PDA

View Full Version : Какво да направя???!?



SuNsEt
10-25-2008, 20:04
Такам,значи има едно момче,с което се познаваме в скайп от една година...И се харесваме,даже бих казала,че се обичаме.Знам,че тези думи имат много силно значение,но повярвайте ми,знам какво говоря.С него имам духовна връзка,защото не можем да се виждаме,понеже живее в друг град.Но с него споделям абсолютно всичко.Може да се каже,че ме е подкрепял в много мои трудни моменти и т.н. Страхотен човек е...Но пък се поеви едно друго момче,което е син на гаджето на майка ми...Той е на 17 и...когато се видяхме си пролича,че ме е харесал...Много е мил с мен.Оправи ми компютъра...ходихме четиримата(аз,мама,момчето и баща му) на ресторант и през цялото време се дръжа като джентълмен.После аз му пойсках скайпа и си писахме.Той ми каза,че съм много хубава...че съм имала хубаво тяло и като ме е видял си е помислил,че съм колкото него(след 2 месеца ставам на 15).Праща ми целувки и...нарича ме сладур,мисленце и всякви такива.Аз не знам какво да си мисля.Той не е мой тип момче.Всъщност дори не е девствен.Каза ми,че той винаги зарязва момичетата,което мен много ме издразни.Защото знам какво е да те зарежат,за разлика от него.Много съм объркана,защото съссигурност ще се виждаме и в бъдеще заради майка ми и баща му,но...имам много силни чувства към другото момче.Един вид-не мога да избера кой от двамата.Всъщност искам да е момчето от скайпа.И двамата вярваме,че някой ден ще бъдем заедно...даже щяхме да се виждаме,но трябваше да се оперирам и всичко се отложи.Не искам да флиртувам със сина на гаджето на мама,но той просто...сякаш само на там бие.Хубаво е момчето,приятно ми е,но не мога да кажа,че изпитвам нещо към него,както към това от скайпа.Пък и не желая да си развалям отношенията с него,защото както казах,ще трябва да се виждаме и в бъдеще.Какво да правя?...Знам,че звучи ужасно банално,но преди не съм изпадала в такова положение. :(

sweet4esf
10-25-2008, 20:09
emi mili4ka moga da ti kaja 1vo 4e nemoje6 da ima6 ne6to ob6to s sina na gadjeto na maikati :shock: :lol: ta toi ti e kato doveden brat normalna li si :shock: i 2ro mislq 4e naistina nz kvo iska6..ta ti obi4a6 4ovek koito ne poznava6..moje da si govorite mn da si podkrepqte no NEMOJE6 DA ZN KAKUV E 4OVEKA OTSRE6TA SE6 SE..nai dobre si ostani fr s skap4etu sloji na mqsto onq deto iska 4UK I BEJ i si nameri ne6to po normalno i ot tvoq grad..ne se izlagai..samo na 15 4e gi i nqma6 a mi govori6 4e obi4a6 nepoznat :lol: molqti se :lol: :lol:

sweet4esf
10-25-2008, 20:10
a tazo tvoq fraza A NIE SME SIG 4E 6TE BUDEM ZAEDNO NQKOGA me prati u gorabi6tata :lol: :lol: :lol: ama spokoino..skoro kato sre6tne6 nqkoi krasavec ot tvoq grad 6te se osuznae6..STIGA MOLQTE 6TE POLU4A ANERHIQ OT TOLKO SMQX :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

bibo
10-25-2008, 20:12
Според мен:

1.Ако наистина не гохаресваш тактично го "отрежи" , без да си разваляте отношенията...

2.С т'ва момче от скайпа,не искам да те разочаровам ама според мен няма да стане...Връзката от разстояние е много много трудна...
...при мен не се получи (не само един път,а три)...

3.Не разбрах израза
даже щяхме да се виждаме,но трябваше да се оперирам и всичко се отложи

УСПЕХ!!

