PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



effs
10-23-2008, 18:52
Значи аз от 1 година харесвам едно момче и се виждаме всеки ден.Обаче не знам дали той ме харесва приятелите ми по едно време ми казваха че и той ме харесва ,но вече и те не знаят ... Аз лятото не бях в София и през цялото време си пишехме в скаип и smsi. И като си дойдох и му казах , че го харесвам и той нищо не каза, обаче от тогава не си говорим .Аз се опитвам да завържа разговор ама не става :? а и забравих да кажа че е много срамежлив. И той ходи с едно момиче ама стана нещо ... абеее дълга история и скъсаха и след това ту са заедно ту не са ...така от 1 година някъде.А сега харесва няква малка ии май не е няква много свясна.И днес го видяхме за малко бех с 2 приятелки и ние понеже си се гушкаме като приятели и той не ме гушна :( ии аз не знам какво да правя щото всеки ми казва че ме харесва амаа...май не е така и моля да ми помогнете :)


т.7
krem4et0

soul1199
10-23-2008, 18:56
pitai go napravo dali te har,kvo tolkova

taffy
10-24-2008, 10:55
^ А така, питай го.

Alex4enceto
10-24-2008, 11:02
pitai go napravo dali te har,kvo tolkova

мхм питай го направо и за тва дали те харесва и за бившата му приятелка и за тази "малката". Няма какво да му умуваш повече. По добре да сте на чисто отколкото да се мъчиш без никакви отговори. хайде късмет ;)

hrisiiiiii
10-24-2008, 11:50
Нали сама каза, че той харесва някаква малка? Освен това и старата му приятелка, с която не вървяло много добре.. Според мен той е непостоянен или поне несериозен, и дори и да те харесва, не би трябвало да се занимаваш с него..

Rofl4e
10-24-2008, 12:35
Нали сама каза, че той харесва някаква малка? Освен това и старата му приятелка, с която не вървяло много добре.. Според мен той е непостоянен или поне несериозен, и дори и да те харесва, не би трябвало да се занимаваш с него..
+1

dqvolski_angel
10-24-2008, 14:45
не знам ако е толкова срамежлив...не е много хубаво - все пак момчетата трябва да правят 1вата крачка. но може и да е толкова срамежлив, защото много те харесва. абе трябва да говориш с него и да се пробвате пък..каквото стане