PDA

View Full Version : Да поддържаш тръпката?



Niakoitam
10-23-2008, 10:21
От тук и от много други местта останах с впечатлението че момичетата са горе долу разделени на две.Такива,които харесват лоши момчета и такива,които си падат по добри момчета.Темата може да е и за момчета,който си падат по добри момичета или по лоши момичета.

Та значи наблюдението ми е следното.Поне за момичетата има повече теми та така ми изглежда.Имам чувството че едните си падат по лоши момчета,докато не бъдат наранени от тях или не им писне отношението им.После минават към добрите момчета,след това пак към лошите и се редуват.Другите пък обратно.Харесват добрите момчета докато не им писне от грижите и вниманието им.След това минават на лоши,пак добри и т.н.
По това теоритично може да се заключи че имат еднакво виждане(не слагам всички по общ знаменател,знам че всички момичета както и всички момчета са различни)просто им се разминават мисленията,защото така в природата.И лошите и добрите момчета,и лошите и добрите момчета трябва да бъдат харесвани.Не може всички да се хвърлят на една група,а другите да бъдат пренебрегвани все пак.

Та въпросът ми ще го задам от момчешката страна,защото а съм момче.
И момчетата може да отговарят на въпроса обърнат и нагоден спрямо тях.

Та въпросът ми е:
Били ви задържало тръпката едно момче изключително дълго време даже и постоянно,ако се държи твърде противоречиво и не ви позволява да го разберете.Един ден да е доброто възпитано момче,което ви боготвори и ви разбира,а друг ден да е някакъв тъп селяндур,който изобщо не иска да ви разбере и само се заяжда с вас за най-дребните неща.Понякога за най -дребното нещо като например разговор с приятелки да ви се сърди да ви се кара и даже понякога и да ви налита на бой,а други дни да е способен даже и да ви прости например изневяра и за ваше учудване да не ви се развика,да не ви каже нищо,просто да каже че и той има някаква вина и да направи всичко възможно да ви разбере и да ви накара да се чувствате истински щастливи.И след това пак и пак и пак все така.
Били ви допаднало такова момче и били поддържало то тръпката във вас постоянно?
Има ли такива момчета според вас или всичко това е маска и роля да се задържи вниманието ви?
Може ли едно момче ако играе роля заради вас в един момент да се заблуди,да се обърка и да не знае кой от образите,които ви е показал е всъщност той?Или е всички?Има ли опасност да загуби същността си така?
Тези въпроси важат и за момчетата само на местото на момчето да сложат момиче.

Sigrina
10-23-2008, 10:34
Та въпросът ми е:
Били ви задържало тръпката едно момче изключително дълго време даже и постоянно,ако се държи твърде противоречиво и не ви позволява да го разберете.Един ден да е доброто възпитано момче,което ви боготвори и ви разбира,а друг ден да е някакъв тъп селяндур,който изобщо не иска да ви разбере и само се заяжда с вас за най-дребните неща.Понякога за най -дребното нещо като например разговор с приятелки да ви се сърди да ви се кара и даже понякога и да ви налита на бой,а други дни да е способен даже и да ви прости например изневяра и за ваше учудване да не ви се развика,да не ви каже нищо,просто да каже че и той има някаква вина и да направи всичко възможно да ви разбере и да ви накара да се чувствате истински щастливи.И след това пак и пак и пак все така.
Били ви допаднало такова момче и били поддържало то тръпката във вас постоянно?
Има ли такива момчета според вас или всичко това е маска и роля да се задържи вниманието ви?
Може ли едно момче ако играе роля заради вас в един момент да се заблуди,да се обърка и да не знае кой от образите,които ви е показал е всъщност той?Или е всички?Има ли опасност да загуби същността си така?
Тези въпроси важат и за момчетата само на местото на момчето да сложат момиче.

