PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е да ви се налага да избирате м/у двама?



dqvolski_angel
10-25-2008, 15:38
хм, на мене ми се случи да ми се налага да избирам между две момчета. и не беше като щом съм с единия да искам да съм с другия - т.е. и двамата да не ги искам. ами ми беше хубаво с единия(с него ходех) когато сме заедно, но веднъж излязох с другия и ми хареса(с тоя същия "друг" изпитвахме симпатии един към друг от по-отдавна, а с гаджето искахме да се пробваме просто - дали ще се получи м/у нас). и така, реших накрая( не съм изневерявала никога!) и ще се радвам да разкажете и своята история, ако ви се е налагало. (и за момчетата - да избират м/у две момичета)

darla
10-25-2008, 15:47
ami nalagalo mi se e.naloji mi se da izbera mejdu biv6e gadje i nastoq6tiq mi saprug.s vuprosnoto mom4e hodih 3-4 meseca i togava se zapoznah sus sapruga mi.isbrah vtoriq ot 4isto lubopitstvo,za6toto mom4eto,s koeto hodih po tova vreme izpitva6e izklu4itelno drazne6to 4uvstvo za sobstvenost sprqmo men,a tova nqma6e kak da go turpq.poradi tazi pri4ina izbora mi ne be6e truden,no 4estno kazano ne predpolagah,4e mejdu men i nastoq6tiq mi muj 6te izleze ne6to seriozno-prosto iskah da sum s nego na momenta,ne misleh za "posle".a to kakvo izleze!opredeleno mislq,4e napravih pravilniq izbor! :P

HONDA
10-25-2008, 16:00
Ами да... Трябваше да избера между гаджето си (което сега е бивше) и едно приятелчи, в което пред бях харесала. И решх, че щом се чудя, значи не трябвада съм с някой от тях, колкото и тъпо да звучи.
Сега съм с друго момче и съм ужасно щастлива с него :grin: :grin: :grin: :grin:

pepita87
10-25-2008, 16:02
Hm...izpadala sum v podobna situaciq...dilemata be6e mejdu biv6iq mi i nastoq6tiq mi priqtel,no postavih na veznata "za" i "protiv" i osuznah,4e 6tom sudbata ve4e me e razdelila s minaloto,to trqbva da bude taka,trqbva da si ostane to4no tam,v minaloto!Predi,kogato me qdosa6e(sega6niq mi priqtel0 si zadavah vuprosa,nali sum napravila pravilniq izbor,kakuv bi bil jivota mi,ako sega bqh...s "biv6iq",no vinagi e bilo v moment na qrost i zamazano ot gnqv suznanie...Sega sum pove4e ot sigura,4e sum napravila pravilniq izbor i ne se strahuvam da izkre6tq,4e sum nai-6tastlivata i obi4ana jena na tozi svqt!!! :grin:

sasha_90
10-25-2008, 16:05
Не ми се е налагало да избирам между две момчета.Причината е само една-когато си харесам момче,другите не ме вълнуват.А станем ли гаджета-дори не си позволявам да излизам с момчета.Може и да съм старомодна или тъпа,но съм си такава.Когато имам човек до себе си е, винаги защото държа на него,а не заради пари,външна красота или нещо друго.

scoobydors
10-25-2008, 16:07
Налагало ми се само веднъж. И избора, който направих беше правилен и не съжалявам. :)

darla
10-25-2008, 16:14
Не ми се е налагало да избирам между две момчета.Причината е само една-когато си харесам момче,другите не ме вълнуват.А станем ли гаджета-дори не си позволявам да излизам с момчета.Може и да съм старомодна или тъпа,но съм си такава.Когато имам човек до себе си е, винаги защото държа на него,а не заради пари,външна красота или нещо друго.
ne si tupa.bih kazala,4e si ot malcinstvoto-mnogo momi4eta tvurdqt,4e sa takiva,a vsu6tnost ne sa.No ako naistina si takava,to togava prqtelq ti e kusmetliq :-)

mir4eto93
10-25-2008, 16:16
Аз един не мога да си намеря, камо ли двама :D

soul1199
10-25-2008, 16:19
az postoqnno ispadam v takiva sityacii :shock: prosto dori i sega e taka,nz,kak stava :shock: izbiram tozi,s koito se 4yvstvam po-dobre i mi e po-priqtno :)

JelqznaDevica
10-25-2008, 16:22
:-o Не съм попадала във подобна ситуация.Също така съм на мнението,че - или Обичам някого,или не.Тези две думички "Обичам те" означават страшно много за мен - и бих ги споделила само на човека, с когото съм избрала да бъда,да прекарам живота си със него..той ще ми бъде приятел,другарчето в живота - изключено да бъда със още един.

slim__shadygirl
10-25-2008, 16:22
Аз един не мога да си намеря, камо ли двама :D
+1 :lol: :lol: :lol:

a3c1M
10-25-2008, 16:34
Да ама накрая бян ни с едната ни с другата :grin:

mir4eto93
10-25-2008, 17:11
Да ама накрая бян ни с едната ни с другата :grin:
:razz:

