PDA

View Full Version : Искам да попитам...



migancy
10-24-2008, 11:16
Според вас кое е най-романтичноро място за секс ? :)) :P :P (сори ако темата се повтаря.. )

Alex4enceto
10-24-2008, 11:18
ми на мен винаги ми се е искало да го направя на плажа :wink:

gia_sena_mono
10-24-2008, 11:19
Банално,ама на легло обсипано с рози и свещи покрай него или на някое красиво място сред природата.

migancy
10-24-2008, 11:19
:) и на мен колко странно :)

Ifko
10-24-2008, 11:29
не си ли е да лимбиш някоя на спирката на рейса :D
ама за най-добро място мисля, че в квартирата си е the best :P

xXxScreamxXx
10-24-2008, 11:58
У ТаМВаааАааАААаААаАаААааай о0оооо :lol: :lol: :lol:


Темата не просто че се повтаря ... ми няяш и малко въображение .. . :?

dimitar_ak
10-24-2008, 12:00
ми на мен винаги ми се е искало да го направя на плажа :wink:

Да знаеш пясъка какви хубави неща прави. Но опитай де :-D

slun4evo
10-24-2008, 12:01
Според мен най-романтичното място е на плажа, морето да е спокойно, и да има много звезди. Като във филм. :)

detekt
10-24-2008, 12:11
Определено плажа :), не съм пробвал за жалост, но мисля, че ще има някои проблеми катооо...
-Пясъка влиза на всякъде. Един приятел ми каза "единственото по лошо от камък в обувката е песъчинка под презерватива" :D
-Могат спокойно да те арестуват за нарушаване на обществения ред....

Ест въпреки това бих опитал :D

nejnaDROGA
10-24-2008, 12:48
Бе не знам кое е най-романтичното,но един път такава романтична вечер спретнах на една моя приятелка и гаджето й,че чак аз се изкефих :grin: Беше миналото лято и те правеха 2 години :) Оня цял ден обикаля из магазините и се чуди какво да й купи и накрая ме извика да помагам :),а мен явно ме беше хванала Романтиката :) :P Тааа поговорихме си как мисли да прекара вечерта и той каза,че ще се събираме цялата компания във вилата на техните,след което той и приятелката му ще останат там (а другите на диско) ... В главата ми веднага се появиха някакви свещи,розови листенца и т.н. :) :-) Питах го,колко пари може да отдели за изненадата,а той както винаги ми вика "Нали знаеш,че нашите плащат ... Не се притеснявай за парите" (ама и аз съм тъпа ... техните са супер богати,а аз се притеснявам за парите :lol: ) ... И така :) Отидохме и купихме няколко картички във формата на :smt007 ,3 пакета розови листенца,50 свещички :smt007 и 25 балона с хелий отново във формата на :smt007 :) (а момчето през цялото време гледаше така ---> :shock: :-s горкия не знаеше,какво съм намислила :lol: ) Отидохме във вилата и започнах да подреждам :) Цялото легло беше обсипано с розови листенца,а свещите ги наредихме по земята :) като от вратата до леглото бяха подредени в две редички (като пътечка,където сложихме останалите листенца),а останалите бяха около леглото :-) Махнахме вървичките на балоните и ги пуснахме над леглото :) А с картичките направихме нещо като игра :) Надписахме ги и ги разхвърляхме из вилата (която имаше около 12 стаи,разположени на 2 етажа).На картичките имаше надписи от рода на: "Хапва ти се нещо сладко...Хммм,къде ли можеш да си намериш?!" (когато тя прочетеше картичката щеше да се сети да отиде в кухнята,където имаше друга картичка...и т.н. докато стигне до стаята).И точно когато си мислех,че всичко е ИДЕАЛНО точно като по филмите оня се изцепи "А подарък няма ли да и купим" ,при което го погледнах така ---> :shock: ](*,) Та какво повече може да иска едно момиче бе,баси :-s И оня ми вика "Айде сега аз ще те разходя из магазините...Стига все ти си водила 8-) " ... Отидохме пак до центъра и влязохме в един цветарски магазин,от където взехме букет от 25 рози (който ни излезе 35лв. :shock: :o )
...
Вечерта всичко беше супер :) Ядене,пиене,силна музика и точно в 00:00ч. спряхме музиката,честитихме им 2-те години и им казах,че с другите отиваме на дискотека,защото това е тяхната вечер :) Тя дойде да ни изпрати (защото аз я помолих),а Миро (приятеля й) остави една картичка,на масата в градината :) ... На другия ден ходихме на кафе с нея (по женски :D ) и тя горката не можа да си поеме дъх :) Разказа ми всичко от-до и накрая ми вика "Трябва да те почерпя" :-o Викам й "Защо?!Снощи малко ли черпихте?!",а тя "Ми милоту ми каза,че ти си организирала това снощи :) Само не ми стана ясно,как можа да не ми кажеш и ме накара да се излагам с някакъв банален подарък като златна гривна :x :lol: ?!"
...
Оффф като се сетя за тези 2 дена ... Направо се разтрепервам :) Ей това тяхното се нарича любов :) Вече 3 години и отгоре заедно и никога не са имали проблеми,обичат се както в началото и най-голямата им караница до сега беше преди няколко месеца,когато не можаха да се разберът къде да отидат на море :D

