PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



lady94
10-23-2008, 18:55
Здравейте! Знам,че вече има много такива теми,но когато пиша там никой не ми отговаря :( . Та аз имам проблем със срамежливостта и доста пъти това ми е пречело.Сега много харесвам едно момче.Всеки ден пътуваме заедно в автобуса и понякога усещам,че ме гледа,но не мога да му отвърна прекалено съм срамежлива.И се чудя какво да правя дори не му знам името и никога не сме говорели,а съм прекалено срамежлива за да го заговоря,а пък и той е абсолютно винаги с компания незнам какво да правя мн ще съм ви благодарна ако ми дадете някой съвет :(


П.С Аз живея в Белгия и това е друга пречка,защото сега уча езика и не съм сигурна,че ще мога да говоря както трябва,смисъл мога езика горе-долу добре ама се притеснявам

AFT
10-23-2008, 20:12
Той няма да те изяде. Хвани някви приятелки и отидете да се запознаете с компанията. Пък да не ти пука, ако объркаш езика - съмнява ме да ти се подиграва или нещо такова, при положение, че знае, че си 'нова'. ;]

soul1199
10-24-2008, 06:11
6om se gledate ti my se ysmihni,pak toi moje da napravi 1-ta kra4ka,ne se pritesnqvai,4e primerno nqa kaje6 nqkoq dyma,kakto trqbva,spokoino toi 6e te razbere,ne se pritesnqvai,kusmet :)

lady94
10-24-2008, 16:25
Мерси за съветите!Но AFT проблема е 4е съм тука от 2 месеца и имам приятелки които живеят далеч а другите,с които пътувам мн мн не ми допадат 1во а и второ съм сигурна,че някоя от тях или ще ми го открадне или ще му каже че го харесвам!но все пак много мерси :) :-)

BaiToq
10-24-2008, 18:40
Според мен си грозна.

sasha_90
10-24-2008, 18:51
Няма нищо лошо в това и ти да го гледаш.Нали за това са ти дадени очи...

AFT
10-24-2008, 19:49
Мерси за съветите!Но AFT проблема е 4е съм тука от 2 месеца и имам приятелки които живеят далеч а другите,с които пътувам мн мн не ми допадат 1во а и второ съм сигурна,че някоя от тях или ще ми го открадне или ще му каже че го харесвам!но все пак много мерси :) :-)

Е, тогава сама отиваш и тва е. Ся може да те е срам, ама като го направиш, после ще се смееш на себе си. ;] Ама не чакай той да се сети, защото накрая ще си останеш сама с въпроса "Какво щеше да стане ако...?", а това, повярвай ми, е адски неприятната част.

soul1199
10-25-2008, 07:23
Според мен си грозна. :shock: :shock: ta ti dori ne si q vijal/a :? :?