PDA

View Full Version : bolki v muskulite



Omen
10-23-2008, 19:22
zna4i problema e sledniq :naposled1k zapo4naha da me bolqt muskute na krakata.(ne kato pri muskulnata treska)bolkata e mn silna i ostra ,boli okolo 20 sek i posle spira, i obiknovenno e prez no6ta ( i me s1bujda ! :-x ).problema e tam 4e boli naistina silno ,za sekundi o4ite mi se nas1lzqvat i iztr1pvam cqlata ... :( nqkoi da znae ot kakvo moje da e i kak po dqvolite moga da spra bolkata ???? :(

ps:sry za latinicata ama imam b1gav komp

foreverr
10-23-2008, 19:27
Еми поговори с майка си!Тя може да ти каже какео ти е, защото е по мъдра от нас, а може и да те заведе на лекар! :) Успех

gree_girl
10-23-2008, 19:50
Мускулите болят при физическа тренировка, или когато растат. Но се съмнявам твоя случай да е такъв. В 8 клас по биология учихме, че симптомите на някаква тения са болки в мускулите, но може да не е това, не искам да те плаша. Ако си се пренатоварила повечко по тези дни ... не знам, просто поговори с ваще и отиди на лекар, мисля че той ще ти даде по-добър отговор, а и ще можеш да вземеш подходящите мерки.

Chacho
10-23-2008, 19:57
Разтеженията също болят така. Но да се будиш нощес с болка в мускулите ми звучи като нещо на нервна почва. Или пък ако са съчетани двете. Мускулна треска или разтежение, плюс събуждане с контракция на мускулите ще си те боли докато не поотпусне. Ако продължиш да се будиш говори с родителите си/фелшера в даскало/даскала по биология/личния лекар, като последното ще ти даде най-добър отговор.. стига да си готова да жертваш 5 часов престой в болницата (чакане).

snike
10-23-2008, 21:11
men taka me e bolqlo kato sa se shavali,no s vremeto se opravi