PDA

View Full Version : За мойта изгубена любов!



Bezrazlichna_kykla
10-25-2008, 20:30
Здравеите на всички..

Запознах се с него преди две години и половина Беше любов от пръв поглед!Но всяка приказка си има своя край и ето че и нашия дойде! :-# :( В последно време нещата между нас не вървяха добре Карахме се доста често Тръпката я нямаше когато бяхме заедно :smt090 :smt089 Виждахме се почти всеки ден но...с всяко излизане се отдалечавахме ве повече и повече..И ето че един ден ми съобщиха нещо в скайп което ме шокира За миг целия ми свят се преобърна! :-# :shock: Едно момиче ми каза че го е видяла да се целува с друга и да се държат за ръце :( и оттук започна Началото на края..Със сълзи на очи отидох в тях и споделих на майка му какво се е случило..Тя също не можа да повярва..Обади му се и след половин час той се прибра :-# Чувствах се предадена,унижена,отхвърле на :smt090 :smt099 а той не обели и дума..Ударих го и започнах да го обиждам :smt089 Казах му неща които не мислех и не чувствах :shock: Той ми каза че това е края и че не иска да ме вижда повече!Разплаках се пред него и го помолих за прошка Той ми каза че не се е целувал с това момиче Вечерта в скайп тя ми каза същото но на кой да вярвам Мамка му>... :-x :booooomb: Каза ми че ще сме заедно когато се променя Според него съм била надута,глупава и лигава..Да от една страна е така но НЯМА ПЕРФЕКНИ ХОРА!!! и така де..Виждахме се Държах се на ниво както искаше той!Обаче един ден отивам аз в тях и гледам снимки на момичета :-x и то някакви чучела Стана ми куцо защото аз се боря за него...А той си пише с някви скумрии! :smt072 Скарахме се пак пф..Преди никога не бях му отмъщавала но и аз реших да си пиша с едно момче от друг град! ама приятелски и просто еи така си разменихме gsm..и един ден ..... Ми взима gsm и момчето от попово точно тогава ми кликна! и Първоначално той нищо не каза обаче видях че му стана много гадно! пИСАХМЕ СИ В СКАИП И ТОИ КАЗА ЧЕ ТОВА НАИСТИНА Е КРАЯ отново със сълзи на очи отидох до тях и го помолих да забрави всички гаши грешки и да сме заедно отново :smt090 но той ми каза че вече не изпитва нищо към мен НО АЗ НЕ МУ ВЯРВАМ ТАКАВА ЛЮБОВ КАТО НАШАТА НЕ СЕ ИЗПАРЯВА ЗА МИГ!!!! Сега си пишем всеки ден но се държи студено към мен но скоро го питах дали ако се променя наистина ..Ще сме заедно..и той ми каза 'da' Е СЕГА ИСКАМ ДА СИ ГО ВЪРНА ВЕЧЕ МИНА ЕДНА СЕДМИЦА ОТ КАКТО СЕ РАЗДЕЛИХМЕ И ИМАМ НАДЕЖДА СПОРЕД ВАС ИЗПИТВА ЛИ НЕЩО КЪМ МЕН И КАК ДА СЕ ДЪЖА С НЕГО ? :oops: Мерси много

sladko_momi4e
10-25-2008, 21:23
lelee momiche ti si go opleskala totalno....ako bqx na mqstoto na momcheto nqmashe da te pogledna.... no slushai sega..parvo ako naistina go obichash i naistina iskash d asis nego..napravi sicko vazmojno da se promenish i da prestanesh da si vaobrazqvash....i az imax podobna situaciq no v nikakav sluchei ne trqbva da si otmashtavah...MOMICHEE OTMASHTENIETO NE VODI DO NISHTO XUBAVO OSVEN SALZI I RAZKAQNIE NADQVAM SE CHE TOVAGO RAZBRA!!! sega... ako toi naistina te obicha i iska da e s teb toi shte se varne pri teb.... no potarsi vinata v sebesi...i shte ti pomogna da q namerish..ako beshe go poslushala i mu beshe povqrvala che e e celuval tova momiche nqmashe da se karate...zashtoto edna priqtelka vinagi moje da vi skara zashtoto moje da revnuva no choveka koito naistina te obicha nikoga nqma da ti izneveri ili ti prichini takava bolka ... + tova ako vraskata vi e pochnala da se razpada ima taka narechenata POCHIVKA v koqto i dvamata mojete da vidite dali iskate da se oshte zaedno!!!! axx... nadqvam se che shte se saberete pak...no tozi pat vnimavai kakvo pravish..i zapomni...NIKOGA NE SI OTMASHTAVAI!!NIKOGA... ako bqxte sednali da mu spodelish tova koeto chustvash oshte v nachaloto shteshe toi da razbere i da ti se izvini i da ste oshte zaedno....
aide uspexche!!! :P

thefreak
10-25-2008, 21:24
Ееее.. кратка версия няма ли?

WithLove
10-25-2008, 21:33
Моля те,реэймирай го.Или някой,ако иска да го реэюмира.

dqvolski_angel
10-25-2008, 21:45
недей да се филмираш. тва дет си казала на майка му направо ме уби. разбирам какво ви е, ама да знаеш че ако имаш малко търпение нещата ще се оправят.

Andreev
10-25-2008, 22:57
Ееее.. кратка версия няма ли?
сигурно щеше да е само от емотиконки и трябва да налучкваш :D

blood_dodo
10-25-2008, 23:06
Ще ти кажа само че си изключително заблудена...

Че, то латиноамериканските сапунки имат повече смисъл в сюжета.

AFT
10-26-2008, 00:58
Втф. Ти самоуважение нямаш ли?

samsung_sgh950
10-26-2008, 05:21
lelee momiche ti si go opleskala totalno....ako bqx na mqstoto na momcheto nqmashe da te pogledna.... no slushai sega..parvo ako naistina go obichash i naistina iskash d asis nego..napravi sicko vazmojno da se promenish i da prestanesh da si vaobrazqvash....i az imax podobna situaciq no v nikakav sluchei ne trqbva da si otmashtavah...MOMICHEE OTMASHTENIETO NE VODI DO NISHTO XUBAVO OSVEN SALZI I RAZKAQNIE NADQVAM SE CHE TOVAGO RAZBRA!!! sega... ako toi naistina te obicha i iska da e s teb toi shte se varne pri teb.... no potarsi vinata v sebesi...i shte ti pomogna da q namerish..ako beshe go poslushala i mu beshe povqrvala che e e celuval tova momiche nqmashe da se karate...zashtoto edna priqtelka vinagi moje da vi skara zashtoto moje da revnuva no choveka koito naistina te obicha nikoga nqma da ti izneveri ili ti prichini takava bolka ... + tova ako vraskata vi e pochnala da se razpada ima taka narechenata POCHIVKA v koqto i dvamata mojete da vidite dali iskate da se oshte zaedno!!!! axx... nadqvam se che shte se saberete pak...no tozi pat vnimavai kakvo pravish..i zapomni...NIKOGA NE SI OTMASHTAVAI!!NIKOGA... ako bqxte sednali da mu spodelish tova koeto chustvash oshte v nachaloto shteshe toi da razbere i da ti se izvini i da ste oshte zaedno....
aide uspexche!!! :P

еми тва щи каа и аз

snejana67
10-26-2008, 06:49
:? зарежи го и продължи напред :?

