PDA

View Full Version : Здравейте... :( незнам от каде да започна.....



alksndr
10-23-2008, 14:28
:cry: ... незнам от каде да започна, с приятелката ми сме заедно повече от 1 год. обичаме се много. така до тук отлично
но тя много бързо се изнервя, а аз пък съм много ревнив!
:cry: :cry: .. в поголямата част от случайте в който се караме е обик.
заради ревноста и бързото ядосване от нейна страна.
всеки път и обещавам че ще се опитам да бъда възможно най-малко
ревнив. но се получава само до едно време....
страх ме е много че ще я загубя.
днес бях прочел един смс. в тел. и без да искам..
и това отново събуди ревноста ми, след като и казах тя се ядоса
както всеки др. път (понеже не е от тук (моя град) и каза че иска да си
ходи вече защото и е писнало от моето недоверие спрямо нея.)
непоиска да поговориме за смс-а
първоначално каза че е нз. от каде е
после каза че можело да е от една нейна фр.
а накрая каза че е от майката на една др. приятелка..
може би ви обърках доста но ви казвам това което стана.
сега неиска да говори с мен опитах се да се сдобрим пак
казах и колко много я обичам казах и че я ревнувам поради простата
причина че я обичам прекалено много и че ме е страх да не я загубя.
тя плачейки ми каза че това бил редовният ми номер.
но това е истината! ОБИЧАМ Я!!!.....
просто имах нещо като 6-то чувство или нз. точно как да ви го кажа..
заради този смс.
почти съм сиг. че е от момче.! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
дано да греша. ще трябва да и се извинявам адски много тогава
но ще го направя с удоволствие.
неискам да се разделям с нея!!!!
но каточели тя май го е решила вече.
а аз само при мисълта психически немога да го проумея..
обичам си я много давам всичко за нея...
дали не съм и интересен и чувствата които е испитвала отначало ве4е не са същите или аз се заблуждавам.... :cry: :cry: :cry: :cry:
ОТЧАЯН СЪМ!!!
НЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ВЕЧЕ.
немога да си представя животът ми без НЕЯ!... :cry:
какво да правяяяяя.. неискам да се разделяме НИ–КО–ГА!!!


извинете ме за романа но... няма с кой да споделя...
гадно ми е и боли :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .
:( :( :( :( :( :( :( :(

Sigrina
10-23-2008, 14:39
неискам да се разделям с нея!!!!
но каточели тя май го е решила вече.
а аз само при мисълта психически немога да го проумея..
обичам си я много давам всичко за нея...
дали не съм и интересен и чувствата които е испитвала отначало ве4е не са същите или аз се заблуждавам.... :cry: :cry: :cry: :cry:
ОТЧАЯН СЪМ!!!
НЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ВЕЧЕ.
немога да си представя животът ми без НЕЯ!... :cry:
какво да правяяяяя.. неискам да се разделяме НИ–КО–ГА!!!

Обади и се след 1-2 часа и й кажи тези неща. Кажи й, че съжаляваш много и наистина спри да я ревнуваш така безуно, защото това е адски задушаващо. Старай се да не я проверяваш по този начин, защото чувството е ужасно...
Просто се отдай на любовта й. Ако те обича няма да ти изневери.

alksndr
10-23-2008, 14:45
тя ще се прибере след 1час...
колкото до нещатата съм и ги казал
тя неискаше да говори с мен...
а това с проверяването не е било умишлено
просто забелязах че си спира звука на ГСМ–а....
и неска 4ух смс погледнах и видях...
НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА ГО ВИДЯ...
:cry: :cry: :cry:
нз. като неиска да говори с мен като съм и казвал тея неща
това ме кара да се замисля дали някой др. няма да ме измести
само при тази мисъл искам да У***
тя ми е казвала много пъти колко ме обича
и как няма да ме замени но от скоро време.. нз нещата невървят както
трябва... :cry: :cry: :cry:
в момента ми е толкова тежко и и и ... нзззз... :cry: :(
до сега не съм бил в такава ситуация.

ЗАЩО ЖИВОТА Е ТАКЪВ..... :cry:
това момиче ми е всичко което имам и което искам..
толкова ли е много :cry:

wolfgirl
10-23-2008, 14:50
ami ... da ti kaja, ti ima6 dosta vina, za6toto tova , 4e si i rovi4kal v telefona ozn, 4e i nqma6 NIKAKVO doverie, a lubovta ne e 4ista , kogato dvoikata ne si vqrva! :x
Ina4e i tq ne e su6tinskoto angel4e 6tom neprekusnato ti vika i pi6ti za vsqko ne6to... prestavi si ,4e se oheni6 za neq... ta ti 6te si muj pod 4ehul!
Ne! Tova ne trqbva da go pozvolqva6!
Dobrata novina e, 4e tezi,koito se oalqt burzo, burzo i se uspokoqvat. Taka 4e iz4akai nqkoi i dr den, otidi pri neq i pogovori za nedostatucite , a su6to taka i 4e q obi4a6 ujasno mnogo !!!!

Uspeh! :)

alksndr
10-23-2008, 14:54
та ние сме почти по 24 часа заедно........
и двамата имаме вина но каточели нещо ме накара
да погледна тел.... нз на някой случвало ли му се е :cry:

Fallen`Angel
10-23-2008, 14:59
Спри да хленчиш като жена, стегни са бе, ти мъж ли си кво си? Гледай си собствения интерес и недей дава цялото си внимание на това момиче, защото така ще изгубиш и нея, и себе си ! Отдръпни се малко, купони, живот, фитнес и т.н. Да утихнат нещата и после се чуйте и разберете какво що и кого.. Гадно е да ревнуваш, но не може да се спре и да искаш.

alksndr
10-23-2008, 15:07
Спри да хленчиш като жена, стегни са бе, ти мъж ли си кво си? Гледай си собствения интерес и недей дава цялото си внимание на това момиче, защото така ще изгубиш и нея, и себе си ! Отдръпни се малко, купони, живот, фитнес и т.н. Да утихнат нещата и после се чуйте и разберете какво що и кого.. Гадно е да ревнуваш, но не може да се спре и да искаш.

знаех си .. 4е някой ще го каже това за хлен4енето...
неискам да се отдръпвам "купони живот и т.н"
нз може би не съм от тези момчета които биха направили така...
може би ще си направя малка реклама.. но
не съм момче което ще изневери на приятелката си
нито сам го правил нито искам да го правя..
просто искам нещата да се оправят.
споделям в сайта защото няма с кого др.
по точно има ноо.. нз. не ми се иска да го правя.
от една страна знам че и тя ме обича, но от др. не
сме се карали така. :cry: :cry: :cry:
гадно е на никой не го пожелавам.... :(

Fallen`Angel
10-23-2008, 15:22
Никой не е казал да изневеряваш. Аз също никога не съм изневерявал. Мразя да имам проблеми с някого и когато имам се отдръпвам че да утихнат и после се разбираме, защото човек когато е ядосан не знае какво приказва и прави и че също наранява с действията си. Ти не искаш да бъде нараняван, нито тя да бъде, нали така? Просто води по "жизнен" живот и нещата ще се оправят. НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ, защото ако се промениш тя ще те остави, защото когато си тръгнал с нея ти си бил друг човек и тя е харесвала тоя човек, а сега няма..

edi_koq_si
10-23-2008, 15:51
pro4etoh dosta mnenia... ama da ti kaja revnostta ti ot 1 strana pokazva lubovta ti kam neq ... no puk i ne trqbva da q zadu6ava6, smi kaji i da se postavi na tvoe mqsto ako govori6 s edin kup momicheta dali 6e i e hubavo? spoko v tva koeto pi6e6 izglejda6 super svesten mdr :P
aide uspeh i umnata :P

Alabala16
10-23-2008, 16:13
Mislq,che prekalqvash s revnostta!
Tova e nai golemiq vrag mejdu edna vruzka..
kolkoto do promqnata - ne se promenqi
prosto se nau4i da vqrvash na lubimiq 4ovek
ako tq ti izneveri - to tq shte e tazi koqto shte syjelqva.
a kolkoto do razgovora s neq.....mislq 4e i neq q boli
zashtoto kolkoto i da e i tq e 4ovek, i tq ponasq
bolka.. i ako tazi tvoq revnost e pove4e ot nqkolko pyti,
to ti naistina mojesh da q zagubish!
i zashto?
......zashtoto ne si se nau4il da i vqrvash?
V edna vruzka kato Vashata-4ovek trqbva da proshtava
i za neshta za koito dori ne e i vinoven!
Ako prodylavash da q naranqvash i posle
naglo naglo da i se izvinqvash
e normalno da ti kaje * tova e redovniq ti nomer*
kusmet ti jelaq
no edno zapomni ot men

edna vruzka se gradi godini,no moje da ruhne za sekundi ...taka e s priqtelstvoto....
kusmet
...
..
.

soul1199
10-23-2008, 16:14
vaii,taka me raz4yvstva,ti naistina mn si q obi4a6,kaji i 4e ne spira6 da misli6 za neq,mn q obi4a6 i,4e ti e trydno i ne moje6 bez neq,4e durji6 na neq i ne iska6 da q zagybi6,kaji i tova i se nadqvam,4e 6e yspee6 do nqkude da se opravite s tazi sityaciq,kusmet :)

Rofl4e
10-23-2008, 17:25
как да ти го обясня и аз нз .. когато ревнуваш някого много,човек започва да си мисли че му нямаш доверие и няма смисъл да е с теб след като няма доверие..от там идва и изневярата щото в 1 момент ти писва и си казваш за кво съм с него като той ми няма доверие? По добре да си намеря някого по добър и да ми има доверие защото ще ми е много по добре от колкото някои все да ми мрънколясва на главата!Стискам палци да се здобрите и НЕ я ревнуваи толкова много.

Taraaa
10-23-2008, 17:48
Никой не е казал да изневеряваш. Аз също никога не съм изневерявал. Мразя да имам проблеми с някого и когато имам се отдръпвам че да утихнат и после се разбираме, защото човек когато е ядосан не знае какво приказва и прави и че също наранява с действията си. Ти не искаш да бъде нараняван, нито тя да бъде, нали така? Просто води по "жизнен" живот и нещата ще се оправят. НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ, защото ако се промениш тя ще те остави, защото когато си тръгнал с нея ти си бил друг човек и тя е харесвала тоя човек, а сега няма..
+1

ImmortalForever
10-23-2008, 17:50
И да скъсате и да не ..все тая ..вие агонизирате..Все някога ще се случи.Преживей го.

Romeo_is_dead
10-24-2008, 03:12
Са, няма кво да се лъжем, сам си си го причинил, щото си се престаравал. Момче си, нз на колко години ама достатъчно голям да се държиш по-сериозно. Вместо да и вярваш, сам се прецакваш и нищо чудно да скъса с теб. Тва "само защото те обичам" дали е така, щом си се вманиачил с тва? Учи се от грешките и продължавай напред, ше ти мине, не е няква голяма драма, вярай ми.

mynichka
10-24-2008, 05:24
като за начало и се извини , че си и ровил телефона :P

HardlyAwakened
10-24-2008, 05:53
И да скъсате и да не ..все тая ..вие агонизирате..Все някога ще се случи.Преживей го.

+1 , и се стегни малко !

varnen4e
10-24-2008, 05:59
1-во- не си ревнив, а страхлив. Теб те е страх, че ще я загубиш и го обръщаш на ревност.
Съвет: Стегни се малко и ѝ покави, че си мъж, все пак това е харесала в теб.

2-ро- щом тя толкова се изнервя и се шашка като ѝ погледнеш телефона, значи или ти изневерява или поддържа някаква друга връзка с дръг човек.
Съвет: Или трябва да си имате доверие и да не се дебнете, защото според мен ще се хванете, или трябва да се разделите.

Бих те посъветвала още и да поговорите сериозно за тези неща. Под "сериозно" имам в предвид без ти да хленчиш, а тя да вика. Просто си поговорете за това кой какво очаква от другия и така.. Опитай се да разбереш дали е щастлива с теб.

JahSoldier
10-24-2008, 09:02
Само това ще ти кажа:
" Да се ревнува, когато няма повод е глупаво. А когато вече има е късно! " Замисли се над това. И успех с мацката. :)

Ch0c0la73
10-24-2008, 18:43
трябва да си избиеш този навик..просто вече не гледай на нея какви смс и пращат а тя какви праща ? или пак не забелязвай и не и прави проблем заради момчетата които я зарибяват или заглеждат защото тя не е виновна а обратното (ако изобщо пише смс на др момчета заглежда или зарибява,но едва ли щом се обичате)..нз какво да правиш обежаи и че няма се повтаря и и кажи че си объркан че я обичаш и т.н . късмет!

BePoHuKa
10-24-2008, 22:43
:( Тая ревност на колко двойки създава проблеми.. :booooomb: Няма лек за нея