PDA

View Full Version : Ще си намеряли ли някога приятелка :(



paLacHinKy
10-24-2008, 19:44
Проблема е следният че всеки се смее на името ми ,а то е Цоко и на мене ми смещно но.В повечето случай се представян като Коко защото ми харесва повече.Ако разговярям с момиче мноооогггооо ме е срам :oops: и...Същосъм и адски грозен и затова всички ме отблъскват имам 2ма истниски приятели с който мога да споделям. :neutral: :neutral: .

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:45
taka kato ti gledam nick-neima nqma da e skoro moi 4ovek :-D

paLacHinKy
10-24-2008, 19:47
ООООООООООООООООООООООООО ООООООООООО мерси просто за съвета жалако за форума.

samoubiika
10-24-2008, 19:50
хей момко...за всеки влак си има пътници...и аз не вярвах,че мога да се променя,но го направих.не вярвам,че ще имам гадже,но и това може да се случи...просто е въпрос на време...а в твоя случай е въпрос на желание да промениш външния си вид!
всичко е поправимо...ако си некф кльощав зубар,с дълга коса никой нема да те хареса,мн ясно!
бъди си зубар...не е лошо да си четеш там и да имаш само 6ци...но поне за външния си вид можеш да се грижиш.
пробвай като за начало с прическата...смени стила на обличане...използвай парфюм...направи впечатление и ДОКАЖИ,че не си онзи сухар,който си!ъъ...който мислят че си :lol:

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:51
ООООООООООООООООООООООООО ООООООООООО мерси просто за съвета жалако за форума.

ббхаха къв съвет искаш то толкова си се сдухал и така си си подтиснал самочувствието че и дядо мраз не може да ти помогне.какъв съвет искаш ние не можем да ти помогнем.Ако сам не си вдигнеш самочувствието и не се промениш просто не виждам как ше стане...ПалачинкО,или с ,,У" беше?

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:52
хей момко...за всеки влак си има пътници...и аз не вярвах,че мога да се променя,но го направих.не вярвам,че ще имам гадже,но и това може да се случи...просто е въпрос на време...а в твоя случай е въпрос на желание да промениш външния си вид!
всичко е поправимо...ако си некф кльощав зубар,с дълга коса никой нема да те хареса,мн ясно!
бъди си зубар...не е лошо да си четеш там и да имаш само 6ци...но поне за външния си вид можеш да се грижиш.
пробвай като за начало с прическата...смени стила на обличане...използвай парфюм...направи впечатление и ДОКАЖИ,че не си онзи сухар,който си!ъъ...който мислят че си :lol:

ееееееей ма ти си мн свестен човек обаче

paLacHinKy
10-24-2008, 19:53
хей момко...за всеки влак си има пътници...и аз не вярвах,че мога да се променя,но го направих.не вярвам,че ще имам гадже,но и това може да се случи...просто е въпрос на време...а в твоя случай е въпрос на желание да промениш външния си вид!
всичко е поправимо...ако си некф кльощав зубар,с дълга коса никой нема да те хареса,мн ясно!
бъди си зубар...не е лошо да си четеш там и да имаш само 6ци...но поне за външния си вид можеш да се грижиш.
пробвай като за начало с прическата...смени стила на обличане...използвай парфюм...направи впечатление и ДОКАЖИ,че не си онзи сухар,който си!ъъ...който мислят че си :lol:
Не съм зубар,мисля че се обличам добре не съм с дълга коса а какъв друг стил да пробвам ЕМО ?!?! Никога !

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:53
хей момко...за всеки влак си има пътници...и аз не вярвах,че мога да се променя,но го направих.не вярвам,че ще имам гадже,но и това може да се случи...просто е въпрос на време...а в твоя случай е въпрос на желание да промениш външния си вид!
всичко е поправимо...ако си некф кльощав зубар,с дълга коса никой нема да те хареса,мн ясно!
бъди си зубар...не е лошо да си четеш там и да имаш само 6ци...но поне за външния си вид можеш да се грижиш.
пробвай като за начало с прическата...смени стила на обличане...използвай парфюм...направи впечатление и ДОКАЖИ,че не си онзи сухар,който си!ъъ...който мислят че си :lol:
Не съм зубар,мисля че се обличам добре не съм с дълга коса а какъв друг стил да пробвам ЕМО ?!?! Никога !

