PDA

View Full Version : какво да направя.как да го погледна..?



kiss me baby
10-24-2008, 18:22
Здравейте.Преди година едно момче ме харесваше.Ще го нарека Б. Тъкмо тогава обаче бях скъсала с гаджето ми,който е приятел на Б. и се чувствах зле.Б се опитваше да ме развесели по всякакви възможни начини,показваше постоянно любовта си,но аз просто го приемах като приятел.Незнам и аз защо.Още от детската градина го намирам за много сладък,но в този момент просто ми беше много тежко и не можах да му отвърна със същото.Разбира се сега съжелявам за това,но по онова среме нямаше кой да се осъзнае...И така след като несъзнателно отблъсквах Б. той също започна да страни от мен.На онзи етап беше започнал да ме мрази.По всичко личеше.Беше започнал да ме обижда постоянно.Беше ми много гадно,но не можех да кажа нищо,защото знаех,че съм виновна.Още тогава разбрах,че това момче не ми е безразично,но не можех да направя нищо.Така дойде лятото.За ваканцията отидох в Равда,където имам баба и дядо.Чувствах липсата на Б. но вече не можеше да се направи нищо.Не си говорехме.Имах чувството че света под краката ми се е сринал.Озлобих се доста към момчетата.Заигравах се с някой и издържахме най-много седмица...Бях се променила много.Ето,че лятото свърши.Аз се прибрах в моя града.Б. отново беше тук.Изпитвах нещо,но си мислих,че ще ми мине.Преди седмица обаче ходихме на екскурзия и любовта ми към Б. се възвърна.Преди дни му казах за чувствата ми,а той не ми отвърна със същото.Каза "не искам да ти става тъпо,но няма да се получи".Не иска да ми става тъпо,но ми стана.Мисля,че той харесва една моя приятелка.Ако я харесва само ще загуби,защото тя си има приятел,който няма да остави заради Б.Предложих на Б. да ми даде шанс,може би ще възвърне чувствтата си към мен,също както аз моите,но той ми отказа.Обичам го истински сърцето ми го знае,но какво бих могла да направя.Не искам нищо..искам просто да ми даде шанс.Не искам да продължа с игричките с др.момчета.Искам сериозна връзка,но не с кой да е,а точно с Б.Освен,че той е прекрасен,родителите му и по-малката му сестра са очарователни хора.Според мен е идеалното момче,но какво да направя,за да се получи между нас.Мисля,че е възможно да възвърне чувствтата си,но незнам как да подходя.Дайте ми съвет.Много ви моля.Наистина обижавам това момче...Виждам го всеки ден.Не искам да навеждам глава когато го срешна.Когато го видя,искам да си казвам това е моето момче и да го поздравявам с целувка,но как да стигна до този етап.Моля ви колкото се може повече коментари..Предварително Благодаря

Crissy [*]
10-24-2008, 18:29
Сама каза,че си го отблъснала и той те е намразил.След това той ясно ти е казал,че няма да се получи.Съжалявам,но просто момчето ти е казало не-значи не.

scoobydors
10-24-2008, 18:54
]Сама каза,че си го отблъснала и той те е намразил.След това той ясно ти е казал,че няма да се получи.Съжалявам,но просто момчето ти е казало не-значи не.
+ 1

Bee*
10-24-2008, 19:08
Ми аз съм го преживявала същото,с малка разлика....
и,да,кофти ми,щото бях глупава да му откажа....
а вече е късно,щото и той ме намрази..е чак намрази-не,но определено не съм му симпатична...
ам както аз,така и ти сами сме си виновни..
няма какво да направиш,ако вече не те харесва
а и като си му отказалаа му е станало гадно :)

GreenFairy
10-24-2008, 19:09
Виновна си и едва ли можеш да направиш нещо... Той е бил влюбен в теб, ти си го отблъснала и той е страдал, сега ти ще страдаш!

FreakPk
10-24-2008, 22:37
е интересна историка но и другите ти го казаха ти си го отблъснала той се е отдръпнал и сега някак ти го връща това нещо опитаи още няколко пъти но се съмнявам че ще го спечелиш... Но все пак успех ;)

slunchiceto0
10-26-2008, 04:42
трогателна история....но не виждам какво можеш да направиш по въпроса,щом те е отблъснал може би се опасява да не го нараниш отново...вече си има едно на ум и все пак поговори с него направи невъзможното трябва да се бориш за любовта си напълно те разбирам и знам как се чувстваш... ;[

samsung_sgh950
10-26-2008, 05:13
всичко се връща sorry ама момчето ти е казало че няа е получи