PDA

View Full Version : Виждаме се 1 път в месеца



GG1RL
10-25-2008, 19:53
Zdraveite.

Znachi polojenieto e takova v momenta che se vijdame 1 put v meseca rqdko 2 pati. Toi e na 150 km ot men, no vseki den si poddarjame vruzka po skype chuvame se po gsm i t.n. Veche sme zaedno ot 2 godini. Ot kakt ose poznavame e taka prosto se nalaga, no skoro shte sme zaedno. Toi mnogo me obicha dokazval mi go e hilqdi pati. Tova momche me privli4a dosta daje i sexualno dori mi se iska da go OBICHAM. Kak mislite dali e vazmojno sled kato se saberem da sme zaedno da vazniknat chuvstva i da zapochna da go obicham, mislite li, che e vazmojno. Mejdodrugoto az postoqnno si mislq za nego vsqka sekunda vseki mig i iskam da sme zaedno i t.n ama nali uj lubovta se opisva kato neshto UJASNO golqmo i hubavo ta ne sam sigruna che go obicham shttoto nikoga predi ne sam i zatova :) blagodarq predvaritelno

ChoCohoLiC
10-25-2008, 19:57
Да възможно е..само че зависи щото има разлика от връзка от разстояние и така да се каже нормална връзна :)

mihichkaaa
10-25-2008, 19:59
И аз мисля че е вазможно,но се пак си имай 1 на ум :)

chokolate_girl
10-25-2008, 20:01
Сеедно това съм го писала аз,само дето не ми е ясно как така сте заедно от 2 години а ти не си на ясно с чувствата си?
докато аз съм и мн обичам моето момче,живота си давам за него.
а ти нз как не си го обикнала...иначе и той след някой ден си идва и аз мн се радвам :) Но как така заедно сте цели 2 години а ти не го обичаш,мн странно наистина... :-o

sweet4esf
10-25-2008, 20:01
maco az sum v 4ujbina i sam na 2000km ot moq...ot avgust me nqma i 4ak dekemvri 6te se vidim no se obi4ame...6tom te pravi 6tastliva za6to da ne moje6 da go obikne6..a i 2god ne sa si malko :P uspex :-P

sweet4esf
10-25-2008, 20:03
a i az 6te sum tuk dokato se izu4a i 6te mojem sae vijdame prez 3-4 meseca taka4e ..a sum na 16 :-D taka4e za lubovta nqma granici :P

GG1RL
10-25-2008, 20:05
Сеедно това съм го писала аз,само дето не ми е ясно как така сте заедно от 2 години а ти не си на ясно с чувствата си?
докато аз съм и мн обичам моето момче,живота си давам за него.
а ти нз как не си го обикнала...иначе и той след някой ден си идва и аз мн се радвам :) Но как така заедно сте цели 2 години а ти не го обичаш,мн странно наистина... :-o
da, no ot tezi 2 godini sme se vijdali kam 20 pati za po 3 chasa :)

Inache sum si shtastliva s nego i neiskam nikoi drug ..,no neznam dali tova e lubov

chokolate_girl
10-25-2008, 20:08
ахам...а той къде учи?
и ние се виждаме 1 или 2 пъти в месеца,но в никакъв случай не може да се каже че не се обичаме.даже се обичаме повече от нормалното ,защото разтоянието ни кара да си липсваме един на друг,според мен и ти го обичаш :)

hottie
10-25-2008, 20:10
Zdraveite.

Znachi polojenieto e takova v momenta che se vijdame 1 put v meseca rqdko 2 pati. Toi e na 150 km ot men, no vseki den si poddarjame vruzka po skype chuvame se po gsm i t.n. Veche sme zaedno ot 2 godini. Ot kakt ose poznavame e taka prosto se nalaga, no skoro shte sme zaedno. Toi mnogo me obicha dokazval mi go e hilqdi pati. Tova momche me privli4a dosta daje i sexualno dori mi se iska da go OBICHAM. Kak mislite dali e vazmojno sled kato se saberem da sme zaedno da vazniknat chuvstva i da zapochna da go obicham, mislite li, che e vazmojno. Mejdodrugoto az postoqnno si mislq za nego vsqka sekunda vseki mig i iskam da sme zaedno i t.n ama nali uj lubovta se opisva kato neshto UJASNO golqmo i hubavo ta ne sam sigruna che go obicham shttoto nikoga predi ne sam i zatova :) blagodarq predvaritelno
Аз мисля, че е възможно. Защото дистанцията изтрива чувствата. Заравят се надълбоко и просто не можеш да усетиш любов и тръпка. "Дълече от отчите, дълече от сърцето" :)

