PDA

View Full Version : Любими лафчета за затапване.



Страници : [1] 2 3 4

vovi
10-25-2008, 14:02
kajete lubimiq si laf s koito zatapvate "narejdate" nqkoi..
kajetete nqkva situaciq v koqto nqkoi vi kaza ne6to i vie mu otvra6tate i totalny go zatapvate
--------------------------------
naprimer :
az v4era se karah s edno momi4e i eto vi primer :
tq : ti si kurva
az : i az kato teb oba4e ti si po evtina
:D :D :d :d
tva e moi zapazen laff
----------------------------\
pak se karam s edno mom4e
toi : awe zemi sa skrii be
az : ne mi kazvai kvo da pravq da ne ti kaja kade da ide6
----------------------------------------------------------------

i ei takiva laf4eta razni
aide pls kajete i va6i . . .


т.7 и т.1
krem4et0

sweet4esf
10-25-2008, 14:08
:lol: :lol:

exclusive__16
10-25-2008, 14:16
emi az sega ne se se6tam za moi .. amma tfadet s k****ta me ybiii :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :) :) :) ti si po eftina :D:D: lelel kak shte zatypqq edna :D:DD

soul1199
10-25-2008, 14:18
` mlukni ma,ne se vijda6,kva si`/ama tva be predi vreme/sega im kazvam ne to4no naredba ama ma kefi`tupa si,meri6e6 i nqa6 fr.` :lol:

Soy_tu_mujer
10-25-2008, 14:25
Една приятелка ме имитира такава и аз й викам:
"Не ме имитирай, моля те.... толкоз яка неможеш да бъдеш!!!" :D

chokolate_girl
10-25-2008, 14:26
тва за к*вата е мн яко :lol: ето и от мен един :
тя:Мн си тъпа маааа..!
аз:Ти като си толкова остра,забий се в Земята 8-)

dqvolski_angel
10-25-2008, 14:33
имаше едно момиче, с което преди бяхме големи приятелки, ама тя после нещо се чална (не сериозно, ама се промени в лоша посока) и само почнахме да се караме. и в компания мн пъти съм я затапвала със собствените и изцепки.
например тя веднъж беше казала за 1 момче че е третото, което й открадвам, а тва са пълни простотии, нито го е харесвала - разбирам да ми беше казала...а другото беше един нейн бивш, ама тя тогава ходеше с друг...абе луда история. и си стоим нещо в междучасието и аз си приказвам с 1 момче (мн печено, ама не е 1ва прелест) и тя вика: курволяка(за мене става въпрос, ние в наща компания понякога така си се бъзикаме) забива. и аз й викам: ко ма да не се страхуваш че ще стане четвъртото момче, което ще ти открадна! при което всички, които бяха наблизо се скъсаха да се смеят :D
един др път пък в час по англ.ез. вика I was born in 1794 :D :D :D и после я бъзикахме и тя кат вика: хич не ме ебе за вас! и една фр й вика че ко да те ебе кат не ти харесва що стоиш при нас!
и на др-я ден я снимаха и тя вика ох не се харесвам! и една др фр й вика:добре изглеждаш за човек на 214 години и някой добави: ама не и за на 14 години :D
а аз един път казах 'прожекционна", вместо "проекционна" и после като стане въпрос оная цяла година ме бъзика. а аз ко да ви кажа, тя нейните такива бисери ги бълва като огнедишащ змей. и й викам:кво искаш, бе "процесите в клетката се ръководят от клетките в нея" ? (така беше написала в помагалото по биология) и въобще мога да ви говоря още мн за тая странна личност, ама стана най-дългият отговор, който съм писала до сега :-D

samsung_sgh950
10-25-2008, 14:36
мойто са лафчета измислени от мен по подобие на други...
вместо я се раскарай аз съм измислила ооо я земи си сложи един пръстен с камък...
вместо не се праи на дръж ми шапката ооо я не ми се прай на ботуш
вместо
и вместо цепи мрака цепи елката в нулата
и едно въпростче; кфо праиш ве задник?

exclusive__16
10-25-2008, 14:41
aa az sq se setix vednuj edna fr mi viak k***a i az vikam ee az sam takava ama tebe i za tfa te ne xaresfat ... :D :D oxx edno mom4e det super mn q mrazi padna ot smex :D :-D ...... a pa kat mi kae ne6to na vypreki i li ne6ty ot toq sort az vikam ooo q pali weee...

BaiToq
10-25-2008, 18:05
kajete lubimiq si laf s koito zatapvate "narejdate" nqkoi..
kajetete nqkva situaciq v koqto nqkoi vi kaza ne6to i vie mu otvra6tate i totalny go zatapvate
--------------------------------
naprimer :
az v4era se karah s edno momi4e i eto vi primer :
tq : ti si k***a
az : i az kato teb oba4e ti si po evtina
:D :D :d :d
tva e moi zapazen laff
----------------------------\
pak se karam s edno mom4e
toi : awe zemi sa skrii be
az : ne mi kazvai kvo da pravq da ne ti kaja kade da ide6
----------------------------------------------------------------

i ei takiva laf4eta razni
aide pls kajete i va6i . . .
Ако не спреш да се правиш на хитра
и интересна с тъпи теми,ще
ти навра клавиатурата в шоколадовата фабрика.
Уфффф,то пък ще ти стане готино...

Зайо*Байо
10-25-2008, 18:08
Ти неможеш да ми кажеш къде,с кой,какво и кога ще права !!!

FreakPk
10-25-2008, 18:09
хахахахаха ебаси хора ще ме убиете от смях :D :D особенно това за евитата к***a :razz:

woshata
10-25-2008, 18:10
8-)

BaiToq
10-25-2008, 18:11
Ти неможеш да ми кажеш къде,с кой,какво и кога ще права !!!
Ти адекватен ли си???

:grin: :grin: :grin:

Зайо*Байо
10-25-2008, 18:14
Ти неможеш да ми кажеш къде,с кой,какво и кога ще права !!!
Ти адекватен ли си???

:grin: :grin: :grin:
Мммм .. НЕ :lol: :lol: :razz: :razz: :grin: :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-25-2008, 18:19
Интересно е това за евтината к*рва, но само на мен ли ми стана странно, че нерядко те наричат леко момиче, а ти парадираш с това? :?
Между другото - курвите не са евтини, те са безплатни.

Whyniser
10-25-2008, 18:55
Интересно е това за евтината к*рва, но само на мен ли ми стана странно, че нерядко те наричат леко момиче, а ти парадираш с това? :?
Между другото - курвите не са евтини, те са безплатни.
Всички имате цена. :D

slunchiceto0
10-26-2008, 03:05
Емиии мен някой като ми се изръбчи нещо или ме изнерви обикновенно му казвам "Абе я ходи души патка" :lol: :lol:

BePoHuKa
10-26-2008, 03:34
:D Вадя тетрадката и почвам да записвам ! И аз имам доста ама ся не се сещам.. :-| При първа възможност ще пиша ;-)

NeverBackdown
10-26-2008, 08:04
Ами аз използвам главно две реплики,защото са ми напълно достатъчни.Ама за тях е важен начина,по който ще ги кажеш,за да имат значение.Някой като се заяде нещо му казвам ,,Ха-ха,колко си забавен/забавна" (ето затова казвам,че трябва да се каже по определен начин,защото иначе нищо не става :D )А ако ми кажат някоя обида казвам ,,Колко си остроумна/остроумен тва вчера от кой сайт го прочете"

Romance
10-26-2008, 08:17
:shock:
Колко сте зле само... поне лафовете да ви бяха забавни ами то само простотия.

jghgh
10-26-2008, 08:21
MoOnLiGhT_ShAdOw и ju** ;-)

Съгласна съм и с двете.
Това с курвата и на мен не ми изглежда готина затапка. о.О
Само някой селянин може да се изкефи да слуша или използва подобни "затапки"

Аз по принцип нямам лафове, затапвам със злоба. Ако не съм достатъчно издразнена, не си правя труда да отговарям. Но ядосам ли се каквото и да кажа е с "оная интонация" за която говори hAppY`aLoNe - каквото и да кажа е достатъчно и има стойност, защото човека успява да усети злобата ми и това го ужасява. Общо взето и аз се плаша от злобата и ненавистта в очите/в думите, изобщо в хората. Каквото и да казват, ако почуувствам това ужасно чувство винаги ми става кофти.
На това разчитам да разстройвам и другите, които са посмяли някак си да ме раздразнят.
Слава богу, аз съм много търпелива и рядко се случва да ми изгори реотана.. ;)

А аз селски лафчета не ползвам.. "я ходи души патка" е най-малоумното и тъпо нещо (някъде по-горе беше написано), което може да се измисли. Така показваш простотия.
А аз когато "затапвам" гледам да накарам човека да усети колко е глупав и жалък. И подхождам с някво пренебрежение, примесено със злоба. И тогава дори едно "Тцтц, колко си прост/а" върши по-добра работа от просташкото "Лижи подмишница", "Души патка", "Ти си евтина курва" и т.н.

