PDA

View Full Version : любов от разтояние



tami
10-25-2008, 15:14
hi all ami zna4i iskam da vi spodelq ami zna4i poneje maika mie ryskinq i vsqko lqto si hodim vav rysiq pri baba mi... ta zna4i bqh na 13 kogato s moite priqtelki otifohme vav edno u4ili6te tam igrahme voleyboll i pri nas doidoha 3 mom4eta :) na sledva6tiqt den te pak doidoha i ednoto se zapozna s men ... taka v prodaljenie na 1 mesec kolkoto bqh tam vseki den ilizahme i si ptikazvahme s tqh :) no doiod vreme da si tragvam ...daje ne si kazahme 4aoo... tova lqto pak otidoh t.e. ve4e bqh na 14. i polovina pak se sabirahme i prikazvahme nakraq kogato pak doide vreme da si targvame toi mi poiska skype sega vseki den si pi6em i toi mi prizna 4e ot kakto me e vidql me e haresal no ne mi go e kazal za6toto go bilo sram kaza mi o6te 4e mn mu bilo ma4no za men i iskal da me vidi mi to i az mai nego go haresvam ama ne sam sigorna v tova ako si hodq taq godina 6te govorq s nego i taka ta spored vas liobov na 1000 kilometri moje li da ima ...?

trayana
10-25-2008, 15:29
Абе писна ми от вас бе!Тва е 236257547864734596та такава тема!Идиоти! :-x

scoobydors
10-25-2008, 15:52
Спокойно :lol:
Аз поддържам връзка от 15 000 км разтояние и да ти кажа се получава доста добре. :oops:

HONDA
10-25-2008, 15:55
Спокойно :lol:
Аз поддържам връзка от 15 000 км разтояние и да ти кажа се получава доста добре. :oops:

И как по точно се получава????
Към авторката: една лятна авантюра вероятно не е зле, но не мислиш ли, че от лято на лято ще се променят нещата???

sasha_90
10-25-2008, 16:02
Не,не и пак не!Такава любов не може да съществува!

JelqznaDevica
10-25-2008, 16:07
Труден въпрос..може би съществува такава любов,но трябва да си имате голямо доверие за да се осъществи подобна връзка,да преодолеете всички трудности(защото ще има такива) през,които ще минете,и чак най-накрая да сте заедно..голямо търпение и от двете страни трябва да съществува.

WithLove
10-25-2008, 16:08
Спокойно :lol:
Аз поддържам връзка от 15 000 км разтояние и да ти кажа се получава доста добре. :oops:

И как по точно се получава????
Към авторката: една лятна авантюра вероятно не е зле, но не мислиш ли, че от лято на лято ще се променят нещата???
3а съжаление отговорът е ДА.
И аэ това лято иэживях нещо много хубаво,но там эапочна и там си остана.

scoobydors
10-25-2008, 16:13
Спокойно :lol:
Аз поддържам връзка от 15 000 км разтояние и да ти кажа се получава доста добре. :oops:

И как по точно се получава????


Ами получава се :oops:
Всичко започна на шега, но става вече два месеца се "опознаваме взаимно" :D
И според мен имаме бъдеще, въпреки че в момента е накрая на света.
Сигурно сега звуча тъпо (за някои хора) но само аз знам какво ми е и колко много го обичам ! :)


П.П. Моля без критики. Когато един ден реша да пиша тема "Историята на една любов" тогава можете да ме критикувате на воля. ;)
Сега не.

zvQr_nO_s_ChAr
10-25-2008, 16:21
Любов чрез писмо е като целувка през стъкло... Такива разстояния.. и любов .. ай моля ти се... :lol:

soul1199
10-25-2008, 16:39
Ne!ne moje,ama ina4e za 1 lqto moje6 da go vzeme6 momuka,ama posle si4ko 6e oburka 6e vidi6 :-o

GreenFairy
10-25-2008, 18:23
Трудно е, ще се виждате прекалено рядко и едва ли ще успеете да се сближите достатъчно... Като не се виждате няма да можете да създадете онази близост която бихте имали ако бяхте по-близо... След време няма да знаеш как да се държиш с него, ще си забравила реакциите и маниерите му. Трудно е с това разстояние...

EVIL_G
10-25-2008, 18:45
Разтоянието не е проблем за една любовна връзка ,най- важна е духовната обвързаност ,винаги може да се опознаете даже и по скайп ,и като се видите ще ви е много по- лесно ,вярно че само по скайпа нещата не стават ама за момента това е много добре че можете да си пишете и да поддържате връзка ,а със всяко виждане ще се опознавате все повече и повече ,докъто един ден не решите да се съберете заедно ,успех във връзката ви!

