PDA

View Full Version : palnolunie v germaniq



mIss IndEpEnDeNt
10-25-2008, 09:42
Nqkoi zapoznat li e koga e palnolunie v Germaniq ???? :)

Wrathchild
10-25-2008, 09:44
Искрено те моля да кажеш, че се шегуваш :D

cskasladyrana
10-25-2008, 12:02
Искрено те моля да кажеш, че се шегуваш :D

И аз :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chokolate_girl
10-25-2008, 12:11
там има ли луна въобще 8-) ,защото в Холандия няма :)

mIss IndEpEnDeNt
10-25-2008, 14:35
Ne se sheguvam. . . namiram se v Germaniq , no ne sam zapoznata s tova, koga e palnulunieto tuk ...... Trqbva mi za edna dieta na palnolunie... :( nqkoi znae li koga e ... ? ;(

chokolate_girl
10-25-2008, 14:41
М НЕ АЗ НЕЗНАМ...А ТАМ ИМА ЛИ ЛУНА ИНАЧЕ?
защото ,както вече казах в Холандия няма. :)

ElisaDay
10-25-2008, 14:54
chokolate_girl, и аз знам, че в Холандия няма :) Следователно и в Германия няма .. та, нали това са два съседни града.Нормално е :) .

s1NNer
10-25-2008, 15:05
chokolate_girl, и аз знам, че в Холандия няма :) Следователно и в Германия няма .. та, нали това са два съседни града.Нормално е :) .

Холандия и Германия два съседни града :shock: 8-)

Goddess
10-25-2008, 15:15
О,Боже! Спрете, моля ви...Отчайвате ме...

Холандия и Германия били съседни ГРАДОВЕ...и луна нямало...

ElisaDay
10-25-2008, 15:54
О, скъпи мои!Никой в този форум ли не е чувал за така нареченото нещо "Ирония" ? Мисля, че не. :( И пак си помислете кой кого отчайва.

mIss IndEpEnDeNt
10-25-2008, 16:00
:shock: kak shte nqma luna. . . . ima est.!!!

girl91
10-25-2008, 16:49
Сигурно луната се вижда само от България....
Сестра ми е в Германия.. и каза, че доста пъти я е виждала :D
България и Германия не са толкова далече от към географска ширина и би трябвало там да има пълнолуние когато и тук! :D

j_adore2
10-25-2008, 17:08
Искрено те моля да кажеш, че се шегуваш :D
:D

chokolate_girl
10-25-2008, 17:13
О,Боже! Спрете, моля ви...Отчайвате ме...

Холандия и Германия били съседни ГРАДОВЕ...и луна нямало...
_________________
Скъпа ,нещо не си информирана много по темата.аз знам ,че Холандия и Германия са 2 различни западни държави.Но мога да ти кажа ,че съм живяла там доста време и всяка нощ ,излизайки на терасата съм се заглеждала в небето,а то е осеяно със звезди,но и без следа от луна.Ти явно не си била там,за да знаеш точно какво има и какво не.Затова мога да ти кажа,че в Холандия няма луна.Аз поне нито 1 път не съм я видяла.А това че някой е видял луна в Германия си е друг въпрос.

TheNewReligion
10-25-2008, 17:18
Не знам, ама ако бях модератор (самоназначен) много от вас биха пострадали. :razz:

Karin_Vall_Gabbriel
10-25-2008, 23:07
chokolate_girl, и аз знам, че в Холандия няма :) Следователно и в Германия няма .. та, нали това са два съседни града.Нормално е :) .

ама те градове ли са? #-o аз мислчх,че са села 8) :oops:

cskasladyrana
10-26-2008, 00:36
Тая тема е просто МЕГА ЗЛЕ! Кви ги дрънкате бе ...... Германия и Холандия - ДВА СЪСЕДНИ ГРАДА :shock: :shock: Нямало Луна .... лелеле не не не не не не не не.....към авторката на тази "невероятно умна " тема : Абе момиче ти кво си мислиш ,че като си в Германия си на друга планета ?Е много грешиш! Аз също съм в Германия- Има луна ,защото ЛУНАТА Е ЕДНА!!! Когато има пълнолуние в България, то го има НАВСЯКЪДЕ!!! просто ти се чудя на акъла........

П.С.- сори че така леко избухнах ,но не се сдържах! :-x :-x :oops:

nejnaDROGA
10-26-2008, 04:49
Тая тема е просто МЕГА ЗЛЕ! Кви ги дрънкате бе ...... Германия и Холандия - ДВА СЪСЕДНИ ГРАДА :shock: :shock: Нямало Луна .... лелеле не не не не не не не не.....към авторката на тази "невероятно умна " тема : Абе момиче ти кво си мислиш ,че като си в Германия си на друга планета ?Е много грешиш! Аз също съм в Германия- Има луна ,защото ЛУНАТА Е ЕДНА!!! Когато има пълнолуние в България, то го има НАВСЯКЪДЕ!!! просто ти се чудя на акъла........

П.С.- сори че така леко избухнах ,но не се сдържах! :-x :-x :oops:
Тъпа си!
За твое сведение не навсякъде лунното затъмнение започва по едно и също време!!!
НЕ забравяй,че има понятия като Географска ширина и Географска дължина,които играят доста ГОЛЯМА роля в това,кога и къде ще може да се наблюдава пълнолуние!!! :x
Ще ти дам прост пример ;) Частичното слънчево затъмнение тази година започна във Варна около 11:15ч.,в Силистра около 11:28,а в София около 11:42ч.,а в някои части на България не се виждаше ВЪОБЩЕ!!!


По темата :Порови се малко из нета и 100% ще намериш инфо в някой германски сайт/форум по астрономия :)

mIss IndEpEnDeNt
10-26-2008, 09:03
Vsashnost az ti se chudq , kak moje v BG i Germaniq palnolunieto da e po edno i sashto vreme. . . . :shock: :shock: :shock: Ti dobre li si ??? :-D

pinki
10-26-2008, 09:36
О,Боже! Спрете, моля ви...Отчайвате ме...

Холандия и Германия били съседни ГРАДОВЕ...и луна нямало...
НЕ там не само няма Луна ТАМ НЯМА И СЛЪНЦЕ, и в 2та няма :razz: нали са съседни градове :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: