PDA

View Full Version : Иэ магаэините е пълна трагедия.



Jesssy
10-22-2008, 20:13
3дравейте.
Няма някаква конктретна цел таэи тема,но просто много се ядосах и да си го иэлея някаъде.А може и да има "сродни души".
Става дума эа магаэините,които днес обикалях по търговските улици в София.Обиколих една камара магаэини и нищо не харесах.Пълна трагедия е навсякъде.Попринцип не обичам много да ходя по магаэините,но вече ми се наложи,эащото част от старите ми дрехи са в окаяно състояние,другата част са се свили брутално,а третата просто не ми става,эащото качих някой и друг килограм.Реших да се пораэходя иэ магаэините,эа да си купя някое парцалче.Но не очаквах,че това ще ми донесе само нерви.В 99% от магаэините,които посетих,не намерих НИЩО,което да ми хареса поне мъничко.В другия 1% намерих някакви единици,които обаче като им видях цените и вече не ми се струваха толкова хубави.Суечър,тип яке,с криви шевни тегели-блиэо 200 лв :shock: Да бе...
И така.Ще си остана май със старите парцалки,каквито и да са.В моловете същата работа-нищо не ми харесва,а и са едни цени...
Вярно,че хората са с раэлични предпочитания относно дрехи,но аэ толкова ли съм чалната,че НИЩО не харесвам?Преди не беше така.Все си намирах нещо.А сега е пълна скръб.
Някой дали случайно няма същия проблем с харесването? 8-)

Blab
10-22-2008, 20:15
Аз.
От време на време се случва да си харесам нещо, естествено.

girl91
10-22-2008, 20:29
И аз знам, че вече по магазините е пълна трагедия. Няма нищо, коеот да ми хване окото. Или въобще няма това, което търся по магазините. Примерно търся обикновенна блузка с дълъг ръкав, но не дебела, за есента - навсякъде по магазините има още блузки с къс ръкав, а тези тънките с дълъг са просто... меко казано ужасни. Или от няколко години си търся есенно яке, но не мога да открия - или са много тънки, като за лятото и началото на есента, или са много дебели, като за зимата.
Супер много се ядосвам като обикалям няколко седмици магазините, търсейки някоя дреха с надеждата, че ще има нещо ново, което да ми хареса, но въобще не се появява такова нещо.

Mirelchetoo14
10-22-2008, 20:34
Абе, не е така. Всмисъл, наистина навсякъде е пълно със смешни, безвкусни боклуци, но с набито око и достатъчно здрави нерви винаги си намирам по нещичко. На всичкото отгоре примерно в "Манго" почти винаги има нещичко по вкуса ми. А пък ако съвсем се изнервя си отивам в някоя проверена втора употреба с добра стока и винаги се връщам щастлива у дома :)

Boot
10-22-2008, 20:37
Мда, тегаво е.

Аз обиколих сигурно 50 магазина докато си намеря нормални дънки, които да ми стават.
Всички спортни магазини, за да си намеря кецове - така и не намерих.
Суичъри едвам си харесвам, но открих едно магазинче и вече първо там влизам.


Ужасно е просто.
Къси дънкови панталонки под 50лева лятото така и не си намерих, а ебаси за една къси гащи 50 кинта не ми се даваха. :x

splendour
10-22-2008, 20:43
mn e gadno..... az si t1rsih d1nki,no vsi4ki da xiper mega vpiti i 4ovek ne moje da si klekne normalno...be6e ko6nat.za modeli se namitaxa no bqxa stra6no neydobni.posle se naloji da pregledam za blyzki.... na pr1v podled ima6e takiva koito xaresax no kogato gi probva6 ili sedqt yjasno ili sa neydobni......... abe yjas.boty6i o6te p1rvite xaresax [to sq na moda sa botite no az si predpo4itam visoki boty6i] 4e ina4e posred zima moje ni6to podxodq6to da ne namerq..... otnosno maratonkite....prosto s1m ot4aqna ot otvratitelnite modeli 4erni maratonki,ama bosa 6i si xodq qvno ko da sa prai.za venite ne mi se govori prosto......sega si t1rsq bodi s d1l1g r1kav [o6te nervi] po4ti vsi4kite sa 1 razmer "yniversalen" i r1kavite mi sa k1si nqkvi.... abe ko6mar e .az poprincip obi4am da se 6laq po magazinite no mn trydno si namiram ne6ti4ko da mi xaresa

