PDA

View Full Version : Днес се събудих и осъзнах нещо :(



zagrijena
10-26-2008, 10:08
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:

tItEufFf
10-26-2008, 10:19
Защо мислиш, че никога няма да го имаш. Ако сега се хванеш да учиш здраво можеш след 12 клас да влезеш в някой университет в Америка или там перфектното място .. Не трябва да си така песимистка..

beti_niki
10-26-2008, 10:46
Защо мислиш, че никога няма да го имаш. Ако сега се хванеш да учиш здраво можеш след 12 клас да влезеш в някой университет в Америка или там перфектното място .. Не трябва да си така песимистка..

+1 найстина ако учиш здраво може и да получиш този живот за който мечтаеш

Jumbie483
10-26-2008, 10:47
Станала си от погрешната страна на леглото :?

HardcoreSyndrome
10-26-2008, 12:27
За да имаш такъв живот, доста трябва да се потрудиш.

nicolepcd
10-26-2008, 14:20
Седни си на гъза, учи... С повече труд може да нямаш този живот, който искаш, но поне ще бъдеш с едно стъпало по-близко до него ;) Но помисли, че когато го получиш... няма да си много щастлива... :? И аз съм се замисляла... сега като живея в нормално семейство, със средни доходи... тааа... събираме пари за нещо, после го купуваме... радваме му се. А ако да речем имахме пари, страшно много пари... всичко щяхме да имаме, просто щеше да е скучно, нямаше да се стараем да спечелим повече и да осигурим повече удобства за семейството си. Бее, не знам дали ме разбра, но аз си се разбирам... :o

SuNsEt
10-26-2008, 14:34
никога няма да имам този идеален живот :cry: А мислиш ли,че някой някога ще го има?Идеялният живот е един мит.Мислиш си,че сега имаш проблеми...изчакай докато започнеш самостоятелен живот.Но не се оплаквай,защото така се живее в истинския свят-с трудности и проблеми.Винаги ще ги има,но това не означава,че човек трябва да се предаде.
Един хубав живот е този,който е изживян с любимите ти хора.
...А иначе живота е гаден-погледнато реално.От нас зависи как ще го направим поносимо гаден.


"Всички сме в канавката,но някои гледат към звездите." :)

manichka_14
10-26-2008, 14:37
Няма идеален живот винаги си има свойте минуси...когато имаш всичко ти е супер скучно повярвай ми ;).... РАДВАЙ СЕ НА ТОВА КОЕТО ИМАШ ! :-)

elsy
10-26-2008, 14:38
Идеалния живот не е интересен :?

Pedigree
10-26-2008, 14:45
Аз пък не искам такъв живот. :)
Не искам всичко да ми е перфектно, всичките ми мечти и цели да са сбъднати/постигнати, и аз да си живея в кристално перфектния свят, където всичко е розово.. и някак далечно.. от всекидневните ми дребни проблеми, на които се нервя всеки ден. Ще ми е някво тъпо, като се събудя сутрин, да няма нещо, на което да се ядосам, да тропна с крак, и да кажа, че никъде няма да ходя, защото еди-кои-си на мен не ми е наред, и да се разкрещя като луда, ако някой ми каже 'здравей'. 8-)

manichka_14
10-26-2008, 14:45
http://vbox7.com/play:5c93327e :cry: :cry:

Biskfitka
10-26-2008, 15:34
http://vbox7.com/play:5c93327e :cry: :cry: :( :( :( по-добре се радвай на това което имаш.....
аз също не искам да имам толкова идеален живот.... :?

st1ka
10-26-2008, 15:51
..

ThePowerOfLove
10-26-2008, 16:07
И аз искам повече екстри,но..няма :? Не мисли за това, което нямаш, а за това,което имаш :) Ако на теб ти липсва нещо в живота - например къща с басейн :-D направи така че на твойте деца да не им липсва :)

"Винаги когато гледаш напред, погледни и назад"

neonskull
10-26-2008, 17:19
Май си станала с гъза нагоре а това знам че е лощо

Bee*
10-26-2008, 18:03
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:
ми то да не е само тва живота,бе??
ако имаш това ,със сигурност няма да имаш друго
в тоя живот има равновесие ;)
не всичко се купува с пари....
и нищо не идва даром
трябва да си много наивна,ако си мислиш,че това някой го има без да си е мръднал пръста

Slave4You
10-28-2008, 14:41
Станала си от погрешната страна на леглото :?
Точно ;)
Бъди благодарна за това, което имаш и се бори за това, което искаш :-P

WaterLilly
10-28-2008, 16:26
Не си единствена, аз също си мечтая да бях родена примерно в Лондон или в Чикаго, на спокойствие без тъпите проблеми, които имам. Искало ми се е винаги да съм друг човек, да съм хубава, да имам повече приятели, да съм богата и т.н.

