PDA

View Full Version : От къде да си купя такъв анцуугг ;(;(;(;(;(



Mirelchetoo14
10-22-2008, 19:31
http://s5.directupload.net/images/080521/9zib4t5v.jpg

Пуфф никъде не си намирам читав анцуг от такава материя като този на мацката, а търся оттт мноого време. Кажете, моля ви къде сте виждали, а ако е бил и с по- луди принтове идеално :grin:

Jaffs
10-22-2008, 19:47
На Umbro бях видяла подобни. :)

Mirelchetoo14
10-22-2008, 19:50
На Umbro бях видяла подобни. :)

Мерси, аз последно на Умбро си взех клин, ама тогава не видях такива... :( Пак ще проверя, де. :-) Всички като им покажа т и казват "Ооо, на Адидас всички са такива, къде си гледала?"... Да, ама не. На Адидас са пак от такава лъскава и промазана материя, но тази, която ръся пада много хубаво и е по- мека. Ау, дано си намеря, тогава с кеф ще ходя на физическо и ще спортувам :grin:

Jamalska
10-22-2008, 20:03
Искам да изкажа възхищението си от все по-рядкото изписване на думата 'анцуНг' и все по-честото 'анцуг' в този форум.Евала на образовалите се форумци.

MostHated
10-22-2008, 20:13
това са от тези College Hoodies ако не се лъжа, имам познати които продават в Myspace такива, ще проверя и ще ти кажа със сиг, пиши ми ЛС да не забравя само :)

Mirelchetoo14
10-22-2008, 20:18
Искам да изкажа възхищението си от все по-рядкото изписване на думата 'анцуНг' и все по-честото 'анцуг' в този форум.Евала на образовалите се форумци.

Пхахах, винаги съм се чудела откъде може да ти дойде на акъла да напишеш АНЦУНГ :D Че даже и АНЦУНКЗИ :D Това е множественото число :D Има и други дребни риби като "анцук", "анцзунк" и тем подобни, ама те не са важни... :D

MostHated, ама аз не за hoodie-то, а за долното. Просто тая материя ме убива... искамммм :cry:

MostHated
10-22-2008, 20:21
в некой RnB Shop ги има 100% женските, виждал съм СС да носи такъв, много добре седи на момиче според мен :)
зависи къде живееш... и дали ще намериш

Mirelchetoo14
10-22-2008, 20:26
в некой RnB Shop ги има 100% женските, виждал съм СС да носи такъв, много добре седи на момиче според мен :)
зависи къде живееш... и дали ще намериш

Аа, от София съм, няма проблеми, сега като взема заплата пак ще поразгледам, дано намеря... :(

Все пак вие продължавайте да казвате къде какво кога как защото много ще помогнете :-) :-D

preichetoy
10-22-2008, 20:32
Мен пък най-ме кефи анцонг.


Едит: Иди в G-wear! :)

Sigrina
10-23-2008, 07:02
В красна поляна на пазара има такива за 30лв :D
П.С. Не знам колко са читави, аз не нося анцузи, но поне 2-3 обличания, сигурно ще издържи :)

BoRe
10-23-2008, 08:44
то тфа момиче от пика би било красиво със кфато и да е била дреха

varnen4e
10-23-2008, 09:06
то тфа момиче от пика би било красиво със кфато и да е била дреха

Да. Вярно си е.

darla
10-23-2008, 09:30
^da,be,ama ako i ga6tite i ne se podmqtaha po zemqta,6te6e da e ekstra! :shock:

verdjitO
10-27-2008, 07:28
На Umbro бях видяла подобни. :)

Мерси, аз последно на Умбро си взех клин, ама тогава не видях такива... :( Пак ще проверя, де. :-) Всички като им покажа т и казват "Ооо, на Адидас всички са такива, къде си гледала?"... Да, ама не. На Адидас са пак от такава лъскава и промазана материя, но тази, която ръся пада много хубаво и е по- мека. Ау, дано си намеря, тогава с кеф ще ходя на физическо и ще спортувам :grin:

Не мога да разбера какво е якото сички момичета да са еднакви със тия анцузи на Adidas :-x :D