Giva
10-23-2008, 11:42
Аз пък най-много мразя като се смени сезона и като дойде нещо на мода и магазините са пълни само с тея модни дрехи...ами аз примерно не се водя от мода и какво да правя?!?Обикалям из целия град за да си харесам нещо... :x

Jaffs
10-23-2008, 12:14
От няколко години насам е така с магазините.
Просто започнах да пазарувам от едни и същи магазини, поне знам, че нещо от стоката ще ми хареса. Радвам се, че имам една позната, която ми праща дрехи от чужбина и като си харесам нещо някъде на снимка веднага пращам, ако може да ми намери. Стигала съм и до шивач.
А беше време когато като излезех и си харесвах много неща, чудех се кое да си взема. Сега, ако намеря едно ще е някакъв огрооомен късмет.
Най-проблемно е при мен с дънките и особено с костюмите. Младо момиче съм и на работа понякога ми се налага да съм с костюм. Всички кройки са едни бабешки и отвратителни. Понеже съм и нисичка с дънките проблема е невероятен. Почти винаги моделите, които си харесвам в краката ми стоят като харизани. Все едно си навличам чувал.
След някоя и друга година ще е по-добре да си пазарувам по интернет, защото парцалките по магазините съвсем ще заприличат на Димитровградски бит пазар.

tItEufFf
10-23-2008, 12:48
И аз съм горе-долу така..Когато просто обикалям магазините си харесвам много неща. Но реша ли да си търся нещо конкретно, нищичко не ми харесва :?

sexy_sladuranka___
10-23-2008, 12:50
И аз имам такъв проблем .
Този година на мода са пайетите и много трудно успях да си намеря блуза която да няма грам от тея лъскавите нещица .
Миналата година само жълто жълто жълто и пак жълто !
Не можех да си намеря нормален панталон 99% от панталоните бяха само от тия лъскавите .
Нашият град е малък и когато бях пълна имаше само много малки размери , а сега като се събирам в S има само XL и нагоре :-x

TellMeYourName
10-23-2008, 13:45
да ви имам проблемите 8-)

stealthyGirl
10-23-2008, 15:35
Аз го нямам този проблем... Като имате предвид, че нося доста неща, които не са от модерните. Намирам си средно по 2-3 неща в магазин и то на нормални цени. Е, понякога чакам намаление или да сменят стоката, но следващия път като дойда има к'вото искам. :)

foreverr
10-23-2008, 15:37
Мила не се учудвам от казаното, защото аз като разглеждам по магазините якетата и направо ми става лошо!Толкова са грозни, че незнам как ще си харесам яке!!!Накрая и аз като тебе ще си ходя с старото яке! :-o

4y4u_g
10-23-2008, 15:37
mn e gadno..... az si t1rsih d1nki,no vsi4ki da xiper mega vpiti i 4ovek ne moje da si klekne normalno...be6e ko6nat.za modeli se namitaxa no bqxa stra6no neydobni.posle se naloji da pregledam za blyzki.... na pr1v podled ima6e takiva koito xaresax no kogato gi probva6 ili sedqt yjasno ili sa neydobni......... abe yjas.boty6i o6te p1rvite xaresax [to sq na moda sa botite no az si predpo4itam visoki boty6i] 4e ina4e posred zima moje ni6to podxodq6to da ne namerq..... otnosno maratonkite....prosto s1m ot4aqna ot otvratitelnite modeli 4erni maratonki,ama bosa 6i si xodq qvno ko da sa prai.za venite ne mi se govori prosto......sega si t1rsq bodi s d1l1g r1kav [o6te nervi] po4ti vsi4kite sa 1 razmer "yniversalen" i r1kavite mi sa k1si nqkvi.... abe ko6mar e .az poprincip obi4am da se 6laq po magazinite no mn trydno si namiram ne6ti4ko da mi xaresa

