PDA

View Full Version : za6too :(



didenceto_baby
10-22-2008, 21:08
Pravq seks ot okolo 7 8 meseca ve4e sys priqtelq mi s koito hodim ot godina no vse o6te ne sym izpitala orgazym .... :( dali e moje bi za6toto toi ne pravi ne6to kakto trqbva ili e ot men ne6to ..... :-o :( :-o

savoy
10-22-2008, 21:10
Pravq seks ot okolo 7 8 meseca ve4e sys priqtelq mi s koito hodim ot godina no vse o6te ne sym izpitala orgazym .... :( dali e moje bi za6toto toi ne pravi ne6to kakto trqbva ili e ot men ne6to ..... :-o :( :-o

Ебатиии.... Абе що не говориш първо с него бе?!?! Ние какво да дойдем да Ви наблюдаваме и да кажем кой е виновен?!
На колко години си?

Buttk0
10-22-2008, 21:10
шото приятеля ти е тарамбука

didenceto_baby
10-22-2008, 21:14
na 17 sym ... i ako obi4a6 ne se dryj po tozi na4in tuk sym za syvet a ne da mi :-x

Buttk0
10-22-2008, 21:15
хаха е кво др да ти кажа хахах питай си го него кво нас питаш ня хода се еба с приятеля ти че да го проам!

Rofl4e
10-22-2008, 21:17
Опитаите различни пози и виш коя ти доставя най голямо удоволствие може да си от хората които свършват само в една поза.. :)

jambo_bs
10-22-2008, 21:32
Аватара на Buttk0 може да ти помогне :razz: :razz: :razz:

snike
10-22-2008, 21:40
pove4eto jeni rqdko izpitvat orgazym taka 4e ne si edinstvenata i govori s tvoq 4ovek

VVT
10-22-2008, 21:49
Chela sum che za da izpitash orgazum trqbva da sa nalice nqkolko raboti :
1.Trqbva da imash doverie na priqtelq si
2.V nikakuv sluchai da ne se pritesnqvash ot teloslojenieto si
3.Da se naslajdavash na vsqka edna sekunda dokato pravish sex
aic drugite ne se seshtam ... no ne se pritesnqvai... i az ne sum poluchavala ... te nqkoi sa nekadurni i ne mogat da te zadovolqt taka che spox :)) :grin:

Sigrina
10-23-2008, 05:53
Стимулирай клитора си.
И btw изпигтваш ли оргазъм, когато се самозадоволяваш?

middle_of_noWhere
10-23-2008, 06:38
приятелят ти е бъгав , нещо не е наред с него !

следващия път като ти поиска да му праиш свирка му захапи уя

bibo
10-23-2008, 06:53
приятелят ти е бъгав , нещо не е наред с него !

следващия път като ти поиска да му праиш свирка му захапи уя

или ти си фригидна... 8-)

Споко има жени които изпитват оргазъм чак след след първото си раждане...Т'ва не е за успокоение де.. :D

Rebirthing
10-23-2008, 07:50
Pravq seks ot okolo 7 8 meseca ve4e sys priqtelq mi s koito hodim ot godina no vse o6te ne sym izpitala orgazym .... :( dali e moje bi za6toto toi ne pravi ne6to kakto trqbva ili e ot men ne6to ..... :-o :( :-o

Ебатиии.... Абе що не говориш първо с него бе?!?! Ние какво да дойдем да Ви наблюдаваме и да кажем кой е виновен?!
На колко години си?

+1

Wrathchild
10-23-2008, 09:43
Не си изпитвала оргазъм, просто защото при жените е по-трудно.
Може да е свързано с психиката ти и много да го мислиш. Отпусни се и по време на секса остави ВСИЧКИ грижи, които си имала през деня. Те нямат място в леглото ви.
Друг вариант е да не ти харесва достатъчно и да не сте открили позата, при която това може да се случи.
Третото възможно нещо е да си от жените, които не получават оргазъм. Нито клиторен, нито вагинален. И между другото, колкото и да ти е смешно, много от жените не са изпитвали оргазъм преди да родят. Никакъв.
Въпрос: докато се самозадоволяваш получаваш ли оргазъм? Или на сън примерно?

val_man
10-23-2008, 14:52
Толко си може човека.Нема му се сърдиш. :P :P

therichbitch
10-23-2008, 16:27
ami moge problemut da e i v dvamata a ne samo v edin ot vas taka veroqtnostta da polu4i6 e o6te po malka :D

jjjjjj6363
10-23-2008, 18:11
4uval sum za jenikoito prez celiq si jivot ne sa ispitvali orgazam

savoy
10-23-2008, 18:39
4uval sum za jenikoito prez celiq si jivot ne sa ispitvali orgazam

Не стресирай момичето бе!!!

Говори първо с него, и му кажи какво ти харесва...

skuck
10-23-2008, 19:11
според мене трябва да си наясно че на него му харесва и че тялото ти е хубаво алабала... един вид да се отпуснеш!

didenceto_baby
10-25-2008, 20:57
Не си изпитвала оргазъм, просто защото при жените е по-трудно.
Може да е свързано с психиката ти и много да го мислиш. Отпусни се и по време на секса остави ВСИЧКИ грижи, които си имала през деня. Те нямат място в леглото ви.
Друг вариант е да не ти харесва достатъчно и да не сте открили позата, при която това може да се случи.
Третото възможно нещо е да си от жените, които не получават оргазъм. Нито клиторен, нито вагинален. И между другото, колкото и да ти е смешно, много от жените не са изпитвали оргазъм преди да родят. Никакъв.
Въпрос: докато се самозадоволяваш получаваш ли оргазъм? Или на сън примерно?
Da izpitvam klitoren orgazym kato se samozadovolqvam. Mersi mnogu za syvetite vi . 6te govorq s nego da se postarai pove4e :)

dqvolski_angel
10-25-2008, 21:00
pove4eto jeni rqdko izpitvat orgazym taka 4e ne si edinstvenata i govori s tvoq 4ovek
повечето? нещо си в грешка тука

Spraymaster
10-25-2008, 21:04
Отиди да те ремонтират. :razz:

didenceto_baby
10-25-2008, 21:35
Отиди да те ремонтират. :razz:
zaminavam ei sq!!! :shock: :shock: :shock: :-x

nejnaDROGA
10-26-2008, 04:28
4uval sum za jenikoito prez celiq si jivot ne sa ispitvali orgazam

Не стресирай момичето бе!!!

Говори първо с него, и му кажи какво ти харесва...
Е,че защо да не й каже истината?!
Наистина има жени,които през целия си живот не могат да изпитат оргазъм...



По темата:Сещам се за няколко причини,поради които може да се случи това:
1.Не можеш да получаваш вагинален оргазъм...(има и такива момичета,които изпитват само клиторен или анален,но не и вагинален)
2.Секса ви е еднообразен...
3.Не се отпускаш достатъчно...
4.Той не се отпуска достатъчно...
5.Не знае как да си използва оная работа...
6.Не ти е приятен секса с него...
7.Не му е приятен секса с теб...
8.В ума си неволно успяваш да го сравниш секса ви с този с бившо гадже...(т.е. оня е бил по-добър)
9.В ума си той неволно успява да сравни секса с теб с този с бившо гадже...(т.е. оная е била по-добра)
10.Той ти е първия...(и аз ХИПЕР трудно получавах оргазъм с първия ми,а и не само аз...познавам и други такива индивиди)
11.Ти си му първата...
12.Любовната игра ви е прекалено кратка...
13.Скоростта е неправилна...
....
Да изреждам ли още причини?! :-o