GG1RL
10-25-2008, 20:14
благодаря на всички за отговорите :)

MakeMeLaugh
10-25-2008, 21:17
"Дълече от отчите, дълече от сърцето" :)

За жалост и аз мисля така и подкрепям ;)

georgiuzunov
10-25-2008, 22:13
"Дълече от отчите, дълече от сърцето" :)

За жалост и аз мисля така и подкрепям ;)
+1

BePoHuKa
10-26-2008, 02:51
Ми според мен трябва хубаво да си помислиш..за любовта няма препядствия.Но само за истиснката,а тъй като гледам ти сама не знаеш какво искаш.

BaiToq
10-26-2008, 06:35
Zdraveite.

Znachi polojenieto e takova v momenta che se vijdame 1 put v meseca rqdko 2 pati. Toi e na 150 km ot men, no vseki den si poddarjame vruzka po skype chuvame se po gsm i t.n. Veche sme zaedno ot 2 godini. Ot kakt ose poznavame e taka prosto se nalaga, no skoro shte sme zaedno. Toi mnogo me obicha dokazval mi go e hilqdi pati. Tova momche me privli4a dosta daje i sexualno dori mi se iska da go OBICHAM. Kak mislite dali e vazmojno sled kato se saberem da sme zaedno da vazniknat chuvstva i da zapochna da go obicham, mislite li, che e vazmojno. Mejdodrugoto az postoqnno si mislq za nego vsqka sekunda vseki mig i iskam da sme zaedno i t.n ama nali uj lubovta se opisva kato neshto UJASNO golqmo i hubavo ta ne sam sigruna che go obicham shttoto nikoga predi ne sam i zatova :) blagodarq predvaritelno
Щом си издаянила 2 години,
пробвайте като се съберете.

krem4et0
10-26-2008, 07:37
Сигурно имаш чувства по 1 или друг начин, щом толкова време поддържаш подобна връзка. Но аз имам малко по-различна теза. Смятам, че редките срещи не дават възможност да се покажете истински. Сестра ми и приятелят й се виждат рядко-понякога и по 2 месеца не се виждат. Тя е в Свищов, а той във Варна. И когато са заедно 2-3 дни всичко е супер и прекрасно. Защото са си липсвали и се отдават на любовта и чувствата си. И аз бях така когато мъжа беше в казармата-ние просто нямахме проблеми помежду си, а това не показа истинските ни чувства до край. Защото лесно е да обичаш някой, когато се гушкате, целувате, любите......По-сложно е да запазиш същите чувства, когато помежду ви застанат ежедневните проблеми.....За това мисля, че понякога разстоянието помага, но ни дава и доста изкривена представа за връзката като цяло.

mynichka
10-26-2008, 07:45
Сигурно имаш чувства по 1 или друг начин, щом толкова време поддържаш подобна връзка. Но аз имам малко по-различна теза. Смятам, че редките срещи не дават възможност да се покажете истински. Сестра ми и приятелят й се виждат рядко-понякога и по 2 месеца не се виждат. Тя е в Свищов, а той във Варна. И когато са заедно 2-3 дни всичко е супер и прекрасно. Защото са си липсвали и се отдават на любовта и чувствата си. И аз бях така когато мъжа беше в казармата-ние просто нямахме проблеми помежду си, а това не показа истинските ни чувства до край. Защото лесно е да обичаш някой, когато се гушкате, целувате, любите......По-сложно е да запазиш същите чувства, когато помежду ви застанат ежедневните проблеми.....За това мисля, че понякога разстоянието помага, но ни дава и доста изкривена представа за връзката като цяло.
абсолютно права

Lysit0
10-26-2008, 07:45
Любовта от разстояние е трудна,но ако много се обичате и истински ще я запазите.