PDA

View Full Version : Девствена съм,на 18 години съм



make_you_mine
10-22-2008, 20:15
толкова ли е странно,че на когото кажа и :shock: викам им,абе хора просто не съм срещнала подходящия човек,какво толкова.. и сега и приятеля ми и той, ходим от 1 месец...и ме попита съответно...викам му-ми не ,не съм, за кво да го лъжа ... при което:'не те ли притеснява тоя факт ?', бих казала ами не... не се е случило и това е .. какво смятате по въпроса..

jad3d
10-22-2008, 20:18
Ае кви са тея теми бе...Как да ти помогнем,кво искаш да дойдем 50 души от форума и да си избереш някой да ти го налузи ли?

make_you_mine
10-22-2008, 20:23
Мне, искам да разбера какво толкова ви кара да реагирате така, като разберете, че момиче на моята възраст не е правило секс ..

jad3d
10-22-2008, 20:24
Еми то с това ново поколение попринцип вече на 12 правят секс...незн може да си помисля че доло се крие нещо кът моето...разбираш ли? :D

vaseto0o
10-22-2008, 20:25
Факта че не е нормално в наши дни, това е :)

Jumbie483
10-22-2008, 20:25
в днешно време всички правят секс на 13/14 да не говорим, че има отделни индивиди които почват и по-рано :? и за това новината, че си на 18 и си девствена се приема по този начин :shock: представата на обществото се е изкривала относно тези неща :-o

Made_of_Pain
10-22-2008, 20:26
Шапка ти свалям...

miShle
10-22-2008, 20:27
Е и ?!?!?! Тфа си е твой ибор. Айде стига с тея теми вече! :?

Armani_P
10-22-2008, 20:31
Постъпила си правилно,въпреки всичко,което ще ти кажат - не слушай ;) Намери този,който търсиш и удоволствието ще е два пъти по-голямо ;)

jambo_bs
10-22-2008, 20:34
в днешно време всички правят секс на 13/14 да не говорим, че има отделни индивиди които почват и по-рано :? и за това новината, че си на 18 и си девствена се приема по този начин :shock: представата на обществото се е изкривала относно тези неща :-o
Изпревари ма с мнението ми :D

savoy
10-22-2008, 20:43
Мне, искам да разбера какво толкова ви кара да реагирате така, като разберете, че момиче на моята възраст не е правило секс ..

Ще ти кажа, че приятеля ти е тъпак... :-o

jad3d
10-22-2008, 20:49
Я прати един пик...може да ти дойде късмета :smt007 :smt007

Taraaa
10-22-2008, 20:51
Оф не ги слушай .. Рядкост са момичетата които едвам издържат до 18 да не си направят сефтето .. Така че не се притеснявай - браво на теб мога само да кажа .. КОгато му дойде времето тогава ..

yeti
10-22-2008, 20:51
Шапка ти свалям...

+1

Consequence
10-22-2008, 23:58
Има нещо, което започва да ме изнервя ...
Започна да се придава голямо значение на цялата работа.
"не съм срещнала подходящия човек" ... Какво значи подходящият човек ? Щe му свалиш блузата и отдолу ще има синьо трико с голямо S върху него ли?
Разбирам да не се чувстваш готова и т.н., но да кажеш, че не си намерила подходящият е глупаво.
Подходящ няма ... Може да си лудо влюбена в някой, да прецениш, че той е човека и два дена след това да те зареже.Това е живота ...
Не го превръщайте в някакъв специален ритуал.Това е секс!
Важно е единствено да имаш връзка с човека, а не да претупаш нещата.

Bombshell
10-23-2008, 03:36
толкова ли е странно,че на когото кажа и :shock: викам им,абе хора просто не съм срещнала подходящия човек,какво толкова.. и сега и приятеля ми и той, ходим от 1 месец...и ме попита съответно...викам му-ми не ,не съм, за кво да го лъжа ... при което:'не те ли притеснява тоя факт ?', бих казала ами не... не се е случило и това е .. какво смятате по въпроса..
Такива са времената... ;-)

mynichka
10-23-2008, 05:07
не не е толкова странно :P даже на приятеля ти трябва да му е хубаво да ти е първи :P

la4ezara
10-23-2008, 06:24
Aз пък много се радвам като разбера, че момиче над 16г. е девствено, а не са я отворили още на 14..както повечето. Ти да не мислиш, че на тея малките им пука кой е подходящия човек? Да се изебат там....да обменят опит...да се фукат...да се правят на големи мадами пред батковците и така....като правиш секс отрано няма да ти дойде повече ум в главата. Познавам много хора, които са правили секс на по 14 и се съжаляват. Ама е късно вече.... никой не може да те съди, че още не са те наебали :D и аз съм девствена, обаче някой като ми се опули насреща и му казвам че се гордея с това. Щото секса си е секс, ама секса с любим човек е повече от секс! :oops: :-)

huligankata
10-23-2008, 06:32
Има нещо, което започва да ме изнервя ...
Започна да се придава голямо значение на цялата работа.
"не съм срещнала подходящия човек" ... Какво значи подходящият човек ? Щe му свалиш блузата и отдолу ще има синьо трико с голямо S върху него ли?
Разбирам да не се чувстваш готова и т.н., но да кажеш, че не си намерила подходящият е глупаво.
Подходящ няма ... Може да си лудо влюбена в някой, да прецениш, че той е човека и два дена след това да те зареже.Това е живота ...
Не го превръщайте в някакъв специален ритуал.Това е секс!
Важно е единствено да имаш връзка с човека, а не да претупаш нещата.

Подходящият може да е просто човек, с когото тя желае да го направи и би го направила?!?! Не е нужно да има S-та и т.н. По темата нормално си е да не те притеснява толкова. Имам приятелка, която не го беше правила до 18 - 19, а наистина е хубава - хубаво тяло, печена и т.н. Хвана си гадже и се оказа, че и той не го е... Колкото нея е . Така че всичко се случва - остави тия дето ти викат ма как може, ма защо, ма минало ти е времето - ТРЪНКИ..

savoy
10-23-2008, 07:08
Девствена на 18г. :shock:


Аз пък и се възхищавам! :P

albb
10-23-2008, 07:18
Шапка ти свалям...

+1
Според мене не е лошо и ненормално да си на 18 и да не си правила секс още!Когато намериш точниа човек та ще си покаже кога ще дойде моментът :) Изобщо нидей да обръщаш внимание на тези ,които ти казват че нещо не е в ред да си на 18 и да си девствена

Rebirthing
10-23-2008, 07:42
Няма нищо ненормално , единствено може да се гордееш с това, а гаджето ти е пълен глупак щом не се радва а ти задава такива въпроси.

VQTUR
10-23-2008, 09:20
Мацка, Браво!
И аз съм почти на 18 и съм девствена, така че те разбирам.
Това не е трагедия както другите си мислят... а е привилегия!
:o

darla
10-23-2008, 09:27
razbetete vsi4ki,nqma "normalna" vuzrats da zapo4ne6 da vodi6 polov jivot,nqkoi po gore kaza "ami za6toto ne e normalno v na6e vreme",ti kakvo razbira6 pod "normalno".tova e tolkova individualno...kogato SAMA re6i6,togava go napravi,a ne kogato smetne6,4e e "normalno"

krem4et0
10-23-2008, 13:59
Почти всичките ми познати(връстнички) са правили секс след 18......Сега са на по 20-23. Не го виждам за ненормално в случая......

GerYy
10-23-2008, 14:02
в днешно време всички правят секс на 13/14 да не говорим, че има отделни индивиди които почват и по-рано :? и за това новината, че си на 18 и си девствена се приема по този начин :shock: представата на обществото се е изкривала относно тези неща :-o


+1 :)

val_man
10-23-2008, 14:14
повечето не чакат подходящия,но щом ти си решила да го правиш по-добре.Няма нищо срамно и нищо странно.Момичето така си е преценило просто. :)

therichbitch
10-23-2008, 16:14
mi tva si e izcqlo tvoi izbor,a za reakciqta bih kazala 4e dnes pove4eto na 15 ve4e vodqt otdavna polov givot,zatva ima takova vseob6to u4udvane moge bi :D

x3eme
10-23-2008, 16:32
taka sme nau4eni 4e kato 4eum nqkoi nad 16 godni da ne e pravil sex i go priemame za neestestveno

jjjjjj6363
10-23-2008, 17:04
shte kaja 4e e mnogo dobre trqbva da ima pove4e takiva momi4eta

desi_bonbona
10-23-2008, 17:09
v dne6no vreme ako ne sa go pravili na 14/15 izpadat v depresiq edva li ne. poradi tazi pri4ina nqkoi hora reagirat taka kato im kaje6. da ne ti puka, evala :)

chokolate_girl
10-23-2008, 17:30
оф начи,как не ви омръзна да пускате глупави теми...кво искаш ся?? да те похвалим ли? ми добре,свястна си и кво ся?
не разбрахте ли ,че кой,каквото прави,за себе си го прави,защо се влияеш от мнението на другите.като не си готова-не го прави ,ние какво да направим?
BTW това е 123456-та такава тема...спрете се малко ,стига сте пускали глупави теми за щяло и нещяло,хората имат и по-важни проблеми от такава като твоята-дали е лошо да си девствена...излагате се бе хора.
и аз съм девствена и се гордея с това,а ти го казваш така,сякаш те е срам от този факт. :?