DeepWithin
10-24-2008, 13:28
Бе не знам кое е най-романтичното,но един път такава романтична вечер спретнах на една моя приятелка и гаджето й,че чак аз се изкефих :grin: Беше миналото лято и те правеха 2 години :) Оня цел ден обикаля из магазините и се чуди какво да й купи и накрая ме извика да помагам :),а мен явно ме беше хванала Романтиката :) :P Тааа поговорихме си как мисли да прекара вечерта и той каза,че ще се събираме цялата компания във вилата на техните,след което той и приятелката му ще останат там (а другите на диско) ... В главата ми веднага се появиха някакви свещи,розови листенца и т.н. :) :-) Питах го,колко пари може да отдели за изненадата,а той както винаги ми вика "Нали знаеш,че нашите плащат ... Не се притеснявай за парите" (ама и аз съм тъпа ... техните са супер богати,а аз се притеснявам за парите :lol: ) ... И така :) Отидохме и купихме няколко картички във формата на :smt007 ,3 пакета розови листенца,50 свещички :smt007 и 25 балона с хелий отново във формата на :smt007 :) (а момчето през цялото време гледаше така ---> :shock: :-s горкия не знаеше,какво съм намислила :lol: ) Отидохме във вилата и започнах да подреждам :) Цялото легло беше обсипано с розови листенца,а свещите ги наредихме по земята :) като от вратата до леглото бяха подредени в две редички (като пътечка,където сложихме останалите листенца),а останалите бяха около леглото :-) Махнахме вървичките на балоните и ги пуснахме над леглото :) А с картичките направихме нещо като игра :) Надписахме ги и ги разхвърляхме из вилата (която имаше около 12 стаи,разположени на 2 етажа).На картичките имаше надписи от рода на: "Хапва ти се нещо сладко...Хммм,къде ли можеш да си намериш?!" (когато тя прочетеше картичката щеше да се сети да отиде в кухнята,където имаше друга картичка...и т.н. докато стигне до стаята).И точно когато си мислех,че всичко е ИДЕАЛНО точно като по филмите оня се изцепи "А подарък няма ли да и купим" ,при което го погледнах така ---> :shock: ](*,) Та какво повече може да иска едно момиче бе,баси :-s И оня ми вика "Айде сега аз ще те разходя из магазините...Стига все ти си водила 8-) " ... Отидохме пак до центъра и влязохме в един цветарски магазин,от където взехме букет от 25 рози (който ни излезе 35лв. :shock: :o )
...
Вечерта всичко беше супер :) Ядене,пиене,силна музика и точно в 00:00ч. спряхме музиката,честитихме им 2-те години и им казах,че с другите отиваме на дискотека,защото това е тяхната вечер :) Тя дойде да ни изпрати (защото аз я помолих),а Миро (приятеля й) остави една картичка,на масата в градината :) ... На другия ден ходихме на кафе с нея (по женски :D ) и тя горката не можа да си поеме дъх :) Разказа ми всичко от-до и накрая ми вика "Трябва да те почерпя" :-o Викам й "Защо?!Снощи малко ли черпихте?!",а тя "Ми милоту ми каза,че ти си организирала това снощи :) Само не ми стана ясно,как можа да не ми кажеш и ме накара да се излагам с някакъв банален подарък като златна гривна :x :lol: ?!"
...
Оффф като се сетя за тези 2 дена ... Направо се разтрепервам :) Ей това тяхното се нарича любов :) Вече 3 години и отгоре заедно и никога не са имали проблеми,обичат се както в началото и най-голямата им караница до сега беше преди няколко месеца,когато не можаха да се разберът къде да отидат на море :D

