PDA

View Full Version : Да избира?



sisley_baby_f
10-26-2008, 11:03
Приятеля ми има рег в сайт за запознанства,а на мен това не ми харесва-все пак знаете какви ги има там.Казах му и му показах,че не ми е приятно да се занимава с това,но той продължава.Да му кажа ли да избира-или мен,или сайта?Не исках да се стига до тук,обаче не издържам повече-страшно много го ревнувам,но гледам пред него да се сдържам и той не знае колко сериозни са нещата.Смятате ли,че е глупаво?Че е посегателство над личната му свобода?Изпадали ли сте в такава или подобна ситуация?

SuNsEt
10-26-2008, 11:10
Ами прекалено е да му кажеш "Избирай мен или сайта".Ако си имате взаимно доверие,не се притеснявай. Ревността е болест! Поговори с него на тая тема...в крайна сметка,ако те обича,ще си изтрие рега.И без това там не можеш да срещнеш кой-знае колко умни постове. :-D Повече ме съмнява причината поради,която се е регнал.Защото до колкото аз разбирам,за да се регистрираш в такъв сайт,значи търсиш флирт или гадже.Приятели може да си намери и по много други начини,които не биха те дразнили.Но просто трябва да се правят компромиси,за това,ако не си изтрие регистрацията,остави го.Няма смисъл да го загубш заради такава простотия.Бъди силна и не обръщай внимание на това,какво му пишат в сайта. :)

sexa_na_kompleksa
10-26-2008, 11:12
Дерее, кво става, всеки се оплаква от тия сайтове за запознанства? :shock:

soul1199
10-26-2008, 11:13
e kvo tolkova,4e ima reg,spokoino,a ti my kaji da ti dade parolata i gotovo :P noo e prekaleno da my kaje6 izberi mene ili saita,prosto :?

6emet4e
10-26-2008, 11:13
Мисля че прекалено на сериозно приемаш нещата.Та това е само някакъв сайт за запознанства,а в тези сайтове вече запознанствата са минимални. :D Ако той не е такъв че да си пише с разни момичета и да ги "сваля" примерно не мисля че има за какво да се притесняваш. А ако го накараш да избира...мисля че ще изглежда адски глупаво.

varnen4e
10-26-2008, 11:39
Знам какво е.. не е много приятно. Лично моят приятел ме проверява в един, чете ми хронологията в скайп.. тъпо е, но си е такъв.. аз го обичам и ми е все едно.. нямам какво да крия и това не ме притеснява.

mynichka
10-26-2008, 11:41
Ако те обича ще си изтрие само регистрацията

midle
10-26-2008, 11:47
и да изтрие регистрацията пак ще се занимава с други момичета щом ти не си достатъчно интересна , така че не го карай да си трие регистрациите а го заинтригувай!

olii
10-26-2008, 13:03
Това е страшно глупаво, трябва да му имаш доверие.Ще започнеш да го задушаваш така, отнемаш му свободата и това със сайтовете ще е най-малкото.
Моят приятел ме накара да си изтрия реговете в такива сайтове. :?

MusicIsMyLife
10-26-2008, 13:25
" Мен или Сайта " :lol: Нищо лично но е прекалено :)

mickelangelo
10-26-2008, 13:26
Е какво като има регистрация там ? С теб ли е ? нека се забавлява ... ако му имаш доверие остави го ...

pinky_shine
10-26-2008, 14:25
По-спокойно.Предполагам знаеш, че страшно много хора имат регове там, така че той няма да е нито първия, нито последния.Недей да го ревнуваш от всичко, просто е мн мн гадно, в един момент даже му нарушаваш личното пространство.Важното е че е с теб :-)

ImmortalForever
10-26-2008, 14:59
А имаш ли доказателства, че прави нещо нередно в тия сайтове..?Ако имаш-зарежи го..И не ги слушай..дето ти казват да се оттърсиш от ревността и че било лошо..Да ама който го няма тоя проблем не знае какво е..Аз също съм много ревнива с повод и без повод..ама..вземи се разчекни малко да видиш има ли причина или не... поне тфа да разберем..

snejana67
10-26-2008, 15:20
:-oвгледай се в себе си-може би нещо у теб му липсва затова е в тези сайтове, :?