PDA

View Full Version : абитуриенти ?



pitan4icata
10-22-2008, 22:31
абе хора дайте съвет каде да си изкараме абитуренската с каласа (освен хотела имам предвид) в Гърция ли(кодае по точно) да ходим или на Слънчев бяг ли,дайте някви савети, кой ,къде е бил ,къде е хубаво, Къде има яки дискотеки(хоусе и чалга може) че утре трябва да решим с калса ,а нямаме никави ,добри според мен ,оферти :s
Ако можете да ми препоръчате и добра туристическа агенция,няма да е зле (от Пловдив сме ;) )



Съжалявам че пиша в този раздел,но искам бърз отговор ,а едва ли някаде другаде ще я забележите навреме
Извенете ,утре вече може да я преместите

jambo_bs
10-22-2008, 22:34
В тия курорти като Сл.Бряг не е хубаво.На някой хижа отидете.Предлагам ви Пампорово хотел Снежанка.Няма да останете разочаровани :)

SMoKe_BoY
10-22-2008, 22:46
В съни .. никаф чеп не стаа .. всичко е митове и легенди .. само ше опукате мн пара и нищо няя усетите .. препорачвам като по горния коментар некоя хижа .. без значение каде.... ако сте купонджии ще си го напрайте както си тряя .. знаете какво имам в предвид ..

Consequence
10-23-2008, 00:36
Ако ще е Гърция, по-добре в Созопол :D
В Сл.Бряг цените са съвсем нормални.Не знам вие какво очаквате ...
Моят бал беше там.Другаде не сме ходили.Повече от задоволително е.
По време на баловете е пълно с хора, абитуриенти или не ... Обстановката е приятна.
Но за след бала не мога да предложа нищо ... Ако ще е извън България, по-добре в Турция.Ако ще е тук, може и по морето, може и на хижа ... Зависи какъв тип забавление търсите :)

varnen4e
10-23-2008, 06:46
Защо питаш нас? Посъветвай се с класа си.

jim_beam
10-23-2008, 06:55
slun4ev brqg e super tapa ideq... mn gadno.... ina4e ako iskate da ne e tuka v turciq e 100000000000 pati po qko otkolkoto v garciq... ;)

mynichka
10-23-2008, 07:31
начи и аз съм 12 клас ..от Търново съм :P и ще ходим на Албена ..за 3 дена ..а в В. Търново ще ни е първата вечер ..в един ресторант :lol: ии в смисъл за Слънчев бряг е адски тъпо ...никои не е останал доволен ..а за Гърция е 3 дена ..от които половината са в път ..няма смисъл ..а и побързайте с решението къде ще ходите ..щото ние вече за Албена си имаме определени дати и капаро сме събирали :)

bibo
10-23-2008, 08:11
Ами ние бяхме в Сл.Бряг и беше уникално...никой не може да ме убеди...
Сл.Бряг си е Сл.Бряг к'вото и да ми говорите и не беше скъпо..хоела ни излезе 150 лв за 5 нощувки със закуска..май месец е пълно с абтуренти навсякъде където идеш...освен т'ва имаш MANIA,LAZUR,ORANGE,ESCAPE...Несебър ти е на 5км - там е уникално..
Влас ти е на 7 км...Има автобуси на всеки 15мин и за двата града...Все пак това е най-големия Черноморси курорт..Който ми каже,че там е тъпо значи не може да се забавлява,или е бил с пълни убитаци..В Турция е 2 дена пътуване дотам и обратно,като пристигнеш ти тряя 1 ден да се възтановиш и то к'во остава...А ако се забутате в някоя балканска хижа май месец ще изтървете много,повярвай ми..
Относноагенциите мисля,че която и да избереш няма да сбъркаш,стига да е някоя по-известна...Те обикновено са много коректни и се работи с отговорно и разбрани хора...Лично на нашата не и помня името,ама се намираше на златаската улица и бяха в една сграда с един ресторант ама не мога да ти кажа кой (не знам дали това ще ти е изобщо от полза 8-) )

Айде успех и приятно прекарване.. :grin: :grin:

val_man
10-23-2008, 16:11
ходете до Хавате.Нема чалга ма ще си искарате добре. :)

tianiira
11-02-2008, 22:15
slanchev brqg hotel Planeta e super :grin: :grin: :grin:

lifestyler
11-02-2008, 22:22
bibo абсолютно съм съгласна. Ние сме на Сл. бряг след бала и съм сигурна,че ще е супер. Абе в крайна сметка изказвания от рода "еди кое си е тъпа идея, остаряла, изтъркана" са много повърхностни и позиорски.. Сигурно, ако сте на "актуалното" място ще изкарате добре, без значение от настроението и компанията нали..

pitan4icata
11-03-2008, 17:51
nie ve4e re6ihme i kaparo sybrahme..
Na slyn4ev brqg, v hotel 4aika, s riviera tur na 27-28-29
ako nqkoi ima vpe4atleniq ot hotela ili firmata moje da spodeli... :)

TERRORMACHINE
11-03-2008, 18:21
Врачани ходим на Слънчев бряг и всички оставаме доволни...тая година и аз ще видя какво му е толкова хубавото на тоя слънчев бряг

amazonkata90
11-03-2008, 18:38
И ние сме на Слънчев бряг в хотел "Чайка"! :grin:

cherinka
11-03-2008, 19:48
И аз, както трябваше да съм абитуриентка, и аз щях да предпочета Слънчев Бряг.
Не за друго, ами просто защото си го знам:) като цяло. :)

Иначе, който желае по всяко време може да ме заведе в Италия, Ибиза, Франция.. неам претенции аз;)

schranz
11-03-2008, 20:43
не знам за класа ми,но аз след бала съм на едноседмична почивка в АМстердам ...Нека ми е зле 8)

TheSadGirl
11-03-2008, 21:41
ние ще сме в Гърция за 5 дена ... нека ни е зле, адското разлепване ще е 8-)

TERRORMACHINE
11-03-2008, 21:54
ние ще сме в Гърция за 5 дена ... нека ни е зле, адското разлепване ще е 8-)Ще му предам...

mimi_gothica
11-04-2008, 10:23
Svan4ev Brqg est \:D/

Nam3less3
11-04-2008, 12:15
Мармарис в Турция е много по-добре и по-изгодно от Гърция, гарантирам ти.

мичка
11-04-2008, 15:12
всеки е с предпочитанията си,моят клас се разделя след бала (кофти ми е за някои хора,но факт),по-голямата част барабар с класната заминават за Турция,а с компанията ми от класа заминаваме за съни(тъй като си го бяхме решили още в 11 клас) ,също така повечето ми завъшващи познати ще са там.Повечето неща си органирваме сами-оферти,резервации,ходене по ТА,имаме мн хубави предложения дори и за отделни групи.И пък и при мисълта,че ще си бъда с едни от най-близките ми хора на едно място за няколко дена нон стоп ме "побърква",мн ми е яко ,а пък ония другите киртаци,които даже на едно кафе не са ме поканили за 5 год.да си хоят в Турция,боли ма дебелото черво.Даже с класната се поскарах малко на тея тема,ама тя защитава само нейните си интереси,тъй като не се събраха 15 човека :D

мичка
11-04-2008, 15:13
лично за мен е по важно с кой съм,а не къде съм ...