Jaffs
10-28-2008, 17:26
Твърде много филми си гледала :)

Животът не е кино, няма и да бъде. Бъди щастлива с това, което имаш и се стреми към по-доброто. Ей така от желание никой нищо няма да ти даде. Искаш къща, искаш басейн, искаш това или онова? След време ще разбереш, че това изобщо не е нещото, от което имаш нужда. Учи, работи и някой ден може и това да ти се случи :)

mon4eto
10-28-2008, 17:53
Idealen jivot nqma ... dori denqt ti da e bil extra nakraq se ne6to 6e se oburka ... ne moje6 da izbqga6 or problemite si ...

Bubbly
10-28-2008, 18:01
Пфф да ти имам представата за идеален живот - къща, басейн, пари :-o...
Докато не осъзнаеш, че щастието не зависи от някакви си вещи, а от теб, никога няма да си щастлива.

iskam_zele
10-28-2008, 21:45
На всеки му се иска повече от това, което има. Всички хора са материалисти, а естествено че никой не може да се задоволи само с това, което има. Всеки иска шибания му живот, да е удеален, такъв какъвто се промотира от шиабните реклами, където всичко изглежда перфектно. И с право разбирасе! Само че е хубаво освен всичко човек да е реалист и да си застане сам на мястото и слезе на земята. Не е хубаво да паднеш от високо, колкото повече си повтаряш, че животът ти е скапан, толкова повече ще ти се утвърждава тази мисъл и съвсем ще се депресираш. Не ти остава нищичко освен да се примириш с действителността и разбереш, че живееш напълно нормален живот. А повече от него не ти и трябва наистина.

nOvaTa`Ti
11-01-2008, 18:25
i az sm taka kato teb...absolutno su6toto :-o i az iskam takuv jivot kato po filmite...noo eto az sm edna ot mnogoto imali ne6tastieto da se rodqt v na6ata zapadnala durjava

BrainlessROCKBABY
11-01-2008, 19:23
http://vbox7.com/play:5c93327e :cry: :cry:

ужастно е!! наистина трябва да се огледаме... :shock: :shock:

tItEufFf
11-01-2008, 19:28
i az sm taka kato teb...absolutno su6toto :-o i az iskam takuv jivot kato po filmite...noo eto az sm edna ot mnogoto imali ne6tastieto da se rodqt v na6ata zapadnala durjava
По-хубаво ли щеше да ти е ако се беше родила в някоя арабска държава? Да ходиш забулена и да нямаш права, защото си жена? Или да се беше родила в някоя държава като Ирак, където постоянно има атентати и ежедневно умират невинни хора? ... Защо не оценявате и малките неща? Винаги може да бъде по-лошо ..

UnaBletoLoVeU
11-01-2008, 19:45
Защо мислиш, че никога няма да го имаш. Ако сега се хванеш да учиш здраво можеш след 12 клас да влезеш в някой университет в Америка или там перфектното място .. Не трябва да си така песимистка..

+1 найстина ако учиш здраво може и да получиш този живот за който мечтаеш

Този живот изглежда розов САМО отстрани. Вече не можеш. Родила си се тук. Факт. Дори и да отидеш там ще ти липсва живота, с който си свикнала, характера на българите, грубия нрав, онази приказност ще ти е чужда, хората превзети, скучни, затворени...само филм е онова. Или само за онези, родени там ('=

buffalo88
11-01-2008, 20:01
Ако имаш този живот,за който винаги мечтаеш ще се загуби тръпката му. :)

Erica1
11-01-2008, 20:03
Когато човек много силно иска нещо, то се случва...трябва много да се потрудиш за такъв живот.

Blo0dyBitch
11-01-2008, 21:12
1-постарай се и някой ден може да го постигнеш
2-перфектният живот според мен е доста скучен
аз лично също не съм напълно доволна от моя,но пък се мъча да си го направя по-хубав и вярвам,че един ден ще постигна целта си...е не ми е нужен басейн за да съм щастлива,но всеки си има различни разбирания.

ValzZi
11-02-2008, 09:11
да не би да те е ядоосал някой снощи.. :)

vampire3
11-02-2008, 10:10
Учи здраво, получаваш стипендия...

n3_m3_k3f16
11-02-2008, 11:15
Добре, а защо не ти харесва живота ти ...този въпрос ми се иска да ти задам ... Ако се огледаш, сигурна съм, ще видиш колко хубави неща има окло теб, но ако все пак не ги видиш за теб единствения път е да седнеш и да учиш здраво, за да отидеш в някой добър университет в САЩ и след това да си купиш мечтаните неща (:

dani_kaulitz
11-02-2008, 11:18
За някои, които се разписаха важи само една басня.

