PDA

View Full Version : Засягате ли приятеля/приятелката си?



rusoto_baby_f
10-22-2008, 21:22
Въпросът ми е следният....Какво ще кажете в случай,че...
Скарвате се много жестоко с половинката си..и сте бесни и първото което ви идва на ум е да кажете нещо с което да го засегнете и да му смъкнете самочувствито....
Примерно нещо от сорта ,,в секса си пълна 0 " :-D
Или просто ще си тръгнете....и ще си замълчите...
ПП..Извинявам се ако темата не ви е интересна! 8)

hahavteen
10-22-2008, 21:26
Пффф не съм попадала в такава ситуация... Винаги като сме се карали с бившия съм се старала да не го наранявам особено пък по такъв начин защото все пак го обичах..

snike
10-22-2008, 22:03
naskoro s moq mnogo qko se izpokarahme i si nagovorihme edni i az ot qd i za da mu stane na nego gadno si izklu4ih telefona za da nqma kak da me otkrie...po kysno go vklu4ih i toi vednaga mi zvynna i po4na da se izvinqva vypreki 4e bqh az vinovnata :D i taka mu smek4ih samo4ustvieto

MakeMeLaugh
10-22-2008, 22:11
Детска работа...

SiegHeil
10-23-2008, 00:45
Бой. 8-)

BePoHuKa
10-23-2008, 03:50
Натъпваш го по мазола :D много яко!Аз много обичам така да прая..за секи е различно.Открий му слабото място и така :-D

mynichka
10-23-2008, 04:56
Въпросът ми е следният....Какво ще кажете в случай,че...
Скарвате се много жестоко с половинката си..и сте бесни и първото което ви идва на ум е да кажете нещо с което да го засегнете и да му смъкнете самочувствито....
Примерно нещо от сорта ,,в секса си пълна 0 " :-D
Или просто ще си тръгнете....и ще си замълчите...
ПП..Извинявам се ако темата не ви е интересна! 8)
в секса е пълна 0 ..ама те е чукал нали ?! :lol:

varnen4e
10-23-2008, 05:38
Абсолютно детска работа.

Sigrina
10-23-2008, 05:58
Детска работа...
\:D/
П.С. Как може да искаш да нараниш някой, който обичаш...?! И какъв дебил изобщо трябва да си, че да искаш да нараниш който и да било. Ти си болна бе...
Нали за това сме хора, да се уважаваме и разбираме по човешки, а не чрез битка (макар и душевна) - като животните...

soul1199
10-23-2008, 06:17
Детска работа...
\:D/
П.С. Как може да искаш да нараниш някой, който обичаш...?! И какъв дебил изобщо трябва да си, че да искаш да нараниш който и да било. Ти си болна бе...
Нали за това сме хора, да се уважаваме и разбираме по човешки, а не чрез битка (макар и душевна) - като животните...+1

AFT
10-23-2008, 06:38
Брей, каква любов, какво чудо! Аз дълго време се чудех какво е любовта и дали съм влюбена, но сега всичко ми стана ясно - ако не искам да го травмирам (физически и/или психически), значи не го обичам, че даже сигурно дори не го харесвам! Евала на тая тема, отвори ми очите за толкова много неща. :-)

bibo
10-23-2008, 06:42
Казвам и "А пък майка ти е по-грозна от моята" 8) 8)

darla
10-23-2008, 06:43
ami v izblik na qrost ponqkoga kazvam ne6ta,za koito posle sujalqvam,4e sum gi kazala,no na momenta ne moga dase vuzdurja-ne,4e go pravq naro4no,prosto sum takava-ako toi mi kaje ne6to,skoeto me zasqga i az pravq su6toto-be obi4am az posledna da sum se izkalza.no da pravi6 iz4isleniq i da razmi6lqva6 sledva6tiq put kato se skarate kakvo 6te mu kaje6 e dolno,ne4ove6ko i v nikakuv slu4ai ne e priznak za kapka obi4 dori! :?

MoHuTo
10-23-2008, 08:51
Както каза и darla_f и аз понякога в изблик на ярост му говоря каквото ми дойде, въпреки че после съжалявам, но това не го обмислям предварително с ясната мисъл да го нараня или нещо подобно, ако обичаш приятеля си няма да искаш да го нараняваш, дори и да е пълна 0 в секса.. ако ти се имаш за 1-ца вземи го понаучи, вместо да го обиждаш :)

rusoto_baby_f
10-23-2008, 18:27
Ооо я стигаа...
Всички казваме неща за които после съжаляваме....Но ги казваме нали..?....Темата беше, за да кажете какво обикновенно казвате на половинката си когато сескарате...и дали се опитвате да ги засегнете по някакъв начин...?...!..
На коментари от типа ,, Детска работа..." бих попитала...Вие нито веднъж ли не сте засягали половинката си...в такъв момент...Не сте ли казвали нещо за което после съжалявате...?...Едва ли..!..!

А и още нещо ....като казах "примерно"...значи съм дала пример...а не, че го използвам.. :-x :booooomb:

ImmortalForever
10-23-2008, 18:29
АМи аз най-често в изблик на ревност ги говоря тия неща и най-тежкото беше: Аве, малък ти е ве..не се притеснявам,че я чукаш.Нямаш с кфо :D:D Ама после ми се сърди 4 дена .. Пютьовци ко да прайш :)

jghgh
10-23-2008, 18:35
Ами аз въпреки че винаги се нервя до КРАЕН ПРЕДЕЛ се въздържам да обиждам, и слава богу, щом ми се обиждат само от мрънканиците...
Пследното грубо нещо беше "Пф, не ми се говори с тебе сега, няма да си говоря с тебе за такива неща, няма да ги обсъщам с тебе и изобщо днес няма да говоря с теб! Развалих си настроението"..

Тва заради една неприятна тема.
И той ми се обиди.
Като се ядосам отношението ми е по-скоро обидно, но не мога да см толкова гадна че да кажа "пишката ти е малка" или нещо такова...

jjjjjj6363
10-23-2008, 18:54
vinago go pravq taka mnogo puti sum naranqval maikami i sestrami za koeto ne se gordenq mnogo no prosto tova mai mi e nai loshata 4erta v haraktera
vinagi kazvam neshto s koeto da smaja 4oveka ot sreshta

darla
10-23-2008, 19:05
^ i az taka.no posle ako se osuznaq,4e naistina sum nagorovila kup gadosti,umeq da se izvinqvam prodobava6to.no v pove4eto slu4ai vtulpqvam 4uvstvo za vina u drugiq i toi mi se izvinqva na men :-)

sextazy_baby
10-23-2008, 19:18
Не,колкото и да съм била бясна това никога не съм го правила,нито пък той...според мен е детска простотия да се постъпва по този начин

partychild
10-23-2008, 20:41
Ами аз въпреки че винаги се нервя до КРАЕН ПРЕДЕЛ се въздържам да обиждам, и слава богу, щом ми се обиждат само от мрънканиците...
Пследното грубо нещо беше "Пф, не ми се говори с тебе сега, няма да си говоря с тебе за такива неща, няма да ги обсъщам с тебе и изобщо днес няма да говоря с теб! Развалих си настроението"..

Тва заради една неприятна тема.
И той ми се обиди.
Като се ядосам отношението ми е по-скоро обидно, но не мога да см толкова гадна че да кажа "пишката ти е малка" или нещо такова...мхм най-много и аз да му кажа че не желая да говоря с него по тази тема... когато съм много ядосана..след което си млъквам.. и не го обиждам..мразя да изреждам грешките му..понякога не помага .. след караница ми трябва сън за да ми мине.. иначе мога цял ден да съм кисела :?

huligankata
10-23-2008, 21:17
Не бих го наранила по никакъв подобен начин - все пак винаги когато се караме идеята ми е как да се сдобриме после. А ако не искам да се сдобряваме просто си заминавам.

SINDEL
10-24-2008, 09:43
Хмм.. ами всъщност колкото и да съм ядосана, гледам да не правя нещо, за което да съжалявам после. Не, не говоря неща, които биха го засегнали. Не съм такъв 4овек, 4е да се възползвам от минусите му или от нещата, които биха го наранили, за да се по4увствам по-велика. Няма нужда. На мен са ми го правили, ужасно е. После колкото и да ти се извиняват, винаги ти остава спомен за този момент, в който някой ти е казал нещо ужасно, само и единствено за да те унижи.
Прекалено е долно. Не бих го направила на 4овек, когото оби4ам.. Да им имам и любовта на вси4ки тези, които постъпват така :?

krem4et0
10-24-2008, 14:12
Когато се скараме-ставам пряма и откровена....но да го нараня съзнателно-не.

Soy_tu_mujer
10-24-2008, 14:38
Ооо... хах ние сме от много отдавна заедно и повечето пъти си казваме, каквото ни е отвътре, трудно се сдържаме като сме ядосани, но се опитваме.
По-скоро, когато не бяхме заедно ми беше изтърсил подобен израз, а най-лошото е, че беше пред други хора, но.... превъзмогнах го...
Наговаряли сме си ужасни неща в яда си.....
Но инъче не му го казвам с цел да му сваля гарда или нещо такова....
Просто понякога се случва като съм в такова състояние да кажа неща, които неискам, както и той... Инъче минахме през много неща и вече се владея повече, отколкото очаквах. Гледам да не го наранявам с такива фрази, че ще го приеме много навътре, а и няма да е истина ;) Неискам да говоря неща, за които после ще съжалявам. Въпреки, че няма да го оставя пък в крайна сметка той да си го позволява и да говори подобни неща :) и такаа...
Гледам да се сдържам и да не го обиждам..

BaiToq
10-24-2008, 15:28
Не.

NaNa_SladuRana
10-25-2008, 13:45
никога!
:x

scoobydors
10-25-2008, 13:47
Детска работа...
:?

sasha_90
10-25-2008, 13:49
Не ми се е случвало така да засегна половинката или било то някой бивш.Колкото и да са ме наранявали не бих казала"ти си кръгла 0 в леглото".

uBeTy
10-25-2008, 21:42
Бой. 8-)

+1 :grin: :smt043 :razz:

Andreev
10-25-2008, 22:00
:smt066 :smt067

girls_aloud_
10-28-2008, 18:08
амии нарочно никоха не бих го засегнала обаче като сме се карали предполагам че се е случвало обаче никога не съм си поставяла тази цел да му смъквам самочувствието :?

midle
10-29-2008, 19:00
Ще си тръгна и бих й показал че съм обратното , само че с друга.

Naughty_
10-29-2008, 20:49
и аз влизам към групата на избухливите - бием се ,караме се, викаме си, обиждаме се и т.н. това е едната част от връзката ни - другата е разбирателсвто, хармония, спокойствия, щастие... от всичко има :) много си харесвам връзката, която вече е на 2 години и половина :-) динамика 8) това е думата,която най-точно описва връзката ни :-)

Valkyrie
10-30-2008, 01:15
И мойта връзка е една такава шантава. Когато се караме е супер интересно, напъваме се кой ще измисли по-оригинален начин да обиди другия. Той съвсем леко повишава тон, говори малко по-бързо, но сравнително спокойно все пак. Аз крещя, щото си падам по драматизациите. Обаче при него гадното е, че в един момент не може да си сдържи усмивката и или ме ядосва още повече, или почваме да се смеем и двамата. Иначе сме си казвали всичко, но най-вече такива неща, които единият не мисли, но казва, защото другият си ги мисли. Абе, гадничко си е и вкарва във филма доста. Обаче още с първата усмивка споменът за тях изчезва. Но това сме ние и само с него бих могла да си устройвам такива скандалчета, защото е забавно. Иначе преди това не съм търсила съзнателно обида, нито пък ще го правя, ако съм с някой друг. Да, по принцип е много тъпо и долно. Ако нещо не ти харесва, не го изстрелваш, когато се карате, а говориш за това спокойно с половинката си.

xxXroshawkaXxx
10-30-2008, 05:47
Никога не бих го засегнала, нито пък обидила.Не бих казала нещо невярно само за да смъкна самочувствието му!НИКОГА! :?

krisiiiiito
10-30-2008, 05:49
:booooomb: не бих искала да го засягам никога и за нищо както и не съм го правила до сега

Victorya
10-30-2008, 09:07
Тръгвам си мълчешком и с вдигната глава.Не ми е в стила да обиждам хората,на които държа.А ако го направя после винаги съжалявам.Имам странната дарба да улучвам най-болните места на хората,затова гледам да си замълчавам...После съжалявам за казаното в момент на нервна слабост и понякога губя повече,отколкото печеля.Губя п риятел,гадже,близък,а печеля една минута удоволствие от собствената си мерзост.Не си заслужава.

MartyParty
10-30-2008, 09:30
Детска работа...
Мхм! :smt075

Jaffs
10-30-2008, 17:46
Определено се старая да не го правя. Случвало ми се е няколко пъти и после е страшно неприятно и за двете страни. На мен са ми казвали неща, от които адски боли, а когато са от човека, който обичаш и с който си боли в пъти повече. Такива неща не се забравят и после дори и да се сдобрите винаги се сещаш. В гнева си хората правят и казват неща, които иначе не биха казали никога. Искам открити отношения, но основани на цивилизовано отношение, не на варваски изблици :)