uf...razbrah 6to ne te haresvat

samoubiika
10-24-2008, 20:07
uf...razbrah 6to ne te haresvat

апф ;д;д нали...дааш съвети на некф нещастник,който ИСКА съвети,а после отхвърля и се прави на интересен.
МИ СТАНИ ГЕЙ БЕ МОЙ...да не е мой проблем,че неможеш да си намериш гадже?Точно в тъпия ти характер е проблема!Тука да реши човек да помогне на некф задръстеняк,а той със цялата си наглост да се прави на интересен...лично за мен проблема не е в името,а в човека,криещ се зад него!
И говорех за стил на обличане,а не начин на живот!Говорех да промениш стила си в отношение на ДРЕХИТЕ,а не стила като цяло...
и айде като си толкова 'печен' и надут,дай некоя снимка да те видим що за стока си...

LuCiFersAngeL
10-24-2008, 20:07
zelenooko_kote защо? 8-)

Scarface_
10-24-2008, 20:16
представяй се като Цоцко ;) ...използвай хумора си ако имаш такъв,ако нямаш развий тва е моя съвет за теб пич 8)

paLacHinKy
10-24-2008, 20:18
Да имам чуство за хумур но в някой случай дразня 8) .И за стилъв на дрехите ще го пробвам това :) .

zelenooko_kote
10-24-2008, 20:31
Да имам чуство за хумур но в някой случай дразня 8) .И за стилъв на дрехите ще го пробвам това :) .

hahaha kato si tolkova zabaven i svesten 6to nqma6 gadje...basi zaqdliveca

paLacHinKy
10-24-2008, 20:36
Ми аз съм останал с впечатление че повечето днешните момичета гледат да си намерят богати красиви момчета и такива което аз нямам :-& :-&

LuCiFersAngeL
10-24-2008, 20:40
Ми аз съм останал с впечатление че повечето днешните момичета гледат да си намерят богати красиви момчета и такива което аз нямам :-& :-&
А ти искаш да си хванеш някоя от тези "повечето"? Лош избор... Да ти кажа и за момичета и за момчета трудно се намира свястна "стока". Свестните партньори не се срещат под път и над път особено пък в тинейджърска възраст.

paLacHinKy
10-24-2008, 20:43
Знам че е така аз си търся приятелка нещо средно :grin:

Spider4eto
10-24-2008, 22:25
Има пък един приятел от квартала, който се казва Цветан май, ам на галено му викаме Цоко и е некво яко. Не мисля, че проблема ти е в името. :)

EVIL_G
10-24-2008, 23:55
Приятел като не ти харесва името ти отиди и си го смени само че незнам как става ..трябва да разпиташ ..познавам една баба която се казва Лиляна но искала да се прекръсти на Лили и не разбрах ходила ли не е ли какво са и казали ..трябва да се пита!

Darkkiss
10-25-2008, 03:06
Проблема е следният че всеки се смее на името ми ,а то е Цоко и на мене ми смещно но.В повечето случай се представян като Коко защото ми харесва повече.Ако разговярям с момиче мноооогггооо ме е срам :oops: и...Същосъм и адски грозен и затова всички ме отблъскват имам 2ма истниски приятели с който мога да споделям. :neutral: :neutral: .
не няма

paLacHinKy
10-25-2008, 06:58
И аз мисля че проблема не е в името а е мене.А това за прекръстването трябва да се ходи да те кръстят и еи такива.И мисля проблема че е мн. ме е срам и не мога да попитам искаш ли да тръгнем и такива(Да се заговоря с момиче)И в блиските 2 седмици ще пробвам :) :) :grin: :grin:

EarthShaker
10-25-2008, 07:06
хей момко...за всеки влак си има пътници...и аз не вярвах,че мога да се променя,но го направих.не вярвам,че ще имам гадже,но и това може да се случи...просто е въпрос на време...а в твоя случай е въпрос на желание да промениш външния си вид!
всичко е поправимо...ако си некф кльощав зубар,с дълга коса никой нема да те хареса,мн ясно!
бъди си зубар...не е лошо да си четеш там и да имаш само 6ци...но поне за външния си вид можеш да се грижиш.
пробвай като за начало с прическата...смени стила на обличане...използвай парфюм...направи впечатление и ДОКАЖИ,че не си онзи сухар,който си!ъъ...който мислят че си :lol:

нещо против дългата коса ли чух 8)

paLacHinKy
10-25-2008, 07:08
НЕ съм казал че мразя емо но не харесвам а за дългата коса нямам много портив :grin: :grin: :grin: :grin:

soul1199
10-25-2008, 07:31
ne e problema v imeto ti,a v teb,prosto na[ravi nqkakva promqna v sebe si,ne govorq samo,kato vun6en vid,no i po harakter,vsa6nost nz,kak se durji6 kum momi4eta,no pomisli po vuprosa za promqna

paLacHinKy
10-25-2008, 07:42
Ми мисля че се държа добре към момичетата.За промяна в характера ще опитам 8)

BaiToq
10-25-2008, 08:47
Стани фолк певец.

ПРедстави си дует-Галена и Цоко 8)

Chawder
10-25-2008, 09:00
Ааааааа, умри! Никога няма да си намериш приятелка с такова име като твоето...Боже..и той ми тръгнал да се надява, че може да има някаква възможност да си намери...!
О, неразумни юроде! :shock:

paLacHinKy
10-25-2008, 09:32
Ха точно фолк певец никога :grin: :grin:

mynichka
10-25-2008, 09:36
оф ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Зайо*Байо
10-25-2008, 10:42
Ахаха ... :razz: :razz: :razz: Цокле .. проблема е в тебе :-o

paLacHinKy
10-25-2008, 11:01
Да вече го разбрах...

WithLove
10-25-2008, 14:51
Я кажи на колко си ?
Прочетох какво си писал и честно каэано ми се вижда беэнадеждна кауэата 8-) Наивен си,страдаш от чувство эа малоценност и съм 100% сигурна,че която и да си харесаш,ще ти се вижда недостъпна и от онэе- "повечето".Просто,эащото още не си достатъчно эрял.3анимавай се с други неща.

midle
10-26-2008, 12:28
Я кажи на колко си ?
Прочетох какво си писал и честно каэано ми се вижда беэнадеждна кауэата 8-) Наивен си,страдаш от чувство эа малоценност и съм 100% сигурна,че която и да си харесаш,ще ти се вижда недостъпна и от онэе- "повечето".Просто,эащото още не си достатъчно эрял.3анимавай се с други неща.

това не го бях чувал досега но ми изглежда логично...

а по темата мога да ти предлова срещу заплащане да ти помогна във определен от двамата срок :)

mim4ety_sara
10-26-2008, 15:30
Много си задръстен,чесно :D ,името не е чак върховен проблем (въпреки,че аз щях да се пръсна от смях,като го чуя).Ходи на козметик,ако си пълничък на фитнес,а за гадже трудна работа,ще си хванеш само,че ще е някоя като тебе :lol: :razz:

sladko_momi4e
10-26-2008, 15:48
hey hey..slushai sega...ne znam kak izglejdash no moga da ti kaja da ne se otkazvash...prodalji da se borish..i nai veche badi sebe si..ne e nujno da se promeniqsh za da mojesh da se xaresash na nqkoq i posle tq da te zareje.... po dobre e da pokajesh koi si vsashtnost i da ostavish momicheto da vidi koi si otvatre.... mn momicheta gledat vunshniq vid na momchetata,no nikoga vatreshniq.... 100% sam sig che ne si za izxvarlqne prosto momichetata oklo teb ne vijdat kakvo propuskat.... ti kaza che si sramejliv kato govorish s momiche...tova e savsem normalno.... i ne se pritesnqvai..shte namerish nqkoq koqto e tochno za teb..moje bi ne sega..no sled vreme... no nikoga ne se otkazvai.... :P aide uspexi ot men

paLacHinKy
10-26-2008, 15:55
Я кажи на колко си ?
Прочетох какво си писал и честно каэано ми се вижда беэнадеждна кауэата 8-) Наивен си,страдаш от чувство эа малоценност и съм 100% сигурна,че която и да си харесаш,ще ти се вижда недостъпна и от онэе- "повечето".Просто,эащото още не си достатъчно эрял.3анимавай се с други неща.
На 14

MusicIsMyLife
10-26-2008, 16:03
Бе вие отказахте момчето от живота тотално..

Братле само едно ще ти кажа не прави никакви промени ами бъди такъв какъвто си !! И за тебе ще се намери мома.. :)

paLacHinKy
10-26-2008, 16:07
@sladko_momi4e ще продължа и аз така мисля че повечето момичета (ако не и всичкитв) от компаниякта кадето се движагледат само външния вид.И мерси за хъса :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lonely_girl92
10-26-2008, 16:25
И аз не мисля,че трябва да се променяш бъди себе си... момичета колкото искаш , твоя проблем е,че не си попаднал на точното момиче...Но бъди сигурен,че ще го срещнеш ... Просто не се отказвай !!! :) :) :) Успех искренно се надявам да срещнеш точното момиче :) :) :)

MusicIsMyLife
10-26-2008, 16:33
И аз не мисля,че трябва да се променяш бъди себе си... момичета колкото искаш , твоя проблем е,че не си попаднал на точното момиче...Но бъди сигурен,че ще го срещнеш ... Просто не се отказвай !!! Успех искренно се надявам да срещнеш точното момиче

Точно така !! :)

paLacHinKy
10-26-2008, 16:33
Ми аз преди вр. мисля че бях намерил момичето но беше прекалено далече от мене и нищо не стана.Но ще видя сега след 8 клас като идя в др. училище може там да имам касмет :grin: :grin: .И дано да имам.

SuNsEt
10-26-2008, 16:35
Докат си задаваш въпроса"Кога ше си намеря гадже" ,няма да ти се случи скоро,мой човек.

MusicIsMyLife
10-26-2008, 16:49
Братле ти си още на 14.. и се вкарваш в няк'ви филми.. От самия си стремеж да си намериш приятелка сам се закопаваш.. карай го по ведро.. тя сама ще те намери Уф... к'ви сте и вие такива едни :)

krisiiiiito
10-26-2008, 17:16
:lol: :lol: :lol: :lol: <--- извинявай за което

естествено че ще си намериш приятелка

paLacHinKy
10-26-2008, 17:27
Братле ти си още на 14.. и се вкарваш в няк'ви филми.. От самия си стремеж да си намериш приятелка сам се закопаваш.. карай го по ведро.. тя сама ще те намери Уф... к'ви сте и вие такива едни :)
Да знам че съм малак,но като гледам сега момчета по-малки и от мене 12-13 год. вече си имат фр излизат искам и аз така :lol: 8-) :lol: 8-) .Ок мс за всички коментари :grin: :) .И за коража който ми вдъхнахте.10x на всички :D

plmn
10-26-2008, 17:53
А вие които се подигравате с какво сте повече от него?Много хора си мислят, че са много красиви, а всъщност далеч не е така.Това, че сте от хубаво семейство, не живеете в някое село, имате пари и некфа визия, не ви прави богове.Слезте на земята и се огледайте.

Към автора - открий в кое точно е проблема и работи върху него.Ако е външния ти вид - започни да се поддържаш.Ако е някоя черта от характера ти - промени я.Разбира се, ако желаеш не се променяй, бъди себе си.Решението е изцяло в твои ръце.

zvezdii4kaa
10-26-2008, 19:48
Ми аз съм останал с впечатление че повечето днешните момичета гледат да си намерят богати красиви момчета и такива което аз нямам :-& :-&


това въобще не е така :?

eLsiTy
10-26-2008, 19:48
shh... pi4 spx :D btw ti si ot moq grad we kfo sa pritesnqqsh :D :(

Scrat
10-26-2008, 19:55
Ти да не си болен ве?!? Къв е тоя ник, ти ако мислиш само за ядене по-добре си купи една кифла и мастурбирай с нея....

kotora
10-26-2008, 20:20
Проблема е следният че всеки се смее на името ми ,а то е Цоко и на мене ми смещно но.В повечето случай се представян като Коко защото ми харесва повече.Ако разговярям с момиче мноооогггооо ме е срам :oops: и...Същосъм и адски грозен и затова всички ме отблъскват имам 2ма истниски приятели с който мога да споделям. :neutral: :neutral: .