Bianca
10-26-2008, 08:23
Когато някой ме предизвиква, не го "затапвам" с тъпи лафове.
Истината боли най-много, а аз знам как да я използвам в даден случай.

cappy123
10-26-2008, 08:29
Най-голямото затапване става с гаджето ми !!! :D

А инече ,ако някой ме дразни..И примерно още не си е довърщил изречението и аз само повтарям "Браво" или "Хубаво " и хич не ми дреме !!! :booooomb:
Или на гаджето най-често казвам " Много поздрави на майка ти !!! " НЕ в добрия смисъл !!! :booooomb:

5StaR
10-26-2008, 08:37
Aз затапвам най-лошо.. Като например ми кажат
"-Ти си тъп"
Аз им отговарям
"-И ти" ...

НЕ СЪМ ЛИ НЕ ЧОВЕК А?................... тъпа тема

Swinkenhoffer
10-26-2008, 08:48
"Лижи подмишница"
:razz:

Ама тука яки затапки се раздават.. страшна работа.

Lucho
10-26-2008, 08:51
Отговараш,ама не важиш... 8) С това затапвам почти всеки...

Pliok0019
10-26-2008, 09:02
:o :smt114

Briseis
10-26-2008, 09:02
О. майко :shock: :?

jghgh
10-26-2008, 09:04
"Лижи подмишница"
:razz:

Ама тука яки затапки се раздават.. страшна работа.

Не си ми чела мнението докрай :cry:


А аз селски лафчета не ползвам...
...дори едно "Тцтц, колко си прост/а" върши по-добра работа от просташкото "Лижи подмишница", "Души патка", "Ти си евтина курва" и т.н.

chocoleptic
10-26-2008, 09:48
omFg..

Простотията ходи по хората.


:?

Deliverance
10-26-2008, 10:15
x

vovi
10-26-2008, 10:24
saglsan sam s Virus_
za tva napr temata :grin: :grin: :grin: :grin:

LiveFlower
10-26-2008, 10:29
Na purvata stranica osobeno kvi zatapki ima... lele male :lol: :lol:

Swinkenhoffer
10-26-2008, 10:35
"Лижи подмишница"
:razz:

Ама тука яки затапки се раздават.. страшна работа.

Не си ми чела мнението докрай :cry:


А аз селски лафчета не ползвам...
...дори едно "Тцтц, колко си прост/а" върши по-добра работа от просташкото "Лижи подмишница", "Души патка", "Ти си евтина курва" и т.н.
Не, не.. всичко си прочетох и съм съгласна, ама лижи подмишница ме разби. :D

tItEufFf
10-26-2008, 10:42
Ужасно рядко обиждам. Просто казвам неща, които са си истина, просто ги обръщам срещу човека. Казвам ги със злоба и по такъв начина, че да не знаят какво да ми отговорят. Да се усетят всъщност колко са тъпи.
Веднъж ме бяха нарекли "курва", при което моят отговор беше "И ти, но аз поне имам клиентела" .. просташко е, но на всеки се случва :oops:

KoRnFlAkE
10-26-2008, 14:58
Лелее..

cherinka
10-26-2008, 16:57
Само аз ли не обръщам внимание на всичко лошо, което ми се каже?
Хора, които не ме харесват или само хубаво за тях, или нищо.. като за мъртвите.
Пък нека си Мислят, че са прави, то си е за тях.
Но когато не разбират незаинтересоваността ми минавам и с едното "Разкарай се" или "Не ме занимавай".

А иначе в шеговитите ситуации си повтарям като папагалче "Спрях да те слушам преди 2 минути" ..

Just simple..

sunchouz
10-26-2008, 17:12
Моето любимо лафче"Ясно или да повторя?!" 8)

s1NNer
10-26-2008, 17:17
О божее ... явно вие си имате по 3 лафа и си ги повтаряте в дадена ситуация .. Аз нито един не знам просто в дадената ситуация отвътре ми идват разни простотии ..

HardcoreSyndrome
10-26-2008, 17:25
Попринцип съм супер непукист. Вниманието, което обръщам на подобни изпълнения.. е нулево!

Christ
10-26-2008, 17:34
http://images.encyclopediadramatica.com/images/b/bf/NO_U.jpg

ScionOfStorm
10-26-2008, 17:38
:shock:
Колко сте зле само... поне лафовете да ви бяха забавни ами то само простотия.

йеаргх..

babity
10-26-2008, 18:16
Т'ва е супер тъпа тема, дори самият замисъл е тъп. Незнам за вас, ама аз нямам три лафа и да се ползват абсолютно винаги и за всичко. Аз все още мисля, че за затапка се иска майсторство и да ти сече пипито много.

TheNewReligion
10-26-2008, 18:33
Пхаха.. Обикновено тези ваши "запазени лафчета" са прочетени от някой банален блог със снимки на нацупени устни. Аз не използвам такива. Струва ми се глупаво. Ако, ще затапвам някого то ще бъде с истината и убеждението в правотата ми. :wink:

st1ka
10-26-2008, 18:49
..

Mirelchetoo14
10-26-2008, 19:13
За да станеш добър "затапвач" трябват години тренировки и яко акъл, не става с три прости фразички :?

NaskoKaulitz
10-26-2008, 19:56
Аз:Ти говориш много силно, цялото училище те чува
Тя:Да бе да, аз много тихично си говоря даже
Аз:Да да, толкова тихо, все едно си глътнала 10 микрофона :D :D :D

ScionOfStorm
10-26-2008, 20:03
^ ти ги плашиш с лафа "лапам пишки безплатно", бе..

NaskoKaulitz
10-26-2008, 20:04
^ ти ги плашиш с лафа "лапам пишки безплатно", бе.. :D аз ли

ScionOfStorm
10-26-2008, 20:05
друг отявлен педераст не виждам :(

Riot
10-26-2008, 20:05
tiho zleta 8-)

NaskoKaulitz
10-26-2008, 20:07
друг отявлен педераст не виждам :(аз педераст :D хахаха

ScionOfStorm
10-26-2008, 20:09
хахахаах, ексо, така си е май.

7 часа подготвяне на темата по немски днес и тотално съм изперкал, хейт крю съндей найт, блах. :)

NaskoKaulitz
10-26-2008, 20:16
2 седмици бан за nasko_kaulitz за педерастия, гейство, спам и ниско IQ!Само две ли, айде 3 поне :D :D :D

EarthShaker
10-26-2008, 20:21
Ти тъп ли си или ходиш на уроци?

NaskoKaulitz
10-26-2008, 20:23
Ти тъп ли си или ходиш на уроци?На частни уроци, малко е скъпичко обаче...не е за всеки, ако искаш и ти да дойдеш

EarthShaker
10-26-2008, 20:25
абе ,гел, пиша по темата ве!

На теб бих ти казал без заобиколки да го духаш!


пп: ДА ГО ДУХАШ!

NaskoKaulitz
10-26-2008, 20:28
абе ,гел, пиша по темата ве!

На теб бих ти казал без заобиколки да го духаш!


