PDA

View Full Version : Ммм малък проблем :)



Motivation
10-23-2008, 10:32
Първо здравейте :) Значи имам малък проблем. От няколко дни имам нещо като обрив над пенисът ми и от време на време ме сърби и когато се почеша и той става червен и излизат малки пъпчици.. Къпя се по 2 пъти на ден понеже ходя на фитнес и тичам и не е да кажем че съм някой нечистоплътен.. Та въпросът ми е, някой може ли да ми каже от какво се получава и защо ме сърби и какво да правя, как да се отърва от това... мерси предварително.. ПОЗДРАВИ :-D

gia_sena_mono
10-23-2008, 10:43
Doktor

Motivation
10-23-2008, 10:47
Doktor

е няма ли някъв друг начин се чуда и дали е временно.. доктор е най-лесно ..

Sigrina
10-23-2008, 10:50
Ами наистина е най-добре да отидеш на лекар.
Но все пак - безкосмяваш ли се там и по какъв начин? От колко време е обрива?
Мога да ти кажа едно мазило, но 1во ми отговори на въпросите, защото може да се окаже неподходящо.

Motivation
10-23-2008, 10:54
Ами наистина е най-добре да отидеш на лекар.
Но все пак - безкосмяваш ли се там и по какъв начин? От колко време е обрива?
Мога да ти кажа едно мазило, но 1во ми отговори на въпросите, защото може да се окаже неподходящо.

обескосмявам се ест със самобръсначка

Sigrina
10-23-2008, 10:55
Ами наистина е най-добре да отидеш на лекар.
Но все пак - безкосмяваш ли се там и по какъв начин? От колко време е обрива?
Мога да ти кажа едно мазило, но 1во ми отговори на въпросите, защото може да се окаже неподходящо.

обескосмявам се ест със самобръсначка

А обезкосмяваш ли се точно на мястото, на което се появява обрива и от колко време го имаш и от колко време се обезкосмяваш там?

Motivation
10-23-2008, 10:57
Ами наистина е най-добре да отидеш на лекар.
Но все пак - безкосмяваш ли се там и по какъв начин? От колко време е обрива?
Мога да ти кажа едно мазило, но 1во ми отговори на въпросите, защото може да се окаже неподходящо.

обескосмявам се ест със самобръсначка

А обезкосмяваш ли се точно на мястото, на което се появява обрива и от колко време го имаш и от колко време се обезкосмяваш там?


да точно там се обескосмявам и го имам да кажем от 3-4 дни иначе се обескосмявам там одавна от когато стана време де :P

Sigrina
10-23-2008, 10:59
Ами наистина е най-добре да отидеш на лекар.
Но все пак - безкосмяваш ли се там и по какъв начин? От колко време е обрива?
Мога да ти кажа едно мазило, но 1во ми отговори на въпросите, защото може да се окаже неподходящо.

обескосмявам се ест със самобръсначка

А обезкосмяваш ли се точно на мястото, на което се появява обрива и от колко време го имаш и от колко време се обезкосмяваш там?


да точно там се обескосмявам и го имам да кажем от 3-4 дни иначе се обескосмявам там одавна от когато стана време де :P


Най-вероятно е точно от бръсненето. Попринцип е нормално, когато израстват нови косъмчета да те сърби, а когато мястото е по-нежно се появяват и сходни с твоите симптоми. Пиши ми по скайп да ти пратя снимки на кремчето за да си го купиш, че ме мързи да ги качвам тука. sigrinka ми е ника

BeBChEtu
10-23-2008, 12:15
нормално е щом се бръснеш със самобръсначка

Motivation
10-23-2008, 13:22
а дано... (whew)