Whyniser
10-25-2008, 18:50
Шш Вие нищо не знаете. Мойта любов като е нз си колко светлинни години от Земята (намира се на Венера) . Общуваме по Скайп ама тя вика кога ще се видим и аз:"Еми когато направат достатъчно бързо превозно средство иначе ще умра заради тебе :D "

Vasil40
10-25-2008, 18:50
Разстоянието и любовта са като огъня и вятъра - разпалва силната и угасва слабата ;)

fasta4e
10-25-2008, 18:58
едни много добри приятели ходят от 4 години тя живееше в испания и си идваше зимата за 2 седмици и лятната ваканция и връската им още съществува и сега са си заедно :). Значи е възможно но се иска мн довере и търпение

scoobydors
10-26-2008, 11:42
едни много добри приятели ходят от 4 години тя живееше в испания и си идваше зимата за 2 седмици и лятната ваканция и връската им още съществува и сега са си заедно :). Значи е възможно но се иска мн довере и търпение

И после ще ми викат някои хора, че било невъзможно. Айде моля ви се :D

П.П. Успех на тези твои приятели. Дано се обичат още дъъълго време :-P

SuNsEt
10-26-2008, 12:13
Разбира се,че може!Зависи от вас двамата,какво доверие си имате...Но щом още сте на етап харесване,за любов е малко рано.Но иначе е съвсем възможно да се поддържа такава любов. :) Както и преди съм писала в др теми по този въпрос-познавам две двойки,които вече са женени.Живеели са далеч един от друг,но после се събраха и сега са много щастливи заедно.Знам какво е да имаш връзка от разстояние.Колкото е хубаво,толкова е и лошо.Но тя не е за всеки.Трябва да имате силна воля и здраво сърце както и много търпение.

SuNsEt
10-26-2008, 12:17
едни много добри приятели ходят от 4 години тя живееше в испания и си идваше зимата за 2 седмици и лятната ваканция и връската им още съществува и сега са си заедно :). Значи е възможно но се иска мн довере и търпение

И после ще ми викат някои хора, че било невъзможно. Айде моля ви се :D

П.П. Успех на тези твои приятели. Дано се обичат още дъъълго време :-P



Хах... scoobydors спокойно.И а съм на твоето мнение,защото и аз имам такава връзка от една година. :) Винаги ще твърдя,че е възможно.

MiMcHeToOo
10-26-2008, 12:23
Не,не и пак не!Такава любов не може да съществува!

+1

mynichka
10-26-2008, 12:44
Не,не и пак не!Такава любов не може да съществува!
++

scoobydors
10-26-2008, 13:10
едни много добри приятели ходят от 4 години тя живееше в испания и си идваше зимата за 2 седмици и лятната ваканция и връската им още съществува и сега са си заедно :). Значи е възможно но се иска мн довере и търпение

И после ще ми викат някои хора, че било невъзможно. Айде моля ви се :D

П.П. Успех на тези твои приятели. Дано се обичат още дъъълго време :-P



Хах... scoobydors спокойно.И а съм на твоето мнение,защото и аз имам такава връзка от една година. :) Винаги ще твърдя,че е възможно.

Всички други да си гледат работата !!! :D

EVIL_G
10-26-2008, 13:12
Към авторката - момиче не слушай мненията на страничните хора ,важно е какво мислите вие двамата ,но пак ти казвам че такава любов може да съществува!

MusicIsMyLife
10-26-2008, 13:19
Според мен неможе да съществува.. и т'ва е :) Има хора с подобни и сполучливи връзки но са много малко. Трябва много голямо доверие и т.н.. но при теб може и да се получи, знам ли.. И все пак според мен неможе :)

SuNsEt
10-26-2008, 13:28
Според мен неможе да съществува.. и т'ва е :) Има хора с подобни и сполучливи връзки но са много малко. Противоречиш си.Хем казваш,че не можело,хем че имало такива хора...

Това,че се среща рядко,не означава,че не не може или не съществува.Просто не е за всеки и за това малко хора успяват да я подържат.А пък по-голямата част са скиптици,защото просто не са достатъчно силни за такъв тип връзка.Това е истината.

nicolepcd
10-26-2008, 13:49
Абее... И аз съм същата... всяко лято си ходя с мама, само че в Молдова 8-) И там има момчетия, аресахме се с едно... Не общуваме често сега, докато сме далеч един от друг, но пък си ни е кеф, като сме заедно 8-) Другото лято ще се видим, па ще видим кво ще стане... А иначе... естествено, че може да съществува такава любов... даже е много хубаво :D Няма шанс да си омръзнете 8-) Попринцип е по за хора, които не се впрягат много в любовни глупости... :-o Не очаквай звезди да ти сваля и не се учудвай ако някой ден те остави, защото не всеки може да издържи да "те чака" ;) Айде, успех 8-)

IvanY
10-26-2008, 13:54
Разстоянието и любовта са като огъня и вятъра - разпалва силната и угасва слабата ;)

И аз така мисля.
Искам да питам тези, които казват, че не е възможно..вие отде знаете?? От опит ли или от скука...щот тъй и тъй нямате какво да праите пък що да не земете да напишете някой-друга глупост .. :( тцтцтц

MusicIsMyLife
10-26-2008, 13:54
Исках да кажа че лично за мен неможе да съществуват.. че немога да си го представя примерно за мен.. аз да съм в България а тя да е в САЩ или нещо такова.. казвам че има други хора при които се получава и им се чудя доста :)

А може и наистина да несъм толкова силен за такава връзка от разтояние и за това да говоря така.. но всеки с мнението си все пак :)

Lysit0
10-26-2008, 13:58
Макар и трудно мсиля,че съществува.Трбява обаче страшна любов и доверие 1 на друг,за да се запази връзката.

metodi1
10-26-2008, 15:21
vajno e vashto mnenie JIVOTA E 1 I TRQQ GO JIVEEM KAKTO NIE DIKTYVAME PRAVILATA :shock: :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: