PDA

View Full Version : Чувствам се кофти с тях???



hrisi7uuu
10-26-2008, 11:55
:( :( :( :( :( От извесно време се чувствам адски зле,когато съм с приятелките си от квартала!Те си говорят за неща за който аз не знам и на който не съм присъствала и аз съм по някакъв начин съм изолирана! :lol: :lol: искам да помоля за съвет как да оправя положението и да не ми е така гадно,когато съм с тях!Или дали вобще има смисъл да се занимавам с тях!Но наистина ми е трудно да прекратя почти 5 годишно приятелство!така че ако може да получа някакъв съвет как да се чувствам отново добре с тях!?!

radito0
10-26-2008, 13:01
Щтом се познавате от толкова много време ще е тьпо да ги заебеш.Започни да излизаш по-често с тях и отново ще намериш общи теми за разговор ;)

BeBChEtu
10-26-2008, 13:01
Ми сподели с тях, че например не се чувстваш добре така и че искаш и ти да се включваш в разговорите или започни някаква тема която да е интересна за всички, ако имаш възможноста да се включиш в разговора..Не знам може би най-добре ще е да обсъдите това заедно и все ще стигнете до някакво решение :)

Slave4You
10-26-2008, 13:29
Ми може да се опиташ да започваш теми, с които и ти си запозната.И аз съм била в такава ситуация, кофти е. Но в никакъв случай не си разваляйте отношенията:)