PDA

View Full Version : Към дамите...



Junona
10-24-2008, 12:23
Имам въпросче, на което ако може някой със 100% точност да отговори, ще съм много много благодарна..Не е кой знае какво, но...
Случвало ли се е на някоя девойка или знае ли някоя от Вас дали е възможно освен от регулиране и бременност, цикълът да ни пропусне да кажем месец или два Заради някаква Болест на половите органи ? Смисъл такъв освен да кажем някакво течение или там каквито са част от признаците при отделните болести, нормално ли е да има пропуск в мц-л?
Не питам дали е нормално попринцип да ни пропусне .. това се случва понякога... но при Дадена болест, това може ли да е 1 от признаците? :?

Дано да има някой, който да е на ясно с това и да се надяваме по-радко да 'боледуваме отдолу..'
Благодаря предварително! :)

SINDEL
10-24-2008, 13:16
Da,moje da se polu4i taka i zaradi drugi raboti. Lekarstva, koito si pila naskoro, stres, hormonalni problemi, seriozno i riazko otslabvane, kisti i baia o6te.

Junona
10-24-2008, 13:37
Въпроса е различен...чети по-внимателно...

hottie
10-24-2008, 13:42
Питай малко по-конкретно. Какво имаш наум?Кое заболяване?
От течение - НЕ.

Rebirthing
10-24-2008, 13:57
Какви са тия недомлъвки :-o болна ли си от нещо или питаш за някоя болест каквато да е?

TheLittleAngel
10-24-2008, 14:05
Може да се случи, ако имаш киста, анорексия, при стрес, рязка смяна на температурите или хормонален дисбаланс.

Junona
10-24-2008, 14:07
the_hottie , слънце , "цикълът да ни пропусне да кажем месец или два Заради някаква Болест на половите органи ? " ..да е признак за няква венерическа болест..нямам предвид нищо конкретно..
Нз как по-точно може да се обесни.. :( за болест не искам пример има предостатъчно като почнем от трипер(гонорея), трихомониаза, минем през сифилиси киста на яйчниците, та стигнем до спин... не ми трябва име просто питам дали може да е признак на вен.болест..(липсата на мц) на ред със вс останало което показва като дисбаланс , стрес и тн, което си е така , но това не са венерически болести.. Има разлика...Някой прави ли я..

SINDEL , "да може да се получи и от др работи" трбва ли да значи че 'да'-то се отнася към въпроса ми и сигурна ли си в това, мила ? :(

merediana , блг за допълнителните изреди причини.Права си напълно, но не е това нещото, което търся като причина..Благодаря..


ПП: Дано да е станало по-ясно какво точно искам да попитам..защото наистина ме интересува дали е възможно изобщо?

Junona
10-24-2008, 14:10
baby_bitch , Не съм болна от нищо, нито ме пропуска, но ме засяга по друга основна причина, която не искам да коментирам, сори...
Освен кистата, за друга болест...?

Благодаря за помоща, момичета.......... :(

hottie
10-24-2008, 14:15
Уххх не знам :-o ще те излъжа. Най-компетентно лекар ще ти отговори, тъй като болестите са много на брой :)

Junona
10-24-2008, 14:24
Емм дам така е, но ще бъде глупаво да ида до гинеколожката ми само за да я питам това нещо , защото преди 2 седмици бях на преглед...Нинам нету не ми се връзва много, но все пак миси миси миси :-)

anonimnaa
10-24-2008, 14:37
Най - добре се посъветвай с лекар.Успех

bqsna_teenagerka
10-24-2008, 15:23
Много объркано си го написала.... аз не мисля..че има няква такава вероятност

bebok
10-24-2008, 18:48
vij ne se se6tam za konkretna bolest no poprintsip e normalno pri bolestite da ima anomalii v organizma i e vurmojno da te propysne zaradi bykvolno vsqkakva bolest.......

pisentseto
10-24-2008, 19:57
Да може!!!!!!
На мен ми се случи това лято тъка да не ми идва или само като ми доиде да ми зацапва.
И отидох на лекар и там остановиха,че имам истинали яйчници,защото аз никого до сега не се обличах.
Гледах все да съм 'по модата'!!!
И уж да следя модата лятото всеки ден ходех на физио терапия.
Варви на лекар колкото можеш по-рано,толкова по-добре!

DevilWish
10-24-2008, 20:01
Амии нямам отговор наистина мила.Трябва най-добре да се посъветваш с доктор ,ако има такъв проблем ;) :o

From_Hell
10-24-2008, 20:02
На твое място бих послушала Baby_Love-93 :)

Иначе тази тема не е ли за форум Здравни проблеми и болести
:wink:

cooool
10-24-2008, 23:00
Отиди на гинеколог и той ще ти каже какво ти има. Не вярвам достатъчно добър квалифицират такъв да чете поста, та да ти помогне. Затова те са учили сумати години все пак..

Junona
10-24-2008, 23:09
Потретвам,че аз нямам такъв проблем !!


Момичета, дълбоко Ви благодаря за отговорите ! :smt003 =; :mrgreen: ;-) :-$

Bee*
10-25-2008, 11:05
имам приятелки на които им идва през 2-3 месеца,щото са постоянно на диети