пп: ДА ГО ДУХАШ!Тва някво предложение ли ми отправяш, не мога да разбера....ich bin nicht Schwule :grin: sorry

perkele1914
10-26-2008, 20:47
леле...ако ме затапите така ще си глътна граматиката :/

Jumbie483
10-26-2008, 21:29
Аз в различните ситуации по различен начин ''затапям'' :lol: Нямам си точно определени лафчета, които да повтарям на всеки...
Сега се сетих за някои отделни примери:
Вървя си аз в даскало и като свих по коридора за към класната, гледам там пред вратата един от нашия клас брейк играе. Ок, изгледах го..той после дойде при мен и вика: K'во ше кааш ? И аз: Опссс..трябваше да се впечатля ли ?? ( и правя една мила физиономийка )
Или:
караме се с някое момиче...
тя: говориш като селянка
аз: нимаа ? :shock:
тя: ти тъпа ли си или к'во ?
аз: съжалявам, просто се опитвам да те имитирам ... явно имам напредък ;) междодругото казах ли ти че ставаш за частен учител ?

това са ми от последните две случки ... момчето ми обърна гръб и до сега още не ми е казал и дума...момичето се ''тръшна'' по чалгарски (чалгарка е) и тя ми обърна гръб :razz: :razz:

SiegHeil
10-26-2008, 21:39
Малоумна история...ако ше се псувате се сбийте поне че да си решите проблема набързо, от селски псувни файда няма..

ПП: Наско ти си шибан педал 8-)

n0x
10-27-2008, 00:20
нямам подготвени.. идва ми от вътре 8-)

Spider4eto
10-27-2008, 06:19
Добър затапвач не е да използваш 3 лафчета всеки път, отвътре трее да ти идва 8-)

DYNAMIC
10-28-2008, 22:13
:shock:
Колко сте зле само... поне лафовете да ви бяха забавни ами то само простотия.

hgfh
10-29-2008, 06:53
Аз в различните ситуации по различен начин ''затапям'' :lol: Нямам си точно определени лафчета, които да повтарям на всеки...
Сега се сетих за някои отделни примери:
Вървя си аз в даскало и като свих по коридора за към класната, гледам там пред вратата един от нашия клас брейк играе. Ок, изгледах го..той после дойде при мен и вика: K'во ше кааш ? И аз: Опссс..трябваше да се впечатля ли ?? ( и правя една мила физиономийка )
Или:
караме се с някое момиче...
тя: говориш като селянка
аз: нимаа ? :shock:
тя: ти тъпа ли си или к'во ?
аз: съжалявам, просто се опитвам да те имитирам ... явно имам напредък ;) междодругото казах ли ти че ставаш за частен учител ?

това са ми от последните две случки ... момчето ми обърна гръб и до сега още не ми е казал и дума...момичето се ''тръшна'' по чалгарски (чалгарка е) и тя ми обърна гръб :razz: :razz:
хах това се нарича затапване
8)

BlueAvalanche
10-29-2008, 08:07
Аз в различните ситуации по различен начин ''затапям'' :lol: Нямам си точно определени лафчета, които да повтарям на всеки...
Сега се сетих за някои отделни примери:
Вървя си аз в даскало и като свих по коридора за към класната, гледам там пред вратата един от нашия клас брейк играе. Ок, изгледах го..той после дойде при мен и вика: K'во ше кааш ? И аз: Опссс..трябваше да се впечатля ли ?? ( и правя една мила физиономийка )
Или:
караме се с някое момиче...
тя: говориш като селянка
аз: нимаа ? :shock:
тя: ти тъпа ли си или к'во ?
аз: съжалявам, просто се опитвам да те имитирам ... явно имам напредък ;) междодругото казах ли ти че ставаш за частен учител ?

това са ми от последните две случки ... момчето ми обърна гръб и до сега още не ми е казал и дума...момичето се ''тръшна'' по чалгарски (чалгарка е) и тя ми обърна гръб :razz: :razz:

Те така ако се опиташ да ме затапиш ще ти кажа да пробваш да използваш устата си за нещо по-смислено. Така се затапват тия във втори клас.

HardcoreSyndrome
10-29-2008, 08:54
Абе тука е пълно с оборотни затапвачи ;) :lol:
Повечето от нещата с, които се опитвате да затапвате...еми адски тъпи са е! 8-)

rakiQ
10-29-2008, 08:59
тънко ,тънко :)

temptati0n
10-29-2008, 09:38
-Къде си била целия ми жовот?
-Криех се от теб :D
- :shock:

kyklataaaaaaaaaa
11-04-2008, 17:37
Когато някой ми каже "Да ти е*а майката" аз отговарям Майка ми е ебата аз съм резултата да те еба в устата!!! и те млъкват :D 8-) :razz: Това е мой запазен лаф

Vesk0u
11-04-2008, 17:39
Ако примерно някой постоянно ви базика за нещо вие казвате:

(казвате името на града или селото от което сте)
Примерно аз съм от Монтана и затова ще кажа "Монтана"

"Еййй цела Монтана да ти с*ре у устата немоа да я запълни" :D :razz:

П.С. - Това беше на малко северозападен диалект :D

Bianca
11-04-2008, 17:43
Ако някой се опита да ме затапи с подобни лафчета, бих го затапила с един ритник в устата.
Подчертавам-ако някой се ОПИТА да ме затапи.

EarthShaker
11-04-2008, 18:32
Когато някой ми каже "Да ти е*а майката" аз отговарям Майка ми е ебата аз съм резултата да те еба в устата!!! и те млъкват :D 8-) :razz: Това е мой запазен лаф

речник?

Devilsplaymate
11-04-2008, 19:00
Е к'во ти е удоволствието да затапиш някой с заучен лаф? :-o
Дори всяко едно нормално изказване би прозвучало обидно с доза ирония, сарказъм и подходяща интонация.

Swinkenhoffer
11-04-2008, 19:53
Когато някой ми каже "Да ти е*а майката" аз отговарям Майка ми е ебата аз съм резултата да те еба в устата!!! и те млъкват :D 8-) :razz: Това е мой запазен лаф
O, титан на мисълта!

ScionOfStorm
11-04-2008, 20:03
Когато някой ми каже "Да ти е*а майката" аз отговарям Майка ми е ебата аз съм резултата да те еба в устата!!! и те млъкват :D 8-) :razz: Това е мой запазен лаф
O, титан на мисълта!

Codename ITZKO.
8-)

chelsea
11-04-2008, 20:16
"умри" :D

Jumbie483
11-04-2008, 21:56
Аз в различните ситуации по различен начин ''затапям'' :lol: Нямам си точно определени лафчета, които да повтарям на всеки...
Сега се сетих за някои отделни примери:
Вървя си аз в даскало и като свих по коридора за към класната, гледам там пред вратата един от нашия клас брейк играе. Ок, изгледах го..той после дойде при мен и вика: K'во ше кааш ? И аз: Опссс..трябваше да се впечатля ли ?? ( и правя една мила физиономийка )
Или:
караме се с някое момиче...
тя: говориш като селянка
аз: нимаа ? :shock:
тя: ти тъпа ли си или к'во ?
аз: съжалявам, просто се опитвам да те имитирам ... явно имам напредък ;) междодругото казах ли ти че ставаш за частен учител ?

това са ми от последните две случки ... момчето ми обърна гръб и до сега още не ми е казал и дума...момичето се ''тръшна'' по чалгарски (чалгарка е) и тя ми обърна гръб :razz: :razz:

Те така ако се опиташ да ме затапиш ще ти кажа да пробваш да използваш устата си за нещо по-смислено. Така се затапват тия във втори клас.

ти ли недовиждаш или аз съм забравила да сложа затапям в кавички ???
хубаво ще ми кажеш да използвам устата си за нещо по-смислено...така все пак се ''затапят'' тея от първи клас ;)

n0x
11-04-2008, 22:38
няя такива 8-) :booooomb:

BlackaTBW
11-05-2008, 08:31
Ах, какви мъдри слова има тук.

Ще почина.

HardcoreSyndrome
11-05-2008, 08:55
Ах, какви мъдри слова има тук.

Ще почина.
Да, направо... :lol:
Абе излагате се само, не виждате или сте кухи... :-o

neocide
11-05-2008, 11:18

jghgh
11-05-2008, 12:54
Е к'во ти е удоволствието да затапиш някой с заучен лаф? :-o
Дори всяко едно нормално изказване би прозвучало обидно с доза ирония, сарказъм и подходяща интонация.

Абсолютно!

OregorN
11-05-2008, 16:02
Караме се,караме се накрая го/я затапвам с "Убий простака с мълчание" и си тръгвам :) Накрая винаги се връщат при мен :grin:

OregorN
11-05-2008, 19:59
Караме се,караме се накрая го/я затапвам с "Убий простака с мълчание" и си тръгвам :) Накрая винаги се връщат при мен :grin:

с кучето си ли се караш така жестоко? :lol:

Не с прасето... :lol:

LizZz
11-06-2008, 07:06
много си добър в затапването... евала
хахахахахах да...

Pooky
11-06-2008, 07:24
Ти пръдна ли,или просто така си миришеш?
Или пък веднъж:
Тя:Ти си тъпа,грозна,малоумна и тн
Аз:Да, ама поне си виждам краката като погледна надолу. :D

Christ
11-06-2008, 08:07
Ти пръдна ли,или просто така си миришеш?
Или пък веднъж:
Тя:Ти си тъпа,грозна,малоумна и тн
Аз:Да, ама поне си виждам краката като погледна надолу. :D

Що, да не са й били големи циците?

Bianca
11-06-2008, 12:56
Хората ви обиждат, вие се кефите и използвате егати и затапките. :)
Хахахах!

TheGirlNextDoor
11-06-2008, 13:38
какви затапкииии =;
как ги нареждате само...дано не ми се наложи да си имам работа с вас :-# ..много сте добри,чесно ..

Bianca
11-06-2008, 13:46
какви затапкииии =;
как ги нареждате само...дано не ми се наложи да си имам работа с вас :-# ..много сте добри,чесно ..
Ами, томно с това си изказване, ти един вид се опитваш да затапиш останалите. :)

TheGirlNextDoor
11-06-2008, 13:48
какви затапкииии =;
как ги нареждате само...дано не ми се наложи да си имам работа с вас :-# ..много сте добри,чесно ..
Ами, томно с това си изказване, ти един вид се опитваш да затапиш останалите. :)

не,напротив-възхищавам им се ;-)

Celence
11-06-2008, 13:49
:lol: :lol: Авторката на темата май не се лигави..

woshata
11-06-2008, 13:49
бахти и иронията :lol:

HeartOfRaven
11-06-2008, 15:02
Много ви цепи пипето на всички тука.

п.п.:А ако всички толкова могат да "затапват", кои остават затапените. :-o

lips of an angel_F
11-08-2008, 09:01
Минавам аз покрай 2 момчета и те викат:
-Ей малката падна ти запалката! А аз:
-Аз използвам кибрит! И те :shock: :shock:

TellMeYourName
11-08-2008, 09:20
т'ва е най-малоумната тема :razz:

scyLLa
11-08-2008, 09:40
Някои като ми каже нещо и се опита да ме затапе казвам ех толкова си умен/умна маика ти да не е лисица ? :D

Skullbreaker
11-08-2008, 09:52
Абе...Вие деца кога ще се научите ,че НЕ ИСКАМ / НЕ ЗНАМ / НЕ МОГА се пишат ОТДЕЛНО :-x :-x :-x :-x ОТРИЦАНИЕ И ГЛАГОЛ , 3-ТИ КЛАС...

Случайно отворих тая тема и след като прочетох 4 поста реших да добавя малко Българска реч , че то срамота...

cherinka
11-08-2008, 10:09
то уж тва тема за 'нашите' затапки, пък вие тука се осрахте да се 'затапвате'. хаха
помня, че имах едно мнение в тая тема, ама не помня дали писах затапките, които си използва едно момче вече от 5-6 години.
"Умри ми на хуя".
"Ела ти го подам отзад белким млъкнеш".
"лапай"
"ща заколя"
"да ти еба майката в газа"
"Je ebem maikatи" (не знам как е 'майка' на сръбски, иначе редовно си ползва некви сръбскотии)
офф бе божее, защо не мога да се сетя за още от затапките му... толкова много ме е наливай, че по едно време книга исках да напиша с лафовете му.
ООу, онова "души кура" беше редовно барабар с "dusi kurec" ахах оф не знам що се смея 8-)
Да си призная явно толкова съм била зле щом съм се засягала. :D

ghetto_superstar
11-08-2008, 10:55
Вчера една фр ме ядоса и както говорех,че си няма работа та се занимава с глупости викам:
-Кат' нема кво да праиш ела направи една свирка. (момиче съм) :razz:

TheGirlNextDoor
11-08-2008, 11:37
Вчера една фр ме ядоса и както говорех,че си няма работа та се занимава с глупости викам:
-Кат' нема кво да праиш ела направи една свирка. (момиче съм) :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хах :-o
наредила си я... :-o

Nam3less3
11-08-2008, 11:41
Аз не знам по-лоши от тези:
С неприятен, груб и пренебрежителен тон-
- Млъквай ве, ко ма занимаваш с глупости?
или - Какво пък искаш ся?
А някой път с мълчание може да затапиш другия.

cherinka
11-08-2008, 12:18
Ох, то от тия затапки смисъл няма..
то колкото повече разпалиш един човек, толкова повече ти втикясва.
Е например до одеве се карах "чатърски" с един пикльо,
и такааааааааааааааааааам.
Сега нямам търпение понеделник д отскоча до даскало да му вдим възможностите на момчето. :grin: :grin: :grin: :grin:
Ти му викаш млъкни, че се излагаш той продължав ахаххаьхахаххааха

TheMaggie
11-08-2008, 12:20
Нямам запазен лаф,но от всяка ситуация мога да изкарам "тапа". :lol:

pipilona
11-08-2008, 12:23
то уж тва тема за 'нашите' затапки, пък вие тука се осрахте да се 'затапвате'. хаха
помня, че имах едно мнение в тая тема, ама не помня дали писах затапките, които си използва едно момче вече от 5-6 години.
"Умри ми на хуя".
"Ела ти го подам отзад белким млъкнеш".
"лапай"
"ща заколя"
"да ти еба майката в газа"
"Je e**** maikatи" (не знам как е 'майка' на сръбски, иначе редовно си ползва некви сръбскотии)
офф бе божее, защо не мога да се сетя за още от затапките му... толкова много ме е наливай, че по едно време книга исках да напиша с лафовете му.
ООу, онова "души кура" беше редовно барабар с "dusi kurec" ахах оф не знам що се смея 8-)
Да си призная явно толкова съм била зле щом съм се засягала. :D Olele kak 6te me zatapish samo,bravo :lol: :lol:

Bianca
11-08-2008, 12:26
"+1" е най-голямата затапка во веки веков в този форум. :)

pipilona
11-08-2008, 12:27
"+1" е най-голямата затапка во веки веков в този форум. :) +1 dammm ;-)

TheMaggie
11-08-2008, 12:28
Е,не...ТЯ пак почна ... :razz: Момиче,спри се,уе... :lol:

pipilona
11-08-2008, 12:31
Е,не...ТЯ пак почна ... :razz: Момиче,спри се,уе... :lol:+1 ok 8-)

TheMaggie
11-08-2008, 12:35
Великата затапка,мен...

pipilona
11-08-2008, 12:37
Великата затапка,мен...+1 da.

NaskoKaulitz
11-08-2008, 12:45
Току що от скайпа:

Той:Не мога да пиша по-бързо
Аз:Еми извади си ръката от гащите и ще можеш :D :D :D

JoeBanana
11-08-2008, 12:48
ум като бръснач, браво Насе!
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

TheMaggie
11-08-2008, 13:20
Всъщност се сетих какво повтарям последната седмица : "Умри от диария,уе..." :razz: :razz: :razz:

HenykucT
11-08-2008, 14:20
"... Извинявай, ти съществуваш ли ? ..." май фейвърит :)

dani_kaulitz
11-08-2008, 14:22
О, боже! Какви са оригинални моите съфорумници. :razz: :razz: :razz: Тези с изучените фрази са скучни.. да знаете. :wink:

therichbitch
11-08-2008, 21:57
edin mi vika :da ti e*a maikata
az:mi hodi ,ama si mnogo grozen s tebe nqma da iska

NaskoKaulitz
11-13-2008, 20:17
Реплика одеве на тати по телефона, която ме разби :D :D :D
-Значи ако си ми един х*й, ще те скъсам от чикии :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

babity
11-13-2008, 20:18
Реплика одеве на тати по телефона, която ме разби :D :D :D
-Значи ако си ми един х*й, ще те скъсам от чикии :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Не искам да знам какво точно се е опитвал да ти каже.... :-&

NaskoKaulitz
11-13-2008, 20:29
Реплика одеве на тати по телефона, която ме разби :D :D :D
-Значи ако си ми един х*й, ще те скъсам от чикии :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Не искам да знам какво точно се е опитвал да ти каже.... :-&Не на мен, говореше по телефона :D :D

skailer
11-14-2008, 14:17
Всички са брутални :grin: , но моят любим лаф е ...
Кво бе дупе ? Проблем ли виде ... :smt066 Ти набием мадрицата у дупарата ... 8-) (БОБИ ТУРБОТО РЛЗ :razz: )

teenems
11-14-2008, 16:17
Тя:Мн си тъпа
Аз:а ти остра ли си ?
------------------------------------------------
Той:здр
аз : [:
той:ае чао
аз:някой да ти е каал здр :lol:
--------------------------------------------
тя:млъквай ма
аз:оо я се изсери
------------------------------
той :да ти е*а майката
аз:ъъ и с кво ? :lol:
------------------------------------
той (с мустак е) :изчезни ма
аз:обръсни се бее
-----------------------------

gia_sena_mono
11-16-2008, 21:45
Евалата на туризма, да живей нудизма! :razz: :grin:

HardcoreSyndrome
11-16-2008, 22:21
Ще се гръмна! :lol: Какви лафове, какво нещо. И тези върху, които си упражнявате "лафовете" са невръстни нали? :-o

5StaR
11-16-2008, 23:10
off pathetic... awe mluknete po-dobre sigurno 99.9% se nasirate kato vi kajat ne6to na vupreki... :-x :-x

Native
11-17-2008, 05:41
Копеле, ти в 7-мия месец ли си роден?
Мене тва ме кефи хахах

ArTanDra
11-17-2008, 08:25
Това не са затапки, а някакви цинични фрази ?! И то не може да заучиш нещо, то ти идва на момента, ама не се затапва с псувни...

skailer
01-01-2009, 10:13
фани ма за шпеко :razz:

NoCaption
01-01-2009, 10:18
баси изтърканите "затапки" :-D

iPurple
01-01-2009, 10:50
Тя:Мн си тъпа
Аз:а ти остра ли си ?
------------------------------------------------
Той:здр
аз : [:
той:ае чао
аз:някой да ти е каал здр :lol:
--------------------------------------------
тя:млъквай ма
аз:оо я се изсери
------------------------------
той :да ти е*а майката
аз:ъъ и с кво ? :lol:
------------------------------------
той (с мустак е) :изчезни ма
аз:обръсни се бее
-----------------------------

mnogo interesnoo li4i si kolko ti e bogat re4nika ..

babity
01-01-2009, 11:14
Мен някой кат' ме издразни му викам глобал и повече не се занимавам... 8)

babity
01-01-2009, 11:21
Баси грозното куче!

Не усещаш ли, че този лаф не само, че не е достатъчно ефективен, ами и се изтърка ужасно много? :-o

ScionOfStorm
01-01-2009, 11:21
абе казваш му ДОИП и е готов, бест затапка ;)

babity
01-01-2009, 11:41
Баси грозното куче!

Не усещаш ли, че този лаф не само, че не е достатъчно ефективен, ами и се изтърка ужасно много? :-o
Това не е лаф за затапване, а грозната истина.

Би могло да бъде само когато думата ти започне да значи нещо! ;)

_princess_
01-01-2009, 12:28
природно тъп ли си или ходиш на уроци ?

babity
01-01-2009, 21:10
Баси грозното куче!

Не усещаш ли, че този лаф не само, че не е достатъчно ефективен, ами и се изтърка ужасно много? :-o
Това не е лаф за затапване, а грозната истина.

Би могло да бъде само когато думата ти започне да значи нещо! ;)
Истината е истина, независимо кой я казва.
Думата ми значи много, но не и за овцете, които разбират повече от гега.

Това не е нещо, което може да бъде обективно оценено (от теб). За теб е грозно, за други (включая себе си в това число) не е. Виж, това, че си задръстен като градски кенеф е вече неуспорим факт! Нямам намерение да отделям повече време за теб, ти със или без вниманието ми пак ще си бъдеш нарицателно за безгранична простотия. ;)

LINKNOT
01-01-2009, 22:21
Това не е нещо, което може да бъде обективно оценено (от теб). За теб е грозно, за други (включая себе си в това число) не е. Виж, това, че си задръстен като градски кенеф е вече неуспорим факт! Нямам намерение да отделям повече време за теб, ти със или без вниманието ми пак ще си бъдеш нарицателно за безгранична простотия. ;)

SWASTIKA
01-01-2009, 23:22
I Don't Fucking Care.

beiho
01-02-2009, 12:37
ша накарам майка ти да изчурулика на пода!!!

Да ти свия ануса, че да та ебат само пинчери :D
Пъхни си ръцете в гщите, че да не намокриш боксерките.

Вониш на изгнила сперма във вагина!

WILD__BOY
01-02-2009, 13:05
сосвен!

HardcoreSyndrome
01-02-2009, 14:50
Какви лафове, хъхъхъ :lol:

cherinka
01-02-2009, 16:07
Леле, мен оня ден тооооолкова яко ме затъпиха, че нямам думиииииии ееееееееееееей! :D

"В момента тоооолкова си пияна, че стига да искам моа ти разпродам двата черни дроба извън граница"

:lol: :lol: :lol:

и:

"Олеле, малеле, ти тотално ми бутна психиката с това твойто мислене!"

и:

"Бе, боли ме хуя за вааааас!"
-Иди се прегледай. :shock:

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 20:10
Ако цитираш "разговора", който проведохме на НГ, форума ще се научи на доста затапки :-D

cappy123
01-02-2009, 20:23
сосвен!

Е това ми беше предишния ЛАФ за затапване !!! 8-) :-P

Pagan_man
01-02-2009, 21:10
Абе вие не можете лид а псувате, че мислите простотии и тъпизми.

Backfire
01-02-2009, 23:01
"(името на обидчика) го наречи и повече не го обиждай" :)
безотказно бачка...

YourFavoriteMistake
01-03-2009, 00:02
hxauhxauhaxxx избихте рибата с тия затапки...тцтцц

cherinka
01-03-2009, 03:19
Ако цитираш "разговора", който проведохме на НГ, форума ще се научи на доста затапки :-D
с теб ли съм говорила!>!?
чесно, не помня и думичка.
На сутринта си видях сметката и щях да припадна, моята фр каза, че съм звъняла на целия ми телефонен указател. :D
Ама помня, че и г-н ***р се набута веднъж-дваж :D аз одеве го търсих в сккаайп да раздуе кво що било, ама никъв го няма
леле, не зная защо ти с еобеснявам. :D
Както и да е.
Говори си, Пенкеле, аз до одеве бях с моя лубим, тъй, че ти и другите келеши не ме вълнува какво мислите за мен ахахааха
Не може всички да ме харесват нали така:)
Моята дарба е несравнима.
Да не съм чула повече пикливи гласовеееееееееееееееееее еееееееееееееее

ULTRA_LEVSKI
01-03-2009, 09:07
Не знам кво си спомняш, но единственото, което успя да кажеш след мен беше - Ти луд ли си УААА, МАЙНАА, КАКВО МИ ГОВОРИШ УЕ ??? Дай ми Я. , че ще те пребия бааа :lol:

GbSy
01-03-2009, 10:18
Затапки вика... 8-)

Зависи к'во ми кажат, но не е от тези банални "лафчета", които използва всяка напудрена кифла... :? ...най-често им казвам истината, РАБОТИ!

Backfire
01-03-2009, 12:05
45yery

cherinka
01-03-2009, 12:33
аз ви обичам :-)
днес обичам всички :-) :-) :-) :-)
много! много! много! ви обичам
щях да ви дойда на гости, ако някой ми беше отговорил вчера :D :D :D
ама пропуснахте шанса си да се запознаете с моята несравнима личност, майна :D

и все пак щом съм казала, че ще те пребия, не се притеснявай :-) мога само да скубя за косата и да ритам в коляното :D :D :D :-) :-) :-) :-) :-)

YourFavoriteMistake
01-03-2009, 13:09
hxauhxauhaxxx избихте рибата с тия затапки...тцтцц

измисли по-добра, като можеш ве
келешче

бе аре не се обаждай. то ако прегледаш тая тема ще видиш защо съм го казала- половината от затапките си личи, че са извадени едва ли не от нета и са уникално тъпи, така че трай. не може да се каже една затапка, която да действа във всяка ситуация, няма кво да мисля "по-добра"...

Backfire
01-03-2009, 14:00
tryrtdy

YourFavoriteMistake
01-03-2009, 14:33
hxauhxauhaxxx избихте рибата с тия затапки...тцтцц

измисли по-добра, като можеш ве
келешче

бе аре не се обаждай. то ако прегледаш тая тема ще видиш защо съм го казала- половината от затапките си личи, че са извадени едва ли не от нета и са уникално тъпи, така че трай. не може да се каже една затапка, която да действа във всяка ситуация, няма кво да мисля "по-добра"...

два пъти казваш едно и също - земи ти млъкни най-добре, че смърди
при тва не на парфюм


тва беше... затапи ме и не мога нищо повече да кажа :( еееее... мн съм разстроена..
както и да е хайде верно млъквам както ми беше казано... :х

Backfire
01-03-2009, 15:33
tyrtyrey

cherinka
01-03-2009, 15:42
Я, тихо!

kuklichka_bg
01-03-2009, 21:51
тва за к*вата е мн яко :lol: ето и от мен един :
тя:Мн си тъпа маааа..!
аз:Ти като си толкова остра,забий се в Земята 8-)

оо това е якоо :grin:

5StaR
01-03-2009, 22:02
of taq tema e izkliu4itelno retardska

kuklichka_bg
01-03-2009, 22:06
пренебрежението дразни най-много
Ако някой ми каже нещо просто му се смея и си заминавам :lol: то те са си смешни
децааа

b0Nb0n
01-04-2009, 07:24
vie kvo kato se karate s nqkoi izkarvate edno list4e i tragvate da 4etete laf4eta li nqmam lubimi dori ne gi pomna ebasi kvot mi doide tva kazvam

HardcoreSyndrome
01-04-2009, 07:28
of taq tema e izkliu4itelno retardska
Найстина много тъпа тема!Някви смотани лафове...няам думи!

n0x
01-04-2009, 07:29
тва за к*вата е мн яко :lol: ето и от мен един :
тя:Мн си тъпа маааа..!
аз:Ти като си толкова остра,забий се в Земята 8-)

оо това е якоо :grin: omg : |

Scrat
01-05-2009, 12:30
По-добре малък и отпред, отколкото голям и отзад :Д:Д:Д.
Може и някой да го е споменал, не съм чел темата.

SuNsEt
01-05-2009, 14:26
Ми по принцип го измислям в зависимост от това,какво ще ми кажат.Има един лаф,който не съм използвала до сега,но ми харесва "Аооо,скрий се,че днес събират боклука!"... :-D

Arista
01-05-2009, 14:57
Любимото ми........... - И аз кфо. или - И аз кфо по случая.
:D Къртят ей :D

chocoleptic
01-05-2009, 15:06
Любимото ми........... - И аз кфо. или - И аз кфо по случая.
:D Къртят ей :D
Уоуу къртяят , броо..
Егати затапката майна , афхафафха




:shock:

Arista
01-05-2009, 15:44
Любимото ми........... - И аз кфо. или - И аз кфо по случая.
:D Къртят ей :D
Уоуу къртяят , броо..
Егати затапката майна , афхафафха




:shock:

Точно тази реакция целят бтв :D :D :D
Ти просто не разбираш тънкия ми хумор стил съкровищницата на Къци
:lol: :lol: :D :D



И са се сетих още едно дето мн съм се хилила но уви не е мой патент
Некфа кифла:нАдУта сЪм и КфОоО
тои:Еми супер тъпа си , такова

:D

AutumnTears
01-05-2009, 16:56
zatapihte me s prosta6tinata si :smt024

chocoleptic
01-05-2009, 18:18
И са се сетих още едно дето мн съм се хилила но уви не е мой патент
Некфа кифла:нАдУта сЪм и КфОоО
тои:Еми супер тъпа си , такова

:D

:-o

:lol: :lol:

Скарани сте с хумора , братче.
Мъка,мъка..

enternaL
01-06-2009, 10:49
убихте ме

cherinka
01-06-2009, 10:58
[05.1.2009 г. 22:02:48] еди-си-кой каза: trqq samo v ustata da ti svurshvam.. belkem ti doide malko akul..

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

GbSy
01-06-2009, 11:38
На всеки втори профил:
-Надута съм, и к'во?


На всеки трети профил:
-Надута съм и к'во?
-'Ми супер тъпа си, ето к'во.

8-)

cMon
01-06-2009, 12:03
ух... много глупаво е да седиш и да зубкаш някви лафчета...

Treselle
01-09-2009, 13:20
Каква гениалност бълва днешната младеж :oops:
Деца, престанете да убиждате майките си, те едва ли са в състояние да си представят колко изглупявате и определено не са виновни :)

ToniStoraro
01-09-2009, 15:21
Мама ти комбайнерскааа!!! :D Тва не е за затапване ама много ме кефи :D

AtlantidaLove
01-09-2009, 16:01
Мен някой кат' ме издразни му викам глобал и повече не се занимавам... 8)e sq 6to sa zaqjda6 s gorkiq global 8-)

vuvs
01-09-2009, 16:18
-ММммм ще те изям
-(фърляш 1 лв. и казваш) на кат си толкоз гладен купи си закуска

TheRunaway
01-09-2009, 17:06
Успяхте да ме затапите, не с друго, а с идиотщината си.. :-o Вижте се само колко сте яки.. :)

LiLGrizzly
01-09-2009, 17:23
Големи злета...... ОСОБЕНО АВТОРА НА ТЕМАТА !

neocide
01-09-2009, 17:42

b0Nb0n
01-09-2009, 18:00
-ММммм ще те изям
-(фърляш 1 лв. и казваш) на кат си толкоз гладен купи си закуска
ti tva prai6 li go ?
i ako da ot kade si da sa vidim ? :-D

vuvs
01-09-2009, 18:11
-ММммм ще те изям
-(фърляш 1 лв. и казваш) на кат си толкоз гладен купи си закуска
ti tva prai6 li go ?
i ako da ot kade si da sa vidim ? :-D

омг 8-) русе

b0Nb0n
01-09-2009, 18:44
mmm 6ta izqm
ama ako moje ne po 1 mi po 10 lv da mi hvarlq6 nqma6 gre6ka :D

Nitroglycerin
01-09-2009, 19:22
"Майка ти и Баща ти са братя" това го научих от една сапунка ест има и още ама майстора не си разкриа тайните

therichbitch
01-10-2009, 22:21
ако е за външен вид казвам:
То сваляла ли си си противогаза някога а?
ако е нещо друго:
Тая па/ тоя па, я млъквай, Чернобил няма думата :grin: :grin:

therichbitch
01-10-2009, 22:23
-ММммм ще те изям
-(фърляш 1 лв. и казваш) на кат си толкоз гладен купи си закуска
аз пък в такива случаи казвам :
абе май малко ше ти преседна ама карай

gangstata
01-11-2009, 00:14
тъпо е да използваш едни и същи неща..

