PDA

View Full Version : Hm...4UDQ SE..



didity_baby
10-22-2008, 20:35
pffffffffffffffffffffffffff

savoy
10-22-2008, 20:39
ABE ot skoro zapo4nah da vodq polov jivot ... i nemoga da razbera sq ..svyr6vane i orgazym edno i sy6to li e pri jenata ... 6tot az vse o6te ne sym polu4avala orgazym... pyk.. bee mnoo mi e edno takova obyrkano kak stoqt ne6tata... pls kajete 4e ... :oops: 8-) mersi predvaritelnu... :)

Абе на колко години си? :? :-o

jad3d
10-22-2008, 20:40
Според теб?Щом е почнало сега момичето около 10-11 :) 8)

Armani_P
10-22-2008, 20:42
Няма да се учудя и вече второкласниците да станат "ЕБАЧИ".Вземи прочети една-две книги преди да задаваш малоумни въпроси.

jad3d
10-22-2008, 20:43
Няма да се учудя и вече второкласниците да станат "ЕБАЧИ".Вземи прочети една-две книги преди да задаваш малоумни въпроси.
Мда...примерно Кама Сутра

jambo_bs
10-22-2008, 20:47
Няма да се учудя и вече второкласниците да станат "ЕБАЧИ".Вземи прочети една-две книги преди да задаваш малоумни въпроси.
Мда...примерно Кама Сутра
Ммм не не.Те нали казаха че разчели тайния шифър на гърба на книгата.Там пишело:
Позите на снимките са изпълнявани от професионалисти!МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА! :D

savoy
10-22-2008, 21:07
Според теб?Щом е почнало сега момичето около 10-11 :) 8)

Е, да... Как не се сетих. :-o

MakeMeLaugh
10-22-2008, 22:34
БУКВАЛНО НЕ знаеш дали ти се ебе или пикае.

Боже опази!!

Ifko
10-23-2008, 15:18
БУКВАЛНО НЕ знаеш дали ти се ебе или пикае.

Боже опази!!
+1

Madn3s5
10-23-2008, 15:32
Според теб?Щом е почнало сега момичето около 10-11 :) 8)

:razz: :razz:

дете вземи прочети някоя образователна книжка най добре

Madn3s5
10-23-2008, 15:33
Не им обръщай внимание на тези издухани моралисти .Това че си започнала да водиш полов живот от рано е добре,кефят ме такива момичета.Само гледай да го правиш с презерватив, пожелавам ти да нямаш гафове.
Оргазмът (сексуален климакс) е кулуминативният момент на завършителната фаза на човешкия копулативен цикъл, обикновено наричана плато. И мъжете, и жените изпитват оргазъм, характеризиран от силна телесна наслада и контракции на тазовите мускули, контролирани от вегетативната нервна система. Възможни са и други неволни действия, например говор, издаване на звуци, спазми на други мускулни групи и общо чувство на еуфория. При мъжете оргазмът е съпроводен с еякулация.
Умора и желание за покой обикновено последват оргазма. Това се обяснява с отделянето на пролактин, който потушава действието на хормоните, отговорни за сексуалната възбуда.

извинявай ама си адски зле :-o кое му е добре-то да се шибат на по 12 :? и като копира инфо от гугъл за по образован и оригинален ли се имаш? ей такива индивиди адски мн ме дразнят...

Miimiinka
10-23-2008, 15:39
Според теб?Щом е почнало сега момичето около 10-11 :) 8)

:D Хахах +1

Мила или мили.... искам да ти кажа,че жената свършили получава оргазма... хахах :grin:

Madn3s5
10-23-2008, 16:25
извинявай ама си адски зле :-o кое му е добре-то да се шибат на по 12 :? и като копира инфо от гугъл за по образован и оригинален ли се имаш? ей такива индивиди адски мн ме дразнят...

Еми да се шибат кво лошо има бе? Това че на тебе не ти отърва е друг въпрос.Да си праят кефа децата лошо няма. И какво като съм копирал от гугъл? Нещо лошо ли виждаш в това? Може би трябваше да кажа че съм го копирал това от гугъл ли А? И мене ме дразнят такива като тебе ама кво да правя да тръгна да те нареждам ли искаш? Не си позволявай друг път да ми правиш забележка.Това че те нервя си е твой проблем.С времето съм разбрал че само издуханите и тъпаците не ме харесват.На нормалните хора им допадам.
Ай сиктир, издуханяци...