Rofl4e
10-23-2008, 17:40
Тоя пич трябва да се раздва че си е намерил такава приятелка(девствена на 18[чиста като сълзичка]и може да земе едно от най важните неща на едно момиче)И няма какво да те притеснява този факт даже трябва да си горда с него!

Bellatrix
10-23-2008, 17:48
Не е нито нормално, нито ненормално. при всеки е различно. Просто стечение на обстоятелствата. Не си срещнала точно момче=> не си го направила. Ако беше срещнала някой подходящ щеше да го направиш и на 15 и тая тема нямаше да я има. И аз съм така. Не бих пуснала на момче, което не обичам. Аз моето го срещнах и си загубих девствеността на 16, но ако не се беше появил до 18-годишнината ми и дотогава щях да чакам. Или изобщо, може и да 20 и нататък - докато не се появи. Няма да ти свалям шапка, няма и да те упреквам. Въпрос на късмет.

TheRealisT
10-23-2008, 18:12
олее ей тва е!!! Признавам те!!! Много малко останаха такива момичета като тебе..свестни! =D> =D> =D> =D> това за мен е един голяяяяяяяяяяяяяяяяяям ама огромен плюс за теб пред останалите БравО!

ChoCohoLiC
10-23-2008, 18:14
Тва е супер :grin: изобщо не тряа да те притеснява,трябва да се гордееш с тва 8)

sasha_90
10-23-2008, 18:20
Не виждам нещо срамно в това.И аз съм на 18 и не съм спала с момче досега,но това не ме прави половин човек.

6ibanqka
10-23-2008, 18:33
Вие с тва мислене като се сближите с некой и не му пускате и човека ви зарезва... така изпущате потенциални шансве и после що сме така?
Вервате си сигорно в следбрачната нощ да е първа ... :-D

Не трее да ви дреме бре :? 8)

Miimiinka
10-23-2008, 19:11
Мне, искам да разбера какво толкова ви кара да реагирате така, като разберете, че момиче на моята възраст не е правило секс ..

Ми реагираме така понеже вече сега 12 годишна е минала под ножа. :D :D

sextazy_baby
10-23-2008, 19:34
Единственото което мога да ти кажа е че само ти можеш да решиш кога и с кого да го направиш :)

mysterious93
10-23-2008, 20:06
олее ей тва е!!! Признавам те!!! Много малко останаха такива момичета като тебе..свестни! =D> =D> =D> =D> това за мен е един голяяяяяяяяяяяяяяяяяям ама огромен плюс за теб пред останалите БравО!

ти пък как разбра че е свястна?може пък да е кучка по характер :D :D авторке нищо лично и аз съм девствена :P ко ти пука е.. ; )

ANTIHUMAN
10-23-2008, 20:30
в днешно време всички правят секс на 13/14 да не говорим, че има отделни индивиди които почват и по-рано :? и за това новината, че си на 18 и си девствена се приема по този начин :shock: представата на обществото се е изкривала относно тези неща :-o

+1 и това е жалкото в България, но нали сме ,,нормална'' държава!

Bixel
10-23-2008, 20:35
Шапка ти свалям...

fashion4etyy
10-24-2008, 00:29
толкова ли е странно,че на когото кажа и :shock: викам им,абе хора просто не съм срещнала подходящия човек,какво толкова.. и сега и приятеля ми и той, ходим от 1 месец...и ме попита съответно...викам му-ми не ,не съм, за кво да го лъжа ... при което:'не те ли притеснява тоя факт ?', бих казала ами не... не се е случило и това е .. какво смятате по въпроса..

Яко си задръстена :razz: :razz: на 18 и девствена :-o ти си няква тъпа чесно такива кат теб са... :?

6ibanqka
10-24-2008, 11:14
Мне, искам да разбера какво толкова ви кара да реагирате така, като разберете, че момиче на моята възраст не е правило секс ..

Тоя твоя човек ако те упреква за това - значи е мн зле и не ти трее :-D
Ако ти прави намеци, не се дърпай пък ти! Защото ако е свестен, пък ти го въртиш вече ... ще му омръзне и пак ще изпуснеш момента :?

migancy
10-24-2008, 11:18
Признавам те !!! И аз искам да се сдържам,но не винаги успявамм... :-) :P Права си изчакй подходящия :)

ive_nceto
10-24-2008, 11:55
Има нещо, което започва да ме изнервя ...
Започна да се придава голямо значение на цялата работа.
"не съм срещнала подходящия човек" ... Какво значи подходящият човек ? Щe му свалиш блузата и отдолу ще има синьо трико с голямо S върху него ли?
Разбирам да не се чувстваш готова и т.н., но да кажеш, че не си намерила подходящият е глупаво.
Подходящ няма ... Може да си лудо влюбена в някой, да прецениш, че той е човека и два дена след това да те зареже.Това е живота ...
Не го превръщайте в някакъв специален ритуал.Това е секс!
Важно е единствено да имаш връзка с човека, а не да претупаш нещата.

