PDA

View Full Version : косми.... ПАК



mood_boy
10-25-2008, 15:35
Знам че темите вече съществуват , но като за момче кой е най-подшодящият начин за премахване на космите под мишниците :-D

Без самобръсначка, но кое редство е най ефективно?

А за интимните части?, пробвах кола- разревах се :oops: с бръсначка- след 3 часа съм като 40 годишен чичка. кое е най отдачното? :?

scoobydors
10-25-2008, 16:03
Какво ти пречи да се разтърсиш и да намериш такива теми. Тоооолкова са много и има много изчерпателна информация, която точно на теб ти трябва. Никакви усилия не си правите.... :?

mir4eto93
10-25-2008, 16:14
Кола маската е най - ефикасна, първо ще те боли, ама малко по малко ще свикнеш с болката... Хиляди лигли я търпят и вече дори не им прави впечатление, че ти ли няма да я понесеш :D Пък ако вече прекалено много те боли можеш да опиташ с крем депилатор, но може да предизвика алергична реакция ако ти е по-чувствителна кожата :-o

scanadal
10-26-2008, 09:51
Защо просто не ги подкъсиш с машинка за подстригване.Ще си спестиш болките от отскубването и боцкането от бръсненето на косъмчетата.

EarthShaker
10-26-2008, 10:56
не ми говорете, шото едно е МЪЖКА мишница, друго е женската с 5 косъма :D колкото пъти майка ми ме мъчи с кола маска под мишниците, толкова пъти тече кръв.. ама се търпи, не е някфа адска болка