Точно по тая тема мога да споря и 3 дни ако трябва..но не виждам смисъл да се занимавам точно пък с тебе..само искам да те видя след някоя друга година като/ако имаш дете момиче и като стане на 11 да слушаш келешите да говорят че половината град я е минал или да и засечеш мненията по форума да пита дали е бременна .. Не мислите като говорите бе деба мама му какво удоволствие може да изпита едно дете от секса?? точно тук ще вкарам вече баналния но и верен израз че на тая възраст не знаят е*е ли им се пикае ли им се.. !!

ValzZi
10-23-2008, 20:01
oлее на къде отива света.. :shock:

Lyubeto
10-23-2008, 20:07
oлее на къде отива света.. :shock:

...Мани , бе ... :razz:

Madn3s5
10-23-2008, 22:44
Точно по тая тема мога да споря и 3 дни ако трябва..но не виждам смисъл да се занимавам точно пък с тебе..само искам да те видя след някоя друга година като/ако имаш дете момиче и като стане на 11 да слушаш келешите да говорят че половината град я е минал или да и засечеш мненията по форума да пита дали е бременна .. Не мислите като говорите бе деба мама му какво удоволствие може да изпита едно дете от секса?? точно тук ще вкарам вече баналния но и верен израз че на тая възраст не знаят е*е ли им се пикае ли им се.. !!

Можеш да спориш ако искаш и 3 години и пак няма да постигнеш нищо.Просто не си уцелила човека с който да спориш.Нещата които тебе те впечатляват на мене са ми през кура.Въобще няма да ми пука кво говорят другите ако го прави с презерватив или други предпазни мярки.Едно дете може да изпита много повече от секса отколкото ти си мислиш затова не говори празни приказки.Предполагам че не си го направила на 11г. че да знаеш дали може да изпита оргазъм или не.Като не знаеш не говори.

Ти чуваш ли се кво говориш бе?? :shock: кво щи изпита едно дете дето не знае още за кво служи тва дето го има отдоло.. Боже слез си прибери версийте !! нямам думи честно..

petervuto
10-24-2008, 05:07
Не им обръщай внимание на тези издухани моралисти .Това че си започнала да водиш полов живот от рано е добре,кефят ме такива момичета.Само гледай да го правиш с презерватив, пожелавам ти да нямаш гафове.
Оргазмът (сексуален климакс) е кулуминативният момент на завършителната фаза на човешкия копулативен цикъл, обикновено наричана плато. И мъжете, и жените изпитват оргазъм, характеризиран от силна телесна наслада и контракции на тазовите мускули, контролирани от вегетативната нервна система. Възможни са и други неволни действия, например говор, издаване на звуци, спазми на други мускулни групи и общо чувство на еуфория. При мъжете оргазмът е съпроводен с еякулация.
Умора и желание за покой обикновено последват оргазма. Това се обяснява с отделянето на пролактин, който потушава действието на хормоните, отговорни за сексуалната възбуда.


+1 - Не съм съгласен с някои неща които каза, но темата е пусната не за да коментираме на колко е започнала да прави секс, а какво е оргазъм. Всичко останало е спам и празни приказки, които не помагат на didity_baby.

Alex4enceto
10-24-2008, 10:55
NeNoRMaLNiKa a ti na kolko si godini ???

detekt
10-24-2008, 11:42
Няма да се учудя и вече второкласниците да станат "ЕБАЧИ".Вземи прочети една-две книги преди да задаваш малоумни въпроси.


Ама тва въпрос ли е изобщо :razz:

Alex4enceto
10-24-2008, 11:48
NeNoRMaLNiKa a ti na kolko si godini ???

На 17 и половина,проблем?!

Не, питам просто, нищо лично. :) просто се почудих на колко години си след кат си ебал 12 годишна а и се изкарваш некъв страшен еб*ч ;)

Alex4enceto
10-24-2008, 12:04
NeNoRMaLNiKa a ti na kolko si godini ???

На 17 и половина,проблем?!

Не, питам просто, нищо лично. :) просто се почудих на колко години си след кат си ебал 12 годишна а и се изкарваш некъв страшен еб*ч ;)

Никога не съм се изкарвал страшен ебач! Такова впечатление оставям у хората просто.

е у мен не остави точно такова впечатление ама карай ;)

Denkova
10-28-2008, 17:32
ами че земи гледаи филми земи прочети някоя книга де да знам питаи маика си просто то няма как да се обясни оргазма си е много яко чувство ама земи се образоваи малко ти те първа започваш трябва малко и да си знаеща в това отношение :)

krem4et0
10-28-2008, 17:46
Същността на темата не е ясна!