Хаха за дънките подкрепям..а и не само.Но блузи доло горе си намирам.Вчера си купих една спортна много сладка и една розоФка жилетка и не се оръсих кой знае колко 30 лева ми излязоха двете.Но за дънките вярно си е кошмар...толкова модели..свят да ти се завие...не мога да кажа,че няма и хубави-имаше доста като си търсих дънки,но или няма номерация или са наистина толкова неудобни че...като ги направили все някакви тесни в прасците,ами ако не си 1.70/40 кила как да се пъхнеш в тва...еми сори дебела съм за техните стандарти явно 29-30 размер го пъхам до колената и повече не мога и то що..щото отгоре са като чувал а отдоло тесни тесни...... 8-) ауе пон си падаше смях като мерих...незнам ама верчно големи боклуци са напускали.Излизам за едно връщам се с 10 други и накрая не ги и нося често,щото не са това което съм искала..але... :)

А за якетата аз миналата година си купих едно и...като гледам май и аз ще и ходя с него и с още едно по-старо,което много си обичам.Щптп като гледам кви са ги напускали сребристи със златисти ципове и т.н...колкото и да ми разправят ,че е модерна комбинацията сребро-злато...няма да го сложа тва никога...за мен е циганско ... :booooomb:

Yoyoyoyoyo
10-23-2008, 17:17
И аэ не обичам да ходя иэ магаэините,освен когато си търся нещо конкретно,от което имам нужда.Сега вече трябва да си намеря някакви спортни по-эимни обувки.И някакви дънки ми трябват.И аэ онэи ден обикалях по магаэините,обиколих много магаэини и нищо не ми хареса.И аэ много се иэнервих и се откаэах.

splendour
10-23-2008, 20:46
4y4u_g t1i si e trq si nqkva anoreksi4ka za da ti stanat pove4eto... mn e kotfi..... az kat sa pribera ot daskalo vednaga di maxam tez d1nki i si otd1xvam...ne 4e sa mi malki[otkrix i za normalni xora razmeri] no sa napraveni za manekena ot magazina a ne za ejednevieto.az imam 1 d1nki koito sa mi mn ydobni-s tqx moga da pravq yprajneniq i vsi4ko drygo bez da sa mi neydobni,dokato s tez sega6nite trq si kat kykla.......... pone ve4e vitrinite ne sa zalqti s oneq sateneni pntaloni koito sa nai neydobnoto ne6to koeto s1m vijdala...

hottie
10-24-2008, 08:18
И аз съм имала моменти на трагядия особено през периода когато беше на мода лилаво и жълто :shock: беше пълен ужас. Сега повечко неща ми допадат, но тъй като си падам по по-изчистените дрешки пак ми е трудно да си намеря. Затова не ходя специално по магазините, а като видя нещо веднага купувам ;)

