PDA

View Full Version : Тя му изневерява



NeJnO_UhAniE
10-24-2008, 21:42
taka,haresvam edNo momche,ima si gAdje..kofti..no namerih snimka an priqtelkata mu,na koqto edno momche(ne toi) gol do krasT q gu6ka i tq se hili...da mu q pokaja li... ;( mn se 4udq,za6oto ne iskam zaradi men da skasat,no toi e revniv i sam sig 4e 6te se skarat jestoko ako q vidi....a az mn go haresvam HELP :x :-)

т.7
krem4et0

Rofl4e
10-24-2008, 21:47
Емии може пък снимката да е от преди да тръгнат 8) ако е така ще излезнеш интригантка и така може да те намрази че се опитваш да ги скараш мисли преди да го направиш .. пък и не забравяи че все пак тя му е приятелка и може да го излаже нещо (ако е правена след като са тръгнали) и пак ти да излезнаеш виновната.

blood_dodo
10-24-2008, 21:49
Или пък да са много добри приятели ?
Все пак, мое мнение е, че не трябва да им се месиш.

NeJnO_UhAniE
10-24-2008, 21:50
Емии може пък снимката да е от преди да тръгнат 8) ако е така ще излезнеш интригантка и така може да те намрази че се опитваш да ги скараш мисли преди да го направиш .. пък и не забравяи че все пак тя му е приятелка и може да го излаже нещо (ако е правена след като са тръгнали) и пак ти да излезнаеш виновната.


snimkata e pravena sled kato sa tragnali,sigurna sam 4e ako q vidi 6te poludee napravo,nqma da mu minat"prosto priqteli"
shte q pratq ot falshiv e-mail ili skype...no se 4udq o6te :booooomb: :(:(:(:(:(:(:( :-)

blood_dodo
10-24-2008, 21:54
1 ако ти не си убедена, че тя му изневерява - защо ще я пращаш? (Освен от чиста проба женска злоба и ненавист, ама се надяваме не е такъв проблема :D )

NeJnO_UhAniE
10-24-2008, 22:05
1 ако ти не си убедена, че тя му изневерява - защо ще я пращаш? (Освен от чиста проба женска злоба и ненавист, ама се надяваме не е такъв проблема :D )


problema e 4e sam vlubena v nego pove4e ot godina :) :-)

blood_dodo
10-24-2008, 22:12
Worst case scenario - той го приема някак, но му е гадно и страда заради това.
Или пък скъсат, но не му се занимава отново с цялата работа толкова скоро.

Невежеството е блаженство, или поне така са ми казвали :) Лично мнение - недей да я пращаш.

BePoHuKa
10-24-2008, 22:17
Ми ако тва момиче си го заслужава..прати я :-D Ама знай,че всичко се връща :( И все пак ако бях аз щях да я пратя..може да е много злобно,гадно и детинско ама кода напрая!Нали ще получа каквото искам!В тоя живот трябва да тъпчеш другите за да си добре ;)

varvi_si
10-24-2008, 22:17
:-) macka,razbiram te napulno...
ako iska6 da skasat,koeto e dobre za teb...prati q...shte se skarat akkto ti kaza..ti gi poznavash...ne nie...
no pomisli i za nego,za ad e s neq,zna4i ima 4uvstva...kak shte mu e posle...
v kraina smetka,tvoq shans se yvelichava :) :-) pomisli dobre

NO,ima i oshte neshto,ti go obi4a6,toi e s druga,koqto uj mu izneverqva,eee......iska6 li da go mamqt taka ;) toi da i vqrva !?! ;) :-)

Armani_P
10-24-2008, 22:21
И аз мисля така,недей да я пращаш,по-добре сам да научи

NeJnO_UhAniE
10-24-2008, 22:22
:-) zna4i iskam toi da e happy,iskam tq da ne go mami....ve4e sam ybedena 4e mu izneverqva..... :( iskam da sam s nego
izvinqvam se na vsi4ki za temata,prosto sam ot4aqna i iskam savet
sladuri :-)

blood_dodo
10-24-2008, 22:25
И аз мисля така,недей да я пращаш,по-добре сам да научиМъжка солидарност? :)
Ако му изневерява - той все някога ще разбере.