Ti si momche nali.Savsem normalno e edno momche da kaje "be tova e samo sex",ama pri nas momichetata ne e taka.Za nas parviqt pat e mn vajen.Ili pone beshe taka predi nqkolko godini,a sega nqkoi monicheta fledat da se ottarvat ot tova "breme" kolkoto se moje po-rano.Pak i momicheto kato kazva che ne e sreshtnala podhodqshtiq znachi e taka,zashtoto moje da haresvash nqkoe momche super mn i da ne iskash da spish s nego.
A za avtorkata-ne se pritesnqvai i ne obrashtai vnimanie kakvo ti kazvat.Sugurna sam che izbranikat ti shte se radva da e parviq.Ima i dr kato teb.Az sam na 19 i predi nqkolko meseca mi beshe parviq pat,no pri men gadjetta mi ne sa reagirvali taka,a sa se nadqvali te da sa parvite,no...Kakto i da e-kogato se pochuvstvash sigurna che tova e majat s koito iskash da ti r prviq pat togava go napravi.Nqma znachenie daje i da si stanala na 20

kalinka2
10-24-2008, 14:31
Ако беше постнала темата, че си продаваш първия път за 1 милион евро, всички щяха да кажат, че си егати печената мацка, а сега виж какво стана - пулят ти се насреща разни недорасляци, дето си мислят, че са правили секс! Какъв секс, бе, преди 25-30 години - то това вашето е кекс, ама недопечен и глетав. Хайде сега само да не ми се заобяснявате колко сте страшни. Страшни са мацките за големите батковци (над 30 г.) и чичковци (над 40 г.), щото им се хапва агнешко, а не защото има какво да научат от вас. Друго си е все пак едно стегнато маце - и отпред и откъм гърба.
А що се отнася до 18 годишните и повече, които още не са правили КЕКС, да не се притесняват - с повече продукти (т.е. емоционална готовност) и предварително загрята фурна (т.е. психическа уравновесеност, а не издивяла пубертетщина) винаги шансът да е по-добър е по-голям. Хич не ги слушай пуберите, намери си обаче "готиния", който не пита по форумите: "една девствена ми се обади и кажете кво да я правя" . Има и свестни момчета около теб, които обаче за нищо на света не искат да се издадат пред многознайковците връстници. Просто ги наблюдавай по-добре, може и да намериш твоето мило момче :)

Ужас! 12-13 годишни правят секс! Съвсем като циганите станахме. Сега остава да започнете и деца да раждате и да ги оставяте в домовете и сигурно тогава ще жънете страшно възхищение у връстниците си. Ама знам, че няма как да го разберете сега, колкото и да ви го обясняваме ние, другите, станали вече на "преклонна" възраст. Изпийте си горчивите хапове - ваши са си и няма как да ви ги вземем!
P:S: Не се отнася до теб, а до онези, които ти се пулят насреща

bqsna_teenagerka
10-24-2008, 15:21
Смятам,че си от малкото с мозък в главата

TheGirlNextDoor
10-24-2008, 15:27
т'ва е като да се подиграват на умните в училище...гледайте на къде отива тоя свят..... :?

fashion4etyy
10-24-2008, 16:01
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си зле

Rebirthing
10-24-2008, 16:04
Ако беше постнала темата, че си продаваш първия път за 1 милион евро, всички щяха да кажат, че си егати печената мацка, а сега виж какво стана - пулят ти се насреща разни недорасляци, дето си мислят, че са правили секс! Какъв секс, бе, преди 25-30 години - то това вашето е кекс, ама недопечен и глетав. Хайде сега само да не ми се заобяснявате колко сте страшни. Страшни са мацките за големите батковци (над 30 г.) и чичковци (над 40 г.), щото им се хапва агнешко, а не защото има какво да научат от вас. Друго си е все пак едно стегнато маце - и отпред и откъм гърба.
А що се отнася до 18 годишните и повече, които още не са правили КЕКС, да не се притесняват, с повече продукти (т.е. емоционална готовност) и предварително загрята фурна (т.е. психическа уравновесеност, а не издивяла пубертетщина) винаги шансът да е по-добър е по-голям. Хич не ги слушай пуберите, намери си обаче "готиния", който не пита по форумите: "една девствена ми се обади и кажете кво да я правя" . Има и свестни момчета около теб, които обаче за нищо на света не искат да се издадат пред многознайковците връстници. Просто ги наблюдавай по-добре, може и да намериш твоето мило момче :)


