PDA

View Full Version : КАК ГО ПРАВИТЕ???...АЗ НЕМОГА...:С



зАдКи(K)_мИсЛи
10-26-2008, 11:18
мнооооого ми е самотно...в смисъл имам няколко приятелки(със всяка излизам по отделно),но нямам компания...и ддз като,че ли хората нямат нужда от мен,нямам и гадже и се чуствам ненужна,а иначе винаги се старая да съм мила с хората,да общувам с тях...и пак нищо...имам много малко познати и никой за нищо не ме търси...абе някав затворен кръг от които немога да се измъкна откакто се помня...се някаде бъркам :shock: :-# Та въпроса ми е вие какво правите,за да ви харесват околните?Как се сприятелявате?Как карате хората да имат нужда от вас и да ви търсят?Ако щете как си намирате гадже?БТВ на 17 години съм и съм момиче :( Ще ми се т'ва цялото да е ебавка,но не е така,така,че плс бъдете сериозни!

panacea
10-26-2008, 11:55
напомняш ми точно на мен... :cry:

CheGuevara
10-26-2008, 11:57
здравей ,с времето всичко ще си дойде на мястото,няма смисъл да се самообвиняваш :)

thefreak
10-26-2008, 12:25
Когато разбереш истинския смисъл зад израза "беди себе си" тогава хората около тебе ще започнат да те търсят и да имат нужда от тебе.

nestle
10-26-2008, 14:54
В компаниите с много хора стават много интриги....та може би съдбата те предпазва именно от това ;) Аз преди си бях мн добре само с няколко приятелки като теб но сега...само се забарквам интриги покрей новата ми " компания "

Lysit0
10-26-2008, 15:16
По- добре е да имаш 1 приятел,но истински от колкото 100 ,но нито 1 истински.Бъди себе си,общувай с хората,те ще те харесат ,такава,каквато си :)

hot_chocolate_f
10-26-2008, 15:21
В компаниите с много хора стават много интриги....та може би съдбата те предпазва именно от това ;) Аз преди си бях мн добре само с няколко приятелки като теб но сега...само се забарквам интриги покрей новата ми " компания "

Права си но не можем да забравяме че в компаниите не се заформят само интриги , а и много хубави отношения, свалки и тем подобни.
Не е толкова трудно да си създадеш компания. Бъди общителна, заиграй се с интересните и вълнуващи хора. Създа отношения. Намери общи теми за разговор. А хубаво е и да се запознаеш с нови хора, примерно започни някакво ново начинание н място където ще се запознаеш с интересни хора. И това е общо взето. Няма нищо сложно. Не се чувствай никога самотна. Има кой да те обича.

ChoCohoLiC
10-26-2008, 15:35
Аз също нямам компания, попринцип си движа с една приятелка, но знам че квото и да стане мога да съм сигурна в нея и че тя винаги ще е зад мен :grin:

st1ka
10-26-2008, 16:02
..

tonitoo
10-26-2008, 16:15
аз също нямам компания, въпреки,че имам много приятели.Излизам или с гаджето или с 4 приятелки,но винаги мога да разчитам на тях! :)

Bubbly
10-26-2008, 17:42
До преди година и аз страдах от това, че нямам гадже, не ходя на дискотека и не се прибирам късно като много познати.Буквално се поболях от стремежа ми да съм перфектна във всичко и да се харесам на всеки. Плачех, защото приятелката ми седна с друго момиче, когато сбърках някое упражнение в час, когато ме наричаха зубър и когато учителката каза че същите хора ми влиаят зле, когато объркъх някоя стъпка в танца и когато удрях накриво на начален удар. На 14 ме беше срам, че не съм се целувала и че нямам скайп... :razz: От опит ти казвам, че когато правиш или не правиш нещо, само за да се харесаш на околните, повече от това да се депресираш и да се сдухаш още повече, няма да постигнеш. Някъде на 15 започнах да осъзнавам на кого се опитвам да се харесам- хора точно толкова несигурни, но външно правещи се на голямата работа, които, като останеха насаме с някого, си глътваха езика, хора, които пишат незнам, ваопще :-o, маструбирам (все пак често използвана и важна дума :D )и се правят на палячовци, само за да попаднат в нечия група. Тогава започна да ми олеква, изпитах нещо като душевен оргазъм. :D Не бих заменила чувството на вътрешна свобода и удоволствието то това да различаваш стойностните, интересни и различни хора, достойни за уважение за група лицемери, с които да се забавлявам. С всеки втори можеш да се напиеш и да лигавиш, но това не го прави твой приятел.
ПП Ако не ти се четат предишните глупости, мисълта ми беше, че е лесно да си намериш там някаква компания, обаче това надали ще те направи по-щастлива.

jad3d
10-26-2008, 19:38
Ами пробвай в другата посока?Смисал не бъди мила с тях.Прави се на недостъпна и се прави че ти харесва да си сама.Някой мъже харесват такива жени.

mickelangelo
10-27-2008, 10:23
Ами пробвай в другата посока?Смисал не бъди мила с тях.Прави се на недостъпна и се прави че ти харесва да си сама.Някой мъже харесват такива жени.

защо трябва да се прави на друга ?

един съвет ... бъди себе си... има достатъчно други !