EVIL_G
10-25-2008, 00:02
А защо не се опиташ да поговориш с нея ,или да разбереш по някакъв начин дали наистина му изневерява без тя да знае!?

bgboy0190
10-25-2008, 02:03
Пращай, разбира се :) Нещата могат да се развият само в твой интерес.

olii
10-25-2008, 08:15
Щом искаш да тръгнеш с него и го харесваш, пращай. 8)

sasha_90
10-25-2008, 08:21
Не се меси.Ако тя му изневерява,лъжата и ще излезе наяве.

soul1199
10-25-2008, 08:22
6om my e iznevirila,trqbva da si go poly4i,prati snimkata,kakvoto stane,stane,moje da stane ne6o i m/y vas ne se znae,kusmet :)

sextazy_baby
10-25-2008, 08:23
Ти пък откъде си сигурна че му изневерява :?

ThePowerOfLove
10-25-2008, 08:42
Не се меси.Ако тя му изневерява,лъжата и ще излезе наяве.

Точно така! Няма смисъл да се бъркаш, той сам ще разбере скоро

Lyubeto
10-25-2008, 09:17
Това пък е възможно най - глупавото нещо , което аз страшно много ненавиждам - някой да се бърка в чужди връзки . Патила съм си от такива "приятели" .Не пращай снимката и не се меси . :-x

Bee*
10-25-2008, 10:32
:-) zna4i iskam toi da e happy,iskam tq da ne go mami....ve4e sam ybedena 4e mu izneverqva..... :( iskam da sam s nego
izvinqvam se na vsi4ki za temata,prosto sam ot4aqna i iskam savet
sladuri :-)
Оф,абе ае моля ти се...
искала той да е щастлив??
Не,в момента мислиш само за себе си ;)
въобще не ти пука за него...
ти от къде знаеш,че той не е щастлив с нея и няма да се съсипа,ако го разбере??
ае стига с тва искам той да е щастлив....искаш ти да си щастлива, не той ;)

mynichka
10-25-2008, 11:06
Не се меси..само ще им развалиш връзката ..за да може на теб да ти е добре :-x ...щом е с нея ..сигурно има силни чувства ..дори и да скъсат ..едва ли на 2рия ден ще се втурне при теб ..можеш само да се надяваш :lol:

NeJnO_UhAniE
10-25-2008, 11:10
:-) zna4i iskam toi da e happy,iskam tq da ne go mami....ve4e sam ybedena 4e mu izneverqva..... :( iskam da sam s nego
izvinqvam se na vsi4ki za temata,prosto sam ot4aqna i iskam savet
sladuri :-)
Оф,абе ае моля ти се...
искала той да е щастлив??
Не,в момента мислиш само за себе си ;)
въобще не ти пука за него...
ти от къде знаеш,че той не е щастлив с нея и няма да се съсипа,ако го разбере??
ае стига с тва искам той да е щастлив....искаш ти да си щастлива, не той ;)

naprotiv :) za men e po-vajno toi da e 6tastliv i mislq 4e e 6tastliv s neq :) kakvo zna4enie ima na men kakvo mi e !?! moje bi nqma da q pratq ...

NaNa_SladuRana
10-25-2008, 11:34
ти не може да си сигурна,че му изневерява.НЕ им се меси :?

Re5peC7
10-25-2008, 11:45
А така! Прецакай я оная кранта :lol: и след като скъсат се погрижи за това да плаче на твойто рамо, след това можеш да го изнасилиш :evil: баси...много грубо се получи ... :-o :lol:

sasha_90
10-25-2008, 14:19
А така! Прецакай я оная кранта :lol: и след като скъсат се погрижи за това да плаче на твойто рамо, след това можеш да го изнасилиш :evil: баси...много грубо се получи ... :-o :lol:
Направо като в "дързост и красота" :D

hottie
10-25-2008, 14:28
Ако му пратиш снимката и им се месиш в отновенията значи си ебати ТЪПОТО ПАРЧЕ !!!!!!!

sweet4esf
10-25-2008, 14:38
az ako sum i nqkoq

dimanushka
10-25-2008, 14:42
Щом искаш да тръгнеш с него и го харесваш, пращай. 8)
az sum protiv ama na fona na tolkova polojitelni komentari moq mai nqma da ima nikakvo zna4enie...