SuNsEt
10-25-2008, 20:13
Всъщност не ми се пада доведен брат,щото майка ми няма да се жени за баща му.Освен това момчето от скайпа си е съвсем реално-имаме общи познати,които като ги питах дали го познават,казаха,че го познават и цялото му семейство.

И има много връзки,които се поддържат от разстояние и след време хората се събират.Познавам такива,които вече са женени.

SuNsEt
10-25-2008, 20:16
3.Не разбрах израза
даже щяхме да се виждаме,но трябваше да се оперирам и всичко се отложи

УСПЕХ!!

Мерси...а за израза-исках да кажа,че щях да се виждам очи в очи с момчето от скайпа,всичко беше подготвено,но изведнъж изникна нещо неотложно.Трябваше да се оперирам и за това не се видяхме.

sweet4esf
10-25-2008, 20:16
dam taka e ima..no ot 99,99 % ima 1 % ako ti si ot toq procen hubavo....no 1 na 10000000 da si :lol: ti ne si mn hora koito ponava6 i sa taka...

SuNsEt
10-25-2008, 20:19
dam taka e ima..no ot 99,99 % ima 1 % ako ti si ot toq procen hubavo....no 1 na 10000000 da si :lol: ti ne si mn hora koito ponava6 i sa taka... Познавам две семейства,които са се запознали в интернет и са били от различни градове,след няколко години са се събрали.Даже на едната двойка им ходих на сватбата. :) ...Което ме навежда на мисълта,че имаше тема във форума за едни младоженци,които също са имали връзка от разстояние.

WithLove
10-25-2008, 20:20
Щом не харесваш това момче,не се эахващай с него.Елементарно е.Какво като ще се виждате?Не эначи,че трябва да имате нещо общо.

vesela_bull
10-25-2008, 20:31
хмм интересна тема ..
няма да подхождам като първия човек който е отговорил таа .. начи първо тоя сина на гаджето на майка ти не ми се струва мн сериозен особено след като ти е казал че той винаги зарязва гаджетата си .. а тва че не е девствен принципно вече са мн малко момчетата които на 17 са девствени тъй че .. но пък доколкото разбирам ти си и ест ако тръгнеш с него все някога ще спре да се прави на миличък особено ако не иска да ти изневери и ще ти е проблем ..
аа този от скайпа нз какво да ти кажа защото някой път връзката от разстояние е трудна а пък дръг път е по-добре защото не се виждате толкова често ноо по-добре ще е ако се видите .. тогава ще прецениш .. :wink: :wink:

SuNsEt
10-25-2008, 20:36
^^^Благодаря за мнението. :) Аз си мисля,че мога да издържа на връзка от разстояние и това не ме притеснява....Не съм зажадняла от нужда за секс,та да ми трябва някой наблизо-девствена съм си. :) И аз си мисля,че сина на гаджето на майка ми само ще ме използва,пък и не ми се струва сериозен човек по принцип.Явно имам още какво да уча от живота,щом ще задам въпроса- Какво да кажа на 17 годишното момче,за да спре да флиртува с мен,без да си развалим отношенията?

sweet4esf
10-25-2008, 20:38
няма да подхождам като първия човек който е отговорил таа :lol: 6to na men kvoo mi be6e na podhojdaneto..4e e na 14 god i si misli 4e obi4a nepoznat li...ili 4e makar i gadje na maikati nemoje6 da ima6 ne6to sus sina mu..vie maloumni li ste..4e to izliza 4e i az moga da imam ne6to s sinovete na gadjeto na maikami MAKAR 4E NE SA JENENI NO JIVEQT ZAEDNO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bojee dokade stigna svetu :lol:

SuNsEt
10-25-2008, 20:46
няма да подхождам като първия човек който е отговорил таа :lol: 6to na men kvoo mi be6e na podhojdaneto..4e e na 14 god i si misli 4e obi4a nepoznat li...ili 4e makar i gadje na maikati nemoje6 da ima6 ne6to sus sina mu..vie maloumni li ste..4e to izliza 4e i az moga da imam ne6to s sinovete na gadjeto na maikami MAKAR 4E NE SA JENENI NO JIVEQT ZAEDNO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bojee dokade stigna svetu :lol: Щом няма кръвна връзка,няма нищо фрапиращо.Пък и аз не искам да имам нещо общо с "доведения си брат" .Просто не знам какво да му кажа.И какво като съм на 14?Понякога едно 14 годишно момиче има повече мозък от едно на 17 :wink: .Не знам дали прочете какво написах в един по-горен мой пост,но...момчето от скайпа е истинско.Уверила съм се,както казах имаме общи приятели,които казаха,че познават семейството му.

fifinkathefreak
10-25-2008, 22:53
Мацко,взимай оня от скайпа ! Сериозна съм.За какво да тръгваш с този,дето е син на приятеля на майка ти просто за "спорта"?!Той ти прави мили очи,за да си легне с теб (може би),но при все ,не му се връзвай.А да,кажи му ,че си заета,това ще го отблъсне,а и няма право да ти се сърди.
За онзи от скайпа - знам какво е да имаш духовна връзка с човек,когото не си виждал.Знам какво е и напълно те разбирам.Имам връзка от разстояние 7 месеца вече и знам,че ако се обичате,ще се справите.А онзи ,дето живее далече,какво чувства?

SuNsEt
10-26-2008, 09:37
^^^Ами и той изпитва същото като мен.Даже ми прати едно много хубаво кръстче,а после и аз му пратих един медальон. :) Помагаме си както можем и много се разбираме.

Bee*
10-26-2008, 09:55
Всъщност не ми се пада доведен брат,щото майка ми няма да се жени за баща му..
няма значение,пак е отвратително....
а с онзи дори и да се съберете колко четсо ще се виждате?!

SuNsEt
10-26-2008, 09:57
Всъщност не ми се пада доведен брат,щото майка ми няма да се жени за баща му..
няма значение,пак е отвратително....
а с онзи дори и да се съберете колко четсо ще се виждате?! И кое е отвратителното??Казах,че не искам да имам нищо общо с него.Пък и щом няма кръвна връзка,няма нищо фрапиращо,мамка му!

Не разбрах въпроса ти.

mynichka
10-26-2008, 10:01
по принцип не си падам по скайп връзките и тези от разтояние ..и за щастие не съм имала такива ...Но от това, което прочех - разбрах , че не искаш да имаш нищо общо с момчето (сина на майката ти на приятеля) ..а щом не искаш ..няма нужда да бъдеш с него :) остани си с момчето от скайп ...и дано да се получат нещата между вас :)

DeepWithin
10-26-2008, 16:39
Аз също не харесвам връзките по скайпа, но по- описанието ти по-горе, момчето изглежда свястно.Колкото до другия нещо мен лично ме съмнява .Ако бях на твое място не бих се занимавала с втория, тъй като аз лично не харесвам несериозни момчета и бих избрала момчето от скайпа.Абе незнам.Ти избери.

Bee*
10-26-2008, 16:45
Всъщност не ми се пада доведен брат,щото майка ми няма да се жени за баща му..
няма значение,пак е отвратително....
а с онзи дори и да се съберете колко четсо ще се виждате?! И кое е отвратителното??Казах,че не искам да имам нищо общо с него.Пък и щом няма кръвна връзка,няма нищо фрапиращо,мамка му!

Не разбрах въпроса ти.
извинявай,ама за мене е отвратително мъжа с който се чука майка ми,аз да се чукам със сина му ...
колкото и гадно да звучи

а иначе имах предвид ако тръгнеш с онова момче след като е от друг град колко често ще се виждате и каква връзка ще бъде това?

SuNsEt
10-26-2008, 16:49
Всъщност не ми се пада доведен брат,щото майка ми няма да се жени за баща му..
няма значение,пак е отвратително....
а с онзи дори и да се съберете колко четсо ще се виждате?! И кое е отвратителното??Казах,че не искам да имам нищо общо с него.Пък и щом няма кръвна връзка,няма нищо фрапиращо,мамка му!

Не разбрах въпроса ти.
извинявай,ама за мене е отвратително мъжа с който се чука майка ми,аз да се чукам със сина му ...
колкото и гадно да звучи

а иначе имах предвид ако тръгнеш с онова момче след като е от друг град колко често ще се виждате и каква връзка ще бъде това? Е...нали разбра,аз не искам да имам нищо общо с него.
А за въпроса ти-няма да се виждаме много често,доста рядко.Всъщност от много отдавна сме разбрали,че се обичаме,нищо,че не се виждаме.За нас това не е плашещо и можем да издържим.Все пак правим го вече година.

Bee*
10-26-2008, 17:49
окей,но за мене това не е връзка
но щом се обичате-давайте какво чакате :)
само да не се разочароваш накрая...че ще паднеш от високо

SuNsEt
10-26-2008, 17:52
окей,но за мене това не е връзка
но щом се обичате-давайте какво чакате :)
само да не се разочароваш накрая...че ще паднеш от високо Възката е духовна,защото друга не може да бъде(за сега).

Добре,ще приема съвета ти.Благодаря за отделеното време по моята тема. :)

Bee*
10-26-2008, 17:56
ам примерно снимка виждала ли си му?
смисъл ддз този човек нито си го виждала на живо,нито си си говорила с него.....
не можеш да кажеш какъв е само от някакви букви.....
макар и да е продължава година
всеки може да е 'някъв' зад екрана :)
не казвам,че е 40 годишен девствен чичка,а просто,че може да не е чак толкова добър за колкото го имаш :-o

SuNsEt
10-26-2008, 18:03
ам примерно снимка виждала ли си му?
смисъл ддз този човек нито си го виждала на живо,нито си си говорила с него.....
не можеш да кажеш какъв е само от някакви букви.....
макар и да е продължава година
всеки може да е 'някъв' зад екрана :)
не казвам,че е 40 годишен девствен чичка,а просто,че може да не е чак толкова добър за колкото го имаш :-o Разбира се,че сме се виждали на снимки.Имам много негови,както и едно негово клипче.Говорим си по скайп супер често.На ден по 2 пъти.Даже чух майка му да му се кара,защо е на компа,а не си е подредил стаята. :-D И общи приятели имаме,които потвърдиха(когато ги питах),че найстина е той.Не е някакъв педофил.
Разбира се,че няма да тръгна да се обяснявам пред някакъв дето дори и снимка не съм му виждала. :) И подаръци сме си пращали,знам как пише,писмото миришеше на неговия парфюм...Неговите родители знаят за мен,моите също.Нищо не са ни казали,приемат го.Скоро ще се видим,просто в момента у нас е лудница(много караници,роди се бебе и т.н.) и за това още не сме се видяли.

Bee*
10-26-2008, 18:08
радвам се за тебе тогава
айде дано сте щастливи
а далече ли сте един от друг?

SuNsEt
10-26-2008, 18:22
радвам се за тебе тогава
айде дано сте щастливи
а далече ли сте един от друг? Еми да...на горе-долу 400 километра. :( Гадно е,ама добре,че имаме приятели от неговия град,че иначе въъобще никви шансове нямаше да имаме да се видим.Неговото семейство нямат приятели в София(или имат,но не са такива,на които може да им се ходи на гости,сещаш ли се?).Пролетната ваканция съм при него.Това е сигурно(ако не се обърка нещо).Майка ми знае за момчето и каза,че няма проблем да се видя.Ще ме закара...таман да си види старите приятели.

Bee*
10-26-2008, 18:30
еми,кофти,тва си е голяма пречка,но щом има желание има и начин