iPurple
10-24-2008, 08:49
3дравейте.
Няма някаква конктретна цел таэи тема,но просто много се ядосах и да си го иэлея някаъде.А може и да има "сродни души".
Става дума эа магаэините,които днес обикалях по търговските улици в София.Обиколих една камара магаэини и нищо не харесах.Пълна трагедия е навсякъде.Попринцип не обичам много да ходя по магаэините,но вече ми се наложи,эащото част от старите ми дрехи са в окаяно състояние,другата част са се свили брутално,а третата просто не ми става,эащото качих някой и друг килограм.Реших да се пораэходя иэ магаэините,эа да си купя някое парцалче.Но не очаквах,че това ще ми донесе само нерви.В 99% от магаэините,които посетих,не намерих НИЩО,което да ми хареса поне мъничко.В другия 1% намерих някакви единици,които обаче като им видях цените и вече не ми се струваха толкова хубави.Суечър,тип яке,с криви шевни тегели-блиэо 200 лв :shock: Да бе...
И така.Ще си остана май със старите парцалки,каквито и да са.В моловете същата работа-нищо не ми харесва,а и са едни цени...
Вярно,че хората са с раэлични предпочитания относно дрехи,но аэ толкова ли съм чалната,че НИЩО не харесвам?Преди не беше така.Все си намирах нещо.А сега е пълна скръб.
Някой дали случайно няма същия проблем с харесването? 8-) Хах явно не знаеш къде да търсиш.. ;) а бтл хубавите неща са скъпи ти кво очакваш..

WithLove
10-24-2008, 11:11
3дравейте.
Няма някаква конктретна цел таэи тема,но просто много се ядосах и да си го иэлея някаъде.А може и да има "сродни души".
Става дума эа магаэините,които днес обикалях по търговските улици в София.Обиколих една камара магаэини и нищо не харесах.Пълна трагедия е навсякъде.Попринцип не обичам много да ходя по магаэините,но вече ми се наложи,эащото част от старите ми дрехи са в окаяно състояние,другата част са се свили брутално,а третата просто не ми става,эащото качих някой и друг килограм.Реших да се пораэходя иэ магаэините,эа да си купя някое парцалче.Но не очаквах,че това ще ми донесе само нерви.В 99% от магаэините,които посетих,не намерих НИЩО,което да ми хареса поне мъничко.В другия 1% намерих някакви единици,които обаче като им видях цените и вече не ми се струваха толкова хубави.Суечър,тип яке,с криви шевни тегели-блиэо 200 лв :shock: Да бе...
И така.Ще си остана май със старите парцалки,каквито и да са.В моловете същата работа-нищо не ми харесва,а и са едни цени...
Вярно,че хората са с раэлични предпочитания относно дрехи,но аэ толкова ли съм чалната,че НИЩО не харесвам?Преди не беше така.Все си намирах нещо.А сега е пълна скръб.
Някой дали случайно няма същия проблем с харесването? 8-) Хах явно не знаеш къде да търсиш.. ;) а бтл хубавите неща са скъпи ти кво очакваш..
И кое ги прави хубави?Етикетът с името на фирмата ли?
Има и хубиви неща,поне по мой вкус,които не са толкова скъпи и не са фирмени.Това не ги прави лоши.Важното е да ти харесва.Доста рядко в скъпите магаэини си харесвам нещо,по-често в по-обикновените.И не эащото гледам само цените. :) Лично мнение.

iPurple
10-24-2008, 12:43
Хах еми тва си е твой проблем бе..

Sensuality
10-24-2008, 12:51
Зависи от къде си :D
В наще магазини е супер 8)

LuCiFersAngeL
10-24-2008, 18:30
А беше време когато като излезех и си харесвах много неща, чудех се кое да си взема. Сега, ако намеря едно ще е някакъв огрооомен късмет.
И аз така! :(

st1ka
10-24-2008, 18:34
..

mishenceto92
10-24-2008, 18:53
За дънките покрепям по-горните мнения..тря да си адски кльощава, за да се пъхнеш в нещо такова.А за блузи и горни дрехи нямам проблеми. Ооообаче като излезна да си търся обувки...тогава става страшно.Обикалям всички магазини и нищо не си намирам. Живея в малък град и за това отивам в някой по-голям..пак нищо все си мисля че нещо аз не съм наред защото не откривам нищо.. :-o

Bonbonenata
10-24-2008, 21:29
Съгласна съм с мнението за дънките. Аз съм кльощава и то изобщо не в добър смисъл. Имам едни дънки, които са XS. Стават ми, не е великата мъка, но пак са си тесни, а S ми седят зле. Потресаващото е, че от същия модел има и XXS. Въпрос: щом аз едва се побирам в XS, кой - по дяволите - носи XXS?! За кого са правени тия дънки?

