PDA

View Full Version : Момичета, как едно момче може да ви спечели?



anonimen321
10-25-2008, 16:41
Момичета бихте ли споделили от какво се впечатлявате и какво в едно момче е най-важно за вас?

JelqznaDevica
10-25-2008, 16:51
Интересен въпрос..рядко се случва някое момче да ми направи впечатление.Имам доста твърд характер.Харесвам дългокоси мъже,със голямо чувство за хумор,Искрени - преди всичко,романтични,джентълм ени..също да е приказливо (въпросното момче)..да не мълчи все едно има сливи в устата..,да можем да говорим свободно на всякакви теми,и не на последно място - да е себе си за да ме впечатли.
Абе общо взето т'ва е

anonimen321
10-25-2008, 17:00
Да мерси, но забелязвам момичетата да се смеят например на толкова тъпи работи че не можете да си представите.А и другото толкова ли харесвате момчето да играе футбол защото мен не ме привлича толкоз.Обичам баскетбола и съм байкър, и не само падам си повече по по-екстремните работи. 8) :grin:

ImmortalForever
10-25-2008, 17:03
Хм..Бая трябва да се изпоти..Външния вид..Трябва да е голям като трикрилен гардероб иначе още там отпада..Най..ама най важното е да може да говори на абсолютно всякакви теми..ама като казмвам абсолютно не значи да коментираме снощния епизод на биг брадър а за сериозни неща, включително да не се бои да говори за врзъката ни...Романтични..?НЕ!По-скоро нормален..има риск да ми се отварти от прекалена романтичност и те така.. ама физиката му е майката...Хване ли ми окото, може д ареша и отвътре да погледна.. :)

JelqznaDevica
10-25-2008, 17:04
Всеки човек го вълнува нещо - било то спорт..мен лично футбола и футболистите не ми правят впечатление.

mir4eto93
10-25-2008, 17:05
Аз все си харесвам разни футболистчета, какъв е тоя моя късмет :D Иначе харесвам момчета, които не се правят на гъзари, иху аху виж ме с колко съм спал и т.н., някое мило момче, с което мога да си говоря за различни неща не само за футбол или разни технологии :)

Denkova
10-25-2008, 17:07
Ми мене едно момче може да ме впечатли с това да в забавен да прави комплименти да е мил и чаровен :-)

NeverBackdown
10-25-2008, 17:22
Ами аз май се си ги харесвам някви баскетболистчета :D Сигурно защото и аз много обичам баскета .Ами за мен е важно да бъде себе си,не да се прави на какъвто не е,само защото така ,,модерно,,.Да е честен с мен.Както казаха по-горе да можем да говорим на всякакви теми.Да си прекарваме добре заедно.Общо взето на това държа,но то си опира до самия човек дали ще ме впечатли :)

nicolepcd
10-25-2008, 17:23
Като се блъсне в мен нарочно и после ми каже "Здрасти" :lol:

Whyniser
10-25-2008, 17:31
Като се блъсне в мен нарочно и после ми каже "Здрасти" :lol:
Да бе . На мене как ме сгази една.Аз си думам такъв и тя се затърчела и като валяк минава бате.После като деколтето и пред устата ми как да я погледна. :razz:

Jumbie483
10-25-2008, 17:32
Мен пък винаги ми хващат окото Различните :lol: Някой със зелена, синя, червена коса ... на гребен, на расти ... 8-) Нещо такова ... откачено :oops: :oops: :oops: Иии да е с дълга коса .... и да играе .. смисъл да спортува нещо. На мен тези са ми най-голямата слабост :oops: :oops: :oops:

pinky_shine
10-25-2008, 17:35
Ами за мен е важно да бъде себе си,не да се прави на какъвто не е,само защото така ,,модерно,,.Да е честен с мен.Както казаха по-горе да можем да говорим на всякакви теми.Да си прекарваме добре заедно.Общо взето на това държа,но то си опира до самия човек дали ще ме впечатли :)

Също и да бъде забавен.И май е тва :)

Lysit0
10-25-2008, 17:42
Трябва да е забавен,искрен към мен,честен,да ме обича истински....и не на последно място да има хубава визия и очертани коремни мускули.

woshata
10-25-2008, 17:46
що годе да стаа на външен вид 8) преди търсех перфектния та колко време си стоях на сухо не е истина :razz: :razz: след тва да има чувство за хумор и да може да говоори на всякакми теми.. 8-) общо взето тва е ..и тъй като малко ги притежават тия екстри почти никой не ме впечатлява :D :D

п.п. под що годе нормален вид имам предвид скейтърите :oops: :smt007 :smt007 :smt007


п.п.2 не можех да не го отбележа :lol: 8-) 8-) :lol:

varnen4e
10-25-2008, 17:55
Въпрос на флуиди.. на привличане. Може да е най- красивия, най- добрия и да не ме впечатли. Може и да е най- големия боклук на света и да се влюбя за ден.

