PDA

View Full Version : help meee



turnovskata
10-24-2008, 08:03
Predi 2 godini nai dobrata mi priqtelka mi suob6ti 4e sled kraq na 7 klas zaminava za sofiq. Do kraq na minalata y4ebna godina ne osuznavah kakvo 6te stane, no godinata svur6i doide vreme da se razdelim. Ima6e mnogo sulzi no ne mojehme da promnim faktite. Tq zamina predi mesec i poluvina i poslednoto koeto mi kaza be 4e ste se vidim nai malko sle 1 godina. :cry: Sega sum v novo y4ili6te s novi hora koito o6te ne moga da nareka priqteli no svikvam i mi haresva novata kompaniq, za ni6to na sveta nqma da zamenq priqtelite si ot predi no sega tqh gi nqma ili se vijdame rqdko.. no nai mnogo mi lipsva TQ bqh svikanla vinagi da e okolo men da q vijdam vseki den da me razsmiva kogato mi e tujno i da mi pomaga kogato imam problem. Tq me poznava nai dobre i ne moga da svikna bez neq. Govorihme po telefona i skaip no ne e su6toto azsi namerih edna drujka s koqto si pasnahme i se zabavqvame zaeno a gabi (priqtelkata mi) ne iska da se sre6ta s nikoi kazva 4e nikoi ne e kato men i se e zatvorila v sobstveniq si svqt ne izliza i sqka6 ne e su6tata. Govorih s neq i i kazah 4e nqma da namqri su6tata priqtelka kato men no trqbva do potursi kompaniika i v sofiq , no tq yporstva i pla4e po telefona kazva samo kolko i lipsvam i kolko me obi4a i kak iska pak da sme zaedno az ne znam kak da i pomogna i da q nakaram da izleze ot 4erypkata si v koqto se e zatvorila.... Molq vi da mi dadete suvet kak da i pomogna i iskam samo da spodelq tova koeto 4uvstvam s nqkoi :cry:

kell
10-24-2008, 08:23
mi kolkoto i da e gadno trqq prodyljite kaji i 4e ni6to nqma da postigne s tfa zatvarqne v sebe si tova 4e ste dale4e ne zna4i 4e ve4e ne ste priqtelki nali taka?nqma smisal da stoi sami4ka se s nqkoi trqbva da se spriqteli taka nqma da i e tolkova machno za tebe :) [/b]

TheOtherME
10-24-2008, 10:10
Според мен в скоро време ще започнат да и липсват контактите с други хора и ще си намери приятели.Обясни и, че трябва да продължите напред, че с нищо няма да подобри положението, ако се затваря и не може да се отърси от загубата ви на физическа близост.Макар че съм сигурна, че го правите, пак ще кажа-контактувайте колкото може по-често по скайп, телефон, смс-и.Правете си и планове какво ще правите ваканциите, когато тя си идва при роднините/ти дойде на гости-определно смятам, че една покана за престой у вас би я разведрила.Успех и евала, че сте си такива добри приятелки и не се забравяте. :)

NamelessRomantic
10-24-2008, 11:23
Един съвет - преди да искаш съвет се научи че във българските форуми е най-малкото УВАЖЕНИЕ КЪМ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК да се пише на кирилица а не на шльокавица.