PDA

View Full Version : Дали това значи, че всичко някога се връща???



mechtaq_za_teb
10-23-2008, 12:53
Искам да ви споделя една история.

Аз съм на 17. Когато бях на 15, разбира се, акълът ми беше доста по-различен. Бях наивна и вярвах, че няма да ме наранят. :-D Все си намерих едни гаджета... и си вярвах, че ги обичам. Докато не се появи едно момче с почти 3 години по-голямо от мен, което наистина ми обърна всичко. :-D Аххх... спомням си пеперудките в стомаха, щом го видях за 1-ви път. За мое щастие той също ме беше харесал и чрез посредник ми намерил номера. И така решихме да излезем. Тръгнахме. :) Бях много щастлива и усещах нещо доста по-различно от преди, някакви много силни симпатии. Постепено те прерастнаха в повече. Излизахме си, разхождахме се.. и така в продължение на месец и нещо. Тогава почнаха проблемите. Той се промени. Почна да ме лъже и разиграва. Казваше ми едно, а аз разбирах съвсем друго. Измисляше си оправдания за всяко едно нещо и все аз оставах виновната. Ту ми обръщаше внимание, ту беше охладнял към мен. Тогава разбрах какво е да се чувствам наранена... :( Липсваше ми нещото, което да ме накара да се усмихна.

И така, една вечер се събрах с фр и имах уговорка и с него. Отидох, за да се изясним какво ще става с нас и той ми заяви, че няма смисъл вече да сме заедно. Очаквах го, но таях надежда, че всичко ще се оправи. Аз естествено запазих самообладание, но продължих да дълбая на едно и също място, тоест питах и питах защо? А той само се опитваше да избегне погледа ми, за да приключи разговора по-бързо. И той приключи... Тръгнах си разплакана. беше най-ужасната ми вечер. После го видях с някакво момиче, което ме накара да се почувствам като парцал. На следващия ден дойде при моята компания с друго момиче, знаейки че аз съм там и ще ме заболи. Така и стана... Болеше, и не спирах да мисля за него в продължение на месеци...

Сега вече съм на 17. :) И наскоро той ме потърси с молбата да се видим... Аз понеже нямах друга работа се съгласих веднага. Уговорихме се и излязохме. Аз бях различна, а той беше същият както преди. Очаквах да видя един променен човек, който вече знае какво иска, но уви. Пак същото. Започна да ме сваля и да ме хваща за ръката. Е познайте? Този път не ми пукаше за него. 2 години и нещо не са малко време. Дори ме целуна... При което аз се дръпнах и го попитах какво иска от мен? И той отвърна:искам да съм с теб. Поглеждайки го в очите, осъзнах че този път е мой ред да кажа че няма смисъл. Беше несъзнателно. Сякаш бях забравила онази вечер, когато ми разби сърцето... Просто ми дойде отвътре.
И въпреки че му казах няма смисъл, той направо започна да ми се моли.Но аз пределно ясно знаех какво искам... и това не беше той. След тази наша последна среща дори спряхме да се поздравяваме. Не знам защо. На мене ми е все тая, защото просто не ме интересува.

Просто се замислих... Дали това значи, че всичко някога се връща... и че все пак ролите винаги могат да се сменят??? :)

MakeMeLaugh
10-23-2008, 13:11
Според мен си постъпила правилно. Може би пак щеше да те нарани.

2 години са много. Разбирам примерно няколко месеца до 1 година да е ходил, ходил с някакви момичета и накрая да е осъзнал, че иска теб, ама то минали 2 години и той чак сега се сеща. Просто е някакви временно увлечение пак или просто в момента в сух период и търси нещо от преди.

Пък и може би сега си се разхубавила и станала мацка и го е жегнало отвътре му се е приискало, ама всъщност пак да си е същия.. и това го има доста често да знаеш ;)

:)

hild
10-23-2008, 13:17
виж ми подписа

Fantomche
10-23-2008, 13:29
macka postupila si mnogo rpavilno evala ti praq 8)

Bellatrix
10-23-2008, 13:49
Естествено, че всичко се връща. На мен ми се случи абсолютно същото с едната разлика, че не минаха 2 години, а към полвин... Но правилно си постъпила. Такива хора не заслужават прошка или втори шанс. :)

Abbie_Broken
10-23-2008, 14:05
Ти си хостъпила правилно. А отнтосно това дали вс се връща - не знам... Аз повече мисля, че не.

FiRe_LaDy
10-23-2008, 14:14
estestveno,che se vryshta vsichko ... rano ili kysno .... dori sled godini ... :-P

lady94
10-23-2008, 14:44
А бе да ти кажа не съм мн наясно със тея карми и такива работи и дали всичко се връщта или не,но направо евалата че си го отрязала =D> :grin:

Ros
10-23-2008, 16:25
macka postupila si mnogo rpavilno evala ti praq 8)

+1

sexa_na_kompleksa
10-23-2008, 16:43
И според мен всичко се връща.

soul1199
10-23-2008, 16:43
pravilno si postupila,i naistina rano ili kusno vsi4ko se vru6a :)

Rofl4e
10-23-2008, 17:15
Както и други казаха правилно си постъпила защото можеше да се повтори същата история както преди пък и нека и той да разбере малко или много какво ти е било онази вечер

jjjjjj6363
10-23-2008, 18:50
tova ne ozna4ava 4e si4ko se vrushta ot de znaesh moje da ne e bil iskren moje da e nqmal momi4e za ve4erta

sladka__droga
10-23-2008, 18:57
Естествено ,, че всичко се връща ... не може да се държиш с хората като с парцали и после цял живот сичко да ти е наред.

Междодругото и според мен си постъпила правилно ... евала за ,, което! :)

punkrock
10-23-2008, 19:00
Всичко се връща! И аз така мисля... Даже съм убедена

ThePowerOfLove
10-23-2008, 19:13
Добре си направила! :) Разбира се,че винаги ролите могат да се разменят ;)

sextazy_baby
10-23-2008, 19:15
macka postupila si mnogo rpavilno evala ti praq 8)
И аз :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-23-2008, 19:16
Да всичко се връща рано или късно...както и лъжите се разбрат рано или късно.

А на теб евалата,че си го отрязала

AFT
10-23-2008, 20:06
Всеки ще си намери майстора. ;]

mynichka
10-24-2008, 06:27
дам :P всичко се връща

Niakoitam
10-24-2008, 08:13
Да всичко се връща рано или късно...както и лъжите се разбират рано или късно.

А на теб евалата,че си го отрязала

Напълно съгласен. :)

ForgottenHopes
10-24-2008, 10:48
Браво на теб. Но живота е кофти тръпка, кармата също и сега ти ще бъдеш преебана, така, както ти си преебала него.

hrisiiiiii
10-24-2008, 12:12
Въпреки твърдението, че всеки заслужава втори шанс, то може би не винаги важи. Ти сама си видяла що за човек е той, и може би най-добре знаеш какво стои зад тази маска, която използва - на добро момче. Мисля, че си постъпила правилно. Нищо не може да остане безнаказано според мен (:

slun4ice_90
10-24-2008, 13:07
Съгласна съм с другите....Той не заслужава нищо....Ти си гледай напред и така. :-P