Лично за мен, никой мъж който се държи по гореописания начин не е достоен да има връзка с нормално момиче. Мисля, че момичетата не прехвъркват от добри на лоши и от лоши на добри момчета. Просто когато си разочарован, правиш всичко възможно да не бъдеш разочарован отново и това само те води от едната крайност в другата (демек искам да кажа, че не го правят нарочно).
Хубаво е да бъдеш истински, естествен, искрен. Такъв, какъвто си е най-вероятно да се харесаш на някой, отколкото, когато сложиш маската на лошото, или доброто момче.
Като човек, който е имал много връзки с ужасно различни хора ще ти кажа, че те са ми помогнали да осъзная много неща в живота, макар и не по най-приятния възможен начин. А като човек, който от край време има продължителна, сериозна връзка ще ти кажа, че човек намира любовта в лицето на негова пълна противоположност, и в същото време негово копие. За да имате връзка не може да бъдете напълно различни, също както не може да си приличате по всичко. Трябва да има баланс, което не означава един ден да си романтичен като в приказка, а на следващия да налиташ на бой. :)

MakeMeLaugh
10-23-2008, 12:05
Хъ-Хъ-Хъ... аз съм между двата типа донякъде..

Хем съм мил, нежен и добър.. хем тъпча, мачкам и поставям на място хората понякога.

Гледам обаче второто да не го правя на пр-ката си долкото мога, а само другите да го отнсят (когато има защо, не че съм някакъв злобар).

И така пр-ката ми горе-долу пиолучава хем добро момче, в което се крие лошо. И така се чувства може би защитена и гъзарркаа :Р

Не се старая да се придържам към това, просто съм си такъв :)

И резултата: Ми както я наричам аз - станала е като "Лепка" към мен :smt003

8)

MakeMeLaugh
10-23-2008, 12:10
Иначе примера, който описа ти е глупав и не мисля, че е вървежен.
Това са точно някакъв детски и несериозен тип, дето и той не знае какво иска.
Звучи ми точно като един познат дето е на 15 в момента.. хаха и да ти кажа не се хвали много с любовните си постижения :lol:

Niakoitam
10-23-2008, 12:14
Иначе примера, който описа ти е глупав и не мисля, че е вървежен.
Това са точно някакъв детски и несериозен тип, дето и той не знае какво иска.
Звучи ми точно като един познат дето е на 15 в момента.. хаха и да ти кажа не се хвали много с любовните си постижения :lol:

Просто дадох пример.Нещо общо между доброто и лошото момче.

Аз например за добро иили за лошо,харесвало или не харесвало на някой за сега поне се причислявам към графата добри момчета. :)

krem4et0
10-23-2008, 12:30
Харесвам искрени, честни и приятни взаимоотношения........това изключва лошото момче и "играчът". Да, в тях има повече тръпка, но нещата са до там. За истинска връзка трябват сериозни хора, трябва мъж на място, трябва честност и прямота....

ImmortalForever
10-23-2008, 18:07
Какъв е смисълът той или аз да се опитваме да поддържаме тръпката..?Изчезне ли, си търсиш нова?!Къде е проблема the hell?

Taraaa
10-23-2008, 18:11
ХАХах .. Нормално отговора ми да е не

soul1199
10-23-2008, 18:31
ne,ne ne6a da me razigrava,abe hora budete estestveni,ne se pravete,na takiva,kakvito ne ste

Niakoitam
10-23-2008, 18:38
Какъв е смисълът той или аз да се опитваме да поддържаме тръпката..?Изчезне ли, си търсиш нова?!Къде е проблема the hell?

Знаеш ли какъв е проблема?Сега в момента на мен не ми е никакъв проблема с поддържане на тръпката,защото няма каква тръпка да поддържам,но ми е интересно просто за в бъдеще,защото съм влюбчив и лесно се привързвам,та просто ми е любопитно.

