PDA

View Full Version : Изпотяват ми се ръцете...



loveandemotion
10-24-2008, 21:26
Еми как да ви кажа почти постояно ми се изпотяват ръцете дори когато пиша в момента на клавиатурата пак , като пиша в химикал в училище също........ и дори когато си държа гсма няма значение на почти всичко ми се изпотяват много се притеснявам някои знае ли нещо което би могло да ми помогне ?!


*Грешен раздел!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

splendour
10-24-2008, 21:48
нещо за лимон съм чувала..........

Eeyore1
10-24-2008, 21:50
Препарата се казва"ОДОРЕКС" /ODOREX/-флакон за пръскана по дланите. Струва около 6.40 лв. но не съм много сигурна в цената

scoobydors
10-24-2008, 22:18
От нерви става. Ако трпериш и ти се изпотявар ръцете, значи организма ти иска да ти каже нещо. Може би някаква вътрешна болест (неискам да те плаша но една приятелка така и се беше получило и се оказа че има някаква болест и аз незнам каква точно) :(

CenCe
10-24-2008, 22:45
От нерви става. Ако трпериш и ти се изпотявар ръцете, значи организма ти иска да ти каже нещо. Може би някаква вътрешна болест (неискам да те плаша но една приятелка така и се беше получило и се оказа че има някаква болест и аз незнам каква точно) :(
Мхм.. с една приятелка стана същото... но нейните длани освен,че постоянно бяха мокри имаше и подуване на пръстите.Сега се оказа, че не трябва да яде млечни продукти :? ... но не мисля че при теб има повод за притеснение.. активни потни жлези :)

PETET92
10-25-2008, 05:55
of i na men mi se potqt rucete i mn me e strax :(:(::( ujasno e :shock: :smt021

ChoCohoLiC
10-25-2008, 20:27
Ходете на доктори бе хора, може да има много причини :)

ChoCohoLiC
10-25-2008, 20:27
Ходете на доктори бе хора, може да има много причини :)

ChoCohoLiC
10-25-2008, 20:28
Ходете на доктори,може да има много причини :)

MusicIsMyLife
10-26-2008, 11:20
1во 2та поста на " ChoCohoLiC " бяха излишни.. понеже бяха същите като 1вия.. но има нещо вярно консултирайте се с GP-то си и така.. И на мен ми се потят ръцете но не постоянно и когато хвана нещо.. Дори в момента копчелъците на клавиатурата ми са влажни.. но не мисля че е някакъв сериозен проблем.. а може и да е но несъм ходил на лекар няма и да отида точно за това :)

lcl
10-26-2008, 15:24
Ходете на доктори,може да има много причини :)

Ето ти го отговора :)

Иначе и аз съм имал такъв проблем. Първо - пубертет, а после - вегето-съдова дистония. И в 2та случая проблема беше еднакъв - потене и "студени ръце"

Dundy
10-30-2008, 14:50
Ходете на доктори,може да има много причини :)

Ето ти го отговора :)

Иначе и аз съм имал такъв проблем. Първо - пубертет, а после - вегето-съдова дистония. И в 2та случая проблема беше еднакъв - потене и "студени ръце"
е точно така съм и аз.Потят ми се ръцете като държа нещо или са студени.Мн е гадно ама сега ...

lcl
11-03-2008, 14:04
Може да от няколко неща. За това иди на лекар. Принципно това е студените ръце е при вегето-съдова дистония. Може да е следствие на хормонален дисбаланс, за това се прави хормонална картина. Може и от гъбички - но това е само за потенето.

Лично аз дълго време страдах от контузии и 3 години не спортувах нищо докато се възстановя. Тогава имах този проблем. Почнах йога и плуване всеки ден и се оправих след 6 месеца.

Гледай да се движиш повече и да пиеш 2литра и нагоре вода на ден. Свежият въздух също помага.

bebygirl
02-12-2009, 12:34
Еми как да ви кажа почти постояно ми се изпотяват ръцете дори когато пиша в момента на клавиатурата пак , като пиша в химикал в училище също........ и дори когато си държа гсма няма значение на почти всичко ми се изпотяват много се притеснявам някои знае ли нещо което би могло да ми помогне ?!
и
на
мен
така
ми
става
дори
когато
даржа
др.
за
ръката.

bebygirl
02-12-2009, 12:38
Еми как да ви кажа почти постояно ми се изпотяват ръцете дори когато пиша в момента на клавиатурата пак , като пиша в химикал в училище също........ и дори когато си държа гсма няма значение на почти всичко ми се изпотяват много се притеснявам някои знае ли нещо което би могло да ми помогне ?!
и
на
мен
така
ми
става
дори
когато
даржа
др.
за
ръката.

Prophecy
02-12-2009, 19:01
По принцип тфа изпотяване става най вече от стрес , притеснение и др .. но най добре ще ти каже доктор от какво ти се получава .

AlokiNn
02-20-2009, 21:46
СОЛ му е майката малко сол си разтъркай в ръцете и ще се оправиш временно така прави 1 приятел де на него помага за вас незнам