SunShinePearl
10-25-2008, 17:56
най-вече да може да си говорим на всякакви теми,да обича купони да е как да кажа.... весел човек и оптимист може и реалист но в никакъв случей писимист, с добро чувство за хумор да не е кой знае колко романтичен,хубаво е да е спонтанен тип и да не го интересува кой знае колко чуждото мнение,да ме уважава и да не е мн ревнив,да не командва мн мн и да има чар(на всеки е ясно че не всички момчета са мис вселена)и да се разбираме да е себе си,да е искрен,да държи на думата си,да е по висок от мен :D и да може да е мил и същевременно лош....май това е :D

exclusif
10-25-2008, 17:56
като се замисля реално съм харесвала и ходила най мн с футболисти нз защо харесва ми спорта но зависи и от самото момче таа на мен и харесват момчета с голямо чувство за хумор както казаха да говори на сякви теми да не се заглежда по други :D не е особенно важно за мен дали е красив или не важното е да е красив отвътре ако е красив и отвън здраве да е няма значение дали тренира нещо или не да ми обраща колкото се може повече внимание и да е с мен колкото се може повече да е романтичен но не мн да прави по някой друг комплимент да е естесвен да бъде себе си... за дръго не се сещам вмомента :D

Jaffs
10-25-2008, 17:58
Трудно е някой да ме впечатли на пръв поглед, но веднъж влязъл ми под кожата ставам лесна. Лесно се сприятелявам с хората и може да познавам някой от часове, но ако ме предразположи ще си изпея всичко. При мен нещата винаги се случват случайно и точно заради това не съм се замисляла как може да ме впечатли някой. Рецепта, по която всеки път да става няма. Винаги е нещо различно :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-25-2008, 18:01
Най-много ще ме впечатлят очите (обичам кафяви, на приятеля ми бяха с много особен бласък) и дългата (кестенява най-често) коса, стига да му ходи. Да не е арогантен, да не е себичен, да има лек, весел характер, да умее да ме разсмива и като цяло да има добро чувство за хумор, без да е циничен.
Това на първо време, по-нататък става по-сложно и в момента не съм до това да анализирам вкусовете си за сериозна връзка. :)

GotTheLife
10-25-2008, 19:08
точността и добротата най-вече :oops:

Miimiinka
10-25-2008, 19:15
Попринцип първо се заглеждам във външността.Нали хората са казали: "По дрехите посрещаш,по ума изпращаш". Та първо,ако ми допадне като визия и после ако ми допадне и,като човек си казвам: "Екстра". Смисъл за мен трябва да е и добър,мил,сериозен,по някой път да има чувство за хумор и да си се лигавиме защото аз съм си лигава :-D . Ами тва е да се държи добре и да е сериозен.

gLoRiOuS_aNGeL
10-25-2008, 19:18
Това,което ми прави най-голямо впечатление е излъчването-нещо специфично,един блясък в очите,който го имат много малко хора...След това ми прави впечатление усмивката!Най-важното за едно момче е да има чар и подход към момичетата!Харесвам момчета,които ми показват,че имат симпатии към мен,но не прекаляват и разбират от намеци! ;-)

fasta4e
10-25-2008, 19:20
Да мерси, но забелязвам момичетата да се смеят например на толкова тъпи работи че не можете да си представите.А и другото толкова ли харесвате момчето да играе футбол защото мен не ме привлича толкоз.Обичам баскетбола и съм байкър, и не само падам си повече по по-екстремните работи. 8) :grin:
Ако прекарваш мнвреме с колелото си или баскетбола мисля че ще ти е трудно да задаржиш някоя до себе си а иначе ако си добър с байака си лесно ще впечетлиш много м,омичета или поне мен така ме впечетли приятеля ми :)

ChoCohoLiC
10-25-2008, 19:38
Ем..различно, но първо визията, трябва да има хубаво тяло..по възможност да НЕ е футболист! :) нали трябва да може да върже два лафа с мен за нещо по различно от футбол :grin:

bibo
10-25-2008, 19:49
:D :D :D :D :D :D :D :D

Бахти глупостите чесно :razz: :razz: :razz:

Като си прекалени мил те мислят загей,като имаш чувство за хумор казват че си лигльо...


Въпрос на флуиди.. на привличане. Може да е най- красивия, най- добрия и да не ме впечатли. Може и да е най- големия боклук на света и да се влюбя за ден.

Само т'ва момиче си каза истината... :-P

ChoCohoLiC
10-25-2008, 19:59
bibo впечатлена съм как мислиш, много малко момчета мислят като теб :grin:

mihichkaaa
10-25-2008, 20:02
Въпрос на флуиди.. на привличане. Може да е най- красивия, най- добрия и да не ме впечатли. Може и да е най- големия боклук на света и да се влюбя за ден.
+1 винаги различно,зависи от човека

dqvolski_angel
10-25-2008, 21:34
да се държи зряло, да е мил, да е интересна личност иии..разбира се, хич няма да е зле да ме впечатли с хубав външен вид

mArMaLaDkA
10-25-2008, 21:49
Наистина е така,че когато едно момче се държи прекалено мило,прилича на гей.Аз просто се задушавам,когато едно момче е твърде внимателно с мен и едва ли не го е страх само като дишам да не се задавя. :? Всяко момиче по различен начин може да се спечели.Разни хора-разни идеали.Първо гледам външността и дали ще има привличане,после-всичко друго.Преди все пресмятах да е такъв,онакъв,да се държи така и така с мен,и в крайна сметка все си харесвах пълни гадняри.И все още е така. :D

Andreev
10-25-2008, 21:55
Можеш да спечелиш момиче на хазарт - билот, покер, рулетка...
п.п. ама не ти тряа 8)

sexy&crazy
10-26-2008, 06:12
Въпрос на флуиди.. на привличане. Може да е най- красивия, най- добрия и да не ме впечатли. Може и да е най- големия боклук на света и да се влюбя за ден.

i az sam tAka

Angel Pixi
10-26-2008, 10:14
да е разкрепостен,мн хубав,да го знае и да го показва.да не е раздърпанметъл,да е с тяло на манекен,а не като противните културисти.да е женкар,винаги да знае какво да каже и как да го каже.в никакъв случаи нетрябва да е тих,да е цапнат в устата. Да е едновременно "принц чаровен" и "крал позьор"! 8)