Аз лично си знам няколко основни магазина. В другите влизам информативно и не губя нерви. 8)

Slashy
10-25-2008, 15:56
Аз пък най-много мразя като се смени сезона и като дойде нещо на мода и магазините са пълни само с тея модни дрехи...ами аз примерно не се водя от мода и какво да правя?!?Обикалям из целия град за да си харесам нещо... :x

да ве..баси шита
миналата седмица тръгнах да си търся панталон, ама НИКЪДЕ не намерих един свестен!! мноо се нервя ве,баси...

_mimi7y_
10-26-2008, 07:33
3дравейте.
Няма някаква конктретна цел таэи тема,но просто много се ядосах и да си го иэлея някаъде.А може и да има "сродни души".
Става дума эа магаэините,които днес обикалях по търговските улици в София.Обиколих една камара магаэини и нищо не харесах.Пълна трагедия е навсякъде.Попринцип не обичам много да ходя по магаэините,но вече ми се наложи,эащото част от старите ми дрехи са в окаяно състояние,другата част са се свили брутално,а третата просто не ми става,эащото качих някой и друг килограм.Реших да се пораэходя иэ магаэините,эа да си купя някое парцалче.Но не очаквах,че това ще ми донесе само нерви.В 99% от магаэините,които посетих,не намерих НИЩО,което да ми хареса поне мъничко.В другия 1% намерих някакви единици,които обаче като им видях цените и вече не ми се струваха толкова хубави.Суечър,тип яке,с криви шевни тегели-блиэо 200 лв :shock: Да бе...
И така.Ще си остана май със старите парцалки,каквито и да са.В моловете същата работа-нищо не ми харесва,а и са едни цени...
Вярно,че хората са с раэлични предпочитания относно дрехи,но аэ толкова ли съм чалната,че НИЩО не харесвам?Преди не беше така.Все си намирах нещо.А сега е пълна скръб.
Някой дали случайно няма същия проблем с харесването? 8-) Хах явно не знаеш къде да търсиш.. ;) а бтл хубавите неща са скъпи ти кво очакваш..
защо мислиш че сички хубави неща са скъпи....аз обикновено като тръгна да обикалям магазините първо се набутвам в най скъпите магазини..но нищо не си харесвам....и точно когато се ядосам ...намирам някое забутано магазинче където има точно това което търся и то на много ниски цени ... така че който търси намира... обикновено като изляза да си купувам нещо се прибирам след 3-4 часа но знам че съм си купила точно това за което бях излязла... и освен това почти не съм докоснала парите които си бях отделила за ужасно скъпите дрехи по 2/3 от магазините :D

SummeRLove08
10-26-2008, 08:51
Специално от дрехите не мога да се оплача чак толкова; има доста готинки неща според мен, но от ботушите-просто нямам думи. :? Почти нищо не ми хваща окото и са мноооого скъпи. :?

Pliok0019
10-26-2008, 09:19
Аз пък преди имах проблем с панталоните. Нося 38-40 размер. ( :D ) Стига да не са онея впитите дънки...всичко е идеално. Обаче моделите им...супер еднотипни и шарени. То не са пайети, бродерий, лайна...

За това пазарувам панталони от Секънд хенд, рядко от Спрайдер.

ELiTyYy
10-26-2008, 13:45
оффф и аз ходих по магазините 2 дена подред....
само 1 дънки си харесах и си ги взех....
всички магазини едно и също....лилаво жълто.... ебаси модите гадни...
имаше едно яке много ми хареса,но само на витрината
... влезнах в магазина...стоя :О ...
то с къс ръкав.... .какво е това зимна яке....без дълги ръкави..как ще топли.... пффуфууу

Madness
10-27-2008, 12:15
подкрепям :/
Модата сега е няква..ебати ужасната