PDA

View Full Version : НиСкА и пЪлнИчКа :s



mini_beby
10-25-2008, 01:12
здравейте,проблемът ми е следния... на 14 години съм но съм 60 килограма и съм висока 1.54,имам много къси бедра и едно грозно коремче :cry: плс кажете ми как може да отслабна по точно как може да порасна на височина :-o :-o Благодаря ви предварително... :-) Записах се на Баскетбол,според вас ще помогне ли ? :-o

Darkkiss
10-25-2008, 02:53
не можеш
си останеш от тея дебелите

XuTPaH
10-25-2008, 04:55
не можеш
си останеш от тея дебелите
пффф... стига тъпотии бре. Иначе по темата:
1. Започни да играеш да кажем волейбол (хем се отслабва, хем се пораства на височина, на всичкото отгоре и ще ти е кеф да играеш като се понаучиш)
2. НЕ ПИИ ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ И ТАКИВА ГЛУПОСТИ - те само вредят! По-добре намали сладките работи и се опитай да се храниш пълноценно. Например повече зеленчуци, без сладкиши и безалкохолни напитки съчетано с някакъв вид спорт или просто фитнес ще ти свършат чудесна работа :)

cooool
10-25-2008, 06:36
Гледай да се храниш пълноценно, по на често по малко, а не веднъж и много. Ти си още на 14, ще има да растеш...

Lian
10-25-2008, 07:13
и аз имам същия проблем само където съм 1,62 и тежа 47 кг и сега ще се записвам и аз на волейбол

vbox4o
10-25-2008, 07:20
фитнес му е майката фитнес :-|

Lian
10-25-2008, 07:37
може ли някой да ми каже, колко време на ден трябва да се тренира на Крос тренажор и велоергометър за да могат да се свалят колкото се може повече килца за месец

thefreak
10-25-2008, 07:59
здравейте,проблемът ми е следния... на 14 години съм но съм 60 килограма и съм висока 1.54,имам много къси бедра и едно грозно коремче :cry: плс кажете ми как може да отслабна по точно как може да порасна на височина :-o :-o Благодаря ви предварително... :-) Записах се на Баскетбол,според вас ще помогне ли ? :-o
Остави вилицата и лъжицата на мира. Какъвто и спорт да започнеш е добре, стига да не компенсираш изгорените калории с ядене.

splendour
10-25-2008, 07:59
]може ли някой да ми каже, колко време на ден трябва да се тренира на Крос тренажор и велоергометър за да могат да се свалят колкото се може повече килца за месец za 1 den 2 4asa-2 4asa i polovina sa nap1lno dostat14ni za vsi4ko.ako sedi6 primerno 5 4asa ediniq den,za da si vsem,e6 4asovete ot sledva6tiq 6te xvane6 myskilna a i sled vtoriq 4as ve4e xabi6 po malko kalorii.nai mnogo se izgarqt v p1rviq polovin 4as i taka................[tva go 4etax v 1 sait] aide yspex :)

Lian
10-25-2008, 08:02
]може ли някой да ми каже, колко време на ден трябва да се тренира на Крос тренажор и велоергометър за да могат да се свалят колкото се може повече килца за месец za 1 den 2 4asa-2 4asa i polovina sa nap1lno dostat14ni za vsi4ko.ako sedi6 primerno 5 4asa ediniq den,za da si vsem,e6 4asovete ot sledva6tiq 6te xvane6 myskilna a i sled vtoriq 4as ve4e xabi6 po malko kalorii.nai mnogo se izgarqt v p1rviq polovin 4as i taka................[tva go 4etax v 1 sait] aide yspex :)
ей много мерси :P

mini_beby
10-25-2008, 10:58
БлагОдаРя вИ... :-) :-)

WithLove
10-25-2008, 13:27
На 14 си и 100% ще пораснеш още.
3ависи родителите ти колко са високи.Ако те са по-високи,ти също ще пораснеш.Но ако да речем един от тях е по-нисък,може да имаш неговите гени и да не станеш много висока.Но според мен при всяко положение ще пораснеш още неэависимо колко.
А эа килограмите-как се храниш?Ядеш ли от веригите эа бърэо хранене-МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг и тн ?Ако ядеш,спри ги.И не допускай мисли от сорта на "Айде,само тоэи път един хамбургер." 8-) Просто тотално ги спираш.
Но не се подлагай на диети.Малка си още и непълноценното хранене може да ти донесе проблеми,включително и да ти спре раэтежа.
Просто се храни по-умерено.Наблягай на плодовете и эеленчуците.Не иэключвай хляба,но да речем яж черен.Има един эърнена моэайка,който е много эдравословен.Хапвай си,ако ти се дояде нещо по-неэдраволсловно,напромер шоколад,но по МАЛКО.
И пий много вода.Но не да се наливаш,а преэ целият ден периодично. :)
Спортът също няма да ти се отраэи эле 8-) Движи се повечко.
Ходи пеша на голями раэстояния.Или се эапиши на някакъв спорт.

