PDA

View Full Version : Това,че се чукаш не те прави голям!!!



Mariolcheto
10-25-2008, 18:46
Здравейте на всички!Един ден влязох в сайта и намерих при новините ето този картинка, http://prikachi.com/files/418070I.jpg
която много привлече вниманието ми и си помислих "Ужас...!Дете да има дете!" ... И това наистина си е УЖАС!В мен пламна дори едно съжаление докато гледах картинката...И защо е всичко това???Защото да се е*ем като разпрани е много модерно???Да,но това,че се чукаш не те прави голям!!!И в заглавието има много смисъл..просто трябва да помислим!
И един съвет-ПАЗЕТЕ СЕ!!!

Bellatrix
10-25-2008, 18:48
Гадно е наистина и е тъжно, но поне според мен проблема не е във възрастта, а във факта, че всички тези деца не знаят НИЩО за секса и почват да го практикуват с нулево сексуално образование. Ако знаеха какви са рисковете и знаеха как да се пазят нещата щяха да са други.

mitternacht
10-25-2008, 18:49
Гуд морнинг!

Хахаха, т'ва е досущ Джуно :P
Ей, я вземете го изгледайте тоя филм...

xxxSnowflakexxx
10-25-2008, 19:00
Гуд морнинг!

Хахаха, т'ва е досущ Джуно :P
Ей, я вземете го изгледайте тоя филм...
I kakvo dali pove4eto deto se ebat na po 11 12 13 godini 6te si dadat smetka za tova koeto gledat ami ako be6e taka to tezi koito redovno pose6tavat saita i 4etat razni temi nqma6e posle da pitat zakasnqva mi i t.n. ako im e vleznalo ne6to v akala sled kato ima bezbroi takiva temi :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Prosto iskat da sa moderni a tva 4e nqmat seksualna kultura e normalno kato tova ne gi interesuva samo kato opre noja do kokala a i ako imaha pone malko takava te nqma6e da pitat kakvo da pravq zakasnqva mi a vseki normalen 4ovek v takuv slu4ai nqma da se 4udi kade kakvo da pita a 6te otide do nai blizkata apteka no i kolkoto takiva filmi ima ne zna4i 4e mladoto pokolenie 6te stane po suvestno v tova otno6enie!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :-x :-x :-x :x :x :x :x :x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Buttk0
10-25-2008, 19:17
и кво ?

Armani_P
10-25-2008, 19:18
Деца,ползвайте презервативи ...

chokolate_girl
10-25-2008, 19:50
който си има акъл си го има..никой неможе да вземе една фуния и да ти налее мозък ако си го нямаш...то си е до човек и до разум.
да,напълно си права по темата.

fasta4e
10-25-2008, 19:54
Страшно е :shock:

morkofka
10-25-2008, 19:57
:(

Giaaa
10-25-2008, 23:17
или си с акъла си,или не си.годините нямат значение.и на 50 глупака си остава глупак.
тъжно е да,картинката е много готина ;)) две напълно различни неща..детето с играчката..и корема..еб*си.кво става..?!

Mirelchetoo14
10-25-2008, 23:43
Да се чукаш не те прави голям?!
Е, и да си на 15 не те прави тъп и безотговорен :-o

Акъла, акъла братя и сестри мои, в акъла и в наденицата е истината 8-) :-P

GerYy
10-26-2008, 05:22
Страшно е :shock:

+1 :-x

joro00
10-26-2008, 06:54
Напротив.... когато имаш връзка и дълготрайни сексуални отношения с един човек, това те обвързва донякъде, прави те по-сериозен и отговорен към живота. Поне според мен де.

varnen4e
10-26-2008, 07:02
Здравейте на всички!Един ден влязох в сайта и намерих при новините ето този картинка, http://prikachi.com/files/418070I.jpg
която много привлече вниманието ми и си помислих "Ужас...!Дете да има дете!" ... И това наистина си е УЖАС!В мен пламна дори едно съжаление докато гледах картинката...И защо е всичко това???Защото да се е*ем като разпрани е много модерно???Да,но това,че се чукаш не те прави голям!!!И в заглавието има много смисъл..просто трябва да помислим!
И един съвет-ПАЗЕТЕ СЕ!!!
Време беше някой да им го каже.

psihqsala
10-26-2008, 07:53
Може да се чукаш и да си с акъл на пеленаче,може и да не се чукаш и пак да си на същото ниво...няма връзка просто. А е факт,че малките недорасли пикли дето се чукат,само защото смятат,че така стават по-големи и зрели,си остават същите заблудени куклички,използвани от някой батко и това че се ебат не ги прави по-готини дори някои от тях да смятат така..но както и да е,секса си е отговорност и ако ти самия не го осъзнаваш няма значение на каква възраст си..да,да правиш секс не ти осигурява това да си голям и зрял,защото всички МОГАТ да го правят,друг е въпроса дали въобще знаят какво правят или просто го правят,за да са част от ТРЕНД-а.... и все пак,може да си голям и да се чукаш и да нямаш акъл,може и да си малък,да се чукаш и да имаш...всеки си има право на избор...знам едно-полезно е да се чукаш,стига да осъзнаваш отговорностите и последствията си,да ползваш презерватив и да се чувстваш емоционално и физически зрял..за мен няма подобно нещо подходяща възраст..има някои на 13 съзряват и са по-наясно от някои 18 годишни...има и обратния случай...може да правиш секс и на 14,стига да се чувстваш готов и да имаш глава на раменете си..това е..стига с тия клишета! АЗ съм 'ЗА' секса на ранна възраст,защото секса е потребност, СТИГА да знаеш какво правиш и защо го правиш ! Всеки има нужда от секс...ФАКТ. Просто природа.

bibo
10-26-2008, 08:12
Абе всичко е до психика и възпитание....

