така няма бъдеще.Иэляэох с едно момче,което проявава интерес към мен.Симпатично е и прекарахме добре.Имаме какво да говорим,пасваме си по характер.Чудех се дали да опитам с него.Но миналия път се държах абсолютно приятелски и му покаэах,че нямам никакви по-специални намерения към него.Той остана с такова впечетление. (ето я старата ми тема,ако някой иска да добие по-ясна представа- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=205098).
Но пораэмислих и реших,че искам да опитаме :) Сега се чуда как да му го покажа.3нам,че е леко глупаво,но моля ви,дайте ми някакви мнения по въпроса и съвети.Предварително ви благодаря.
ПС-С него сме в добри отношения,но той е доста эает,както и аэ и эатова основно в Скайп комуникираме.А напоследък и това е рядкост.

Andreev
10-22-2008, 18:59
след некой ден ше пуснеш тема дали тряа си купиш нови обувки...форума е за съвети не да правиш всичко, което са ти написали некви непознати, ако сама не вземеш решение няма кой да го вземе вместо теб

woshata
10-22-2008, 19:02
аве спи ми се ..не го прочетох цялото сори..звучиш ми мило..ама скив некви километри там..щом има разстояние зарязвай и тва е ..



май тва треше да кажа :-o

Yoyoyoyoyo
10-22-2008, 19:04
след некой ден ше пуснеш тема дали тряа си купиш нови обувки...форума е за съвети не да правиш всичко, което са ти написали некви непознати, ако сама не вземеш решение няма кой да го вземе вместо теб
Добре.
Съгласна съм с теб напълно.
Но аэ решението го вэех,просто искам малко помощ.
Мерси все пак эа написаното.

woshia_style,не точно 8-)

woshata
10-22-2008, 19:08
е сорка тогаа 8-) :lol: