PDA

View Full Version : Прав ли е?



BeBsItO
10-24-2008, 20:42
гтгпп

jjjjjj6363
10-24-2008, 20:52
mislq 4e nezaslujava krai toi mai ti e kazal da ne im obrushash vnimanie kakva po to4na podkrepa iskashe da polu4ish ti da te pregurne da te celune da ti kaje ne si zaslujava da mislish za tezi glupaci stixotvorenieto ti e super mnogo mi haresva tova li o4akvash ti
ako toi ne go haresva po dobre da e otkroven ot kolkoto da luje makar 4e lajata shte e za dobro po dobre si4ko da e otkrito

no ako go e kazal napuk ili neshto takova kusai s nego

Lysit0
10-24-2008, 20:53
Еми много ясно,че трябва да го скъсаш.Той не те обича и уважава според мен,и никога не го е правил.Съди по държанието му и думите му.Аз на твое място ,още днес бих му казала,че от утре повече няма да ме чуе и види никога повече.Не те заслужава.Зарежиго.

BeBsItO
10-24-2008, 20:57
mislq 4e nezaslujava krai toi mai ti e kazal da ne im obrushash vnimanie kakva po to4na podkrepa iskashe da polu4ish ti da te pregurne da te celune da ti kaje ne si zaslujava da mislish za tezi glupaci stixotvorenieto ti e super mnogo mi haresva tova li o4akvash ti
ako toi ne go haresva po dobre da e otkroven ot kolkoto da luje makar 4e lajata shte e za dobro po dobre si4ko da e otkrito

no ako go e kazal napuk ili neshto takova kusai s negoToй говореше по принцип .Харесва му, ама.... каза по принцип...пфф мн ме ядоса

ThereIsNoWayOut
10-24-2008, 20:59
като твой приятел е длъжен да те подкрепи , но е и прав , че е нормално да се смее човек ако нещо му е смешно ..

jjjjjj6363
10-24-2008, 21:02
da X e prav qvno se e opital da isklu4i smeha kato proglem prosto naistina 4ovek ima pravo da se sme ti kaza li mu 4e iskash da te podkrepi zashto ne go pravi moje da ne e osetil momenta takuv

FreakPk
10-24-2008, 21:07
Пфф па като нете подкрепя в нищо кво праиш с него...А и немога да разбера на 16 си 2 години връзка абе вместо да въртиш сега гаджета яко ти се заробваш с некъв си там... :?

Rofl4e
10-24-2008, 21:13
Зарежи го той не отценява кокво има до себе си...ще го отцени някои ден но ще е твърде късно!Просто му кажи край не му позволяваи да ти се присмива в очите ... а пък това че са те наградили за стихотворение можеш само да се гордееш защото това е рядък талант пък и са го отценили(за разлика от други)Бъди горда със себе си и му даи на тоя пиклио да се разбере малко!

scoobydors
10-24-2008, 21:24
Ми страхотно нали? Сега като погледнеш назад ще си мислиш само как си пропиляла тези две години по един пълен тъпак :D Не му мисли толкова, а го режи директно. О боже... как може да не те подкрепя поне мъничко. Що за простак е? :shock: Тва не са 2 седмици или 2 месеца, че да се държи като хлапе (не че не е). Всичко си има граници, а той ги е прекрачил. Късай моме!!! :-)

BaiToq
10-25-2008, 06:29
Здравейте. Днес ме наградиха от училището ....за 1 сихотворенние. Приятелят ми каза ,че няма да дойде. Не дойде......Хубаво.Някакви пиклювци от 8 ми клас се изхилиха...и тогава тези от моя клас ме защитиха. Сега разказах на приятелят ми..ти отй каза ,че са прави.Като не им харесва нещо да се хилят, и ако не му е хареслао и на него да се е изхилил. Нямам думи! Потресена съм! Той никога не ме подкрепя в нищо......от почти 2 г сме заедно..... сега заслужава да му кажа край не мислите ли? Само на 16 съм...... а се заробвам с един простак!!!!!!!! Бясна съм!!!!!!
За това,че други имат право да
се хилят е напълно прав.
Когато правиш нещо,винаги
ще имаш фенове и такива,
които ще те плюят.
А иначе той би трябвало да те
подкрепи,независимо дали му
харесва или не.
Аз бих ти казал:
"Не е нищо особено,според мен,
но се радвам,че ти се занимаваш с
нещо и другите го оценят."

krem4et0
10-25-2008, 06:34
Да, той може да не харесва творчеството ти, но е длъжен да ти каже, че се радва, че си оценена, че се гордее с теб и така да извърти нещата, че собственото му нехаресване на твоето стихотворение да е "защото той много не разбира от тия неща". Не казвам, че трябва да те лъже, но може доста дипломатично да ти намекне, че не харесва нещо, направено от теб. Едно радвам се за теб е достатъчно в случая.....Поговори с него за това що е такт :D

sasha_90
10-25-2008, 08:20
Дори и да не е харесал творбата ти,можеше поне да ти честити,че са те наградили.Но той не мисли така,за съжаление.Права си-не си струва да си с такъв изрод.

sextazy_baby
10-25-2008, 08:21
Не знам как си издържала 2 години с него...мислиш ли че ще издържиш още?

soul1199
10-25-2008, 08:24
Еми много ясно,че трябва да го скъсаш.Той не те обича и уважава според мен,и никога не го е правил.Съди по държанието му и думите му.Аз на твое място ,още днес бих му казала,че от утре повече няма да ме чуе и види никога повече.Не те заслужава.Зарежиго.+1

MartyParty
10-25-2008, 09:14
Лигльо..Аз съм съгласта с sasha_90.В една връзка трябва уважение и съпричастност най-малкото,а той каточели не е много наясно какво притежава и как да го пази.Някой ден ще се опомни,но ще е твърде късно.

mynichka
10-25-2008, 09:30
баси кретена :-x как няма да си бясна ..ти си права ..нестига , че не е дошъл ..ами и не те е подрепил :-x

MiMcHeToOo
10-25-2008, 09:54
Позната ми е ситуацията - бий му шута!

nicolepcd
10-25-2008, 09:55
Абе то вярно, че е постъпил гадно, ама сигурно сега си бясна... Ама като се поуспокоиш, сама ще си решиш... Все пак щом нещо те е накарало 2 години да бъдеш с него, значи не е такъв простак ;) Поговори с него... и ако продължи да се държи така с теб... по-добре го оставяй :?

darla
10-25-2008, 10:31
mislq 4e nezaslujava krai toi mai ti e kazal da ne im obrushash vnimanie kakva po to4na podkrepa iskashe da polu4ish ti da te pregurne da te celune da ti kaje ne si zaslujava da mislish za tezi glupaci stixotvorenieto ti e super mnogo mi haresva tova li o4akvash ti
ako toi ne go haresva po dobre da e otkroven ot kolkoto da luje makar 4e lajata shte e za dobro po dobre si4ko da e otkrito

no ako go e kazal napuk ili neshto takova kusai s nego
dori i da ne mu haresva stihotvorenieto i ni6to ne mu pre4i ot elementarno uvajenie kum neq da q pozdravi pone za nagradata.

BeBsItO
10-25-2008, 11:04
Гледайте сега: Той е чел творчеството ми и го харесва. Поне така казва.В случая обаче той говореше по принцип ,че ако не съм аз......и той сиг би се изсмял. Аз как да го разбирам това? Не е ли тъпо??? Първо никога не ме подкрепя относно моите изяви ( все едно ревнува.....че някой ме е оценил....пък с него никой не се знаимава), второ твърди ,че мрази училището и заради това. Е не е ли мноо ама мнооо тъпо????? :shock: Ест ,че ще го мрази като не пипа да учи. И аз се питам защо съм вече толкова време с него?!? Прекалено съм добра......много ми е трудно да наранявам някого....а в същото време всички ми се качват на главатааааа :booooomb: :booooomb: :booooomb: В момента в който му заговоря за късане...и за тва ,че дори и да го обичам, не мога да съм с такъв човек които не цени труда на другите.....и с извинение се дърби като простак...............той почва да ми обяснява колко трудно детство е илал бля бля.....ся колко проблеми има.......и аз съм си мека китка...... веднага ми става жал....и забравям за проблема. В момента нямам кръв в себе си !!!! Не може от всеки проблем да се измъква така!!!! :booooomb: :-x :booooomb: :-x Ми аз след време ще почна работа и ако съм с него какво? Той ще ми каже...оо аз не ти харесвам шефа примерно....и за тва не те подкрепям :booooomb: :-x Незнам какво да го правя.......все аз съм му кривата :booooomb:

jghgh
10-25-2008, 11:24
Здравейте. Днес ме наградиха от училището ....за 1 сихотворенние. Приятелят ми каза ,че няма да дойде. Не дойде......Хубаво.Някакви пиклювци от 8 ми клас се изхилиха...и тогава тези от моя клас ме защитиха. Сега разказах на приятелят ми..ти отй каза ,че са прави.Като не им харесва нещо да се хилят, и ако не му е хареслао и на него да се е изхилил. Нямам думи! Потресена съм! Той никога не ме подкрепя в нищо......от почти 2 г сме заедно..... сега заслужава да му кажа край не мислите ли? Само на 16 съм...... а се заробвам с един простак!!!!!!!! Бясна съм!!!!!!

оо, твоята история я помня, беше пускала преди тема...

явно се е заял с тебе.. за това да кажеш край не знам дали си струва, но ако проблемите ви се наслагват.... :-o ако е негативен (той нали беше по-голям) и вече прекалено зле се чувстеаш.. чертата!

Re5peC7
10-25-2008, 11:26
Да, той може да не харесва творчеството ти, но е длъжен да ти каже, че се радва, че си оценена, че се гордее с теб и така да извърти нещата, че собственото му нехаресване на твоето стихотворение да е "защото той много не разбира от тия неща". Не казвам, че трябва да те лъже, но може доста дипломатично да ти намекне, че не харесва нещо, направено от теб. Едно радвам се за теб е достатъчно в случая.....Поговори с него за това що е такт :D
+1 8-)

NaNa_SladuRana
10-25-2008, 11:28
мацко,той не те заслужава ти явно си интелигентна какво правиш с простак,хвани се с някои,които наистина да те разбира и подкрепя
:)

punkrock
10-25-2008, 11:30
Не знам как си издържала 2 години с него...мислиш ли че ще издържиш още?
+

BeBsItO
10-25-2008, 11:50
Въпроса е ,че аз нямам воля да го оставя. Много съм мекушава. Както казах одеве прекалено добра съм за да нараня някого. Той ми говори за некви самоубииства.....е такива работи....че само аз съм му била останала бля бля.....ем ако е така....защоооооо не ме цени мамка му :@ ! Междодругото когато тези пишлемета се се изсмяли, едно момче от моя клас е станал и е викнал '' Кой се смее мамицата да ви е*ем простаци с простаци''
ЕЕЕ длъжен ли е той да ме защитава :@ егаТИ :@ Не знам на къде да хвана ;( Цяла нощ го мисля.....

Abbie_Broken
10-25-2008, 11:59
Според мен, той не е бил прав. Другите може да не харесват това, което правиш, да се смеят, обиждат и т.н., но щом той е с теб би трябвало да те защити и да не те обижда. Ако той мисли като тях има други начини да го покаже, да го каже или просто нищо да не казва.

ImmortalForever
10-25-2008, 12:45
Ще го зарежеш само заради това, че е казал истината и тфа което е мислил? :shock:

BeBsItO
10-25-2008, 15:47
Ще го зарежеш само заради това, че е казал истината и тфа което е мислил? :shock: Прочети цялата тема и ще разбереш,че не е само за това....

HONDA
10-25-2008, 16:05
Ми кофти е, да. Все пак 2 години сте били заедно и той малко не се е усетил... Поговори с него, ако отново няма резултат... Няма смисъл. Можеш да си намериш някой, който ще те оцени.

ImmortalForever
10-25-2008, 16:25
Ще го зарежеш само заради това, че е казал истината и тфа което е мислил? :shock: Прочети цялата тема и ще разбереш,че не е само за това....

Прочетох я.Н можеш да лишиш човек от мнение.Тфа че не е до теб може в теб да е вината..Баси никога няма 100 % един виновен.Вината е в двамата..като те гледам си много взискателна и притенциозна..Или говори с него..Но не можеш заради това,че не те подкрепял да го режеш.Ами ако наистина не вижда перспектива в решенията ти кфо??Да те подкрепи ли пак??? И това че си безхарактерна няма да ти помогне щом си виждала че не е за за теб все едно си го лъгала..Перспективи за брак виждаш ли? 8-) Сори, тфа беше базик :)не бил учил не пипвал учебник-еми нека тфа той си го знае и си го решава..Що косура да е в него не можах да разбера.

soul1199
10-25-2008, 16:30
Гледайте сега: Той е чел творчеството ми и го харесва. Поне така казва.В случая обаче той говореше по принцип ,че ако не съм аз......и той сиг би се изсмял. Аз как да го разбирам това? Не е ли тъпо??? Първо никога не ме подкрепя относно моите изяви ( все едно ревнува.....че някой ме е оценил....пък с него никой не се знаимава), второ твърди ,че мрази училището и заради това. Е не е ли мноо ама мнооо тъпо????? :shock: Ест ,че ще го мрази като не пипа да учи. И аз се питам защо съм вече толкова време с него?!? Прекалено съм добра......много ми е трудно да наранявам някого....а в същото време всички ми се качват на главатааааа :booooomb: :booooomb: :booooomb: В момента в който му заговоря за късане...и за тва ,че дори и да го обичам, не мога да съм с такъв човек които не цени труда на другите.....и с извинение се дърби като простак...............той почва да ми обяснява колко трудно детство е илал бля бля.....ся колко проблеми има.......и аз съм си мека китка...... веднага ми става жал....и забравям за проблема. В момента нямам кръв в себе си !!!! Не може от всеки проблем да се измъква така!!!! :booooomb: :-x :booooomb: :-x Ми аз след време ще почна работа и ако съм с него какво? Той ще ми каже...оо аз не ти харесвам шефа примерно....и за тва не те подкрепям :booooomb: :-x Незнам какво да го правя.......все аз съм му кривата :booooomb:spored mene da go zareje6,nameri si po-dobur,ne si zaslyjava

Boyd
10-25-2008, 16:43
Въобще не е прав. Съвсем спокойно мога да кажа, че всички, които се хилят безпричинно, както в случая, са пълни идиоти!

След като нещо не ти хареса трябва да се хилиш ли ?! Според мен е най-добре да запазиш мълчание и да не казваш нищо. Ако ти е по-близък човек можеш да споделиш след това, но иначе си е чиста проява на идиотизъм.

Whyniser
10-25-2008, 17:14
Въобще не е прав. Съвсем спокойно мога да кажа, че всички, които се хилят безпричинно, както в случая, са пълни идиоти!

След като нещо не ти хареса трябва да се хилиш ли ?! Според мен е най-добре да запазиш мълчание и да не казваш нищо. Ако ти е по-близък човек можеш да споделиш след това, но иначе си е чиста проява на идиотизъм.
Подкрепям!!Също и кретенизъм. :-D

Soy_tu_mujer
10-25-2008, 17:44
Много добре те разбирам... Чувстваш се сякаш няма къде да мърдаш. Неискаш да нараняваш, затова си склонна да се самонараняваш.
Разбирам, че тези неща са ти доста голямо бреме...
Аз например 3 години съм с едно момче, през какво ли не сме минали, а съм на твоите години.Но продължаваме все пак...
Човек понякога постъпва неправилно, казва/прави грешки... Случва се. Но вече е кофти, когато е умишлено. По-важно е ти дали го обичаш, какво чувстваш към него. Важно е ти самата какво искаш!!! Ако искаш да сте заедно, но едновременно той ти се качва по този начин на главата - поговорете си сериозно за връзката си и отношението му към теб. Дано помогне. Разговорът е решение на проблемите....
успех и всичко хубаво.

pinky_shine
10-25-2008, 17:51
В един момент тряя да помислиш и за себе си :)

BeBsItO
10-25-2008, 18:20
Решихме до вторник да не се виждаме и чуваме......и да видим какво ще стане. Това е 1 вата ни раздяла за толко дълго....за 2 години.... ;( ох мн ми е гадно

BaiToq
10-26-2008, 06:38
Гледайте сега: Той е чел творчеството ми и го харесва. Поне така казва.В случая обаче той говореше по принцип ,че ако не съм аз......и той сиг би се изсмял. Аз как да го разбирам това? Не е ли тъпо???
Е,така работата се променя.
И аз много се хиля като има някаква
изява в училище,просто ми се струва
детинско(или не се чува,или има нещо забавно).
Така че може да не е толкова черен
приятелят ти.

Wrathchild
10-26-2008, 07:14
Аз се чудя как така 2 години си с някой, който както сама казваш никога не те подкрепя в нищо.

BeBsItO
10-26-2008, 14:17
Аз се чудя как така 2 години си с някой, който както сама казваш никога не те подкрепя в нищо.Любов. Обичам го просто.