Ох, представих си.Много романтично.Добре си се справила.

anonimnaa
10-24-2008, 14:40
ми на мен винаги ми се е искало да го направя на плажа :wink:
+1 и аз искам много на плажа...

bqsna_teenagerka
10-24-2008, 15:18
романтично...на хотел или вкъщи...секси...- на всяко нетипично място на което могат да те хванат... :-P

Rofl4e
10-24-2008, 21:06
He}|{Ha_Dpo|`a еи така искам и аз както тя го описа :P

skuck
10-24-2008, 21:14
В някоя тропическа зелена гора на верандата на колибата само двамата! От гората съм фанат баси!

shmatka_1
10-24-2008, 21:19
В някоя тропическа зелена гора на верандата на колибата само двамата! От гората съм фанат баси!

хахаха това все едно от сцена на 'Тарзан" 8-) Ама е яко де ;)

skuck
10-24-2008, 21:21
В някоя тропическа зелена гора на верандата на колибата само двамата! От гората съм фанат баси!

хахаха това все едно от сцена на 'Тарзан" 8-) Ама е яко де ;)


хахах представи си сцена от Робокоп или Терминатор примерно! :grin: :grin: :D :D :lol: :lol:

karoli_94
10-24-2008, 23:44
Na plaja...oh sega kato se setq kakvi ve4eri s1m imala na plaja-topla qsna zvezdna ve4er,spokojno more i razbira se da si v pregr1tkite na obi4aniq 4ovek...kva romantika e...a na men kvo mi be6e trudno da se v1zd1rja...
Ako nqkoj 6te go pravi na plaja-gledaj ne6to posteli6 havliq,kyrpa 4e s toq pqs1k...ina4e prejivqvaneto 6te si zaslujava

perkele1914
10-25-2008, 02:12
романтично...на хотел или вкъщи...секси...- на всяко нетипично място на което могат да те хванат... :-Pна хотел по-често водят курви ;)

Darkkiss
10-25-2008, 02:56
у спалнята на ваще

nejnaDROGA
10-25-2008, 04:48
у спалнята на ваще
И кое му е романтичното на това място?! :lol:

manichka_14
10-25-2008, 07:19
Бе не знам кое е най-романтичното,но един път такава романтична вечер спретнах на една моя приятелка и гаджето й,че чак аз се изкефих :grin: Беше миналото лято и те правеха 2 години :) Оня цел ден обикаля из магазините и се чуди какво да й купи и накрая ме извика да помагам :),а мен явно ме беше хванала Романтиката :) :P Тааа поговорихме си как мисли да прекара вечерта и той каза,че ще се събираме цялата компания във вилата на техните,след което той и приятелката му ще останат там (а другите на диско) ... В главата ми веднага се появиха някакви свещи,розови листенца и т.н. :) :-) Питах го,колко пари може да отдели за изненадата,а той както винаги ми вика "Нали знаеш,че нашите плащат ... Не се притеснявай за парите" (ама и аз съм тъпа ... техните са супер богати,а аз се притеснявам за парите :lol: ) ... И така :) Отидохме и купихме няколко картички във формата на :smt007 ,3 пакета розови листенца,50 свещички :smt007 и 25 балона с хелий отново във формата на :smt007 :) (а момчето през цялото време гледаше така ---> :shock: :-s горкия не знаеше,какво съм намислила :lol: ) Отидохме във вилата и започнах да подреждам :) Цялото легло беше обсипано с розови листенца,а свещите ги наредихме по земята :) като от вратата до леглото бяха подредени в две редички (като пътечка,където сложихме останалите листенца),а останалите бяха около леглото :-) Махнахме вървичките на балоните и ги пуснахме над леглото :) А с картичките направихме нещо като игра :) Надписахме ги и ги разхвърляхме из вилата (която имаше около 12 стаи,разположени на 2 етажа).На картичките имаше надписи от рода на: "Хапва ти се нещо сладко...Хммм,къде ли можеш да си намериш?!" (когато тя прочетеше картичката щеше да се сети да отиде в кухнята,където имаше друга картичка...и т.н. докато стигне до стаята).И точно когато си мислех,че всичко е ИДЕАЛНО точно като по филмите оня се изцепи "А подарък няма ли да и купим" ,при което го погледнах така ---> :shock: ](*,) Та какво повече може да иска едно момиче бе,баси :-s И оня ми вика "Айде сега аз ще те разходя из магазините...Стига все ти си водила 8-) " ... Отидохме пак до центъра и влязохме в един цветарски магазин,от където взехме букет от 25 рози (който ни излезе 35лв. :shock: :o )
...
Вечерта всичко беше супер :) Ядене,пиене,силна музика и точно в 00:00ч. спряхме музиката,честитихме им 2-те години и им казах,че с другите отиваме на дискотека,защото това е тяхната вечер :) Тя дойде да ни изпрати (защото аз я помолих),а Миро (приятеля й) остави една картичка,на масата в градината :) ... На другия ден ходихме на кафе с нея (по женски :D ) и тя горката не можа да си поеме дъх :) Разказа ми всичко от-до и накрая ми вика "Трябва да те почерпя" :-o Викам й "Защо?!Снощи малко ли черпихте?!",а тя "Ми милоту ми каза,че ти си организирала това снощи :) Само не ми стана ясно,как можа да не ми кажеш и ме накара да се излагам с някакъв банален подарък като златна гривна :x :lol: ?!"
...
Оффф като се сетя за тези 2 дена ... Направо се разтрепервам :) Ей това тяхното се нарича любов :) Вече 3 години и отгоре заедно и никога не са имали проблеми,обичат се както в началото и най-голямата им караница до сега беше преди няколко месеца,когато не можаха да се разберът къде да отидат на море :D +1234567891234567891345678913456897
т'ва най-много ми харесва :oops: :-)

Bellatrix
10-25-2008, 07:22
В някоя тропическа зелена гора на верандата на колибата само двамата! От гората съм фанат баси!
Якооо... :grin: :grin: :grin: Тва ме изкефи :P А на гаджето голямата му фантазия е плаж :) :) :)

exclusive__16
10-25-2008, 11:35
kogato e s lubimiq 4owek sqko kyt4e moje da e romanti4no stiga da si go napraish ti .. ;)

