PDA

View Full Version : Незнам вече ...



SlAd!4kYy
10-25-2008, 07:03
Обичам едно момче страшно много.Заедно сме си и се обичаме,но той е много ревнив.Ама супер много заедно сме от 7-8 месеца и имахме много проблеми.Защото аз не бях имала сериозна връзка до сега както и той и имаше доста глупости.Но се справихме с това уж .. поне аз,но явно той не и му казвам дай да говорим за това което те притеснява или за преди,но той все вика а бе не не ще се оправя сам.. А така няма да стане и немога вече така.Бяхме се разделили преди около 1месец за 2 седмици,защото бях целунала бившия си приятел .. по-точно той само за това разбра .. както и да е.Той си хвана нова приятелка аз бях съсипана от тази раздяла,но му казах,че ще приема да сме разделени ако той наистина иска това.И се събрахме разбира се всичко беше супер,но той не спира да ме пита къде съм с кой съм .. Седим двамата на кафе с много приятели и аз съм някаква супер лигава и само се лигава нещо и бяхме в едно кафе до мойто училище той беше дошъл.И защото аз уча в спортно училище и има доста хубави момчета и те са ми само приятели,защото заедно сме били по лагери,на море,насам натам .. И седим на едното сепаре и един приятел нещо ме ебава там и ми пише некфи смс-и ама той на другата маса .. и то нарочно за ебавката .. и тоя моя като откачи .. след това най-добрата ми приятелка ми звъни от телефона на гаджето си и пише Веско .. и тоя от там пак почна да вика да се сърди .. писна ми вече .. а също ми се сърди за това че когато сме правели секс не съм била свършвала ... не ми било хубаво и някакви такива неща ..

slim__shadygirl
10-25-2008, 07:25
Ами явно си изгубила доверието му,докажи му че няма поводи за ревностните му сцени :wink:

Bellatrix
10-25-2008, 07:32
Еми сама си се насадила така. Никой не те е карал да му изневеряваш. Няма НИЩО, което разбива доверието в 1 връзка повече от изневяра и, когато става дума за бившето ти гадже е още по болезнено. А, честно ти казвам, доверието е адски важно. И аз, ако момчето ми се забие с бившата си ще съм адски подозритена и ревнива и никога няма да си върна съвсем напълно доверието в него.
А освен това аз лично не съм убедена, че ти наистина го обичаш. Истинската любов е чиста, а човек, който обича истински по-скоро би наранил себе си, отколкото човека, когото обича. И всички, които пускате теми ала "Аз се еб*х с 1 друг, но много си обичКам гаджето" не се заблуждавайте, че изобщо знаете значението на тая думичка "любов".

sextazy_baby
10-25-2008, 07:34
Изгубила си доверието му след тази издънка с бившия ти...сега трябва да си го върнеш

BlindedAngel
10-25-2008, 07:37
Браво ходи натискай се и се целувай с бившия,пък после как искаш да ти вярва ?И това ми било любов :-x

soul1199
10-25-2008, 07:46
Изгубила си доверието му след тази издънка с бившия ти...сега трябва да си го върнеш
+1

dimanushka
10-25-2008, 07:57
mi izgubil e doverieto ti i e napulno normalno da se durji taka.... trqbva da mu dokaje6 4e moje da ti ima doverie
a kato se 6eguva6 taka s priqteli (ne 4e ne6to lo6o) nqma da si vuzvurne6 doverieto mu

sasha_90
10-25-2008, 08:13
Нищо лично,но сама си прецакала нещата.Не е трябвало да целуваи бившия.Виждаш ли сега,защо една връзка няма нужда от изневяра.

SlAd!4kYy
10-25-2008, 09:55
Знам,че сама прецаках нещата ама той беше и супер ревнив доста преди това.А пък и той ми беше изневерил доста преди това .. а пък мойто беше само няколко целувки .. в сравнение с неговото,но аз го преживях.А той е ненормален с тая ревност .. и с това че непрестанно говори че съм си мислела,че не бил хубав и че не ме възбуждал,а това въобще не е така .. ама как да му го обясна ..

Neftochimic
10-25-2008, 10:14
аве кво са опалкваш ся... да си мислила преди да са целуваш с бифшия ти... :-x

-naTii
10-25-2008, 12:01
еми кажи му,че щом си с него от толкова време и се обичате няма нужда от тея сценки на ревност..и е доста тъпо да те зареже заради една проста целувка.. :(

sweet4esf
10-25-2008, 12:14
macko che si si vinovna taka e..no sega ste kvit..toi ti e izneveril predi sega i ti tova e..i mislq che za nai dobre spri s tiq sms4eta na ebavka..nezavisimo ebavka ili ne prosto e gadno i licemerno ot tvoq strana sled kato znae6 toi kolko e revniv..ne mislq 4e 4ovek koito obi4a 6te iska da mu pra6tat sms4eta na ebavka...zemi da misli6 6oto nakraq ti 6e si preebanata POVQRVAI..6e si ostane6 s ebavkite i sms4etaat :) i naistina 4estno kzano neiskam te obijdam ama verno si nekva glupava ligla 6to i pozvolqva6 ti pra6tat smsi pri POLOJENIE 4E GADJETO TI E PRI TEB..ti tupa li si ili kvo..q zemi se osuznai malko bee momi4e :-x akul li nema6 ili kvo..mnogo me draznat takiva batee...a za LUBOVT MI GOVORQT :D :lol: :lol:

SlAd!4kYy
10-25-2008, 13:23
Ami da mislq 4e go obi4am zashtoto kogato ne sym s nego ili sme se skarali mi e mnogo gadno ii mi lipsva vsqka sekunda kogato ne e do men ..

scoobydors
10-25-2008, 13:26
Браво ходи натискай се и се целувай с бившия,пък после как искаш да ти вярва ?И това ми било любов :-x
+ 1 :x
Ти какво очакваш бе миличка? Малко ти е .... аз ако бях на момчето нямаше изобщо да се връщам при тебе ! :?

PeopleAlwaysLeave
10-25-2008, 13:28
И двамата сте квит - той ти е изневерил, ти на него. Причините за изневерите не си ги споменала, но само едно въпросче искам да те питам - ти защо му изневери?

Когато ревността надвишава нормите наистина не е много приятно, но в такива ситуации - стараеш се да не я предизвикваш или зарязваш ревнивеца. Ако го обичаш наистина говори с него и му обесни още веднъж, че в миналото и двамата сте сбъркали, но де се греши е човешко и всеки има право на втори шанс, ти си му дала неговият, нека и той ти даде твоят втори шанс... Опитай се да го убедиш, че няма от какво да се притеснява и го помоли да те остави да му докажеш, че може да ти вярва отново. Едновременно с това се постарай да не го дразниш и да не разпалваш ревността му.Дори и с тия смсчета-ебавки. За теб и за приятелите ти може да е само базик, но след изневярата гаджето ти е изгубило доверието си в теб и сего дори и най-малката закачка и лиготия с някой твой фр би го осъмнила...

SlAd!4kYy
10-25-2008, 14:23
Ami mai nqma zna4enie ve4e ni6to nie cql den se karame ii se razdelihme :) Predpolagam ve4e sled tolkova skandali vseki boji den .. liubovta se e izparila :) mersi na vsichki :)

Armani_P
10-25-2008, 14:25
Човек мисли преди да върши нещо.Маймуните не мислят

sweet4esf
10-25-2008, 14:51
EMI KAKTO KAZAH TI NAKRAQ shte d....ash supata...EMI MACKO NE MISLQ CHE ZN KVO E DA OBICHASH...LUBOVTA NE E PROSTO PRIVURZANOST I TOVA DA TI LIPSVA..LUBOVTA E DA OSTAVISH VSICHKO I VSICHKi ZARADI NEGO A TI MAI NE SI MOGLA DA GO OSUZNAESH...E SEGA KOGATO VECHE SI GO IZGUBILA MOJE DA ZNAESH ZANAPRED KAKKVO DA PRAVISH NO EDVALI SHTE NAMERISH NQKOI KOITO DA DURJI TAKA NA TEB I DA TE OBICHA..ZASHTOTO TOI GO E PRAVIL...AIDE USPEX :)

pinky_shine
10-25-2008, 15:21
Аз с ревниви повече от 7 дни не издържам, обаче позравления за теб :D

SlAd!4kYy
10-25-2008, 16:51
AZ znam 4e toi 6te se vurne no az nqma da se vurna pri nego :) .. Prosto prekaleno kofti stanaha ne6tata .. prekaleno mnogo ni bolq i 2ta prez tezi 8 meseca po dobre da se razdelim okon4atelno .. vupreki 4e 6te mi lipsva vremeto s nego i tova kolko 6tastliva me e pravil .. no toi 6te nameri momi4e koeto da go pravi po 6tastliv otkolkoto az ..