ни стааш вземи се гръмни... :D какво очакваш да ти кажем... че има надежда или нещо от сорта? макар че едва ли приличаш на блъснат от локомотив...

Ino
10-26-2008, 20:53
Не,ще умреш девствен...
щастливо бъдеще

varnen4e
10-27-2008, 06:01
Проблема е следният че всеки се смее на името ми ,а то е Цоко и на мене ми смещно но.В повечето случай се представян като Коко защото ми харесва повече.Ако разговярям с момиче мноооогггооо ме е срам :oops: и...Същосъм и адски грозен и затова всички ме отблъскват имам 2ма истниски приятели с който мога да споделям. :neutral: :neutral: .

Погрижи се малко за себе си.. Направи промени във външнич си вид, които да те удивлетворяе, така че ти да започнеш да се харесваш и да ти се вдигне самочувствието. Само в твой + ще е.

paLacHinKy
10-27-2008, 06:18
За ника:Никът само се регнах за тази тема и скоро мога да си направа друг рег. :o
За темата някой казват промение се други не и се чудя.Като сезамисля ще го пробвам това със промяната и занм че ще е в мой "+".

varnen4e
10-27-2008, 06:32
Аз те подкрепям.
:smt023

paLacHinKy
10-27-2008, 07:26
Благодаря :) :) :)

sladko_momi4e
10-27-2008, 11:22
@sladko_momi4e ще продължа и аз така мисля че повечето момичета (ако не и всичкитв) от компаниякта кадето се движагледат само външния вид.И мерси за хъса :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

nqma zashto.... :oops: pak zapovqdai....

mmm_sweet
10-27-2008, 11:57
otidi na plasti4en hirurg :D Toi 6 te opravi :razz:

roltirirang
10-27-2008, 12:11
Ми аз съм останал с впечатление че повечето днешните момичета гледат да си намерят богати красиви момчета и такива което аз нямам :-& :-&


това въобще не е така :?
Напълно съм съгласна това,че 40 процента да не кажа и повече от лиглите на по 15-16г. са курвички и понеже се разхождат по уличките,а такива "зубъри"(свестните момичета) си стоят в къщи с книга в ръка или с филми не значи,че няма.Съжелявам не съм чела цялата тема и нямам време точно сега,но не знам на колко години си.Мисля,че е важно не ПРОСТО да си имаш приятелка,а да имаш нещо ПОВЕЧЕ от това.Сега е на мода да имаш "гадже" ама май някой хора не знаят какво значи тази дума и за да се направят на по интересни и гъзари хващат някой.
Спокойно никой не е останал сам на този свят,цени приятелите си,семейството си,намери си цели и се образовай.Остави на времето да ти намери приятелка...не знам всъщност какво очакваш от потребителите тук съчувствие или да ти кажат нещо по-различно от мен(става дума за сериозните потребители-не че аз съм много сериозна).
Пожелавам ти да си намериш наистина човек с който да се разбираш,ако имаш нещо да кажеш някоя критика или друго има ЛС.

П.С.Аз също нямам гадже(това е извън темата да не кажешщ,че говоря на изуст) :shock:

vampire3
10-27-2008, 17:50
Ходи на фитнес напомомай трицепс и бицепс, и крака. Можеш да си смениш името ако не знаеш ..... от полицията май беше

sladko_momi4e
10-27-2008, 19:24
А вие които се подигравате с какво сте повече от него?Много хора си мислят, че са много красиви, а всъщност далеч не е така.Това, че сте от хубаво семейство, не живеете в някое село, имате пари и некфа визия, не ви прави богове.Слезте на земята и се огледайте.

Към автора - открий в кое точно е проблема и работи върху него.Ако е външния ти вид - започни да се поддържаш.Ако е някоя черта от характера ти - промени я.Разбира се, ако желаеш не се променяй, бъди себе си.Решението е изцяло в твои ръце.

saglastna sam izcqlo s teb :) btw (kam avtora) shte si namerish fr... kakto kazvat za vseki vlak ima patnici....

sladko_momi4e
11-06-2008, 01:23
otidi na plasti4en hirurg :D Toi 6 te opravi :razz:

abe kvo se ebavash s choveka...ti da ne si perfekten chovek??? nikoi nqma prefekten!!!! :-P