PDA

View Full Version : Тя ме будалка ?



lover14
10-24-2008, 06:06
Здравейте !
Значи от началото на учебната година аз заглеждам едно момиче , което е доста симпатично и на мен ми харесва. И така до преди 5 дена , когато се видяхме в коридора тя седеше с нейни приятелки , а аз с мои и поглеждах към нея доста често и забелязвах, че и тя ме гледа и ми стана готино и вечерта тя ме потърси в Скайп ... писахме си запознахме се едно друго .... и тя ми прати целувки за лека нощ , аз също и така. Тя ми цъкаше на телефона доста често както и аз на не , но вчера си писах с една нейна приятелка , която ми каза че Елена (така се казва момичето за което говоея отначало) мисли че я харесвам и иска да ме будалка и че си харесва друго момче .... Какво трябва да направя в такава ситуация ? Аз мисля че трябва и аз да я "будалкам" и тя ще ме поиска ... но ... незнам ... кажете какво мислите :)

soul1199
10-24-2008, 06:08
az mislq,4e ne trqbva da vqrva6 na vsi4ko,koeto ti kazvat,no si imai 1 na ym +tva moje momi4eto naistina da te har. i moje dori neinata fr da te har.

mynichka
10-24-2008, 06:22
Гледай сега, просто говори открито с въпросната Елена и си изяснете позициите. Ако почне да ти мънка, направо я отрежи и не се занимавай с нея. Толкова ли не можеш да се сетиш какво да правиш?
+1

varnen4e
10-24-2008, 06:41
Гледай сега, просто говори открито с въпросната Елена и си изяснете позициите. Ако почне да ти мънка, направо я отрежи и не се занимавай с нея. Толкова ли не можеш да се сетиш какво да правиш?
+1
+2.

petervuto
10-24-2008, 06:44
Прекия разговор е най - доброто решение, но иска малко смелост. Ако се страхуваш, че ще те направи за смях, значи не е за теб :?

Jo_Ni_To
10-24-2008, 06:47
Ам например ако тая въпросната "приятелка" и тя та харесва и го прави само и само да ви отдалечи..? Все пак както казаха си имаи 1 на ум че може и да те бодалка...

manichka_14
10-24-2008, 08:03
Говори с нея :-) :)

Jumbie483
10-24-2008, 09:37
Говори с нея :-) :)

И аз като всички те съветвам да говориш с нея. Може и да не си директен, но я попитай има ли си гадже, харесва ли някой .. ако отрича я покани да излезете...може пък тогава да разбереш повече за нея ;) Успех :-)

SiegHeil
10-24-2008, 09:48
Аз пък ти казвам да не говориш с нея ;)
Доста готин ход ше е да отидеш и да и изцепиш в лицето 'Абе извинявай ти случайно да ме харесваш ?' 8-)
Има много начини да разбереш, ако отидеш и и го кажеш тва и в двата варианта или ще те излъже или ще се спече..
Според мен приятелката и иска да ви скара, но все пак е добре да си сигурен..

BaiToq
10-24-2008, 15:34
Ловер14,шибни и един зад врата!

Denkova
10-24-2008, 15:47
Питаи я дали е вярно това което е казала неината приятелка и ако е вярно не я бодалкаи намери си друго момиче което да харесваш 8)

chokolate_girl
10-24-2008, 16:04
Не вярвай на никакви приятелки и странични неща преди да говориш лично с момичето (Елена).Приятелство мн трудно съществува,апък и ако тази която ти е каза така е наистина приятелка на Елена,първото което е ,че няма да ти каже,ето от тук можеш да си направиш изводите дали да вярваш или не.Заеми се да я питаш лично,аз това дали те харесва.А ,ако наистина те будалка е ебахти шматката,но опитай ,нищо не губиш,ако тя се е бъзикала с теб през цялото време,върни и жеста 8-)
но според мен и тя има чувства,но не можеш да си сигурен преди да говориш с нея.Успех от мен,дано се получи м/у вас :) :) :)

Angel Pixi
10-25-2008, 13:57
аре стига с тия досадни предложения! Завърти й главата яко и когато тръгне след тев като кученце-една вечер и й теглиш майната 8) 8) 8)

sasha_90
10-25-2008, 14:11
Спри да й обръщаш внимание.Ще видиш,какъв яд ще я хване,че вече не може да те "будалка".

dqvolski_angel
10-25-2008, 14:14
az mislq,4e ne trqbva da vqrva6 na vsi4ko,koeto ti kazvat,no si imai 1 na ym +tva moje momi4eto naistina da te har. i moje dori neinata fr da te har.
po to4no ne moje da bude. a tva za seriozniq razgovor s vaprosnoto momi4e...stiga ste se filmirali! pokaji i 4e izpitva6 nqkakvi simpatii kum neq, no ako zabeleje6 4e tq ne e mn iskrena, prosto se budalkai i ti i da ne ti puka
btw tazi elena dano ima vkus za gadjeta, 6toto za priqtelki mai mai...

samsung_sgh950
10-25-2008, 15:00
[quote="mynichka"][quote=merediana]Гледай сега, просто говори открито с въпросната Елена и си изяснете позициите. Ако почне да ти мънка, направо я отрежи и не се занимавай с нея. Толкова ли не можеш да се сетиш какво да правиш?
+3

krisiiiiito
10-25-2008, 15:08
говори с нея и я питай дали е вярно това което е казала нейната приятелка

pinky_shine
10-25-2008, 15:15
Не се занимавай с тея и глей кво става :-D

kuklichka_bg
10-25-2008, 19:54
Здравейте !
Значи от началото на учебната година аз заглеждам едно момиче , което е доста симпатично и на мен ми харесва. И така до преди 5 дена , когато се видяхме в коридора тя седеше с нейни приятелки , а аз с мои и поглеждах към нея доста често и забелязвах, че и тя ме гледа и ми стана готино и вечерта тя ме потърси в Скайп ... писахме си запознахме се едно друго .... и тя ми прати целувки за лека нощ , аз също и така. Тя ми цъкаше на телефона доста често както и аз на не , но вчера си писах с една нейна приятелка , която ми каза че Елена (така се казва момичето за което говоея отначало) мисли че я харесвам и иска да ме будалка и че си харесва друго момче .... Какво трябва да направя в такава ситуация ? Аз мисля че трябва и аз да я "будалкам" и тя ще ме поиска ... но ... незнам ... кажете какво мислите :)

аз пък мисля че трябва да порастеш :?

mihichkaaa
10-25-2008, 19:56
Гледай сега, просто говори открито с въпросната Елена и си изяснете позициите. Ако почне да ти мънка, направо я отрежи и не се занимавай с нея. Толкова ли не можеш да се сетиш какво да правиш?
+1
+2.
+3

slunchiceto0
10-26-2008, 03:58
Еми ако наистина е решила да те буталка е адски тъпо,пак некфи детски историй...иначе аз на твое място,бих си поговорила с нея на открито съвсем директно си й задай върпосите..и ако няма нищо към теб майната й! :)

midle
10-26-2008, 11:49
Смело бе момченце! Няма да й даваш да се наперква ! Кажи й или да тръгва след тебе или да си живее самичка с номерата си.