Да ти кажа съм съгласна с мнението ти като цяло че секс не трябва да се прави на крехка възраст ОБАЧЕ какво ще рече това "Какъв секс, бе, преди 25-30 години" :shock: да не го правят преди да навършат 25-30 години :shock: с това доста се изхвърли... имаше една книга на една американска писателка която пишеше че ако една жена остане девствена и след 25-тата си годишнина най-вероятно ще си остане стара мома.

kalinka2
10-24-2008, 16:21
Ако беше постнала темата, че си продаваш първия път за 1 милион евро, всички щяха да кажат, че си егати печената мацка, а сега виж какво стана - пулят ти се насреща разни недорасляци, дето си мислят, че са правили секс! Какъв секс, бе, преди 25-30 години - то това вашето е кекс, ама недопечен и глетав. Хайде сега само да не ми се заобяснявате колко сте страшни. Страшни са мацките за големите батковци (над 30 г.) и чичковци (над 40 г.), щото им се хапва агнешко, а не защото има какво да научат от вас. Друго си е все пак едно стегнато маце - и отпред и откъм гърба.
А що се отнася до 18 годишните и повече, които още не са правили КЕКС, да не се притесняват, с повече продукти (т.е. емоционална готовност) и предварително загрята фурна (т.е. психическа уравновесеност, а не издивяла пубертетщина) винаги шансът да е по-добър е по-голям. Хич не ги слушай пуберите, намери си обаче "готиния", който не пита по форумите: "една девствена ми се обади и кажете кво да я правя" . Има и свестни момчета около теб, които обаче за нищо на света не искат да се издадат пред многознайковците връстници. Просто ги наблюдавай по-добре, може и да намериш твоето мило момче :)


Да ти кажа съм съгласна с мнението ти като цяло че секс не трябва да се прави на крехка възраст ОБАЧЕ какво ще рече това "Какъв секс, бе, преди 25-30 години" :shock: да не го правят преди да навършат 25-30 години :shock: с това доста се изхвърли... имаше една книга на една американска писателка която пишеше че ако една жена остане девствена и след 25-тата си годишнина най-вероятно ще си остане стара мома.

Ммм, дааа, явно няма как да разбереш - чела си само до "преди 25-30 години". След това текстът някакси ти е убягнал, затова прочети пак, и ако отново се чудиш, ще ти обясня подробно какво точно казвам.

pOiSoN_kIsS_94
11-05-2008, 21:08
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си зле
ти си по-зле и от нея :lol: :razz:

Vesk0u
11-05-2008, 21:10
Ами учудващо е щото сега повечето хубави момичета (между 13 и 16) си хващат някой батко на 20 и кусор години и АЙДЕ - дотук беше с чистото и невинно девойче! :D

Soichiro
11-06-2008, 06:39
Е и ?!?!?! Тфа си е твой ибор. Айде стига с тея теми вече! :?
Abe kato ne vi haresvat tezi temi ne gi 4etete be. Momi4eto si ima problem i si go spodelq, a ti kato ne iska6 ne 4eti. Zaglavieto na temata podskazva dostatu4no dobre za kakvo stava vapros vutre.
Po temata: vqrno 4e ne se sre6tam mnogo takiva kato teb, no puk se nadqvam 4e nqma da go napravi6 naro4no s nqkoi samo za da se otarve6 ot tova 4uvstvo. Kogato re6i6 4e e momenta togava. No ti 6tom si se opazila dosega moje6 i bez toq savet :)

Soichiro
11-06-2008, 06:50
оф начи,как не ви омръзна да пускате глупави теми...кво искаш ся?? да те похвалим ли? ми добре,свястна си и кво ся?
не разбрахте ли ,че кой,каквото прави,за себе си го прави,защо се влияеш от мнението на другите.като не си готова-не го прави ,ние какво да направим?
BTW това е 123456-та такава тема...спрете се малко ,стига сте пускали глупави теми за щяло и нещяло,хората имат и по-важни проблеми от такава като твоята-дали е лошо да си девствена...излагате се бе хора.
и аз съм девствена и се гордея с това,а ти го казваш така,сякаш те е срам от този факт. :?
Q mi kaji v toq forum koq e po-umna tema?!? No iskam da mi dade6 primer za takawa koqto ti si pusnala. Kaji kakvi po-vajni problemi ima6 TI v momenta, 4e ne iska6 da 4ete6 tuk?!? Takuv e foruma, takiva sa temite. Az kato iskam da pro4eta za noviq 6-taktov dvigatel otivam v avtoforuma, kato iskam da se raztovarq s ei takiva temi4ki vlizam v toq forum. Ti kakvo iska6 da pro4ete6, 6te ti pusna edna takava tema li4no, kaji mi samo nasokata.

