PDA

View Full Version : Аз ли несъм добре или кво?Как бихте реагирали на мое място..



FreakPk
10-23-2008, 22:17
Значи малко сапунена история маи се получи..Така излизам с едно момиче близо вече 1 месец а се познаваме може би от година... та излизахме на кафета, диско накрая ест секс и т.н. и на другата вечер когато го направихме ми праща снимка на нея с някакъв друг където се прегръща дори на едната се целува с него като ми казва че снимките са отскоро леко такава физиономия имах :shock: и се чуда са кво иска да ми каже с това вие как мислите? Абе маи да и бия шута и квото било било нали

Niakoitam
10-23-2008, 22:25
Ама и ти пък намери кога да пуснеш темата. :D

Еми според мен едият вариант е че е опитвала да те накара да ревнуваш или е искала да види реакцията ти за да си направи следващите изводи,а другият вариант е да ти показва че си има или гадже или че си е харесала това момче.Абе незнам.Това са моите преположения.

PeopleAlwaysLeave
10-23-2008, 22:32
Ми ти що не я попита какво цели с тая снимка? Ако ти пука за нея и искаш сериозна връзка най-добре й го кажи и поискай да ти сподели нейното мнение и намерения. Може пък и да иска да те накара да ревнуваш, за да види дали си хлътнал по нея или ти е само за единия секс...

FreakPk
10-23-2008, 22:35
хах емииииии навреме се сетих :D 1 : 30 съвсем на време маитапа на страна аз и го казах още преди това че съм хлътнал по нея и след това последваха снимките незнам според мен си е чисто отблъскване просто исках да го споделя то тва си е ебаси даже нямам думи да го опиша...

Niakoitam
10-23-2008, 23:00
Еми казано по тоя начин и според мен означава:"Ей пич,виж ме,заета съм." Ако е така наистина явно не е от много принципните и е искала само да си се разхождате и да правите секс като и е скучно и като е разбрала че хлътваш да ти е показала.Другият варият е да са от отдавна ама да те лъже.Всъщност ако ти ги е изпратила на компютъра има начин как да се рзбере кога са правени. :)

FreakPk
10-23-2008, 23:13
e да де то има начин на самата снимка си пише датата... aбе но комент...

Niakoitam
10-23-2008, 23:16
Каде точно върху самата снимка ли?На картинката отдолу вдясно? :)

Че там може и да пише 23.12 2012 ако искаш. :D

П.П. Има друго място,не е там.

qwer4o
10-23-2008, 23:16
Просто момичето иска да е свободно, в което няма нищо лошо :)

Niakoitam
10-23-2008, 23:36
Ти сериозно ли го мислиш това,което го казваш?Нямало нищо лошо че момичето искало да е свободно.
Значи айде на кафе,айде на дискотека,айде секс и като стане малко напечено беш лиске да бягаме.Хич няма лошо да ти кажа. :-o

HardlyAwakened
10-24-2008, 05:56
23.12 2012 .


Niakoitam
10-24-2008, 08:40
23.12 2012 .



Какво? :)

Alderis
10-24-2008, 10:33
и се чуда са кво иска да ми каже с това вие как мислите?

Аз залагам на това, че иска тройка да направите 8-) . И аз ако съм на тебе искам да ти кажа, че ще поема хвърлената ръкавица и чак тогава ще я чупя :D .
Съжалявам, сега малко по-сериозно. Като те гледам не си тръгнал да се жениш за нея...верно кофти тръпка да го разбереш, но го погледни от към хубавата страна...в крайна сметка, знаеш ли колко много хора искат да са на твойто място?? Чук и беж, нема обвързване, нема сълзливи истории после, нема се чудиш как да я чупиш (или тя теб)...и се питам щом поставяш въпроса тук нямаш ли повече и по-сериозни чувства от едното бегло харесване, към мацката?? Ако е така по-добре я чупи, за да не измъчваш и себе си и нея :) . Ако ли пък си съгласен с гореописаната от мен ситуаци, мога само да ти пожелая приятно изкарване :D . Айде и не го мисли много...нема смисъл...

FreakPk
10-24-2008, 15:54
хах виж за това в началото къде си писал грам несъм мислил :D абе превъзмогнал съм го ама често ти кажа писна ми от това чук и бегай но караи живота продължава :)

chokolate_girl
10-24-2008, 15:59
бахти кучката с извинение.не те заслужава явно :?
попитай я какво има?ако не иска да е с теб ,тегли и чертата и не се занимавай с такива индивиди според мен.тии даваш всичко от себе си,а тя зад гърба ти върти номера,аз ако бях без да се замисля бих скъсала,момиче съм но ако някой постъпи така с мен ,да сее маха!

sextazy_baby
10-24-2008, 16:07
Ам пич не ти трябва да се занимаваш с такива дето още не си знаят интересите,няма смисъл - тъпо е

ImmortalForever
10-24-2008, 17:46
Правете прощален секс и се понесете на вълните на свободния живот :)

Bee*
10-24-2008, 18:10
Не е знаела как да те отреже.
Много глупав начин е избрала.
Не се занимавай. ;)

elsy
10-24-2008, 18:17
Чудила се е и тя как да се направи на интересна...

Soy_tu_mujer
10-24-2008, 19:16
Защо не попита на момента... какви са тези снимки и защо ти ги праща?
Не е късно да я попиташ..... Ние незнаем тя какво е целяла.

FreakPk
10-24-2008, 21:14
е там е въпроса че неми каза какво цели с тея снимки както и да е аз го превъзмогнах да не е последната на земята.. Живота продължава гледам напред и никога назад тва е положението неискам да се затормозявам да мисля какви ли не глупости и да се тръшкам за такива работи.... И все пак мерси на всички за добрите коментари и мнения спрямо моя проблем :)

Rofl4e
10-24-2008, 21:35
Офффф нии мооа поичи :razz:

BePoHuKa
10-24-2008, 22:33
Значи малко сапунена история маи се получи..Така излизам с едно момиче близо вече 1 месец а се познаваме може би от година... та излизахме на кафета, диско накрая ест секс и т.н. и на другата вечер когато го направихме ми праща снимка на нея с някакъв друг където се прегръща дори на едната се целува с него като ми казва че снимките са отскоро леко такава физиономия имах :shock: и се чуда са кво иска да ми каже с това вие как мислите? Абе маи да и бия шута и квото било било налиСпоред мен за нея никога нищо не е било.. :?

olii
10-25-2008, 08:18
Може би чрез снимката иска да ти покаже, че всичко е просто секс.

sasha_90
10-25-2008, 08:25
Търсила е само необвързващ секс-ти си се хванал.