PDA

View Full Version : пАк косата..



sladkoto_mime28
10-24-2008, 19:03
от мн време се изправям вече знам как да не ми изгаря мн мн.. ама косата от мноу изправяне вече почва да мирише на изгоряло :D :D та ако може да ми препоръчате някакви продукти смисъл спрейове...защото от балсамите косата става мн мазна.. :D айде със здраве и 10x predwaritelno :} :)

лилии
10-24-2008, 19:14
Леле :( и на мен така ми мирише на изгоряла косата.Особено като я боядисвам руса и като ми е къса косата и като я дърпам пада а искам дълга коса ;( няма скоро да порасне защото ще трябва пак да ми я стрижат тая изгорена коса..

scoobydors
10-24-2008, 19:32
ИЗВОД:
1. Не си изрусявай косата, уникално много я тормозиш !
2. Не си гори косата с преса / маша....

Boot
10-24-2008, 19:38
Искаш продукти, от които да не ти мирише косата на изгоряло ли?
Има спрейчета на Gliss ku*r, те миришат много яко и дълготрайно. А и подхранват.

harabelka
10-24-2008, 20:33
Искаш продукти, от които да не ти мирише косата на изгоряло ли?
Има спрейчета на Gliss "мъжки полов орган", те миришат много яко и дълготрайно. А и подхранват.
за какъв мъжки полов орган става дума (разясни малко че загревам бавно като български реутан) 8-)

Boot
10-24-2008, 20:40
Gliss Ku*r
форума цензурира думичката 8-)

harabelka
10-24-2008, 20:44
:razz: :razz: :razz:

varnen4e
10-24-2008, 21:39
Опитай с кристали преди и след като се изправиш, но не прекалявай, за да не ти стане мазна косата.

nejnaDROGA
10-25-2008, 05:02
:shock: Ей това го чувам за сефте :shock:
Изправям се редовно от близо 2 години и преди това още около 2 се изправях по 1-2 пъти в месеца и НИКОГА косата ми не е миришела на изгоряло :shock:
Вземи си шампоан и балсам,които са за изправяне на косата без преса :) Аз използвам серията на Нивеа и ми е СУПЕР :grin: Бях чула,че още една марка имат такава серия,но в момента не се сештам за марката :-o
Освен това може да използваш кристали ...
Ааа и дръж пресата по-малко на едно място :shock: Щом мирише значи я държиш много
=> (следователно) я гориш много!!!,което от своя страна показва,че не си се научила да я предпазваш :-D

Slashy
10-25-2008, 16:10
аз имам некъв на Ейвън, ама май много много не ми действа. една приятелка на майка ми ми го препоръча, шото действал,ама нз...

не ми я изправя много много, ама поне лесно я разресвам :-D

Rozofka
10-25-2008, 16:20
Опитай с кристали преди и след като се изправиш, но не прекалявай, за да не ти стане мазна косата.

mimichi
10-25-2008, 17:15
Аз съм чувала за кристали преди да се изправиш си нанасяш, но само в крайщата на косата или по дължината на косъма, не и в корена, защото ти се омазнява косата. :)

chokolate_girl
10-25-2008, 17:17
остави малко пресата на страна и побвай нещо по-различно ,от което да не ти се гори косата.Ако косата ти е по-дългичка мога да ти предложа да си купиш пяна за коса и да я намачкаш да ти се образуват къдрици...стои мн готино.Моята например е малко под раменете и като я намачкам мн си я харесвам :)
избягвай използването на преси и маши,ако искаш да нямаш рядка коса...или изобщо ако искаш да нямаш коса. 8-)
толкова от мен

sladkoto_mime28
10-25-2008, 18:55
Ами не мога да не се изправям защото прическата ми трябва да изглежда права.. с плътен бритон съм и не мога да не се изправям ще изглеждам смешно :D :D :D а доколкото за къдриците с пяна на моята коса стоят добре защото имам доста чуплижа коса :)

devastatorr
10-25-2008, 19:15
ам искам да питам тези кристали за какво са ... :)

sladkoto_mime28
10-25-2008, 19:24
еми против изгаряне и се нанасят преди да почнеш да изправяш/сушиш но не прекалявай защото може да ти изглежда мазна косата

chokolate_girl
10-25-2008, 19:44
ами пробваай това с къдриците дето ти предложих.сигурна съм ,че ще ти отива :) и пак те съветвам:не използвай често преси и маши...само при по-специални случаи.Има момичета които до такава степен са се вманиячили с тези преси,че може да си седят вкъщи пред телевизора и да не излизат от вратата навън,но си изправят косите и закакво?
да няма някой да дойде да те снима за рекламно лице?
просто няма смисъл,само дето косата ти отива подяволите...

anity92
10-29-2008, 07:01
I az kato se izpravqm zapochva da mirishe na izgorqlo spoko :D Obache ot izvestno vreme zapochnax da polzvam kristali za kosa. I da chukna na durvo veche nqmam takiva problemi :) Ako mojex shtqx da ti kaja kakva marka sa ama neshto ne razbiram shoto ne sa ot BG 8-)

BigFakeSmile
10-29-2008, 07:41
и аз я изправям всеки ден..фризьорката ми препоръча 'кристали за коса' имало ги в аптеките...и мн помагали..аз още не съм си купила..но някой ден..може би ще стане 8-)

mimichi
10-30-2008, 20:41
Добре бе хора, немога да разбера как си намачквате косите с пяна? Моята като я намачквам не стой добре, явно аз не прая нещо както трябва.