Wrathchild
11-06-2008, 07:24
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си злеЕ ти вече ме изкара извън нерви. Що не си затвориш мазната педалска уста, ти сигурно и ти не си девствен. Отзад обаче. Е бре, много отворени станахте бе :-x Обратни само да бяхте, ама вие пък сте си чисти педали. И то от малки. Я иди кажи на мама да те научи на възпитание и си избърши млякото около устата.

qninefertiti
11-06-2008, 08:30
iskam da vi spode ne6to mnogo li4no az sam na 20 godini i ne sam pravila o6te sex i malko me e strah kavetemi molq kakwo e 4ustvota ili me podgotvete malko za tova

Drebs
11-06-2008, 09:11
Не отдавай такова значение на ципата си.Никой не е умрял девствен.
А и съм чувала от доста момичета,че секса носи много по-голямо удоволетворение,когато започнеш от по-късно.
Ако се тряскаш от 12 и са те плющяли на всяка поза и на 20 вече си преспал с половиния си град и си настъпваш клитора,кво удоволствие ще изпитваш ми е интересно?
Изобщо да не ти пука,ципата си е твоя - ти решаваш с кой и кога да я махнеш. 8)

scoobydors
11-06-2008, 09:14
Постъпила си правилно,въпреки всичко,което ще ти кажат - не слушай ;) Намери този,който търсиш и удоволствието ще е два пъти по-голямо ;)

Подкрепям :)

qninefertiti
11-06-2008, 09:46
благодаря много за съветите но аз не сам си имала никога сериозен приятел и понякога се чуствам самотна сяка6 никои не ме иска а дори за секс дума не става .Всички мои приятелки са го правили и си коментират за тожа а аз нищо не мога да кажа те си имат сер.приятели и на мен ми става кофти

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-06-2008, 10:41
Мааааааминааа убавица златна! Ако си на 18 и си наистина девствена, аз лично искам да ти изразя моите най-искрени адмирации! Най-накрая едно момиче, което да си знае цената! :smt008

ЕЙ! И да не съм прочел някъде да се самосъжаляваш ... повечето дрисли тук могат само да се надяват и да мечтаят да бъдат на твое място!!!

angelkata_dqvolkata
11-06-2008, 16:28
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си зле

а ти добре ли си с главния мозък?!?!?!?! :o

mArMaLaDkA
11-06-2008, 17:47
Не съм чела всички мнения,защото видях едно и се хванах за главата.На 18 години си и си девствена.Не е трагедия.Най-лесното е да си намериш някой лигльо,дето се пише големия ебач и да те изчука.Спомена ще ти е отвратителен и всеки път като правиш секс,ще си спомняш противния момент,в който оня търси дупката. 8-)

6ibanqka
11-06-2008, 21:25
благодаря много за съветите но аз не сам си имала никога сериозен приятел и понякога се чуствам самотна сяка6 никои не ме иска а дори за секс дума не става .Всички мои приятелки са го правили и си коментират за тожа а аз нищо не мога да кажа те си имат сер.приятели и на мен ми става кофти
Девойче, абсолютно същата работа е и при мен. Тия мойте приятели са мн напреде с материала, само си говорат кво праели с гаджетата си, с които са сериозни, а аз слушам и яко здух :oops:
И в подобни моменти се усещам как сдухвам като стане на въпрос или има около мен такива, а и хубави момичета... Но се старая да не ми личи и си настройвам акъла да мисля, че щом до са не съм свършил работата, явно не е имало подходяща. И не трее да се насилват нещата. В крайна сметка - всяко зло за добро :-)

Snowww
11-06-2008, 21:27
Ми и аз бях девствена на 12, ама един сладур ме оправи. Споко и тебе ще те оправят.

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-07-2008, 10:14
fashion4etyy, а ти остра ли си, като си още дрисла и си поела 10 тинейджърски пишки? Това прави ли те някак по-равна от равните? Изкачи ли се в йерархията на живота? Или се изкачи в йерархията на малолетните курви!!!

qninefertiti
11-07-2008, 10:33
zai4e za tova si mnogo prav :-)

gost_s_reg
11-07-2008, 21:28
Мне, искам да разбера какво толкова ви кара да реагирате така, като разберете, че момиче на моята възраст не е правило секс ..
ми значи че си залюпена путка, тва значи...

fewtcher
11-07-2008, 21:34
Има нещо, което започва да ме изнервя ...
Започна да се придава голямо значение на цялата работа.
"не съм срещнала подходящия човек" ... Какво значи подходящият човек ? Щe му свалиш блузата и отдолу ще има синьо трико с голямо S върху него ли?
Разбирам да не се чувстваш готова и т.н., но да кажеш, че не си намерила подходящият е глупаво.
Подходящ няма ... Може да си лудо влюбена в някой, да прецениш, че той е човека и два дена след това да те зареже.Това е живота ...
Не го превръщайте в някакъв специален ритуал.Това е секс!
Важно е единствено да имаш връзка с човека, а не да претупаш нещата.