chokolate_girl
10-25-2008, 11:42
He}|{Ha_Dpo|`a написа:
Бе не знам кое е най-романтичното,но един път такава романтична вечер спретнах на една моя приятелка и гаджето й,че чак аз се изкефих Беше миналото лято и те правеха 2 години Оня цел ден обикаля из магазините и се чуди какво да й купи и накрая ме извика да помагам ,а мен явно ме беше хванала Романтиката Тааа поговорихме си как мисли да прекара вечерта и той каза,че ще се събираме цялата компания във вилата на техните,след което той и приятелката му ще останат там (а другите на диско) ... В главата ми веднага се появиха някакви свещи,розови листенца и т.н. Питах го,колко пари може да отдели за изненадата,а той както винаги ми вика "Нали знаеш,че нашите плащат ... Не се притеснявай за парите" (ама и аз съм тъпа ... техните са супер богати,а аз се притеснявам за парите ) ... И така Отидохме и купихме няколко картички във формата на ,3 пакета розови листенца,50 свещички и 25 балона с хелий отново във формата на (а момчето през цялото време гледаше така ---> горкия не знаеше,какво съм намислила ) Отидохме във вилата и започнах да подреждам Цялото легло беше обсипано с розови листенца,а свещите ги наредихме по земята като от вратата до леглото бяха подредени в две редички (като пътечка,където сложихме останалите листенца),а останалите бяха около леглото Махнахме вървичките на балоните и ги пуснахме над леглото А с картичките направихме нещо като игра Надписахме ги и ги разхвърляхме из вилата (която имаше около 12 стаи,разположени на 2 етажа).На картичките имаше надписи от рода на: "Хапва ти се нещо сладко...Хммм,къде ли можеш да си намериш?!" (когато тя прочетеше картичката щеше да се сети да отиде в кухнята,където имаше друга картичка...и т.н. докато стигне до стаята).И точно когато си мислех,че всичко е ИДЕАЛНО точно като по филмите оня се изцепи "А подарък няма ли да и купим" ,при което го погледнах така ---> Та какво повече може да иска едно момиче бе,баси И оня ми вика "Айде сега аз ще те разходя из магазините...Стига все ти си водила " ... Отидохме пак до центъра и влязохме в един цветарски магазин,от където взехме букет от 25 рози (който ни излезе 35лв. )
...
Вечерта всичко беше супер Ядене,пиене,силна музика и точно в 00:00ч. спряхме музиката,честитихме им 2-те години и им казах,че с другите отиваме на дискотека,защото това е тяхната вечер Тя дойде да ни изпрати (защото аз я помолих),а Миро (приятеля й) остави една картичка,на масата в градината ... На другия ден ходихме на кафе с нея (по женски ) и тя горката не можа да си поеме дъх Разказа ми всичко от-до и накрая ми вика "Трябва да те почерпя" Викам й "Защо?!Снощи малко ли черпихте?!",а тя "Ми милоту ми каза,че ти си организирала това снощи Само не ми стана ясно,как можа да не ми кажеш и ме накара да се излагам с някакъв банален подарък като златна гривна ?!"
...
Оффф като се сетя за тези 2 дена ... Направо се разтрепервам Ей това тяхното се нарича любов Вече 3 години и отгоре заедно и никога не са имали проблеми,обичат се както в началото и най-голямата им караница до сега беше преди няколко месеца,когато не можаха да се разберът къде да отидат на море

леле .. звучи прекрасно,браво на теб! Ти си истинска приятелка,рядко се срещат такива като теб.Моите приятелки никога не биха организирали такава красота,защото толкова са ми ''приятелки''
страхотна си :)

nejnaDROGA
10-25-2008, 13:43
"Вината" за прекрасната им вечер не беше само моя :) Ако родителите на момчето не разполагаха с толкова пари нищо нямаше да се получи,защото заминаха над 100 лв. за подготовката :)

darla
10-25-2008, 16:41
He}|{Ha_Dpo|` , ti naistina si dobra priqtelka! Mnogo mi haresa tova,koeto si sutvorila!A otnosno priqtelite ti(vuprosnoto momi4e i mom4e) vuzhi6tavam se na takiva mladi hora,sigurni v sebe si i 4uvstvata si tolkova dulgo vreme!

nejnaDROGA
10-25-2008, 18:33
Бреййй много положителни мнения получих :oops: Чак започнах да се изчервявам :oops: А това тяхното наистина си е за завиждане :grin: Най-вече като се има в предвид,че тя е колкото мен (17 год.),а той на 18 год. (т.е. рядкост са хората,които имат толкова сериозна връзка на такава възраст :-) )

Сега се сещам и за една друга тема :) Ето!Те са жив пример,че деца на по 14-15 год. могат да се обичат истински и да не правят секс,защото е "модерно" :) Казвам го,защото тогава им беше първия път :),но нека не смесвам темите :-D

Между другото пожелавам на всеки връзка като тяхната :-)