На теб като ти гледам мненията,подписа,местожите лството и т.н. ми се струва че изобщо не ти пука за това.
Макар че знам ли,човек когато иска да се скрие от нещо или да е различен може да си изгради "дебела черупка".Така че и аз мога да си сложа такъв подпис местожителство пък даже и аватар,ама за какво да говоря че не ми пука за любовта като на мен ми пука и вярвам в нея.Та главно с тази цел разучавам докато е още време.Не че ще се променям де,ама ми е любопитно.Просто смесих модел мна лошо и добро момче постоянно променащ се и гледам резултатите.
:)

ImmortalForever
10-23-2008, 18:51
Вярвай си.Аз съм реалист.Да прав си.I totally don't give a fuck :) :-|

SINDEL
10-24-2008, 09:46
Има такива хора. Просто са противоре4иви. Моят мъж е такъв и може би и заради това толкова много го оби4ам. В рамките на 10 минути може да си смени настроението 10 пъти...
Странен е - може да е безкрайно нежен и в един момент да стане груб. Или обратното :) Определено е интересно така ;)

hottie
10-24-2008, 09:57
И моя може да бъде доста противоречив.И на мен това наистина ми допада, защото тръпката е още по-голяма и не знам какво да очаквам от него. Но винаги, винаги си ме е уважавал - не ми е посягал и не се едържал гадно с мен.
Прекалено добрите момчета не харесвам. Прекалено "лошите",които нямат никакво уважение към теб също ги презирам.

misspurple
10-24-2008, 10:07
Като за начало аз не мисля,че момичетата се делят на 2 или на повече части.Хората обичат да се борят за нещо,или в случая за НЯКОГО.Обичаме трудностите и препятствията.Иначе всичко е безсмислено.Така и с връзките..обичам (лично аз) разнообразието.Едно момче,което прави всичко за мен,и ме слуша като "кученце",без собствено виждане за нещата не може да ме привлече,а дума да не става да ме задържи ! Просто аз няма какво да опозная в него,нямам тръпка с него,след като той ми дава всичко...което поискам.Аз бих искала да се боря за нещата,след това е по-сладко дори.А ако човека до мен стане мое второ АЗ,след като е съгласен за всичко със мен,не ми трябва ! Не обичам хора,които поддръжават за да се харесат,така те нямат собствена същност!
Кой е казал,че за да привлечеш едно момиче,или,че да си лошо момче значи да си псуваш приятелката и да я правиш "закашмер" ?
Това са едни тънкости,за които не можем да говорим,защото попринцип всеки човек е различен-ето например може да има някоя мацка,която да я харесва гаджето й да я слуша за всичко,но примерно на мен не ми допада!Така,,че не мога да говоря общо,но споделям моите виждания :D

Niakoitam
10-24-2008, 10:31
Като за начало аз не мисля,че момичетата се делят на 2 или на повече части.Хората обичат да се борят за нещо,или в случая за НЯКОГО.Обичаме трудностите и препятствията.Иначе всичко е безсмислено.Така и с връзките..обичам (лично аз) разнообразието.Едно момче,което прави всичко за мен,и ме слуша като "кученце",без собствено виждане за нещата не може да ме привлече,а дума да не става да ме задържи ! Просто аз няма какво да опозная в него,нямам тръпка с него,след като той ми дава всичко...което поискам.Аз бих искала да се боря за нещата,след това е по-сладко дори.А ако човека до мен стане мое второ АЗ,след като е съгласен за всичко със мен,не ми трябва ! Не обичам хора,които поддръжават за да се харесат,така те нямат собствена същност!
Кой е казал,че за да привлечеш едно момиче,или,че да си лошо момче значи да си псуваш приятелката и да я правиш "закашмер" ?
Това са едни тънкости,за които не можем да говорим,защото попринцип всеки човек е различен-ето например може да има някоя мацка,която да я харесва гаджето й да я слуша за всичко,но примерно на мен не ми допада!Така,,че не мога да говоря общо,но споделям моите виждания :D

Виж удебеленото.Това се доближава до описанието за мен.С тая резлика че не съм на никоя"кученце" освен ако нещата не излязат извън контрол и си имам собствено виждане за нещата,но доста често то си остава само за мене си.Нали знаеш:"Мнението е като гъза,всеки го има,но културните хора не го навират в лицето на никой без той сам да е пожелал това".Така че аз съм на тоя принцип.
Всъщност аз съм доста в голям процент сигурен,че ако ти не ме познаваш,в смисъл за първи път се виждаме или не е задължително да е за първи път,но просто около нас няма хора,които ме познават за да ти пълнят главата с излишни пристрастни мнения и ме харесаш като визия,просто няма как да не те привлека поне в началото.Всяко ново нещо е интересно,а аз мога да съм интересен,ако се отпусна и ми идва отвътре.Виж за задържането,сигурно няма да мога да те задържа.Ама ако бях от тия големите ебачи закакво ми е да те задържам.Клеца меца и айде бай бай да се правя на интересен пред следващата. :-D