А за какво правиш секс с човека? Да се отчетеш просто? Точно това си е специален ритуал! "Доказано е, че само делфините и хората правят секс за удоволствие." - нека не остават само делфините, защото ако това не е специално, се превръща просто в съешаване.

Jigi
11-07-2008, 21:59
Голямааа работа , 18 and virgin , like who gives a fuck . Като му дойде времето .

sssladuranka
11-08-2008, 17:09
мен това не ме притеснява независимо дали си момиче или момче на 18-19-20...не си срешнал човека и тва е...нема да легна с първия само за да кажа - да ебала съм се :?
пп - момиче на 15 съм и съм девствена и даже и нямам гадже у да ви е яд :? :? :?
пп2 - имам приятелка къде го направи на 13 за да "задржи момчето"... :? :? :?

synito
11-08-2008, 17:56
abe q ne se komleksirai za takiva raboti prosto ne se 4uvstv6 gotova basi mn e typo tva mi 4e az imam poznata deto e na 22 i vse o6te e devtvena hi4 daje ne se pritesnqvai kyt si sre6ne6 podhodq6tiq 4ovek davai ;]

synito
11-08-2008, 17:58
мен това не ме притеснява независимо дали си момиче или момче на 18-19-20...не си срешнал човека и тва е...нема да легна с първия само за да кажа - да ебала съм се :?
пп - момиче на 15 съм и съм девствена и даже и нямам гадже у да ви е яд :? :? :?
пп2 - имам приятелка къде го направи на 13 за да "задржи момчето"... :? :? :? emi az sym na 15 i az sq nqmam priqtel ama sym si dobre jiva sym ;] podkrepqm mnenito ti ama za tva 13 god ti fr mn glupavo e postypilo (pone spored mene)

Kostadin_682
11-08-2008, 18:42
мен това не ме притеснява независимо дали си момиче или момче на 18-19-20...не си срешнал човека и тва е...нема да легна с първия само за да кажа - да ебала съм се :?
пп - момиче на 15 съм и съм девствена и даже и нямам гадже у да ви е яд :? :? :?
пп2 - имам приятелка къде го направи на 13 за да "задржи момчето"... :? :? :? emi az sym na 15 i az sq nqmam priqtel ama sym si dobre jiva sym ;] podkrepqm mnenito ti ama za tva 13 god ti fr mn glupavo e postypilo (pone spored mene)

И според мен е така...

FeuerHerz
11-16-2008, 12:44
Aз пък много се радвам като разбера, че момиче над 16г. е девствено, а не са я отворили още на 14..както повечето. Ти да не мислиш, че на тея малките им пука кой е подходящия човек? Да се изебат там....да обменят опит...да се фукат...да се правят на големи мадами пред батковците и така....като правиш секс отрано няма да ти дойде повече ум в главата. Познавам много хора, които са правили секс на по 14 и се съжаляват. Ама е късно вече.... никой не може да те съди, че още не са те наебали :D и аз съм девствена, обаче някой като ми се опули насреща и му казвам че се гордея с това. Щото секса си е секс, ама секса с любим човек е повече от секс! :oops: :-)
+1

FeuerHerz
11-16-2008, 12:57
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си зле
Хаха що не земеш се факаш некъде копеленце скапано ?!? :-x Или ти навра отзад келявите манекенски ръчички ?!? :-x И кажи на твойта приятелка че е ку*ва ! Манекенски боклук с боклуците ! :-x На тия като теб трябва по една кубинка м/у очите да са научиш !
По темата: Благодаря ти Господи че има все още такива момичета макар и да си по голяма от мен :oops:

IvYyYyYy
11-16-2008, 13:18
реагира така защото много малко хора са девствени до 12-13 годи6на възраст и после даи да се наебем че така праят големите....

-/-
11-16-2008, 15:13
Има нещо, което започва да ме изнервя ...
Започна да се придава голямо значение на цялата работа.
"не съм срещнала подходящия човек" ... Какво значи подходящият човек ? Щe му свалиш блузата и отдолу ще има синьо трико с голямо S върху него ли?
Разбирам да не се чувстваш готова и т.н., но да кажеш, че не си намерила подходящият е глупаво.
Подходящ няма ... Може да си лудо влюбена в някой, да прецениш, че той е човека и два дена след това да те зареже.Това е живота ...
Не го превръщайте в някакъв специален ритуал.Това е секс!
Важно е единствено да имаш връзка с човека, а не да претупаш нещата.