Лисицата и гроздето
Една изгладняла лисица попадна под лозница с надвиснали червени узрели гроздове.
- Харесва ми цвета на това грозде - промърмори си лисицата. Ще се опитам да го стигна с един скок. И тя направи един скок, ала гроздето беше много нависоко и колкото и да повтаряше опита, не успя дори да го докосне с муцуната си.
Тогава, за да се утеши, гдето не е могла да го стигне, каза ядосана: Гроздето е много кисело... Не заслужава вниманието ми.
Лафонтен

:)

snejana67
11-02-2008, 11:44
:lol: богатите също плачат :x не забравяй :lol:

LittleWoman
11-02-2008, 14:01
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:
Честито.Присъединяваш се към клуба на материалистите.

пп.Вярно,че човек трябва да мечтае,ама трябва да мисли и как да осъществи тия мечти.А като гледам много високо се целиш?

tianiira
11-02-2008, 19:35
znachi stavame dvama i az sam taka :razz: :razz:

DjBaloon
11-03-2008, 06:53
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:


Честито вече си тийн 8-)

hard_techno
11-03-2008, 07:27
Станала си от погрешната страна на леглото :?

мда....

firegirlll
11-03-2008, 07:27
Станала си от погрешната страна на леглото :?
:D факт

Nam3less3
11-03-2008, 12:26
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:То и тия хора от филмите си имат проблеми, вероятно по-лоши от твойте. Голямото благосъстояние изисква големи грижи и проблеми, но ги предпочитам пред това да съм беден, но да съм спокоен :D
И все пак, без противозаконна дейност, без наследство, без омъжване за богаташ и без да спечелиш от тотото, малко хора успяват да стигнат до това. Или са много хитри, или много умни и са ги приели някъде.

verdjitO
11-13-2008, 15:20
И аз мн пъти си мисля такива неща :( Ами като пораснеш, ако ти се отвори късмета, може и да живееш на такова място ...

lori
11-13-2008, 17:00
Седни си на гъза, учи... С повече труд може да нямаш този живот, който искаш, но поне ще бъдеш с едно стъпало по-близко до него ;) Но помисли, че когато го получиш... няма да си много щастлива... :? И аз съм се замисляла... сега като живея в нормално семейство, със средни доходи... тааа... събираме пари за нещо, после го купуваме... радваме му се. А ако да речем имахме пари, страшно много пари... всичко щяхме да имаме, просто щеше да е скучно, нямаше да се стараем да спечелим повече и да осигурим повече удобства за семейството си. Бее, не знам дали ме разбра, но аз си се разбирам... :o

Точно така. Напълно те подкрепям. Все пак не всичко е в парите...а и в крайна сметка няма такова нещо като идеален живот. Затова се радвай на всичко, което притежаваш и не прекалявай с филмите :D

BringYourOwnBeer
11-13-2008, 20:23
аз искам да имам къща с двор. вътре да не е най голямата гъзария, но да си имам всичко необходимо. Не искам да съм супер богат, нито беден.
ако ще искам нещо до ще е басейн, компютър и другото е квот децата вече поискат. :) :) :) :) :)

summerlove66
11-14-2008, 20:16
пФФ .. Филми .. де да беше толко лесно ;) .. Иначе защо не .. ако се трудиш много много имаш шансове за такъв живот ;)

BurningDesire
11-15-2008, 20:00
И какво...? Всеки иска да живее по-добре.

Isabelle
11-15-2008, 20:03
Няма идеален живот винаги си има свойте минуси...когато имаш всичко ти е супер скучно повярвай ми ;).... РАДВАЙ СЕ НА ТОВА КОЕТО ИМАШ ! :-)
Това не е вярно дори и да имаш всичко това ти пак ще искаш още нещо донякъде затова се казва че пълно щастие няма

AFT
11-15-2008, 21:17
Хубаво е да си мечтаеш, но когато забравиш за реалността става лошо. Щом искаш да имаш хубав живот, сядай си на задника и с повечко труд може и да успееш да сбъднеш мечтата си. (:

Tedi4ka
11-15-2008, 21:21
според мен не трябва да се отчайваш още от сега както казват хората животът ти едва сега започва :) :) :) Може това което чувстваш да е моментно и на мен ми се е случвало :) Така че спокойно и никога не казвай че не можеш,когато си упорит можеш всичко :-)

sisityy
11-17-2008, 17:40
ami koi ne iska da nqma problemi ? , no za6to ne se zamisli ako ima6e vsi4ko tova koeto iska6 nqma6e problemi ...nqma6e da moje6 taka da my se radva6 ..pak nqma da ima za kvo da jivee6 6toty vis4ko ima6 ...nqma da ima za kakvo da se trydi6 ... spored men 6te e nqkvo bezrazli4no ...1,2 sedmici 6te ti e dobre ama posle .... daje i problmite 6te ti lipsvat :D

voodoodoll1
11-17-2008, 18:51
Бъди щастлива с това което имаш и го оценявай.Недей да си мечтаеш за живот като във филмите,защото това не се случва на всеки.Огледай се,виж какво имаш и бъди благодарна,защото сигурно има хиляди деца,които са много по-зле и мечтаят да имат като твоя живот.НЕ бъди неблагодарна :)

UFOs
11-17-2008, 19:02
Скъпа,прекаляваш с филмите.Вместо да гледаш един филм два часа,отвори един учебник да научиш нещо.Ако наистина искаш този живот,трябва да се потрудиш! ;-)

sladka__droga
12-20-2008, 08:01
Няма идеален живот.
Но все пак,ако си решила,че искаш да постигнеш нещо в живота-сядаш си на задника и си учиш уроците.Друг начин няма ;).

Daniella_
12-20-2008, 09:40
Не си мисли ,че тяхния живот е пълен само с хубави неща.Всеки има тайни и проблеми :) Радвай се ,че имаш приятели до себе си и ,че имаш семейство.Все пак съм сигурна ,че майка ти и баща ти се опитват да направят и невъзможното да се чувстваш добре и искат да си щастлива.Помисли си за моментите ,в които те са на работа и се връщат уморени ,за да можеш да си купиш нещо :) Помисли си за всичко хубаво ,което си преживяла в училище с приятели си помисли дали ако не бяха тези проблеми ,щеше да бъдеш същия човек.Дали би могла да се сближиш с приятелите си толкова?Дали щеше да разбереш ,че те са истински?
Живота е прекрасен - просто гледай розовото :-)

alkobalko
12-20-2008, 10:24
Идеалният живот никога не е толкова идеален. Човек трябва да се радва на това, което има и да се стреми да успее да постигне повече. Но съвършено нещо няма.

GotTheLife
12-20-2008, 11:17
абе мн се влияеш от американските тийн филмчета :D но всичко зависи от теб дали ще го имаш!

In4iTu_
12-20-2008, 20:23
Ако се стегнеш, ще можеш да осигуриш такъв живот на децата си :wink:

ANTIHUMAN
12-20-2008, 23:09
,,Дай на човек всичко, което той желае, и само след минути той ще почувства, че това не е всичко.’’


от Имануел Кант

niki7y
12-20-2008, 23:16
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:

:shock: :shock: :shock:

nymphadora
12-21-2008, 08:55
такъв свят има само във филмите :D

LittleWoman
12-21-2008, 17:46
,,Дай на човек всичко, което той желае, и само след минути той ще почувства, че това не е всичко.’’


от Имануел Кант

Много вярно!

BoCupycake
12-21-2008, 18:12
Е и аз искам ама няма...факта,че нямам идеален живот нито ме притеснява нито бих променила нещо...к'вото ми е писано т'ва ще е.Ще чакам и ще видим какво ще стане,ще давам каквото мога,но няма да се преуморявам хаха...
И ай не баламосвайте с т'ва учене колко вишисти работят някви мизерни работи и едва свързват двата края...Учи и ще имаш идеален живот...как не.

slun4ice_90
12-23-2008, 11:13
такъв свят има само във филмите :D Трябва обаче да ценим това,което имаме...На всички понякога ни омръзва от скучното ежедневие и искаме нещо по-различно и т.н. Няма идеален живот,дори във филмите...! :)

DevilWish
12-24-2008, 17:51
А мислиш ли,че някой някога ще го има?Идеялният живот е един мит.Мислиш си,че сега имаш проблеми...изчакай докато започнеш самостоятелен живот.Но не се оплаквай,защото така се живее в истинския свят-с трудности и проблеми.Винаги ще ги има,но това не означава,че човек трябва да се предаде.
Един хубав живот е този,който е изживян с любимите ти хора.
...А иначе живота е гаден-погледнато реално.От нас зависи как ще го направим поносимо гаден.


"Всички сме в канавката,но някои гледат към звездите." :)
Какво да кажа!?Просто ти каза всичко, което мисля и аз ;) По-умно мнение отдавна не бях чела =) Евала =)

dead_princess
12-25-2008, 07:25
Защо мислиш, че никога няма да го имаш. Ако сега се хванеш да учиш здраво можеш след 12 клас да влезеш в някой университет в Америка или там перфектното място .. Не трябва да си така песимистка..

