PDA

View Full Version : МНОГО ЛОШООО !!!!!!



alinka
10-25-2008, 20:27
имам огромен проблем гаджето ми е девствено и вече 2 месеца немога да го навия да го направим! :-o какво да направя ??????

Rebirthing
10-25-2008, 20:28
Гаджето ти от какъв пол е?

alinka
10-25-2008, 20:29
мъжки

detekt
10-25-2008, 20:30
Запиши го на семинар "Защо не трябва да сме гейове".

Шегата на страна. За да можем да ти помогнем моля дай повече информация. Например:
-На колко години сте
-От колко време сте заедно
-Как ти хрумна да го направите (причини)
-Какви аргументи ти дава за нежеланието си.

Ако се сетиш за още нещо пиши, ще гледаме да ти помогнем да го вкараш в правия път ;)

alinka
10-25-2008, 20:35
така аз сам на 15 той на 16 ходим от 2 месеца всеки път когато ни се отдаде възможност той си намира някаква причина незнам какво му става когато сме някъде само ми говори за секс и т.н направо съм много объркана

shokoto91
10-25-2008, 20:38
Тогава си направете уговорка кога да го направите - примерно казваш му "Миличко айде в сряда ще се видиме и да вземеш презервативи" И по ясно от това няма как да не му стане. Ако ти откаже за деня пробвай с друг и т.н. Ако направо го попитай каква е причината... Може да се притеснява, че няма опит... Въпреки, че ти на 15 не би трябвало да си много навътре с нещата...

Shasha
10-25-2008, 20:39
аами ти защо не го попиташ открито и направо..ако сте двойка,все пак трябва да си имате доверие..да си споделяте и тн..попитай го иска или не иска..или пък го предразположи внимателно за секс..знам ли

detekt
10-25-2008, 20:40
Честно да ти кажа обикновенно е обратния сценарии - по-голямо момче моли по-малката си приятелка да го направят а тя не е е готова. Това е странно, но опитай да говориш с него, предразположи го и го питай има ли нещо което да го притеснява. Може да се притеснява да не те резочарова.

alinka
10-25-2008, 20:47
точно затова споменах че все си намира причина винаги когато го питам иска ли той измисля причина сигурно е от притеснение незнам но дайте нещо по конткретно как да го стимулирам зза секс

Iv4eTy
10-25-2008, 20:50
Е като не иска няма да го караш! Защо трябва да прави нещо насила...?! А може би просто се страхува да не се изложи или ддз... просто вземи поговори с него за това нещо, защото ние не можем да знаем какво му е на човека.

dqvolski_angel
10-25-2008, 21:03
ако наистина изпитваш силни чувства към него би следвало да го изчакаш докато се почувства готов

Miimiinka
10-25-2008, 21:17
Може момчето да не иска да прави още секс.Ти от къде знаеш.Или пък не го притискай толкова и не бързай.Та той е девствен.

alinka
10-25-2008, 21:19
да се надяваме че ще поиска защото много го обичам и много искам...

middle_of_noWhere
10-25-2008, 23:44
да се надяваме че ще поиска защото много го обичам и много искам...
обикновенно е обратното :D

Maskata
10-26-2008, 00:00
Немислях,че ще го видя това някъде!!! :shock:
Я го питай дали пък не го боли главата.... :lol:
Ебати ташака...мъж да откаже секс :grin:

jad3d
10-26-2008, 00:01
Немислях,че ще го видя това някъде!!! :shock:
Я го питай дали пък не го боли главата.... :lol:
Ебати ташака...мъж да откаже секс :grin:
Ти пък?От де знаеш че е мъж!?
Бас фащам че му е малко пишлето или няма такова. :razz:

ive_nceto
10-26-2008, 03:27
ami neznam vse pak e devstven.Moje da se pritesnqva.Apak i vse pak ti ne si devstvena nali(pone az taka si mislq) i toi moje da si misli che shte go sravnqvash s prednite si partniori i zatova da e vs.Da si misli che shte se izloji.A tom go obichash mojesh da pochakash-za vsichko si ima vreme.A poprincip ne mislq che edno momche moje da ustoi na momiche koeto se e razsablqklo chisto golo pred nego(osobeno ako tova momiche go vazbujda i nai veche ako q obicha).Uspeh!!!

srpsko_1988
10-26-2008, 03:39
имам огромен проблем гаджето ми е девствено и вече 2 месеца немога да го навия да го направим! :-o какво да направя ??????

Напий го!

nejnaDROGA
10-26-2008, 04:09
така аз сам на 15 той на 16 ходим от 2 месеца всеки път когато ни се отдаде възможност той си намира някаква причина незнам какво му става когато сме някъде само ми говори за секс и т.н направо съм много объркана
1.Ти си курве,нали?! :-o
2.Много поздрави и едно ЕВАЛА на приятеля ти ;) Явно има поне малко мозък в главата си,за разлика от теб ;)