Sladur_
10-24-2008, 10:33
Лично за мен, никой мъж който се държи по гореописания начин не е достоен да има връзка с нормално момиче. Мисля, че момичетата не прехвъркват от добри на лоши и от лоши на добри момчета. Просто когато си разочарован, правиш всичко възможно да не бъдеш разочарован отново и това само те води от едната крайност в другата (демек искам да кажа, че не го правят нарочно).
Хубаво е да бъдеш истински, естествен, искрен. Такъв, какъвто си е най-вероятно да се харесаш на някой, отколкото, когато сложиш маската на лошото, или доброто момче.
Като човек, който е имал много връзки с ужасно различни хора ще ти кажа, че те са ми помогнали да осъзная много неща в живота, макар и не по най-приятния възможен начин. А като човек, който от край време има продължителна, сериозна връзка ще ти кажа, че човек намира любовта в лицето на негова пълна противоположност, и в същото време негово копие. За да имате връзка не може да бъдете напълно различни, също както не може да си приличате по всичко. Трябва да има баланс, което не означава един ден да си романтичен като в приказка, а на следващия да налиташ на бой. :)[/quote]

Абсолутно съм съгласен с тебе

krem4et0
10-24-2008, 11:21
И моя може да бъде доста противоречив.И на мен това наистина ми допада, защото тръпката е още по-голяма и не знам какво да очаквам от него. Но винаги, винаги си ме е уважавал - не ми е посягал и не се едържал гадно с мен.
Прекалено добрите момчета не харесвам. Прекалено "лошите",които нямат никакво уважение към теб също ги презирам.

Аз пък харесвам добряците. Моят мъж е същинска душица, което си е нож с 2 остриета, защото трупа всичко в себе си. И все пак харесвам скромни, невинни, си миловидно излъчмане, нежни, чувствени и добрички.....може би защото аз съм твърде зла и ако някой е огън и жупел като мен.....ще настане 3-та световна война. За това и още преди да опозная момчето си, знаех, че е това, което съм търсила-леко свит, срамежлив, притеснителен пред жените, без връзки (е 1,ама не е била сериозна) зад гърба си, без всякакъв опит........като бял чист лист, по който да пишем заедно...Не 1 път съм казвала-ако някога имам друг, то го искам без предишни, без сексуален опит, без ненужна обремененост от много връзки....

Attila_The_Hun
10-24-2008, 11:30
Та въпросът ми е:
Били ви задържало тръпката едно момче изключително дълго време даже и постоянно,ако се държи твърде противоречиво и не ви позволява да го разберете.Един ден да е доброто възпитано момче,което ви боготвори и ви разбира,а друг ден да е някакъв тъп селяндур,който изобщо не иска да ви разбере и само се заяжда с вас за най-дребните неща.Понякога за най -дребното нещо като например разговор с приятелки да ви се сърди да ви се кара и даже понякога и да ви налита на бой,а други дни да е способен даже и да ви прости например изневяра и за ваше учудване да не ви се развика,да не ви каже нищо,просто да каже че и той има някаква вина и да направи всичко възможно да ви разбере и да ви накара да се чувствате истински щастливи.И след това пак и пак и пак все така.
Точното определение на този тип поведение е "шизофрения". :D

hrisiiiiii
10-24-2008, 11:35
Според мен такъв тип поведение е нестабилен. Добре е човек да си изгради един стил, който да следва, и да не се стреми винаги да се нагажда към другите и към техните разбирания. А лично за мен, ако се сблъскам с такова момче, не бих го издържала много.. Донякъде това ми се струва двулично.