PDA

View Full Version : RAZOcHaRoVANIe



polito_93
10-24-2008, 11:29
..... stava vapros za edna priqtelka...
V 6 klas ni kazaha 4e 6te imame nova sao4eni4ka (vaprosnoto momi4e)
sas samoto vlizane vav staqta vs se otnesoha mn gadno s meq i po4naha s ubidite, az ni6to ne sam kazvala dori ne sam otivala da se zapoznaq sas neq.V sedmi klas tq po4na da se sabira v moita grupi4ka i taka postepenno se sblijihme i stanahme mn dobri priqtelki.Posle kandidatsvahme v edno i sa6to u4ili6te .. prieha ni... sega sme daje v edin klas.predi 2 dena se skarahme mn lo6o .Vsi4ko zapo4na ot prostotiq 6toto imahme kontrolno i tq mi kaza da si razmenim mestata , no az otkazah .TQ po4na da tra6ka .. dori do ubidi se stigna az mn se qdosah tq mi nagovori edni ne6ta deto ne trqabva6e da kazva posle i az si otvorih ustata .. napsuvahme se i taka.. !

Mn sam qdosana za tva 4e tai barzo me zamesti sas nekvi dr ot dr konpaniq deto sa po 20 -30 godini ... drazni me tva 4e za neq sam nai dobra fr samo kogato nqma s koi da e... samo kogato i trqa ne6to nqkoq dr dreha ako ima sre6ta.... i tai super mn se draznq ot toq fakt .... zaradi neq sam se promenila stra6no mn ... karala sam sas maika si zaradi neq( 6toto maika mi nikak ne q haresva) ostavih nai dobrata si fr zaradi neq koeto e takava gre6ka 4e nz po zle ot tva nakade...
i nz ko da praq prosto


nz ko mislite za tva kaeto sam pisala m,oje na nqkoi da mu e sku4no i tapo, no tova e koeto moga da kaja!!!

vaprosa mi e: imali ve4ni priqteli ?!?!

Lysit0
10-24-2008, 11:42
Здравей мила,първо почвам с въпроса ти.Вечни приятели има,но но са изключителна рядкост.Това,че си почнала да дружиш с въпросното момиче,не означава,че е трябвало да зарежеш другите си приятели.Трябвало е първо да я опознаеш достатъчно добре,за да прецениш какъв човек е,но дори да беше добра приятелка,не е трябвало да зарязваш най- добрата си приятелка.Стореното ,сторено.Аз мисля,че въпросното момиче,което ти се е пишела за приятелка,изобщо не си заслужава.Аз лично бих я зарезала и не бих се занимавала с нея още на минутата,но ако искаш да се оправите,поговори с нея,питай я защо,веднага те е зарезала,заради някакви други и така.Аз на твое място,бих се опитала да се здобря с най- добрата си приятелка,която съм заебала,да и се извиня и да призная,че съм згрешила.Обади се на най- добрата си приятелка,или отиди до тях и излезнете на кафе,за да и изяниш нещата.

polito_93
10-24-2008, 11:52
v4era nai dobrata mi fr mi pisa v impulsa 4e se zabravihme i mn i lipsvam i az mn se zaradvah za tova . napisah i 4e iskam mn da se sre6ne tq se saglasi .napisah i 4e mn si q obi4kam i taka ... :}
Damo skoro da imame vreme da se sre6nem ,no pak za priqteli viknagi ima vreme
bih se zdobrila s momi4eto ot moq klas, no samo tolkoz!!!

Lysit0
10-24-2008, 11:58
Еми дано се оправите с приятелката ти,това дано ти е за урок.. :)

Miimiinka
10-24-2008, 12:52
..... stava vapros za edna priqtelka...
V 6 klas ni kazaha 4e 6te imame nova sao4eni4ka (vaprosnoto momi4e)
sas samoto vlizane vav staqta vs se otnesoha mn gadno s meq i po4naha s ubidite, az ni6to ne sam kazvala dori ne sam otivala da se zapoznaq sas neq.V sedmi klas tq po4na da se sabira v moita grupi4ka i taka postepenno se sblijihme i stanahme mn dobri priqtelki.Posle kandidatsvahme v edno i sa6to u4ili6te .. prieha ni... sega sme daje v edin klas.predi 2 dena se skarahme mn lo6o .Vsi4ko zapo4na ot prostotiq 6toto imahme kontrolno i tq mi kaza da si razmenim mestata , no az otkazah .TQ po4na da tra6ka .. dori do ubidi se stigna az mn se qdosah tq mi nagovori edni ne6ta deto ne trqabva6e da kazva posle i az si otvorih ustata .. napsuvahme se i taka.. !

Mn sam qdosana za tva 4e tai barzo me zamesti sas nekvi dr ot dr konpaniq deto sa po 20 -30 godini ... drazni me tva 4e za neq sam nai dobra fr samo kogato nqma s koi da e... samo kogato i trqa ne6to nqkoq dr dreha ako ima sre6ta.... i tai super mn se draznq ot toq fakt .... zaradi neq sam se promenila stra6no mn ... karala sam sas maika si zaradi neq( 6toto maika mi nikak ne q haresva) ostavih nai dobrata si fr zaradi neq koeto e takava gre6ka 4e nz po zle ot tva nakade...
i nz ko da praq prosto


nz ko mislite za tva kaeto sam pisala m,oje na nqkoi da mu e sku4no i tapo, no tova e koeto moga da kaja!!!

vaprosa mi e: imali ve4ni priqteli ?!?!

Мила,по-добре я остави.Аз също съм в подобна ситуация и всеки ми казва да я зарежа но все още не съм се решила.Поне ти се реши и не се сдобрявай с нея.Покажи и,че и ти можеш без нея и тя да се дразни. Успех!

ThePowerOfLove
10-24-2008, 15:14
Не се занимавай с тая ;) Не ти е никаква приятелка,не се заблуждавай. Аз не виждам смисъл да се сдобряваш с нея, щото тя пак ще те използва :?

mishenceto92
10-24-2008, 17:11
Бях в подобна ситуация.."приятелката ми" ме изпозваше и ми беше приятелка само до едно време.После дойде лятото и тя се събра с друга компания и мен ме заряза.След което аз направих опит да се сдобря с нея..в отговор получих разочарование..отново.Посл реших че повече няма да е..и сега, когато я изоставят как ми се мазни ама друго да получи от мен освен неприязън..По-добре недей да се сприятеляваш отново. Не се знае какво ще направи и дали няма пак да те разочарова.. :?

snejana67
10-24-2008, 17:18
:grin: има вечни приятелки-с моята приятелка сме заедно от детската градина та чак до сега :grin:

ForgottenHopes
10-24-2008, 17:26
Интересното е, че всеки търси приятели, но не е приятел...