Ся сериозно (не,че горе се майтапих де,ама айде):Що не се замислиш,че може би иска да си загуби девствеността със сериозна приятелка,а не с някоя,с която ходи от 2 месеца? :-o

nejnaDROGA
10-26-2008, 04:14
Немислях,че ще го видя това някъде!!! :shock:
Я го питай дали пък не го боли главата.... :lol:
Ебати ташака...мъж да откаже секс :grin:
Ти пък?От де знаеш че е мъж!?
Бас фащам че му е малко пишлето или няма такова. :razz:
Ама и двамата сте хипер прости :x
Да сте чували за думичките "ПРИНЦИПИ" и "САМОУВАЖЕНИЕ"?!
Всяко момче,което може да си използва ГОРНАТА глава би отказало секс (ако е девствено) на приятелката си,с която е от 2 месеца (т.е. не им е сериозна връзката),която само знае да му натяква,колко я сърби п*тката и която вече не е девствена и явно има богат опит с мъжете (що не се замислите...може да го е страх да не лепне някоя болест от нея...смешно,но има и такива момчета...)

joro00
10-26-2008, 06:57
Може би момчето има някакъв проблем - психически или физически. Не го ръчкай, рано или късно ще поеме инициативата. Успех :grin:

gabinka_
10-26-2008, 07:48
просто поговори с него .. ( :

bibo
10-26-2008, 08:19
така аз сам на 15 той на 16 ходим от 2 месеца всеки път когато ни се отдаде възможност той си намира някаква причина незнам какво му става когато сме някъде само ми говори за секс и т.н направо съм много объркана
1.Ти си курве,нали?! :-o
2.Много поздрави и едно ЕВАЛА на приятеля ти ;) Явно има поне малко мозък в главата си,за разлика от теб ;)



Ся сериозно (не,че горе се майтапих де,ама айде):Що не се замислиш,че може би иска да си загуби девствеността със сериозна приятелка,а не с някоя,с която ходи от 2 месеца? :-o

Въобще не си в час мойто момиче...Аз ти казвам ,че няма момче което да откаже секс поради тази причина...Причината се крие другаде,сигурен съм..Може би наистина ако си мисли,че приятелката му е по-опитна го е страх,че може да се изложи и тя евентуално да резкаже на найните приятелки...Това е един от най-големите страхове на едно момче...Така че наистина въпросното момиче трябва да го остави сам да реши кога и да се почуства малко в "свои води",защото момчетата обичама малко или много да водим нещата и малко се объркваме ако това не е така.. :o :o :-o :-o

anonimnaa
10-26-2008, 08:33
Честно да ти кажа обикновенно е обратния сценарии - по-голямо момче моли по-малката си приятелка да го направят а тя не е е готова. Това е странно, но опитай да говориш с него, предразположи го и го питай има ли нещо което да го притеснява. Може да се притеснява да не те резочарова.
+1

FlashMX
10-26-2008, 09:58
@alinka Искам гадже кат тебе.. За пръв път чувам момиче да навива момче за секс... Е*ат ме принципите там ,, :grin:

snejana67
10-26-2008, 10:33
:P почакай малко :shock:

Denkova
10-26-2008, 12:15
зашо ти да го караш тои трябва да го иска и явно щом се дърпа не иска да даде девственоста си на тебе пук и за пръв път чувам момиче да насилва момче за секс :shock:

aspirina97
10-26-2008, 13:15
Може да се претеснява че му е малка бубата... знам ли

vaseto0o
10-26-2008, 13:27
Не бързай, може да чака да му порасне ;)



:razz: :razz: :razz:

mickelangelo
10-26-2008, 13:41
Аи стига бе ... тва сефте го чувам .. отказал на момиче .. ми деазнам .. страх го е при всички положения да не се изложи ... !

Quasar
10-26-2008, 14:40
може да е космат и да го е срам или да го е страх да не се надъни

amor_ruslana
10-26-2008, 16:48
Има 2 начина 1.НЕ Е МНОГО ПРИЯТЕН може да е обратен2.Ми напий го например(МАЙТАП)или пък му кажи че не е страшно и 2 ще се справите :)

ChoCohoLiC
10-26-2008, 16:52
Поговори с него :)

DevilWish
10-26-2008, 16:55
И аз така бях =))) Обаче не го карай да го правя ,заради теб ;)
Направи го така ,че да му е страхотен и запомнящ се ;)
У вас . . направи малко обстановка - тъмно а-у ако искаш ароматни свещи и някаква лека музика може.И там вече целувки а-у ,обарвания ,събличане няма как да ти откаже ;) Така стана и със сегшаният ми приятел и вече нямаме проблем =)

ImmortalForever
10-26-2008, 17:00
Запиши го на семинар "Защо не трябва да сме гейове".



:razz: :razz: :razz: Тфа е направоо..лаф един път!
Не сериозно..живеем в 21 век и мъж, който да отказва секс НЯМА!...преживей го.. или чукай друг..
Сега сериозно!не можеш да искаш секс на втория месец..Момчето е девствено..Не е лесно да минеш от "баране на бобъра" към" пускам бобъра в действие" Може да е на психична основа=>Той е гей! Честитка!!

Bellatrix
10-26-2008, 17:15
Страх го е, че както му е първи път ще сгафи и после всичките ти приятелки ще знаят как и в какво. Ти вече го разгласи по целия форум човека, без даже да сте се е**ли, пък след това не ща и да знам.
По темата: Предразположи го и започни ти, ако се дърпа: кажи му, че го обичаш и да не се притеснява. Че всичко си е между вас и това просто е още 1 крачка напред във връзката ви.