Iv4eTy
10-25-2008, 21:04
Бе не знам кое е най-романтичното,но един път такава романтична вечер спретнах на една моя приятелка и гаджето й,че чак аз се изкефих :grin: Беше миналото лято и те правеха 2 години :) Оня цял ден обикаля из магазините и се чуди какво да й купи и накрая ме извика да помагам :),а мен явно ме беше хванала Романтиката :) :P Тааа поговорихме си как мисли да прекара вечерта и той каза,че ще се събираме цялата компания във вилата на техните,след което той и приятелката му ще останат там (а другите на диско) ... В главата ми веднага се появиха някакви свещи,розови листенца и т.н. :) :-) Питах го,колко пари може да отдели за изненадата,а той както винаги ми вика "Нали знаеш,че нашите плащат ... Не се притеснявай за парите" (ама и аз съм тъпа ... техните са супер богати,а аз се притеснявам за парите :lol: ) ... И така :) Отидохме и купихме няколко картички във формата на :smt007 ,3 пакета розови листенца,50 свещички :smt007 и 25 балона с хелий отново във формата на :smt007 :) (а момчето през цялото време гледаше така ---> :shock: :-s горкия не знаеше,какво съм намислила :lol: ) Отидохме във вилата и започнах да подреждам :) Цялото легло беше обсипано с розови листенца,а свещите ги наредихме по земята :) като от вратата до леглото бяха подредени в две редички (като пътечка,където сложихме останалите листенца),а останалите бяха около леглото :-) Махнахме вървичките на балоните и ги пуснахме над леглото :) А с картичките направихме нещо като игра :) Надписахме ги и ги разхвърляхме из вилата (която имаше около 12 стаи,разположени на 2 етажа).На картичките имаше надписи от рода на: "Хапва ти се нещо сладко...Хммм,къде ли можеш да си намериш?!" (когато тя прочетеше картичката щеше да се сети да отиде в кухнята,където имаше друга картичка...и т.н. докато стигне до стаята).И точно когато си мислех,че всичко е ИДЕАЛНО точно като по филмите оня се изцепи "А подарък няма ли да и купим" ,при което го погледнах така ---> :shock: ](*,) Та какво повече може да иска едно момиче бе,баси :-s И оня ми вика "Айде сега аз ще те разходя из магазините...Стига все ти си водила 8-) " ... Отидохме пак до центъра и влязохме в един цветарски магазин,от където взехме букет от 25 рози (който ни излезе 35лв. :shock: :o )
...
Вечерта всичко беше супер :) Ядене,пиене,силна музика и точно в 00:00ч. спряхме музиката,честитихме им 2-те години и им казах,че с другите отиваме на дискотека,защото това е тяхната вечер :) Тя дойде да ни изпрати (защото аз я помолих),а Миро (приятеля й) остави една картичка,на масата в градината :) ... На другия ден ходихме на кафе с нея (по женски :D ) и тя горката не можа да си поеме дъх :) Разказа ми всичко от-до и накрая ми вика "Трябва да те почерпя" :-o Викам й "Защо?!Снощи малко ли черпихте?!",а тя "Ми милоту ми каза,че ти си организирала това снощи :) Само не ми стана ясно,как можа да не ми кажеш и ме накара да се излагам с някакъв банален подарък като златна гривна :x :lol: ?!"
...
Оффф като се сетя за тези 2 дена ... Направо се разтрепервам :) Ей това тяхното се нарича любов :) Вече 3 години и отгоре заедно и никога не са имали проблеми,обичат се както в началото и най-голямата им караница до сега беше преди няколко месеца,когато не можаха да се разберът къде да отидат на море :D

Направо супер се е получило. Вече знам ако има нещо теб ще търся :D

Miimiinka
10-25-2008, 21:14
Според мен не самото място предава романтика,колкото от самите партньори. Романтиката е само това,че сте заедно само двамата и от вас излиза любовта. Некви такия. :-D

Attila_The_Hun
10-25-2008, 21:46
Според вас кое е най-романтичноро място за секс ? :)) :P :P (сори ако темата се повтаря.. )
На безлюден остров в Тихия океан... :grin:

Rebirthing
10-25-2008, 22:18
Ми например в някоя луксозна вила край плаж или там където има много растителност /дървета,цветя и др./ и ако времето е слънчево ще е супер :) .

sexita
10-25-2008, 22:57
в леглото

jad3d
10-26-2008, 00:00
ми на мен винаги ми се е искало да го направя на плажа :wink:
+1 и аз искам много на плажа...
То повече ще ти влиза пясък в дупито а не патката на младежа