Soy_tu_mujer
10-25-2008, 15:22
Това не означава, че му изневерява...Може да са просто приятели... Не се меси по-добре.

pinky_shine
10-25-2008, 15:24
Ее значи, не разбрахте ли, че не тряя да се мешате във взаимоотношенията на другите :x Кво като има такава снимка, ти все едно нямаш приятели.Пък и той може да знае.. Ама все тая кво е всъщност, не тряя да им се бъркаш!!

pepita87
10-25-2008, 15:25
Jenskata zloba i jajda za intriga...krai nqma!Vseki ima pravo na li4en jivot,eventualo i te dvamata imat pravo na LI4NA vruzka!Pove4e ot qsno e,s kakva cel bi pokazala vuprosnata snimka!kakvo smqta6,4e sled kato mu q pokaje6(nali toi e m.revniv,ha)toi 6te q skusa i 6te zajiveete 6tastlivooo v stranata na 4udesata!?

slunchiceto0
10-25-2008, 17:04
Сещам се точно за една такава снимка..но наистина не прибързвай....трябва да си сигурна в това..че снимката е от скоро..и тогава да му кажеш..но наистина ако му изневерява,редно е да знае,не заслужава тя да го лъже и да му кръшка с други!

PeopleAlwaysLeave
10-25-2008, 17:52
Откъде си сигурна на 100%, че тя му изневерява? Това, че някакъв гол до кръста я е прегърнал не доказва нищо - може да са просто приятели.
При мен имаше същата история. Една фр намери снимки на гаджето на момчето, което харесвам и на снимките тя се целуваше с друг. В крайна сметка тая фр му каза и скъсаха. В последствие се оказа, че снимките са стари. Е не се сдобриха, но поради други причини, не заради снимките. Така че да не се окаже и при теб нещо такова накрая... А и не забравяй, че жените сме много хитри - ако знае как да играе и какво да казва ще го излъже и той ще й повярва. После нещата ще се обърнат срещу теб. Когато същото стана с моя човек не аз, а мойта фр му каза за снимките, малко слез това му написах смс, че може да разчита на мен и му оказах подкрепа. Може и ти да направиш нещо такова, но не знам какви са ви отношенията с това момче. Ние бяхме много близки и точно един такъв смс си беше на място. Ако сте си близки приятели можеш да направиш нещо такова, но ако не сте по-добре не се мешай изобщо, нека сам да разбере.

mislitelka
10-25-2008, 20:17
Каква си ти, че да им се месиш в отношенията? :?

NeJnO_UhAniE
10-26-2008, 11:15
nqma da q pratq re6ih...ybedena ve4e ot isto4nici 4e tq mu kra6ka....pak nqma da q pratq...
za6toto toi 6te se sasipe totalno..a iskam da e 6tastliv...qvno s neq e...
blagodarq mnogo na vsi4ki... :-) :-) :-)
a kolkoto do men..tva 4e go obi4kam pove4e ot 1 godina ni6to ne zna4i :) :shock: :-) ms pak na vsi4ki,koito pisaha v temata

mislitelka
10-26-2008, 16:29
nqma da q pratq re6ih...ybedena ve4e ot isto4nici 4e tq mu kra6ka....pak nqma da q pratq...
za6toto toi 6te se sasipe totalno..a iskam da e 6tastliv...qvno s neq e...
blagodarq mnogo na vsi4ki... :-) :-) :-)
a kolkoto do men..tva 4e go obi4kam pove4e ot 1 godina ni6to ne zna4i :) :shock: :-) ms pak na vsi4ki,koito pisaha v temata
Браво, мацка. :)