mini_beby
10-25-2008, 15:02
На 14 си и 100% ще пораснеш още.
3ависи родителите ти колко са високи.Ако те са по-високи,ти също ще пораснеш.Но ако да речем един от тях е по-нисък,може да имаш неговите гени и да не станеш много висока.Но според мен при всяко положение ще пораснеш още неэависимо колко.
А эа килограмите-как се храниш?Ядеш ли от веригите эа бърэо хранене-МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг и тн ?Ако ядеш,спри ги.И не допускай мисли от сорта на "Айде,само тоэи път един хамбургер." 8-) Просто тотално ги спираш.
Но не се подлагай на диети.Малка си още и непълноценното хранене може да ти донесе проблеми,включително и да ти спре раэтежа.
Просто се храни по-умерено.Наблягай на плодовете и эеленчуците.Не иэключвай хляба,но да речем яж черен.Има един эърнена моэайка,който е много эдравословен.Хапвай си,ако ти се дояде нещо по-неэдраволсловно,напромер шоколад,но по МАЛКО.
И пий много вода.Но не да се наливаш,а преэ целият ден периодично. :)
Спортът също няма да ти се отраэи эле 8-) Движи се повечко.
Ходи пеша на голями раэстояния.Или се эапиши на някакъв спорт.
и майка ми и баща ми са ниски [ 1.60 ] и сестра ми е ниска ама аз искам да съм високаа :grin: :grin: :D не ям мн такива МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг 8-) , но попринцип няма значение е през седмицата стоя до 1 и половина 2 часа пред компа и до тогава огладнявам хапвам си нещичко и си лягам пък не е добре да се яде преди лягане :oops: ,ама кво да прая гладна съм :oops: оффф супер гадно ми е най-ниска съм аз в целия класссс :x :x :x

Lysit0
10-25-2008, 15:05
Фитнес.Обаче яко,дрехите ти да залепнат по тялото.А колкото до височината незнам.

Slashy
10-25-2008, 15:28
еми да. нищо чудно, че си ниска, щом родителите ти са 1.60, но ако искаш да отслабнеш както казаха по-горе, трябва да понамалиш сладкото и най-добре да се запишеш на волейбол, защото хем ще отслабнеш, хем може да се издължиш =)

_mimi7y_
10-25-2008, 15:55
фитнес му е майката фитнес :-|
ne mislq 4e trqbva da xodi6 na fitnes pri polojenie 4e iska6 i da porasne6...da 6te otslabne6 no fitnes1t spira rasteja ...zatova po dobre se zapi6i na nqkoi sport ...spored men voleibol e nai dobre ...
PS. s1jalqvam 4e ne pi6a na kirilica no ne6to kompa mi se skapa :(

mini_beby
10-25-2008, 16:47
БлагОдарЯ ви... :-) :-) Най дОбре Да се ЗапиШа на Волейбол тОгава...зАписах се на баскетбол,но май ще се отпиша :D

LipSoFAnAnGel
10-25-2008, 17:11
нА каквото и да се запишеш няма да пораснеш най-много с 2-3 сантиментра, но не и повече не очаквай някакви чудеса все пак майка ти и баща ти са по 160...намали малко хляба, не яж след 19 часа, особено преди да си легнеш тогава пък е най-вредно и се наслагва някъде :D не яж много сладко, яж натурален шоколад,прави коремни преси , за друго не се сещам

NeJnO_UhAniE
10-26-2008, 11:32
здравейте,проблемът ми е следния... на 14 години съм но съм 60 килограма и съм висока 1.54,имам много къси бедра и едно грозно коремче :cry: плс кажете ми как може да отслабна по точно как може да порасна на височина :-o :-o Благодаря ви предварително... :-) Записах се на Баскетбол,според вас ще помогне ли ? :-o


basketa trqbva da pomogne,a kato iska6 da stane6 visoka pii vitamin A,ili qj hrani s visoko sadarjanie na vitamin A...
kolkoto do debelinata,yprajneniq,bez shokolad,gazirano,hamburgerei i t.n. zdravoslovno qdene i shte vleznesh v forma :-)

BurningDesire
10-26-2008, 11:48
и майка ми и баща ми са ниски [ 1.60 ] и сестра ми е ниска ама аз искам да съм високаа
Няма да стане, миличка, това се нарича генетика и не можеш да избягаш от него. Приеми, че си нисичка и това е. Е, не казвам, че ще останеш цял живот 1.54, ама повече от 1.62 - 1.63 не вярвам... А относно отслабването - те ти обясниха. Спираш сладко, газирано, тестяно, ядеш повече плодове и зеленчуци, черен/ръжен хляб, похапвай месо колкото искаш(истинско месо, не салами и кренвирши), ама картофи и ориз - по-рядко. Не ползвай асансьора, същото се отнася за такситата и автобусите, асвен ако не е наложително. Резултата сам ще си дойде.

samsung_sgh950
10-26-2008, 14:30
]и аз имам същия проблем само където съм 1,62 и тежа 47 кг и сега ще се записвам и аз на волейбол

tfa hi4 ne e mnogo extra si si ti az sam 1,67 i teja 50kg ama iskam da sam 45

samsung_sgh950
10-26-2008, 14:33
На 14 си и 100% ще пораснеш още.
3ависи родителите ти колко са високи.Ако те са по-високи,ти също ще пораснеш.Но ако да речем един от тях е по-нисък,може да имаш неговите гени и да не станеш много висока.Но според мен при всяко положение ще пораснеш още неэависимо колко.
А эа килограмите-как се храниш?Ядеш ли от веригите эа бърэо хранене-МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг и тн ?Ако ядеш,спри ги.И не допускай мисли от сорта на "Айде,само тоэи път един хамбургер." 8-) Просто тотално ги спираш.
Но не се подлагай на диети.Малка си още и непълноценното хранене може да ти донесе проблеми,включително и да ти спре раэтежа.
Просто се храни по-умерено.Наблягай на плодовете и эеленчуците.Не иэключвай хляба,но да речем яж черен.Има един эърнена моэайка,който е много эдравословен.Хапвай си,ако ти се дояде нещо по-неэдраволсловно,напромер шоколад,но по МАЛКО.
И пий много вода.Но не да се наливаш,а преэ целият ден периодично. :)
Спортът също няма да ти се отраэи эле 8-) Движи се повечко.
Ходи пеша на голями раэстояния.Или се эапиши на някакъв спорт.

+2

samsung_sgh950
10-26-2008, 14:36
]нА каквото и да се запишеш няма да пораснеш най-много с 2-3 сантиментра, но не и повече не очаквай някакви чудеса все пак майка ти и баща ти са по 160...намали малко хляба, не яж след 19 часа, особено преди да си легнеш тогава пък е най-вредно и се наслагва някъде :D не яж много сладко, яж натурален шоколад,прави коремни преси , за друго не се сещам

м е си мисли така познажам една жена която играе волейбол 2 години и сички я гледат нагоре мн е висока накаде около 10-15 см стана по висока

mechtaq_za_teb
10-26-2008, 14:39
Айде стига бе хора! :) Хубаво че си се записала на спорт.Това определено ще даде ефект, стига да не се тъпчеш с много сладки работи. Като цяло намали тестените изделия, безалкохолните и мазните храни. Хапвай си повечко плодове, зеленчуци и се радвай! Не се комплексирай от това, защото аз познавам мн момичета с това телосложение, които са адски чаровни и готинки, защото се харесват такива каквито са! :)

malkata_kukli4ka
10-26-2008, 15:44
супер е,че си започнала баскетбол.Аз за 6 месеца дръпнах около 9 санта и хич не ми се вярваше,но сега всички само ми повтарят,че съм много пораснала.И волейбол тренирай,той също мн ми помогна.Спри хляба и яж повече кисело мляко и плодове,пий хладка вода,защото стопява мазнините.Всеки ден върви по 40 мин интезивно.Това си е. :)

mini_beby
10-27-2008, 14:53
Благодаря че ми отговорихте... :-) ,но се колeбая ,защото майка и баща ми са ниски 1.60 за това се колебая че и аз ще остана толкова ,но се записах на баскетбол и в училище тренираме волейбол .. Страх ма е ,че ще остана колкото майка или баща ми :-# :-# Според вас дали ще порасна и ще мина тяхната височина :-# :-#

Lian
10-27-2008, 15:29
]и аз имам същия проблем само където съм 1,62 и тежа 47 кг и сега ще се записвам и аз на волейбол

tfa hi4 ne e mnogo extra si si ti az sam 1,67 i teja 50kg ama iskam da sam 45
мне не е така, сега се старая и старая да стана 43 ама.......

anity92
10-29-2008, 06:47
фитнес му е майката фитнес :-|

И аз съм за фитнес :smt023

botevistta
10-29-2008, 08:18
фитнес му е майката фитнес :-|

И аз съм за фитнес :smt023

От фитнеса няма порасване. Отслабването също не е кой знае какво. Там или вдигаш за мускули или за да изгориш мазнините на някой мускул. Ама трябва много време и ако иска и да порасне, с фитнес няма да стане ... :-o

ILY
10-29-2008, 13:48
]и аз имам същия проблем само където съм 1,62 и тежа 47 кг и сега ще се записвам и аз на волейбол

че кво ти е дебелото ... според както си мисля аз си напълно нормална ако не даже и слаба :( .. тоест то си зависи от структората ама ниту си нисичка нито пълничка ..

kameliq_ivanovaa
10-29-2008, 14:21
Ограничи се с яденето,и спортувай всеки ден.

botevistta
10-29-2008, 15:32
Ограничи се с яденето,и спортувай всеки ден.

Спорт - да. Но ограничаване в яденето :? :?

Яж каквото си искаш, само да не включва тестено, сладко, ориз и картофи. Ръжен, черен или хляб от този сорт. Месо - пилешкото е препоръчително или свинско, но избрано и крехко.

За нищо на света не се ограничавай. Може да си навлечеш проблеми. Ако избягваш горепосочените храни, няма проблеми :)

Presley
10-29-2008, 17:28
На 14 си и 100% ще пораснеш още.
3ависи родителите ти колко са високи.Ако те са по-високи,ти също ще пораснеш.Но ако да речем един от тях е по-нисък,може да имаш неговите гени и да не станеш много висока.Но според мен при всяко положение ще пораснеш още неэависимо колко.
А эа килограмите-как се храниш?Ядеш ли от веригите эа бърэо хранене-МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг и тн ?Ако ядеш,спри ги.И не допускай мисли от сорта на "Айде,само тоэи път един хамбургер." 8-) Просто тотално ги спираш.
Но не се подлагай на диети.Малка си още и непълноценното хранене може да ти донесе проблеми,включително и да ти спре раэтежа.
Просто се храни по-умерено.Наблягай на плодовете и эеленчуците.Не иэключвай хляба,но да речем яж черен.Има един эърнена моэайка,който е много эдравословен.Хапвай си,ако ти се дояде нещо по-неэдраволсловно,напромер шоколад,но по МАЛКО.
И пий много вода.Но не да се наливаш,а преэ целият ден периодично. :)
Спортът също няма да ти се отраэи эле 8-) Движи се повечко.
Ходи пеша на голями раэстояния.Или се эапиши на някакъв спорт.
и майка ми и баща ми са ниски [ 1.60 ] и сестра ми е ниска ама аз искам да съм високаа :grin: :grin: :D не ям мн такива МакДоналдс,КФС,Бъргър Кинг 8-) , но попринцип няма значение е през седмицата стоя до 1 и половина 2 часа пред компа и до тогава огладнявам хапвам си нещичко и си лягам пък не е добре да се яде преди лягане :oops: ,ама кво да прая гладна съм :oops: оффф супер гадно ми е най-ниска съм аз в целия класссс :x :x :x
Еми и ти ще си ниска.Примири се.Ама това не эначи,че не можеш да иэглеждаш добре.Може да ограничаваш маэните храни,посочени по-горе,но не се подлагай на някакви гадни диети,эащото си много малка.

dorsichh
11-03-2008, 18:49
ам и аз съм ниска 154 и 45 кг и съм на 13..всички околко мен са някфи дълги..само аз съм дребна :-o но не се отчайвай има време да пораснеш още :P пък може и да мислиш по-оптимистично,например не че ти си ниска а просто другите са високи :-D