MiLeNcHeToO
10-25-2008, 17:16
Аз един не мога да си намеря, камо ли двама :D
+1 :lol: :lol: :lol:

и аз, и аз :lol:

Jaffs
10-25-2008, 18:08
Налагало ми се е и изборът като претеглих нещата не беше толкова труден.
От малка съм повече в мъжка компания, с момичета трудно се разбирах. За тогавашният ми приятел това беше проблем, защото все си мислеше, че с някой си лягам, че изневерявам, а всъщност никога не е било така. Имахме дълга връзка, първата по-сериозна и ми беше първият. Трябваше да избирам между него и едно друго момче. Избрах другият и определено не съжалявам. Имахме връзка изпълнена с невероятни моменти и сега сме страшно близки приятели. :)

Miimiinka
10-25-2008, 19:10
хм, на мене ми се случи да ми се налага да избирам между две момчета. и не беше като щом съм с единия да искам да съм с другия - т.е. и двамата да не ги искам. ами ми беше хубаво с единия(с него ходех) когато сме заедно, но веднъж излязох с другия и ми хареса(с тоя същия "друг" изпитвахме симпатии един към друг от по-отдавна, а с гаджето искахме да се пробваме просто - дали ще се получи м/у нас). и така, реших накрая( не съм изневерявала никога!) и ще се радвам да разкажете и своята история, ако ви се е налагало. (и за момчетата - да избират м/у две момичета)

Да случвало ми се е.Сега хода с мойто гадже но идпитвам много силни чувства към един друг,който пък си има гадже от 2 години.Излизали сме с него,но нищо сериозно защото има гадже.Но и към него изпитвам много силни чувства и.... кофти раута но съм си с гаджето.

ChoCohoLiC
10-25-2008, 20:07
Мен индиректно са ме карали да избирам между него и най-добрата ми приятелка..избрах нея и не съжалявам :)

6emet4e
10-25-2008, 20:48
Случвало ми се е... Избора не беше труден и смея да твърдя че направих правилния такъв.

scoobydors
10-26-2008, 13:43
Аз един не мога да си намеря, камо ли двама :D
+1 :lol: :lol: :lol:

и аз, и аз :lol:
Не се подценявайте мили дечица :D
За всеки влак си има пътници. ;)
:lol:

mechtaq_za_teb
10-26-2008, 14:31
Хахаха това ме хвърли в дълбоки размисли по една минала случка. Трябваше да избирам между двама... И двмата ми харесваха и имах симпатии към тях. Бяха приятели дори, но ме зарибяваха и двмата. Та... направих своя избор(погрешния разбира се :D ) и се изтървах че и другия ме е зарибявал. Е скараха се за известно време. Та направих грешния избор, защото много страдах... но пък знае ли човек. Може пък другият да е бил още по-грешния избор. Но не ми пука вече :) Минало заминало. Каквото е било, било е. Животът продължава! :grin:

krisiiiiito
10-26-2008, 14:37
да случвало ми се е и то скоро

ImmortalForever
10-26-2008, 15:17
Че аз ако нямам между какво да избирам не се чувствам комфортно!

girls_aloud_
10-26-2008, 15:20
Да случвало ми се е :) Ходех с едното момче а харесвах друго и трябваше да избера един от двамата :? никога досега не съм съжелявала за избора си и няма да съжлявам по скоро съжелявам за неща които съм направила преди това обаче няма как да се върне времето :?

snejana67
10-26-2008, 15:28
:-o между двама добре,ами ако трябва да избираш между трима :-o :-o :-o :?

sextazy_baby
10-26-2008, 19:17
Не ми се е налагало да избирам между две момчета.Причината е само една-когато си харесам момче,другите не ме вълнуват.А станем ли гаджета-дори не си позволявам да излизам с момчета.Може и да съм старомодна или тъпа,но съм си такава.Когато имам човек до себе си е, винаги защото държа на него,а не заради пари,външна красота или нещо друго.
Евала ти за това.Аз съм на същото мнение :)

cherinka
10-26-2008, 19:35
При мен няма такива правилен/грешен избор.
Когото и да избера от 2ма, трима, петима.. с всеки в един определен момент всичко приключва и започва с някой друг.
И така едиин голям кръговрат:)

Ino
10-26-2008, 21:10
еми харесаха ме 2ма,аз си харесах и 2мата,излязох и с 2те момчета,харесах си 1ното повече и такива ми ти работи

BlindedAngel
10-26-2008, 21:40
Хах вие хубаво по 2ма по 2ма...Аз трябваше да избирам между пет...
Първата - тогавашната бивша да избера дали да остана при нея, защото още имах чувства...
Втората - Преди ми беше най - добра приятелка, имахме авантюра по това време (зад гърба на гаджето й, който го познавам и беше от съседния клас !)
Третата - една адски лесна дет на втората среща ми пусна( не знам защо си беше втълпила че ходим )
Четвъртата - Едно нормално добро момиче с което щях да съм сигурен но някак си тръпката я нямаше ( имах авантюра и с нея зад гърба на приятеля й, който пък беше от класа на момчето с чието гадже бяхме най - добри приятели...Получи се мн смешно)
Петата - Сегашното ми гадже...
Де да знам какво бихте избрали на мое място но щом смятам да се женя... :) Сами си правете изводите :)

MoHuTo
10-27-2008, 08:14
Случвало ми се е да избирам да и мисля, че направих правилния избор :)

Pliok0019
10-27-2008, 11:08
Да, разбира се. Няколко пъти. Мисля, че в повечето случаи съм грешала.

Erica1
10-27-2008, 18:31
Дам, налагало ми се е...

lady_bibi
10-27-2008, 18:36
Наложи се да избирам м/у бившия и момчето, с което съм в момента и не сжалявам.

sh3_1s_7h3_0n3
10-27-2008, 19:16
Откакто се помня изпадам в подобни идиотски ситуации. В началото проклинах съдбата, че ме поставя пред кофти избор, в последствие обаче разбрах, че проблемът не е съдбата, а 'настоящата връзка' с някой. Ако се случи така, че 'хлътна' по друг, то значи имам сериозни проблеми с 'настоящия' си приятел. Решенията са 2 - или трябва да закърпя нещата помежду ни, като преди това съм открила проблема, или просто да прекратя взаимооотношенията ни, ако няма решение или не искам да постигам такова. Но появата на 3ти човек във връзката винаги е сигнал за нередност. Или се поправя, или край.

Не ви ли се е случвало да сте с някого и да сте толкова влюбени, че да не можете да погледнете друг? Е тогава всичко е 'върхът'. Но дори и най-малката представа, че бихте могли да бъдете с друг или се появи 3-ти, който силно ви привлече вниманието до такава степен, че мислите повече за него, отколкото за 'гаджето, значи нещо сериозно куца.

sweet4esf
10-27-2008, 19:19
mnogo puti mi se e nalagalo i nakraq ili sam s dvamta ili gi zaebavam i dvamata :-D :)

GD
11-03-2008, 09:36
Да, и в момента ми се случва и незнам какво да направя да съм си с момичето което ходя от доста време или сегашното момиче когато излезнем или се видим, а ние се виждаме всеки ден се чувствам може би че летя отново из облаците ;( Много и е труден изборът :( :( :( :(

furbince
11-03-2008, 23:15
ami az vav momenta sam v takova polojenie ot 3 sedmici se chudq kakwo da pravq...bqh sas bivshiq mi 9 meseca.. no se razdelihme i az ne razbrah zashto toi iskashe taka...iiii trygnah s 1 momche toi spr mn me haresva no vseki p1t kogato s biv6iq mi se chuvah po tela i mi staa6e t1po i po4vah se 4udq zako izob6to se fashtam s drug a v momenta ne znam ...dori dnes izlizah s biv6iq ni i ni be6e spr qko zaedno..no p1k drugoto momche e perfektno super mil nejen romanti4en i nzn kaf...vaprosa e da izbera ili da chakam biv6iq mi da predprieme toi neshto...ili p1k da izbera da si prodalja saas novoto momche koeto 2 vecheri podred sa napiva za da ne my e t1po 4e az sam prosta i ne znam ko iskam :) nqkoi da mi dade nqkakav savet shtot mislq 4e shte se pobyrkam :) blagodarq za razbiraneto :-)

glezan4e
11-04-2008, 06:28
Ами да... Трябваше да избера между гаджето си (което сега е бивше) и едно приятелчи, в което пред бях харесала. И решх, че щом се чудя, значи не трябвада съм с някой от тях, колкото и тъпо да звучи.
Сега съм с друго момче и съм ужасно щастлива с него :grin: :grin: :grin: :grin:
на същото мнение съм... и аз когато не знам кого да избера.. търся трети :D

LadySunshine
11-04-2008, 07:10
на мен пък не ми се е случвало, защото съм предвидлива и си ги разчиствам преди да ми е стигнало до главата =D>

CeLyVka
11-04-2008, 08:21
на мен пък не ми се е случвало, защото съм предвидлива и си ги разчиствам преди да ми е стигнало до главата =D>

:smt023 :grin:

Drebs
11-04-2008, 10:22
Случи ми се веднъж. Доста се измъчих.
За обобщение мога само да кажа от личен опит,че наистина от два стола се пада на земята.

Abbie_Broken
11-04-2008, 11:04
Не ми се е налагало. Ще съм с този, който обичам и едва ли ще съм влюбена в двама едновременно.

DarkKisss
11-04-2008, 11:19
послушай си сърцето .
на мен лично не ми се е налагало въобще да мисля за такива глупости , но за някои е важно това . :)