PDA

View Full Version : Много добро!!! И много вярно !!!



cappy123
10-25-2008, 16:09
Честито! Наздраве, българи! ... или може би вече трябва да ви наричам „европейци”?!!! Да пием за влизането ви в голямото задружно семейство на Европейския съюз и за възможностите, които ви предлага то! Да пием за новото-старо правителство, което за пореден път обещава, че всичко ще се оправи и ще си живеете царски само след няколко дни „европеизация”!
Браво на вас! Гордейте се и се удряйте в гърдите, крещейки „Булгар! Булгар!”, може пък и някой да схване кривия ви патриотизъм или поне причината да го проявите! Радвайте се, че сте на първо място по корупция, проституция, сърдечно-съдови заболявания и алкохолизъм – нали е казано, че лоша реклама няма, пък и алкохолът не е кой знае колко вреден – пийнеш, развеселиш се, разтушиш си душицата и позабравиш за грижите. Още повече, че и повод има – нали сте вече истински европейци, а не само такива простаци, дето са родени на континента Европа.
„Бог е българин!” твърдите уверено вие и изтъквате колко световни рекорди имате, колко велики неща сте изобретили и как ваша песен лети в космоса, наедно с Моцарт и Бетовен. Хубаво де! Браво! А за настоящето какво ще кажете? Или на вас ви стигат тези постижения и младите таланти ще си останат само с таланта?!
Ех, че и европейци сте вие – гледате си келепира и всеки да се оправя, както може, ама като дойде време за оплакване от ситуацията в страната, и Мария-Магдалена не може да изплаче толкова сълзи. Правителството ви било некадърно, управниците били крадци... Нали вие сте тези, които им го позволяват, че и на всичкото отгоре уверено твърдите, че на тяхно място бихте взели дори повече. Образованието ви не било на ниво, а умните млади хора бягали в чужбина – ами как да останат, като вие сте тези, дето още от малки им втълпявате, че в България няма да прокопсат.
Ама и един народ сте – уж задружни, а всеки гледа да измами другия и да докопа нещо, няма значение какъв е начинът. Кого го засяга, че няма да мине за особено цивилизован. Тя, цивилизацията, е за богаташите – да си „пръскат” парите по музеи, театри и концерти. А обикновения човек си купува хлебец и цигари и пропилява останалото в кръчмата. Отлично капиталовложение!
Ех, българи, българи, и аз съм една от вас и като вас знам, че европейци я станем някога, я – не, ама пак ще сме си същите. Наздраве!

stefity
10-25-2008, 20:13
Еми виж сега. Не си нито първият, нито последният, който има такова мнение. Там е работата, че и да го изказваш тук, и да парадираш с това, колко зле сме били и колко по-зле ще бъдем за напред, няма да промениш нищо! Всички знаем проблемите на "съвременния" бълагрин, или европеец ако щеш, и всички тръгваме да плюем на ляво и на дясно държавата и хората, които уж трябва да я управляват както трябва... До къде мислиш че ще се стигне с това...? Не че темата не е хубава, идеална е даже, но просто е коментирана, коментирана, коментирана... и какво? Отново сме на същото дередже, само разликата е в това, че хората които са я коментирали са се изпокарали и изпосували до такава степен, че изведнъж се отклоняват от същинската част на разговора. Така че... за мен сега тази тема е безмислена...

П.П. Не го казвам с лоши намерения. :)

ScionOfStorm
10-25-2008, 21:08
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

Thoughtless
10-25-2008, 21:27
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?

stefity
10-25-2008, 21:34
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?

Бе... каквото и да го е направил, по-добре ще е ако го махне! 8-)

cappy123
10-26-2008, 09:21
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?


НЕ СЪМ В ЦИКЪЛ !!! :booooomb:

Някъде да съм написала, че аз съм го сътворила това!!! НЕ !!!
:booooomb:

jghgh
10-26-2008, 09:28
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?


НЕ СЪМ В ЦИКЪЛ !!! :booooomb:

Някъде да съм написала, че аз съм го сътворила това!!! НЕ !!!
:booooomb:


Нищо, то пак е тъпо. Не е особено мотивиращо.

cappy123
10-26-2008, 09:31
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?


НЕ СЪМ В ЦИКЪЛ !!! :booooomb:

Някъде да съм написала, че аз съм го сътворила това!!! НЕ !!!
:booooomb:


Нищо, то пак е тъпо. Не е особено мотивиращо.

Мен ме радва , защото е самата истина !!! :D

Thoughtless
10-26-2008, 09:40
Oh...another one

kk /skip

Кой те е ядосал с някаква неглобална работка, че да станем толкова глобално и оу соу нифти, или си в цикъл просто?

По-скоро е в цикъл.
А аз защо имам чувството че го е копи/пейстнал от някъде?


НЕ СЪМ В ЦИКЪЛ !!! :booooomb:

Някъде да съм написала, че аз съм го сътворила това!!! НЕ !!!
:booooomb:

8-)


Също така никъде не си написала от къде си го взела...

Pliok0019
10-26-2008, 09:46
Да бе... и ще четем копи/пейста на някакъв псевдомислител, с набутани в анала си комплекси...Айде бе! На който не му харесва, знае къде е влака за Измир...

До лайното пуснало темата... Айде в канала...

Bianca
10-26-2008, 10:40
Ви, ви, ви, вие, вас, сте..
МНОГО МРАЗЯ ТАКА!