PDA

View Full Version : Едно момче......



лилии
10-25-2008, 18:42
Ами не знам дали точно е проблем но мисля,че направих грешка :(
Харесах си много едно момче от училището,много е чаровен,не е красавец даже напротив има много по-красиви от него но аз го виждам със други очи..ако един ден бихме били заедно той би бил най-прекрасният за мен :(.Грешката,която мисля,че допуснах е....това че всеки път когато мине и ме погледне аз не знам как да се държа какво да направя за да не се засмея да уши..като го видя и не мога да не се засмея..знам че сигурно много ми личи,че си го харесах :( и това сигурно до някаква степен пречи,сигурно той не ме харесва..даже има сериозен поглед..а аз се чувствам като някой идиот..засмяна..човека си минава а на мен ми тупти сърцето като го видя.. :( Защо се чувствам така..трябва ли да го отбягвам .. защото пробвах но всеки път,когато го видя не мога без да го погледна..изпълва ми сърцето направо :( Спомням си първият учебен ден,бях с тениска на метъл групата Пантера и той разбрах че и той им е фен,и като ме видя много се усмихна такъв все едно ми се накефи..беше със 3ма негови приятели и аз минавах покрай тях(те също са метъли) и той само се усмихна и каза "Ееееехехехехе глейте лее гледайте"и ме гледаше тениската и мен самата... ама не знам може така да ми се е сторило,че ми се е накефил..аз не харесвам много момчета с коси,но той нито го познавам нито нищо..направо ми е като съкровище :( дори ме оцели със морков :-D и ми стана много весело.Но сега като ме види ме гледа много сериозно..аз не се обличам като тези фейшънки във училище не нося скъпи дрехи,блузки да ми се вижда деколтето...нося тъмни дрехи..дори някои ми казват,че се обличам като мъж а всъщност много се грижа за външния си вид,гримирвам се за да се чувствам добре....но сякаш във мен е проблема.. не разбирам..всеки ден си намирам някакви кусури.. :( Ох защо се чувствам така неловко :(

exclusif
10-25-2008, 19:08
не се комплексирай всеки е красив за себе си до колкото до момчето пробвай си касмета заговори го.. и му признай не е толкова трудно ако не отвърне на чувствата ти не се притеснявай има риба в моерто за всеки... :)

woshata
10-25-2008, 19:09
нема го чета

slim__shadygirl
10-25-2008, 19:11
Ох защо се чувствам така неловко :(
Ако това е въпроса ти,според мен се чувстваш неловко,защото неможеж да му привлечеш вниманието.Не търси проблем в тебе.По-добре да те харесва такава каквато си си,отколкото да се заблуждавате.
Ай успех :)

fasta4e
10-25-2008, 19:16
бъди себеси а ако той не напрви 1ват крачка направия ти

WithLove
10-25-2008, 19:27
усмихвай се,щом ти идва отвътре!Точно пък усмивката си да криеш...

soul1199
10-25-2008, 19:34
ysmihvai my se,v tova nqma ni6o lo6o,moje nqkoi put da go zagovori6 i t.n.

ChoCohoLiC
10-25-2008, 20:09
бъди себеси а ако той не напрви 1ват крачка направия ти

dqvolski_angel
10-25-2008, 20:55
просто преглътни срамежливостта си и направи нещо. все пак няма да те водят на екзекуция. ако е свестен и има някакви симпатии към тебе всичко ще се нареди

samsung_sgh950
10-26-2008, 04:07
странното е че при мен беше по същия начин.когато го видя ми става смешно и направо ми идеше си го хвана за ръката и да не го пусна. мн ме кефеше тоя човек.и аз дълго време се чудех как дА МУ ПРИВЛЕКА ВНИМАНИЕТО.смеха ми минаваше когато го видя и почвам да си мисля не се смей щото ще провалиш сичку.им такам.

лилии
10-26-2008, 10:58
Благодаря на всички за отговорите :) ще се опитам да си се държа естествено.Но просто като го видя ми стана много нервно и започвам да се смея без причина може това да го е обидило и вече да не съм му симпатична :(.Сигурно се е досети,че го харесвам...леле а ако си има приятелка или хапесва някое друго момиче направо ще умра от яд чесно ви казвам :( чак ми се плаче :o

mynichka
10-26-2008, 11:58
я и се усмихвай :P няма нищо по- красиво от усмивката ..а пък за момчето ..заговори го :)

DeepWithin
10-26-2008, 12:27
От кой град си?

Иначе 6 за Пантера.

MiMcHeToOo
10-26-2008, 12:30
Само да кажа - не се гримирВаш, гримираш се ;) Защо не се запознаеш с него? Така само на усмивки няма да стане.

MaGenta
10-26-2008, 12:34
Ммм.. Не го гледай и ти сериозно :Р Усмихни се и виж дали той ще ти отвърне...
И най-важното, което ти казаха до сега е да бъдеш себе си =) Харесай се такава каквато си

Bee*
10-26-2008, 13:02
хахаха лелее и аз се така се смея
много е кофти,щото не мога се контролирам ;дд

лилии
10-26-2008, 17:21
От кой град си?

Иначе 6 за Пантера. Перник :) благодаря за 6тицата :-D

DeepWithin
10-31-2008, 11:25
От кой град си?

Иначе 6 за Пантера. Перник :) благодаря за 6тицата :-D


Питах, защото от моя град едно момче (мой приятел) се кефи на Пантера и така.