PDA

View Full Version : Въпрос за бялото течение



gia_sena_mono
10-24-2008, 09:41
Имам бяло течение и в последната седмица се появи сърбеж и някакво неприятно чувство.Взех си направление за гинеколког още вчера.Моя близка,която е лекар ми препоръча да отида при една гинеколожка,която била много добра.Но днес,когато се обадих да си запиша час се оказа,че има свободен чак на 20 ноември ?!!?За всеки случай ще проверя,защото тя има и друг кабинет,но както и да е...
Та въпросът ми е може ли да се усложни положението ми за това време (не е малко - 1 месец) - знам,че не знаете какво точно ми е,но питам по принцип.
Мисля,че не е проблем да правя секс (с презерватив,разбира се),но трябва да избягвам оралната,задоволяването с пръстче и докосването в тази област като цяло - правилно ли мисля??Моля,поправете ме ако греша.
Благодяра предварително!

hottie
10-24-2008, 09:54
Да, може да се усложни и да ти стане много неприятно. Второ, сексът хич не е препоръчителен дори с предпазни мерки, тъй като ще те раздразни. И трето, ако наистина не намериш по-ранен час потърси друг гинеколог.

foreverr
10-24-2008, 10:22
Мм да мисля, че можеш да осложнищ нещата ако правиш секс или ако правиш секс сама :D .По-добре иди на гинеколог не чак на 20ти ноември, а сега намери пак някой добър гинеколог и иди!!!Ако си от Пловдив мога да ти препоиръчам!!!

gia_sena_mono
10-24-2008, 10:31
Благодаря,но не съм от Пловдив,а от Велико Търново

foreverr
10-24-2008, 11:08
Благодаря,но не съм от Пловдив,а от Велико Търново :) ок тогава по-добре се посъветвай с някоя друга твоя приятелка, защото не мисля, че е хубаво да чакаш толкова дълго!!!

gia_sena_mono
10-24-2008, 11:16
Звъннах на моята близка (тя е братовчедка на майка ми,но както и да е) и тя каза,че ще се опита да направи нещо по въпроса.Надявам се по-скоро да ида,а и аз се отказах от часа - този на 20.11.
Все пак благодаря на всички за отговорите :)

kalpazanka
10-24-2008, 16:20
Благодаря,но не съм от Пловдив,а от Велико Търново
Значи можеш да отскочиш до "Света Марина" в Плевен. :) Дори да не си си записала час, ще те прегледат, макар и след плануваните прегледи.