Предполагам, че си момиче - за това ще ти го кажа така: Ти си много проста, ма пача, нещастна!
Ти като си си хващала гаджета на 8-9-10 години, и тогава с нефелния си акъл си преценила, че това е човека защо не сте се изчукали, а? Айде нема нужда, аман от идиоти.

boom_sexy
11-16-2008, 15:58
тъпа си..приятелката ми е на 14 и е правила секс ти си просто :razz: :razz: :razz: :razz: мн си зле
Хаха що не земеш се факаш некъде копеленце скапано ?!? :-x Или ти навра отзад келявите манекенски ръчички ?!? :-x И кажи на твойта приятелка че е ку*ва ! Манекенски боклук с боклуците ! :-x На тия като теб трябва по една кубинка м/у очите да са научиш !
По темата: Благодаря ти Господи че има все още такива момичета макар и да си по голяма от мен :oops:


Apfff taq tvoita priqtelka e o6te po t1pa i kvo kato sa q nae*ali na 14 :? prosto e stanala porednata maloletka kurva ... jalko e 4e razbiraniqta na dne6nite pikli sa takiva 4e trebva do 14 godini ve4e da sa se nae*bali :X i ako mislite 4e taka 6e se haresata na mom4etata ste v mn golqma gre6ka prosto vi izpolzvat i se zabavlqvat pf kurvenska rabota ... po dobre devstvena na 18 otkolkoto spala s celiq grad na 13 :X

A ina4e sum napulno suglasna s FeuerHerz ;)
i nqma ni6to lo6o v tova da e devtvena na 18- kogato preceni 4e e gotova da go napravi tva si e nein li4en izbor . uspeh :P

summerlove66
11-16-2008, 16:22
Аплодисменти ли чакаш или някво писмено признание .. И кво за тебе значи подходящия човек .. Някой ден му пише супермен на гащите ли . Айде моля ви се.. не се прайте на големите светици ;)

ЛаСт!К
11-16-2008, 16:45
всеки го прави,когато прецени точно за себе си , щом не си се чувствала готова,хубаво.Другите те гледат странно,щот те са го направили на по 14-15..Ми хубаво де,така са решили,имало е с кой,тяхна си работа.Няма нищо срамно в това,още повече ако си с яка външност..иначе може би има нещо малко.

П.С.:тея теми са безсмислени :? за всеки е индивидуално :)

roadrunner
11-16-2008, 18:33
Похвално :grin: Според мен постъпваш добре и няма нищо срамно в това,че си девствена.Мисля,че трявба да се изчака подходящият момент,човек и когато наистина си готова и го искаш да го направиш .. Искам да се обърна към висчки млади момичета,които са още девствени-не прибързвайте да го правите от гъзария или само защото вашите приятелки са го правили.Има цял живот пред вс да се е*ете.Аз съм на 13 ( :oops: ) много мои познати са го правили .. С едно момче дори ходехме 1 месец и нещо и накрая ме заеба,защото му не пуснах :o Но не съжалявам,защото не съм готова за това,тялото ми все още се развива ( пък и съм чувала,че като почнеш от на 12 13 години в ханша се раширяваш адски много :shock: Дори имам една комшийка( тя е на 14 ) и е почнала от 12 годишна..Наистина непрекъснато е на диета,нище не яде и е адски широка .. Така,че момичета поне ако за фигурата си мислите не почвайте от рано,няма смисъл .. Пък и сексът трябва да се удоволствие с любим човек,а не тъпо на*баване :)

Stefchyy
11-16-2008, 18:41
Кьв и е смисьла на тая тема не моа да разбера ... пфф..

roadrunner
11-16-2008, 18:45
Кьв и е смисьла на тая тема не моа да разбера ... пфф..
Смисълът е :
1-во в БГ всички се про*бават на по 12-13 години изатова момичето се чувства един вид изолирано от такива елементарни хора
2-ро с тази тема може да се даде пример на тези по малките да не прибързват
3-то може би има и другите момичета с такъв проблем.Те могат да се посъветват с мненията на хората
4-то според мен ограниченомислещите нямат място в този форум (или поне за форум със сериозни теми и проблеми) :(

summerlove66
11-16-2008, 19:08
pFf .. много ограничени хора има .. кво айде да чакаме да станем на по 30 и да дойде някъв свръх човек да ни нае*е а .. Аре моля ви се ;) .. Един е живота .. И не казвам чее са тряя се превръщаме в курви , а просто да го живеем ..

6ibanqka
11-17-2008, 08:34
Мале що комплекси се избиха в тая тема :grin:
Не гледайте другите хора, гледайте себе си! Кой когато си иска да го прави, няма право да държи сметка другите кога да го прават, както и другите на него. Всеки си отговаря сам за себе си.
И не слагайте секса на пиедестал. :?