PDA

View Full Version : Антивирусна програма или вирус ???



cvetityy
10-24-2008, 16:04
Хора помагайте ;(

В тотална дупка съм ... незнам от къде се появи разглеждах някакви сайтове при което почна да ми се включва някаква програма Virus Response Lab 2009 ... иска лицензиране ... но аз никъде не мога да намеря serial number .. докато го търсех попаднах на някакъв форум където пише че това е вирус който бил във вид на антивирусна ... и се стреснах .. нз как да го махна тва нещо .. изключвах си компа рествах го .. не става ...... моля ви се погайтее по някъв начинн

cvetityy
10-24-2008, 16:54
Благодаря за помоща ;) Да ви се връща ....


И за всички които попаднат на моя проблем ето едно решение http://www.xp-vista.com/spyware-removal/virus-response-lab-2009-virusresponse-lab-2009-removal-instructions ... в момента го изпробвам ще докладвам за резултата :)

cvetityy
10-26-2008, 09:43
:-D И аз като съм на Линукс дали ще ми се случи някога твоя проблем според теб? Изобщо не се занимавай с тия дребни анти-вирусни вземи някоя известна програма на която може да се разчита.


сладур тва не е анти - вирусна ако не разбра ... ами е вирус който се представя за такава програма ... и независимо на какво си може да го лепне6 .... и мога да те уверя че никак не е лесно да го премахнеш ... + това мога да ти кайа че се хваща лесно понеже го има като прикачен файл в много програми .... не се заяждам просто разяснявам проблема :)

Lucho
10-26-2008, 11:26
:-D И аз като съм на Линукс дали ще ми се случи някога твоя проблем според теб? Изобщо не се занимавай с тия дребни анти-вирусни вземи някоя известна програма на която може да се разчита.


сладур тва не е анти - вирусна ако не разбра ... ами е вирус който се представя за такава програма ... и независимо на какво си може да го лепне6 .... и мога да те уверя че никак не е лесно да го премахнеш ... + това мога да ти кайа че се хваща лесно понеже го има като прикачен файл в много програми .... не се заяждам просто разяснявам проблема :)Сладурана - знаеш ли какво е Линукс? :razz:

Закопа я ! :razz: :razz: :razz:
По темата: Не се доверявайте и на рекламата на Антивирус 2008 :)