Ако пък не пробва на 14-15-16 год , изведнъж става на 18 и се почва..

"На 18 год съм,девствена съм и ме е срам"

Живеем в 21в. момичета,реалността е такава....

Jumbie483
10-28-2008, 07:49
Абе всичко е до психика и възпитание....

Ако пък не пробва на 14-15-16 год , изведнъж става на 18 и се почва..

"На 18 год съм,девствена съм и ме е срам"

Живеем в 21в. момичета,реалността е такава....



Реалността е такава, защото родителите не знаят как да възпитат децата си. Не прехвърлям вината на тях, но те са главната причина (според мен). Не може едно момиче на 12/13 да почва да прави секс, при положение, че до вчера си играеше с куклата. Пък и както каза, живеем в 21в. По телевизиите, вестниците, в училище, в дискотеките...абщо взето навсякъде за секс се говори. Е тогава как децата няма да проявяват интерес. И като добавим факта, че и нищо не знаят за секса, а им се струва интересен ... ето това е проблема. А относно родителите, те толкова ли не могат да започнат да говорят с детето си по тази тема, от рано. Може тогава и да не разбира много какво му говорят, но за напред ще има някаква култура и ще знае всички рискуве, които поема. А ако знае това, съм сигурна че няма да тръгне да прави секс на 13 да речем....

DevilWish
10-28-2008, 07:50
Гадно е наистина и е тъжно, но поне според мен проблема не е във възрастта, а във факта, че всички тези деца не знаят НИЩО за секса и почват да го практикуват с нулево сексуално образование. Ако знаеха какви са рисковете и знаеха как да се пазят нещата щяха да са други.
Абсолютно ;)

waaaagh
10-28-2008, 08:07
1 дума:
D.U.R.E.X.

Винаги
Абсолютно винаги!
и без коментари от типа "Ама на мен не ми е кеф"

:-x

B3B0K
10-28-2008, 08:12
Здравейте на всички!Един ден влязох в сайта и намерих при новините ето този картинка, http://prikachi.com/files/418070I.jpg
която много привлече вниманието ми и си помислих "Ужас...!Дете да има дете!" ... И това наистина си е УЖАС!В мен пламна дори едно съжаление докато гледах картинката...И защо е всичко това???Защото да се е*ем като разпрани е много модерно???Да,но това,че се чукаш не те прави голям!!!И в заглавието има много смисъл..просто трябва да помислим!
И един съвет-ПАЗЕТЕ СЕ!!!

vaprosnata kartinka e plakata na edna ot nai-novite piesi na tetara salza i smqh ili balgarska armiq (ne sam sig) .no si mislq 4e 6e e dobre golqma 4ast ot foruma da otidat da go gledat :-x

slunchiceto0
10-28-2008, 12:45
всъщност точно така е..в днешно време стана модерно всички на по 14-15-16 да се чукат без спирачки....ии няма ли секс в една връзка то няма какво да я крепи!!това се върти в главата на всички тинейджъри.,а е направо потресаващо ;x и наистина мн малко от нас се замислят върху това,че има мн по значителни неща,отколкото да се чукаш като разпран!ноо рано или късно всеки осъзнава грешките си,понякога прекалено късно..!Браво за темата..много смислена!:)

Bellatrix
10-28-2008, 13:12
1 дума:
D.U.R.E.X.

Винаги
Абсолютно винаги!
и без коментари от типа "Ама на мен не ми е кеф"

:-x
Да, в предпазването му е майката. Не знам за вас, ама на мен ми е писнало вече от разни, за които кефа е по-важен от сигурността и се еб*т без презервативи или хапчета. И къде ще ги бутате после тия нежелани бебета? В сиропиталище ли, на бунището ли, къде? Или ще си съсипете живота и организма с аборт или самотно майчинство... Зле сте. (Това последното беше към тия дето правят секс без предпазни мерки).

jambo_bs
10-28-2008, 15:00
Я се гръмнете сички...

Мхм :D :D

sextazy_baby
10-28-2008, 16:52
Проблема не е нито в секса,нито във възрастта на даден човек,а в това че буквално деца на по 10-11 години ми се обясняват как им се чука,при условие че не знаят абсолютно нищо за секса,камо ли за предпазни средства,отделен въпрос е че им е прекалено рано.Разбирам хора които наистина са наясно със себе си и това че секса без предпазни мерки понякога може да доведе до много проблеми и на такива нищо не мога да кажа.Ама някви пикли и пикльовци дето още не знаят какво имат между краката да ми се обясняват как да отворят приятелките си...наистина не знам какво да кажа