+1 найстина ако учиш здраво може и да получиш този живот за който мечтаеш

+1
И аз си мечтая да живея другаде.Смятам да изпълня тази мечта (:

Master_88
12-25-2008, 13:54
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:

Някои нямат и това,което имаш ти,така че не прибързвай със заключенията

Whooly
12-25-2008, 15:27
моят съвет е да се замислиш колко много деца има, които са мн по-зле от теб. Не се натъжавай от мисълта че не си се родила в богато семейство, а се радвай че не си на улицата, че имаш комп, топла вода и т.н.

kashmir
12-27-2008, 20:58
А знаеш ли за какво съжалявам аз? Съжалявам, че никога няма да живея в свят, в който хората не са говна!

bonbon4enceto11
01-07-2009, 07:14
Случи се нещо мн странно.. Събудих се и осъзнах,че животът ми не ми харесва. Изведнъж започнах да си мисля как искам да живея другаде, например като във филмите - красива къща, басейн, колело,което да карам спокойно из квартала. Училище без проблеми, по-добро бъдеще :( Иска ми се да бях родена на такова място :( стана ми супер мъчно, че никога няма да имам този идеален живот :cry:







И при подобно се получи ама преди 1 година мисля че беше.. :(

dimitar_ak
01-07-2009, 07:30
Защо да го нямаш? Ти сега градиш бъдещето си.

justt
01-08-2009, 07:15
Идеалния живот не е интересен :?

+1 ...че ако имаш идеален живот ..кво ?! ппф... :neutral:

LizZz
01-08-2009, 08:08
Е за тва толкова и обяснявах на сестра ми да проумее, че няма нищо интересно в скапаните амрикански филмчета за колежанчетата, които карат G-та, живеят в супер луксозни къщи и винаги са недоволни комплексарчета и интригантчета, а да си гледа нейния живот.
Добре, че го проумя навреме.

Minerva
01-08-2009, 14:06
няма такова място и няма идеален живот :) Само чуждият може да ти се струва идеален, но това не значи, че е такъв. Радвай се на това, което имаш и знай, че може би много хора им се струва прекрасно и биха ти завиждали за него.

colymoly
01-08-2009, 18:55
дори и актьорите във филмите не са живели така като малки няма идеален живот трябва да се примириш :?

cherrypezz
01-08-2009, 20:11
Еми,ако искаш този (според теб) "перфектен живот" защо не си го спечелиш сама?Учи,учи,учи,учи,намери си хубава работа и си готова.Ще си имаш и къща с басеин и колело и всичко. :(
Човек винаги може да иска още и ако толкова много го иска-може да го постигне.
Мързи те,нали?

sladkish_14
01-09-2009, 16:04
Не си единствената .. С всеки изминал ден , живота ни показва хилядите си страни .. И понякога , когато се огледаш виждаш , че не си в тази в която би искала да си .. И аз искам да не живея този живот , който живея в момента .. но нямам смелост да го променя .. :(

Carmen_Kass
01-09-2009, 19:25
Радвай се,че поне си се събудила в топло легло,имаш дом и родители които те обичат.
Защото има хора и по-лошо деца,които не могат да се похвалят с такова нещо.
Не си мисли,че зад големите и лъскави врати на някое имение,всичко е розово.Нямаш си идея тези хора как работят по 12-13 часа,а преди това колко са учили!

LadyRoshawka
01-09-2009, 20:49
"Не страдай по това, което нямаш!Радвай се на това, което имаш!!" ;)

Slipknot93
01-09-2009, 22:00
Защо мислиш, че никога няма да го имаш. Ако сега се хванеш да учиш здраво можеш след 12 клас да влезеш в някой университет в Америка или там перфектното място .. Не трябва да си така песимистка.. taka e

mozyk
02-15-2009, 00:25
Идеалния живот не е интересен :? ДАЙ МИ ГО ПЪК ДА ВИДИМ НЯМА ЛИ ДЪ МИ Е ИНТЕРЕСЕН :smt093 :smt075


"Не страдай по това, което нямаш!Радвай се на това, което имаш!!"МНОГО ТРУДНА РАБОТА..... :? :x

Darkkiss
02-15-2009, 00:42
живота е гаден
осъзнаите го и продължете напред

LizZz
02-15-2009, 09:01
:razz:

HipHopBlond
02-15-2009, 13:15
Като излезнеш от пубертета, ше ти дойдат повечко сили за борба с реалния живот ;)