sladko_momi4e
10-26-2008, 16:38
lelee momiche ti si go opleskala totalno....ako bqx na mqstoto na momcheto nqmashe da te pogledna.... no slushai sega..parvo ako naistina go obichash i naistina iskash d asis nego..napravi sicko vazmojno da se promenish i da prestanesh da si vaobrazqvash....i az imax podobna situaciq no v nikakav sluchei ne trqbva da si otmashtavah...MOMICHEE OTMASHTENIETO NE VODI DO NISHTO XUBAVO OSVEN SALZI I RAZKAQNIE NADQVAM SE CHE TOVAGO RAZBRA!!! sega... ako toi naistina te obicha i iska da e s teb toi shte se varne pri teb.... no potarsi vinata v sebesi...i shte ti pomogna da q namerish..ako beshe go poslushala i mu beshe povqrvala che e e celuval tova momiche nqmashe da se karate...zashtoto edna priqtelka vinagi moje da vi skara zashtoto moje da revnuva no choveka koito naistina te obicha nikoga nqma da ti izneveri ili ti prichini takava bolka ... + tova ako vraskata vi e pochnala da se razpada ima taka narechenata POCHIVKA v koqto i dvamata mojete da vidite dali iskate da se oshte zaedno!!!! axx... nadqvam se che shte se saberete pak...no tozi pat vnimavai kakvo pravish..i zapomni...NIKOGA NE SI OTMASHTAVAI!!NIKOGA... ako bqxte sednali da mu spodelish tova koeto chustvash oshte v nachaloto shteshe toi da razbere i da ti se izvini i da ste oshte zaedno....
aide uspexche!!! :P

еми тва щи каа и аз



kvo ste mi kajesh??? :?

Angel Pixi
10-26-2008, 17:14
БООЖЕ,каква драма-чак да заспиш от скука.Тия работи майна си ги записваи в дневника! :x Супер жалка гледка е момиче да се моли на момче.хвани си ново гадже и стига реви,че е смешно! 8)

mon4eto
10-26-2008, 17:50
6tom ti e kazal 4e ako se promeni6 6te bude s teb zna4i 4uvstvata mu o6te ne sa se izparili :) Razberi kato obi4a6 nqkoi bori se za lubovta mu pokaji mu 4e ti si edinstvenoto momi4e koeto zaslujava ...Budi sebe si i ne se druj grubo s nego ... Napravi mu romanti4na iznenada ako razbira se se kefi na tova ...Prosto napravi vsi4ko vazmojno da bude6 s nego za6toto se pak ti go obi4a6 i opredeleno ima6 golemi 6ansove da ste zaedno ... Aide Uspeh mila :)

ImmortalForever
10-26-2008, 17:52
Ееее.. кратка версия няма ли?

да е наистина дай малко демо.. мноу дълго ..

SuNsEt
10-26-2008, 17:59
Ееее.. кратка версия няма ли? Момичето си имало гадже,обаче една нейна приятелка й казала,че се е целувал с друга.Тя се ядосала и казала на МАЙКА МУ.После му ударила шамар и го увикала...В последствие се разбрало,че не е имало никаква целувка.Двамата много се карали.Той искал да скъса с нея по скайп...Тя много плачела,след тва момчето си писало с някви други момичета.Тя много се дразнела и решила да си пише с едно момче.По едно време докато била с гаджето си(тва дет се кара с него),онова момче от скайпа и звъннал на джиесема.Гаджето й се ядосало.После пак я скъсал по скайп.Тя пак ревала и го питала дали може да се съберат,ако се промени.Той казал "да".Сега е много нахъсана да си го върне...И пита дали има някъв шанс и дали момчето още изпитва нещо към нея.

Тва е. 8-)

MusicIsMyLife
10-26-2008, 18:06
Аз докато го прочета.. се шашнах от всякаде.. :)

SuNsEt
10-26-2008, 18:07
Аз докато го прочета.. се шашнах от всякаде.. :) Еее...ама нали дадох кратка версия?!Пренебрегваш работата ми! 8-) На който му трябва-на миналата страница е...Хъхъ

blood_dodo
10-26-2008, 18:13
Човешка трагедия :D
Остави го момчето на мира, намери си някой на твоя акъл и си се радвайте...

MusicIsMyLife
10-26-2008, 18:24
И както казах аз докато го прочета.. се шашнах и нямах сили да коментарите.. :lol:

Извинявам се че " Пренебрегвам работата ти " :P

Stuckyto
10-26-2008, 18:32
ми и аз съм имала подобен случай и мога да кажа че е много кофти... може да те докара до нервна криза / както стана в моя случай :) / , мисля че няма смисъл да се занимаваш с него... не си заслужава усилията просто... фък оф и тва е :-) :P