PDA

View Full Version : Парфюми Тестер или Не ?!



pencho1991
10-23-2008, 17:07
Искам да ви попитам каква е разликата в парфюмите от това дали той е тестер или не,примерно искам да си купя Bvlgari ако е тестер с какво ще е по-лош от това да не е :? Мисля да си го поръчвам от САЩ и затова питам :) а и тези 1,7 oz.....3 oz.....3,4 oz .... и т.н какво означават.Благодаря ви предварително :)

Jaffs
10-23-2008, 18:23
Oz е грамажа. Използва се вместо милилитри. Парфюм 1.7 е 50 мл, а 3,4 е 100 мл (или нещо такова беше).

За разликата и аз не знам, по едно време знаех, но после друго инфо научих и се обърках тотално.
Имала съм тестери, които са били доста трайни и такива, които за нищо не стават и са си най-явното менте. :)

pencho1991
10-23-2008, 18:32
Oz е грамажа. Използва се вместо милилитри. Парфюм 1.7 е 50 мл, а 3,4 е 100 мл (или нещо такова беше).

За разликата и аз не знам, по едно време знаех, но после друго инфо научих и се обърках тотално.
Имала съм тестери, които са били доста трайни и такива, които за нищо не стават и са си най-явното менте. :)
Мерси :) Питах защото гледам че цената на тестерите е доста по-ниска от тази на тези в Оригиналните опаковки,та се почудих дали изобщо има някаква разлика :? :)

OtherDimension
10-23-2008, 18:34
разликата в цените е голяма, но това не трябва да те притеснява
все пак тестерите са си парфюми, но без капачка и опаковка...
а примерно такова нещо не можеш да подариш, нали така :)

draki4ka
10-23-2008, 20:45
тестерите не стават за подарак наистина но може да ги използваш ако случайно оригинала вече е свършил аз имам в нас различни оригинали и тестери за мн спешни слу4аи


моята приятелка мн обича в някой магазин да са напрауска обилно с парфюмче което е тестер и да си тръгне :lol: 8-) :lol: :lol: мн забавно

BrokenInnocence
10-24-2008, 16:44
моята приятелка мн обича в някой магазин да са напрауска обилно с парфюмче което е тестер и да си тръгне Laughing Cool Laughing Laughing мн забавно

... и изключително селско...

По темата, имам няколко тестера, които са си супер и изобщо не се различават по качество от оригинала, даже и капачки си имат.

Goddess
10-24-2008, 19:00
Тестерите са по - евтини, но дори и да миришат като оригинала, са по - нетрайни. :)

pencho1991
10-25-2008, 21:03
Тестерите са по - евтини, но дори и да миришат като оригинала, са по - нетрайни. :)
Значи по-добре е оригинал,а и разликата им е само 4 долара :? Май по-добре да си дам 4 долара отгоре,но да е по-качествено :) имам впредвид 4 долара е по-скъп оригинала от тестера на Bvlgari Aqua :)

Goddess
10-25-2008, 21:11
Тестерите са по - евтини, но дори и да миришат като оригинала, са по - нетрайни. :)
Значи по-добре е оригинал,а и разликата им е само 4 долара :? Май по-добре да си дам 4 долара отгоре,но да е по-качествено :) имам впредвид 4 долара е по-скъп оригинала от тестера на Bvlgari Aqua :)
Ее,то за 4 долара има ли смисъл от тестер...Много ясно - поръчай си оригинала. :)

Nadelina
10-25-2008, 22:33
Momiche, kyde ima mqsto, na koeto prodavat tester? Tova e glupavo. Testera e parfium, koito se dava bezplatno na magazina, za da go pryskat horata i da precenqvat dali im haresva. Ima nqkoi jeni, koito idvat v sklada (imame sklad za parfiumi), razglejdat parfiumite, probvat razlichni i na drugia den ili po natataka idvat da si kupqt nqkoi, zashtoto im e bil traen ot ednoto pryskane ot testera. Za tova ne moje edin tester da byde po-losh ot originala, po-skoro toi trqbva da byde po-dobroto kachestvo dori.

Karin_Vall_Gabbriel
10-25-2008, 22:57
тестерите са по-дълготрайни,защото в тях е по-голям концентрат :-P

flower4etyYyY
10-26-2008, 01:02
тестерите са по-дълготрайни,защото в тях е по-голям концентрат :-P
+1

j_adore2
10-26-2008, 04:51
Една позната на майка ми продава парфюми и нали съответно има и тестери,които обаче тестери,тя ако трябва да даде напр 4 в един магазин тя дава 2 и останалите ги продава.Аз така си взех един Версаче 75 мл за 50 лева ,а в магазина е 170 някъде и съм си доволна от него :)

OtherDimension
10-26-2008, 07:01
Momiche, kyde ima mqsto, na koeto prodavat tester? Tova e glupavo. Testera e parfium, koito se dava bezplatno na magazina, za da go pryskat horata i da precenqvat dali im haresva. Ima nqkoi jeni, koito idvat v sklada (imame sklad za parfiumi), razglejdat parfiumite, probvat razlichni i na drugia den ili po natataka idvat da si kupqt nqkoi, zashtoto im e bil traen ot ednoto pryskane ot testera. Za tova ne moje edin tester da byde po-losh ot originala, po-skoro toi trqbva da byde po-dobroto kachestvo dori.
не се продавали тестери :lol:

pencho1991
10-26-2008, 18:15
Така и не разбрах кое е по-добро,но по пътя на логиката не може тестера да е по-добър от оригинала,това е все едно тези дрехи дет ги шият за проба да са по-хубави от оригиналните :? Навярно оригинала си е по-хубав,но понеже е доста по-скъп и всички си купуват тестери :) Това е нещо като поговорката за мерцедес:
"Няма хора дет не харесват Мерцедес,не го харесват тези които не могат да си го позволят".....нещо такова :) Благодаря ви все пак,но мисля да си взема Оригинала,по моите разсъждения трябва да е по-добро,иначе ще се продават само Тестери :D :D :D

Biskfitka
10-26-2008, 18:24
разликата в цените е голяма, но това не трябва да те притеснява
все пак тестерите са си парфюми, но без капачка и опаковка...
а примерно такова нещо не можеш да подариш, нали така :)+1 :-D
п.п. подписа ти :-o 8-) :(