GotTheLife
10-27-2008, 11:36
не гледай да угаждаш на всички повярвай така вредиш на себе си и аз го изживях това

pavkata91
10-27-2008, 20:05
мнооооого ми е самотно...в смисъл имам няколко приятелки(със всяка излизам по отделно),но нямам компания...и ддз като,че ли хората нямат нужда от мен,нямам и гадже и се чуствам ненужна,а иначе винаги се старая да съм мила с хората,да общувам с тях...и пак нищо...имам много малко познати и никой за нищо не ме търси...абе някав затворен кръг от които немога да се измъкна откакто се помня...се някаде бъркам :shock: :-# Та въпроса ми е вие какво правите,за да ви харесват околните?Как се сприятелявате?Как карате хората да имат нужда от вас и да ви търсят?Ако щете как си намирате гадже?БТВ на 17 години съм и съм момиче :( Ще ми се т'ва цялото да е ебавка,но не е така,така,че плс бъдете сериозни!

Хм..еднакъв проблем. Ако си мислиш че и аз не съм като тебе..жестоко се лъжеш. Гадже.. не знам какво е това макар че съм момче.. Приятели? Е имам там някакви да се наричат познати от даскало с които рядко излизам. По стабилно седя на компа. Един съвет от мене. Показвай най-доброто от себе си към хората около теб. Свестните това търсят. Добри хора. Лошото е че направих грубата грешка да изоставя верните приятели от София които биха скочили в лава с мене. Но както и да е. Помагай им с разни неща. Бъди печена. Най-важното. Бъди приятелски настроена. Късмет :)

pOiSoN_kIsS_94
10-27-2008, 20:52
Сдобий самочувствие и недей да се правиш на миличка и да угаждаш а всички :D

Seducti0n
10-27-2008, 21:52
Здравей.

:) :)
Такам, не е кой знае колко страшно това, че си нямаш компания.
Струва ми се, че ти всъщност не изпитваш реалната потребност да си част от голяма група тийнове, а по-скоро ползваш американските филми за еталон...
Аз също нямам определена компания, но това не означа, че съм някаква асоциална, че нямам приятели и т.н.Напротив дори, но ми е по-приятно да се виждам с всеки от тях по отделно, отколкото да се мъкна сред голяма върволица от хора, всеки един да мрънкоти за своите си проблеми и да се натоварваме взаимно.

Може би разсъждавам от позицията на човек, който никога не е бил, част от нещо голямо, нооо това е така, защото не съм го поискала, дори и да съм имала възможността.Таа, идеята ми беше в това, че каквото и да правиш, трябва да го правиш от сърце, а не защото е общоприето. (:

scoobydors
10-28-2008, 04:01
По-добре да имаш няколко приятели, но да знаеш, че може да разчиташ на тях за всичко, отколкото лицемерна компания, където всеки говори зад гърба на другия.

Аз примерно нямам "компания" и никога не съм искала да имам,обаче за сметка на това, имам приятели, които в 3 през нощта са тръгвали от София, за да ми помогнат.

Така че, недей да страдаш, заради това. След време ще го израстеш.

=D> ;-) :---)

windyar
10-28-2008, 04:53
До колкото прочетох ти си мила и т.н. и чакаш теб да потърсят....а замисляла ли си се ти да предложиш на няколко хора от класа ти примерно "Айде довечера на кръчма" или нещо от сорта. Не чакай компанията да те намери, намери я ти

yesno
10-28-2008, 13:02
Не е важно колко приятели имаш,а какви! :)

tacho
10-28-2008, 13:29
zdr mn e gadno da si samoten. za tva ti sachustvam. ta za da si namerish priqteli nai vajnoto trebva da se darjish napano estestveno s horata okolo teb vse nqkoi shte go oceni. ta ti ot kade si. ako iskash si kaji skypa pa da si pogovorim poveche. uspeh

WaterLilly
10-28-2008, 16:00
напомняш ми точно на мен... :cry:
И на мен...

SlaDky_BeBi
10-28-2008, 16:49
Можеби след време ще си имаш компания просто сигурно не е дошло времето.А защо не излизаш със всичките си приятелки да сте заедно ?
Така може би всяка 1 от приятелките ти си мисли, че другите за теб са по-важни от нея и можеби това е причината като със всяка излизаш по отделно.

Angel Pixi
10-28-2008, 17:54
ето един трик-движи се със свръх готини момчета.трябва те да те харесват,както и ти тях.лигави се,върти дупето,от време на време закачливо и безобидно пусни някоя целувчица.ако има женкари- плътно до него,закачаи се,но и не му пускай мн!а колкото до момичетата-те сами идват при готините! 8)

krisiiiiito
10-30-2008, 06:08
истински приятели рядко се срещат
спокойно не си само ти в такава ситуация ..
бъди по-общителна и отворена и ще успееш
:grin:

BlackRevenger
10-30-2008, 18:24
По- добре е да имаш 1 приятел,но истински от колкото 100 ,но нито 1 истински.Бъди себе си,общувай с хората,те ще те харесат ,такава,каквато си :)

хора послушаите този съвет много добре е казал човека :) и аз не съм с вс от класа приятел ама си имам 5-6 човека дет са ми много добри пирятели