FockidyFockFock
02-12-2009, 18:27
neme karaite da se razbesnevam

dori i celiq svqt da ti se izsere v ustata pak nema da ti q zapushi

ot garba na maikati moga da si napraa kitenik

maikati e devstvena

o4ite ti mirishat

xitar si kato selska djapanka


mozaka ti e kato teflonof tiganni6ty ne zalapfa :D :D :D :D :D

Направи си регистрация, за да си "пуснеш" лафовете?

](*,)

puhen0to
02-12-2009, 23:09
neme karaite da se razbesnevam

dori i celiq svqt da ti se izsere v ustata pak nema da ti q zapushi

ot garba na maikati moga da si napraa kitenik

maikati e devstvena

o4ite ti mirishat

xitar si kato selska djapanka


mozaka ti e kato teflonof tiganni6ty ne zalapfa :D :D :D :D :D

Направи си регистрация, за да си "пуснеш" лафовете?

](*,)
е па кво му има на лафовете .... има ги само в 200 000 кифленски сайта в нета :-D

cherinka
02-13-2009, 01:33
неска раздадох като за световно средни пръстове.
на един след мега досаждането му шушнах на ухо "СТава ли да не ме занимаваш. Мен и приятелката ми." след което получих "НЕ"

ебана работа, никой не разбира от "НЕ" .........

YouCantStopMe
02-13-2009, 11:47
олеелее... такива ''лафове'' просто не бях чувала
Освен с тъпотия няма с какво да затапите противника.

П.П
Като видях темата се сетих за една мисъл:
''Не спори с идиот.Първо ще те принизи до своето ниво,а после ще те бие с опит.'' :booooomb:

LINKNOT
02-13-2009, 11:58
Напоследък често казвам "Кон да ти се сере в устата!" .. ддзн 8-)

zloto
02-13-2009, 12:12
Повечето лафчета ми се струват тъпи, но ''Оригинален си като турски анцуг'' рулира :-D

MiLGaR0sSa
02-13-2009, 21:53
-Ша та меля,ма!(към мен)
-Ти,мелиш,мелиш..и накрая пак нищо не можеш да смелиш.-Аз :D

Или:

-Проста Татяна(пак към мен).
-Аз ако съм проста,ти,която за три години не можа да ми научиш името,каква си?-аз...

HardcoreSyndrome
02-14-2009, 06:54
Тц тц тц тц.... :razz:

scyLLa
02-14-2009, 07:52
Като някой почне да ми се дразни почвам да се прая на луд и почвам да питам някви въпроси от сорта ама защо така,кога тва,е добре в колко часа се е случило, през коя година ей така квот ми дойде и хич не го слушам кво говори, напрао издивява от нерви :razz:

Funkdoc
02-14-2009, 08:02
ЕВАЛА НА ХОРАТА КОИТО ПОЛЗВАТ БАНАЛНИ ФРАЗИ И ИЗТЪКАНИ СЛОВОСЪЧЕТАНИЯ хахахаахахахаххахахахахах ахаха..... СКАПАНЯЦИ .... ПРИДОБИЙТЕ МАЛКО СОБСТВЕН СТИЛ ВЕ АЛОООООООООООООО

tItEufFf
02-14-2009, 08:03
Преди 2-3 години много обичахме тоя лаф
Да те опъне калинката дано.

Така съм се смяла..
Но тогава честно казано не схващах точно какво означава.

ToniStoraro
02-14-2009, 08:27
ЙЕС БЕЕЕЕ!!! Ама тука ум ръсите наляво и надясно гледам :D Ама тия работи мама ли ви ги каза, та ви научи, или самички се сетихте? Мани, гениална тема :D Тва по - скоро ставате вие за смях като ги приказвате такива, отколкото да затапите някой :D Честно, много детински са всичките :D

alwaysnforever
02-14-2009, 11:07
Не използвам такива изрази..тъпотия. :?

mickelangelo
02-14-2009, 13:07
ае според ситуацията .. попринцип много малко хора успяват да ми затворят устата ..

пробвайте .. с ( показали са ви среден пръст ) и вие просто .. отвръщате с ... я не ми показвай кво си ял/а

mimenceto666
02-14-2009, 14:14
http://www.sibir.bg/blog/AXXESS/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=14406 - е тва е мн яко 8)

TeenSpirit
05-01-2009, 20:45
Не използвам разни банални фрази прочетени от някой сайт ... вече свикнах с простотията на "хората" и не й обръща внимание :-|

TeenSpirit
05-01-2009, 20:57
Не използвам разни банални фрази прочетени от някой сайт ... вече свикнах с простотията на "хората" и не й обръща внимание :-|


и реши да споделиш тази вселенска мъдрост в най-абсурдната тема за последното десетилетие, като я съживиш отново?
да

Joc
05-01-2009, 20:59
Еми много си зле значи

Jesus
05-01-2009, 21:00
you are the smart one :S

TeenSpirit
05-01-2009, 21:00
Еми много си зле значи
Остави ме да знам по-добре от теб как съм ...

afterforever
05-01-2009, 21:52
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тая тема не е ли за флууд? :lol: :lol: :lol:

bloodyF
05-02-2009, 11:20
сумати забавни интелЕгентни индивиди тука.... :?

n3ri7ka
05-02-2009, 15:37
най-яко се затапва с "нема как да стане" :D примерно ако някой те заплашва просто го изтърсваш и си продължаваш
А за момчетата,един фр мн често някой като му казва нещо като "няма" или "стига" или "недей" и той казва:"да ама снощи майка ти съвсем друго казваше" :D :D

cMon
05-02-2009, 16:41
най-яко се затапва с "нема как да стане" :D примерно ако някой те заплашва просто го изтърсваш и си продължаваш
А за момчетата,един фр мн често някой като му казва нещо като "няма" или "стига" или "недей" и той казва:"да ама снощи майка ти съвсем друго казваше" :D :D
-Щ'и вкарам носа в мозъка!
-Нема как да стане?
-Ела ми бе, кучи синее...

?!?


твоя приятел е много оригинален... Razz Razz

miminia
05-02-2009, 16:46
-Щ'и вкарам носа в мозъка!
-Нема как да стане?
-Ела ми бе, кучи синее...

?!?



проължение :

-Нема как да стане
- .....
- Нема как да стане ... 8-) :D :D

DimovB
05-02-2009, 16:55
и като ти насини очите, ще видиш, че явно има как да стане :)

annamari
06-11-2009, 12:44
she te udara i she te vurna y na maika ti qichnicite :D

BoCupycake
06-11-2009, 13:05
Плоскоо... 8-)
Ако искате истинска простащина посетете www.severozapad.org отидете на речниците и се посмейте. 8-)

cherrypezz
06-11-2009, 17:53
:) така

tWiLigHtgIrL
06-13-2009, 15:19
Аз затапки не ползвам на момента ако измисля нещо което да отвърна или просто си замълчавам,Аз не съм като мойте фр -те постоянно четат такива темички или картинките с надписи и най много 5 6 лафчета си ги използвам постоянно.Честно казано това е смешно :)

LiveFlower
06-13-2009, 15:22
:) такааххъухахаха тва усмивката е най- гадно :D

Много се дразна така 8-) 8-) 8-)

WickerMan
06-14-2009, 09:29
Аз импровизирам и като зацикля и следва едно !&*#@&&^#$#(*($^^ :smt013

zwezduchkaa
07-09-2009, 17:35
Такива простотии ако си мислите, че ще се затапи някой много се лъжете.. Абе ако се заяждаш с момче само казваш "Аре нежен не ме занимавай.." и тва е достатъчно повярвайте ми :)

DimovB
07-09-2009, 18:07
любимото ми е "Имаш акъл, колкото цяло село без акъл" :D

mysterious93
07-09-2009, 18:23
Още не съм прочела всичките 17 страници и сори ако с еповтаря.. преди време като влизах в мирката едни се бяха скарали в един от каналите.. и имаше нещо от сорта - "ще ти разбия зъбите" (всъщност беше нещо по оригинално но в момента не мога да се сетя)
- " а твоите ще пеят ние сме на всеки километър"
:D

много се смях :D

Just_say_no
07-09-2009, 21:16
www.tarator.com


Айде малоумници радвайте се на заучени фразички...

LiSicHkAa
07-09-2009, 21:25
Ако не спреш да се правиш на хитра
и интересна с тъпи теми,ще
ти навра клавиатурата в шоколадовата фабрика.
Уфффф,то пък ще ти стане готино...
Хуахха :razz:

KoRnFlAkE
07-09-2009, 21:25
оф, тая тема още ли е жива?

kuklichka_bg
07-09-2009, 22:13
За мен това са лапешки работи, но ако някой мн ме изнерви го затапвам яко на моментът.Попринцип съм си злобничка и ми иде от вътре. :)

oli11
07-11-2009, 12:28
Хахахаха ама сте яко зле хора... яко :Д:Д:Д:Д и що си мислите, че като научите няколко лафчета и сте мн колоритни, а? Точно такива със заучените фразички ги праа на 2 стинки.. Яко сте болница. Когато тръгвам да затапвам някого всичко ми идва на момента и не се старая да го запомням, за да се правя на мн готин или да си вдигам самочувствието по този начин... :razz:

lifelesscorpse
07-11-2009, 16:48
Леле...и такава тема имало...И какво?Ще ги научите като песен и после ще сте много "5 звезди"...пффф...Това с назубрянето на разни "лафчета" може да го направи само някой недорасляк,който няма и грам мозък в кухата си кратуна...Щом някои от вас опират до заучените фразички,значи май нещо не е в ред... :? :? :?

WaNka
07-11-2009, 17:30
Не е важно дали знайш лавчета,важно е като трънеш да се караш с някой да му знайш слабите места и там да го нападаш.

Sham
07-11-2009, 17:36
Аз пък искрено се забавлявах на 2-ма средностатистически идиоти на един рожден ден. Вярно, бях пила, наистина - лежах на пода, но пък репликите им бяха толкова колоритни, тогава ги сметнах за натурално креативни, но явно са прочели множество сборници с народни мъдрости. Жалко, разочарована съм, но картината с двамата "мъжкари" продължава да ме радва.)

Staple
07-13-2009, 18:26
Мии аз нямам запазена марка...ама винаги затапвам яко.....идва си ми отвътре.... оба4е има лафове на моя бфф детооо са мн яки : Примерно някой тръгва да ти говори простотии ти го затапваш : килваш си главата на една страна и почваш да хъркаш все едно ,че спишш....2-ро казваш ; ъъъ ,Аз съм безсмъртен...! Или просто : се обръщаш неразбирайки и : Who cares about you.....? фръцваш се и изчезваш...
Сетих се преди година едно момче ми каза ,че съм лилипут ...а той не беше по-висок от мене....и аз изцепих нещо от сорта: Ам ,аз поне не се качвам със стълба на килима!...абе не се сещам за друго ама принципно винаги знам кво да кажа... 8-)

bloodyF
07-13-2009, 19:41
Яко сте болница.






уот дъ фак :shock:

Staple
07-14-2009, 09:51
Абе....то всеки може да напсува някой шофьор..нали се сещаш....ама...в случая говорим за нещо доста по-оригинално! :?

Decu
07-14-2009, 10:00
Е твоите 'затапващи реплики' наистина са от класа! ;-)

StayFly
07-14-2009, 10:08
оба4е има лафове на моя бфф детооо са мн яки : Примерно някой тръгва да ти говори простотии ти го затапваш : килваш си главата на една страна и почваш да хъркаш все едно ,че спишш....2-ро казваш ; ъъъ ,Аз съм безсмъртен...! Или просто : се обръщаш неразбирайки и : Who cares about you.....? фръцваш се и изчезваш...

:lol: С подобни "лафчета" освен да се затапиш сам, не виждам какъв малоумник треа да имаш на среща, за да се засегне.....

Disrespect
07-14-2009, 10:43
оба4е има лафове на моя бфф детооо са мн яки : Примерно някой тръгва да ти говори простотии ти го затапваш : килваш си главата на една страна и почваш да хъркаш все едно ,че спишш....2-ро казваш ; ъъъ ,Аз съм безсмъртен...! Или просто : се обръщаш неразбирайки и : Who cares about you.....? фръцваш се и изчезваш...

:lol: С подобни "лафчета" освен да се затапиш сам, не виждам какъв малоумник треа да имаш на среща, за да се засегне.....

абе who cares about you? [-(

Staple
07-14-2009, 11:33
Вие нещо друго освен да спамите...можете ли?....Айде вземете да си оправите социалния живот....и тогава може да ви позволя да ми се обяснявате .... А и предварително ви приемам извиненията 8-)

StayFly
07-14-2009, 12:06
абе who cares about you? [-(
ъъъ.... аз съм безсмъртен! :smt010

YourPoison
07-14-2009, 18:23
абе who cares about you? [-(
ъъъ.... аз съм безсмъртен! :smt010
:lol: :lol: :lol:

Loshotia
07-14-2009, 18:58
абе who cares about you? [-(
ъъъ.... аз съм безсмъртен! :smt010

тоа па- абе ху кеърс абаут ю бе

Decu
07-14-2009, 19:09
Вие нещо друго освен да спамите...можете ли?....Айде вземете да си оправите социалния живот....и тогава може да ви позволя да ми се обяснявате .... А и предварително ви приемам извиненията 8-)

Мисля, че Рейбийз е затапен!!!!!

InnchetO
07-14-2009, 19:11
абе who cares about you? [-(
ъъъ.... аз съм безсмъртен! :smt010

тоа па- абе ху кеърс абаут ю бе

:lol: :lol: :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-14-2009, 19:11
Вие нещо друго освен да спамите...можете ли?....Айде вземете да си оправите социалния живот....и тогава може да ви позволя да ми се обяснявате .... А и предварително ви приемам извиненията 8-)

Мисля, че Рейбийз е затапен!!!!!


Той не може да бъде затапен.

bubblebabe
07-14-2009, 19:38
Вие нещо друго освен да спамите...можете ли?....Айде вземете да си оправите социалния живот....и тогава може да ви позволя да ми се обяснявате .... А и предварително ви приемам извиненията 8-)Със заучените ти фрази ще затапиш само себе си.

Staple
07-14-2009, 19:54
ООООу ,миличка, колко лошо ,че пак си сама и тъжна.... скучно ти е ,самотно ти е...нямаш какво да правиш....задушаваш се от собствената си злоба...усещаш ,че трябва да я излееш някъде...и ето те пак в teenproblem...Нали всичко е анонимно...защо пък да не почнеш да обиждаш другите...и да си даваш мизерната ,нещастна оценка....Ц, ц съжалявам хора като теб ! Намери си по-свястно хоби от седене сама (или сам... всъщност не знам кво си whatever)
П.С :Не се чуваствам затапена .,напротив ...чувствам се щастлива......
So whatcha think about that? 8-) :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-14-2009, 20:00
ООООу ,миличка, колко лошо ,че пак си сама и тъжна.... скучно ти е ,самотно ти е...нямаш какво да правиш....задушаваш се от собствената си злоба...усещаш ,че трябва да я излееш някъде...и ето те пак в teenproblem...Нали всичко е анонимно...защо пък да не почнеш да обиждаш другите...и да си даваш мизерната ,нещастна оценка....Ц, ц съжалявам хора като теб ! Намери си по-свястно хоби от седене сама (или сам... всъщност не знам кво си whatever)
П.С :Не се чуваствам затапена .,напротив ...чувствам се щастлива......
So whatcha think about that? 8-) :P


С това дори и лявото яйце не можеш да ми засегнеш. Просто не те бивa. Ограничения ти изказ само буди съчувствие ... ;/

woshata
07-14-2009, 20:02
:razz:




Staple отсега нататък ти си моя духовен водач.. моето гуру .. :---)